Çavdır antikacılar, Çavdır antika alanlar, Çavdır antika eşya alanlar, Çavdır antika eşyalar, Çavdır eski alım satım, Çavdır antika koleksiyoncuları, Çavdır antika eşya alıcıları, Çavdır antika şirketleri, Çavdır antika firması, Çavdır antika şirketi, Çavdır antika firmaları, Çavdır antika eşya şirketleri, Çavdır antika eşya firması, Çavdır antika eşya şirketi, Çavdır antika eşya firmaları, Çavdır müzayede şirketi, Çavdır eski alanlar, Çavdır eski eşya alanlar, Çavdır antika alan yerler, Çavdır antika eşya alan yerler, Çavdır eski alan yerler, Çavdır eski eşya alan yerler, Çavdır antika pazarı, Çavdır antika alım satım, Çavdır antika alıcıları, Çavdır antika satıcıları, Çavdır antika eşya satıcıları, Çavdır eski eşya alıcıları, Çavdır eski eşya satıcıları, Çavdır antika fiyatları, Çavdır antika eşya fiyatları, Çavdır eski fiyatları, Çavdır eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Burdur Çavdır Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çavdır antika eşya alanlar ve Çavdır antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çavdır antika eşya şirketimiz, Çavdır antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çavdır Antika Alanlar

Çavdır antika alanlar ve Çavdır antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çavdır antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çavdır antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çavdır Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çavdır antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çavdır

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çavdır antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çavdır antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çavdır Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çavdır antika eşya alanlar ve Çavdır antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çavdır antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çavdır antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çavdır Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çavdır antika eşya alanların tercih ettiği, Çavdır bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çavdır antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çavdır antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çavdır antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çavdır Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çavdır eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çavdır eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çavdır eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çavdır eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çavdır eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çavdır Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çavdır bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çavdır antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çavdır bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çavdır antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çavdır antikacılar, Çavdır antika eşyalar, Çavdır eski eşyalar, Çavdır antika şirketleri, Çavdır antika firması, Çavdır müzayede şirketi,Çavdır el yazması alanlar, Çavdır Kuran’ı kerim alanlar, Çavdır hat yazı alanlar, Çavdır obje alanlar, Çavdır gümüş alanlar, Çavdır turalı gümüş alanlar, Çavdır karaf alanlar, vazo alanlar, Çavdır jardinyer alanlar, Çavdır resim alanlar, Çavdır modern resim alanlar, Çavdır aplik alanlar, Çavdır bahü alanlar, Çavdır bavul alanlar, Çavdır çanak alanlar, Çavdır çömlek alanlar, Çavdır bakır alanlar, baston alanlar, Çavdır biskiü alanlar, Çavdır billur alanlar, Çavdır cam alanlar, Çavdır kristal alanlar, Çavdır bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çavdır bandırma halısı alanlar, Çavdır ceviz yemek odası alanlar, Çavdır ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çavdır ceviz sandalye alanlar, Çavdır cümbüş alanlar, Çavdır constantin oble alanlar, Çavdır cam obje alanlar, Çavdır beykoz alanlar.

Çavdır bohem alanlar, Çavdır çeşmi bülbül alanlar, Çavdır çeşme taşı alanlar, Çavdır çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çavdır arnevu alanlar, art deko alanlar, Çavdır deko alanlar, Çavdır ayna alanlar, Çavdır asma avize alanlar, Çavdır aznavur gümüş alanlar, Çavdır aznavur alanlar, Çavdır bafon alanlar, Çavdır ayvazozki alanlar, Çavdır dolap alanlar, Çavdır divit alanlar, Çavdır biblo alanlar, Çavdır dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çavdır daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çavdır dekopaj işi alanlar, Çavdır dual alanlar, Çavdır dual pikap alanlar.

Çavdır dümen alanlar, Çavdır gemici dümeni alanlar, Çavdır gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çavdır derbent halı alanlar, Çavdır eviye alanlar, Çavdır ev halısı alanlar, Çavdır elbiselik alanlar, Çavdır elbise alanlar, Çavdır paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çavdır el işi alanlar, Çavdır el işi halı alanlar, Çavdır el işi alanlar, Çavdır el işi kilim alanlar, Çavdır çan alanlar, Çavdır kilise çanı alanlar, Çavdır gemici çanı alanlar, Çavdır çarık alanlar, Çavdır Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çavdır ferforje alanlar, Çavdır fistan alanlar, Çavdır Osmanlı fistan alanlar, Çavdır portmanto alanlar, Çavdır eski saat alanlar, Çavdır frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çavdır bronz heykel alanlar, Çavdır bronz sütün alanlar, Çavdır bronz avize alanlar, Çavdır bronz vazo alanlar, Çavdır bronz kutu alanlar, Çavdır bronz el işi alanlar.

Çavdır halı alanlar, Çavdır lamba alanlar, resim alanlar, Çavdır parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çavdır insan biblosu alanlar, Çavdır oryantel biblo alanlar, Çavdır kuş biblosu alanlar, Çavdır havlu alanlar, Çavdır mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çavdır turkısh antika alanlar, Çavdır Osmanlı eşyalar alanlar, Çavdır İstanbul resimleri alanlar, Çavdır altın varak sehpa alanlar, Çavdır altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çavdır afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çavdır bronz fener alanlar, Çavdır bünyen alanlar, Çavdır develi halı alanlar, Çavdır dürbün alanlar, Çavdır teleskop alanlar, Çavdır sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çavdır çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çavdır flama alanlar, Çavdır alem alanlar, Çavdır arabesk alanlar.

fincan alanlar, Çavdır eski fincan alanlar, Çavdır cam altı alanlar, Çavdır şamdan alanlar, Çavdır oryantel heykel alanlar, Çavdır gümüşlük alanlar, Çavdır hat yazı alanlar, Çavdır teship alanlar, hokka alanlar, Çavdır tophane alanlar, Çavdır goblen alanlar, Çavdır çin eski eşyalar alanlar, Çavdır Çanakkale alanlar, Çavdır Çanakkale vazo alanlar, Çavdır fil dişi heykel alanlar, Çavdır fil dişi baston alanlar, Çavdır fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çavdır fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çavdır duvar saati alanlar, Çavdır bez alanlar, buda heykel alanlar, Çavdır hamedan halı alanlar, Çavdır kılıç alanlar, Çavdır antika kılıç alanlar.

Çavdır antika araba alanlar, Çavdır antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çavdır antika eşyalar alanlar, Çavdır kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çavdır antika foto alanlar, Çavdır kehribar alanlar, Çavdır kehribar tesbih alanlar, Çavdır Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çavdır seramik eşya alanlar, Çavdır kilit alanlar, Çavdır anahtar alanlar, Çavdır antika anahtar alanlar, Çavdır antika kilit alanlar, Çavdır josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çavdır antika silah alanlar, Çavdır antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çavdır lambader alanlar, Çavdır minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çavdır komidin alanlar, Çavdır kara kalem resim alanlar, Çavdır blue black alanlar, Çavdır mask alanlar, eski mask alanlar, Çavdır aşurelik alanlar.

Çavdır saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çavdır antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çavdır gramofon alanlar, Çavdır mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çavdır güdüm alanlar, Çavdır tekke işi alanlar, Çavdır İznik alanlar, Çavdır pusula alanlar, Çavdır gemi pusulası alanlar, Çavdır periyor saat alanlar, Çavdır mangal alanlar, Çavdır eski mangal alanlar, Çavdır Şam işi alanlar, Çavdır Süleymaniye işi alanlar, Çavdır takunya alanlar, Çavdır gümüş takunya alanlar, Çavdır Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çavdır seccade alanlar, Çavdır eski seccade alanlar, Çavdır Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çavdır tablo alanlar.

Çavdır antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çavdır abajur alanlar, Çavdır sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çavdır antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çavdır madalya alanlar, Çavdır eşya alanlar, Çavdır ferman alanlar, Çavdır berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çavdır jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çavdır bahça alanlar, Çavdır Osmanlı bohça alanlar, Çavdır bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çavdır ampir alanlar, Çavdır chrıstofle alanlar, Çavdır ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çavdır şamdan alanlar, Çavdır çanta alanlar, Çavdır van işi savat alanlar, Çavdır tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çavdır Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çavdır hokka alanlar, Çavdır fransız mine alanlar, Çavdır teşhir vitrini alanlar, Çavdır buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çavdır keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çavdır kandil alanlar, Çavdır ebru alanlar, Çavdır mustafa düzgünman alanlar, Çavdır zigon alanlar, Çavdır zemzemlik alanlar, Çavdır mücevher kutusu alanlar, Çavdır dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çavdır sürahi alanlar, Çavdır Osmanlı sürahi alanlar, Çavdır antik mercan alanlar, Çavdır makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çavdır antik sedef alanlar, Çavdır minyatür alanlar, Çavdır kabe örtüsü alanlar, Çavdır gülebdan alanlar, Çavdır mineli dürbün alanlar, Çavdır sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çavdır şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çavdır lali gue alanlar, Çavdır gece sürahisi alanlar, Çavdır meissen alanlar, Çavdır satsuma alanlar, Çavdır hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çavdır macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çavdır constantine alanlar, Çavdır anonim alanlar, Çavdır leyla gamsız alanlar, Çavdır ibrahim safi alanlar, Çavdır bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çavdır herend alanlar, Çavdır nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çavdır osmanlıca alanlar, Çavdır kitap alanlar, Çavdır kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çavdır haydar besim aydar alanlar, Çavdır orhan peker alanlar, Çavdır sıtkı olçar alanlar, Çavdır Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çavdır edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çavdır rus gümüşü alanlar, Çavdır minyatür alanlar, Çavdır viyana heykel alanlar, Çavdır oryantal heykel alanlar, Çavdır f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çavdır merasim kılıcı alanlar.

Çavdır ahşap hilye alanlar, Çavdır hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çavdır tesbih alanlar, Çavdır seyahat saati alanlar, Çavdır gravür alanlar, Çavdır degü alanlar, radio antika alanlar, Çavdır opalin alanlar, Çavdır radyo alanlar, Çavdır kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çavdır laledan alanlar, Çavdır karaf alanlar, Çavdır çerezlik alanlar, Çavdır sahleplik alanlar, Çavdır tutya alanlar, Çavdır likör takımı alanlar, Çavdır mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çavdır zarf alanlar, Çavdır nargile alanlar, Çavdır gülabdan alanlar, Çavdır ferman alanlar, Çavdır berat alanlar.

Çavdır hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çavdır şifa tası alanlar, Çavdır hokka takımı alanlar, Çavdır mangal alanlar, Çavdır barutluk alanlar, Çavdır tombak alanlar, Çavdır saray işi alanlar, Çavdır ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çavdır hançer alanlar, Çavdır kılıç alanlar, Çavdır mühürler alanlar, Çavdır mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çavdır Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çavdır seccade alanlar, Çavdır sırmalı örtüler alanlar, Çavdır antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.