Bucak antikacılar, Bucak antika alanlar, Bucak antika eşya alanlar, Bucak antika eşyalar, Bucak eski alım satım, Bucak antika koleksiyoncuları, Bucak antika eşya alıcıları, Bucak antika şirketleri, Bucak antika firması, Bucak antika şirketi, Bucak antika firmaları, Bucak antika eşya şirketleri, Bucak antika eşya firması, Bucak antika eşya şirketi, Bucak antika eşya firmaları, Bucak müzayede şirketi, Bucak eski alanlar, Bucak eski eşya alanlar, Bucak antika alan yerler, Bucak antika eşya alan yerler, Bucak eski alan yerler, Bucak eski eşya alan yerler, Bucak antika pazarı, Bucak antika alım satım, Bucak antika alıcıları, Bucak antika satıcıları, Bucak antika eşya satıcıları, Bucak eski eşya alıcıları, Bucak eski eşya satıcıları, Bucak antika fiyatları, Bucak antika eşya fiyatları, Bucak eski fiyatları, Bucak eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Burdur Bucak Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bucak antika eşya alanlar ve Bucak antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bucak antika eşya şirketimiz, Bucak antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bucak Antika Alanlar

Bucak antika alanlar ve Bucak antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bucak antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bucak antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bucak Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bucak antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bucak

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bucak antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bucak antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bucak Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bucak antika eşya alanlar ve Bucak antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bucak antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bucak antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bucak Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bucak antika eşya alanların tercih ettiği, Bucak bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bucak antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bucak antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bucak antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bucak Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bucak eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bucak eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bucak eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bucak eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bucak eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bucak Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bucak bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bucak antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bucak bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bucak antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bucak antikacılar, Bucak antika eşyalar, Bucak eski eşyalar, Bucak antika şirketleri, Bucak antika firması, Bucak müzayede şirketi,Bucak el yazması alanlar, Bucak Kuran’ı kerim alanlar, Bucak hat yazı alanlar, Bucak obje alanlar, Bucak gümüş alanlar, Bucak turalı gümüş alanlar, Bucak karaf alanlar, vazo alanlar, Bucak jardinyer alanlar, Bucak resim alanlar, Bucak modern resim alanlar, Bucak aplik alanlar, Bucak bahü alanlar, Bucak bavul alanlar, Bucak çanak alanlar, Bucak çömlek alanlar, Bucak bakır alanlar, baston alanlar, Bucak biskiü alanlar, Bucak billur alanlar, Bucak cam alanlar, Bucak kristal alanlar, Bucak bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bucak bandırma halısı alanlar, Bucak ceviz yemek odası alanlar, Bucak ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bucak ceviz sandalye alanlar, Bucak cümbüş alanlar, Bucak constantin oble alanlar, Bucak cam obje alanlar, Bucak beykoz alanlar.

Bucak bohem alanlar, Bucak çeşmi bülbül alanlar, Bucak çeşme taşı alanlar, Bucak çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bucak arnevu alanlar, art deko alanlar, Bucak deko alanlar, Bucak ayna alanlar, Bucak asma avize alanlar, Bucak aznavur gümüş alanlar, Bucak aznavur alanlar, Bucak bafon alanlar, Bucak ayvazozki alanlar, Bucak dolap alanlar, Bucak divit alanlar, Bucak biblo alanlar, Bucak dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bucak daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bucak dekopaj işi alanlar, Bucak dual alanlar, Bucak dual pikap alanlar.

Bucak dümen alanlar, Bucak gemici dümeni alanlar, Bucak gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bucak derbent halı alanlar, Bucak eviye alanlar, Bucak ev halısı alanlar, Bucak elbiselik alanlar, Bucak elbise alanlar, Bucak paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bucak el işi alanlar, Bucak el işi halı alanlar, Bucak el işi alanlar, Bucak el işi kilim alanlar, Bucak çan alanlar, Bucak kilise çanı alanlar, Bucak gemici çanı alanlar, Bucak çarık alanlar, Bucak Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bucak ferforje alanlar, Bucak fistan alanlar, Bucak Osmanlı fistan alanlar, Bucak portmanto alanlar, Bucak eski saat alanlar, Bucak frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bucak bronz heykel alanlar, Bucak bronz sütün alanlar, Bucak bronz avize alanlar, Bucak bronz vazo alanlar, Bucak bronz kutu alanlar, Bucak bronz el işi alanlar.

Bucak halı alanlar, Bucak lamba alanlar, resim alanlar, Bucak parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bucak insan biblosu alanlar, Bucak oryantel biblo alanlar, Bucak kuş biblosu alanlar, Bucak havlu alanlar, Bucak mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bucak turkısh antika alanlar, Bucak Osmanlı eşyalar alanlar, Bucak eski gelinlik alanlar, Bucak İstanbul resimleri alanlar, Bucak altın varak sehpa alanlar, Bucak altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bucak afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bucak bronz fener alanlar, Bucak bünyen alanlar, Bucak develi halı alanlar, Bucak dürbün alanlar, Bucak teleskop alanlar, Bucak sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bucak çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bucak flama alanlar, Bucak alem alanlar, Bucak arabesk alanlar.

Bucak pul alanlar, Bucak Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Bucak eski fincan alanlar, Bucak cam altı alanlar, Bucak şamdan alanlar, Bucak oryantel heykel alanlar, Bucak gümüşlük alanlar, Bucak hat yazı alanlar, Bucak teship alanlar, hokka alanlar, Bucak tophane alanlar, Bucak goblen alanlar, Bucak çin eski eşyalar alanlar, Bucak Çanakkale alanlar, Bucak Çanakkale vazo alanlar, Bucak fil dişi heykel alanlar, Bucak fil dişi baston alanlar, Bucak fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bucak fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bucak duvar saati alanlar, Bucak bez alanlar, buda heykel alanlar, Bucak hamedan halı alanlar, Bucak kılıç alanlar, Bucak antika kılıç alanlar.

Bucak antika araba alanlar, Bucak antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bucak antika eşyalar alanlar, Bucak kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bucak antika foto alanlar, Bucak kehribar alanlar, Bucak kehribar tesbih alanlar, Bucak Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bucak seramik eşya alanlar, Bucak kilit alanlar, Bucak anahtar alanlar, Bucak antika anahtar alanlar, Bucak antika kilit alanlar, Bucak josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bucak antika silah alanlar, Bucak antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bucak lambader alanlar, Bucak minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bucak komidin alanlar, Bucak kara kalem resim alanlar, Bucak blue black alanlar, Bucak mask alanlar, eski mask alanlar, Bucak aşurelik alanlar.

Bucak saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bucak antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bucak gramofon alanlar, Bucak mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bucak güdüm alanlar, Bucak tekke işi alanlar, Bucak İznik alanlar, Bucak pusula alanlar, Bucak gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Bucak periyor saat alanlar, Bucak mangal alanlar, Bucak eski mangal alanlar, Bucak Şam işi alanlar, Bucak Süleymaniye işi alanlar, Bucak takunya alanlar, Bucak gümüş takunya alanlar, Bucak Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bucak seccade alanlar, Bucak eski seccade alanlar, Bucak Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bucak tablo alanlar.

Bucak antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bucak abajur alanlar, Bucak sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bucak antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bucak madalya alanlar, Bucak eşya alanlar, Bucak ferman alanlar, Bucak berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bucak jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bucak bahça alanlar, Bucak Osmanlı bohça alanlar, Bucak bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bucak ampir alanlar, Bucak chrıstofle alanlar, Bucak ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bucak şamdan alanlar, Bucak çanta alanlar, Bucak van işi savat alanlar, Bucak tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bucak Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bucak hokka alanlar, Bucak fransız mine alanlar, Bucak teşhir vitrini alanlar, Bucak buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bucak keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bucak kandil alanlar, Bucak ebru alanlar, Bucak mustafa düzgünman alanlar, Bucak zigon alanlar, Bucak zemzemlik alanlar, Bucak mücevher kutusu alanlar, Bucak dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bucak sürahi alanlar, Bucak Osmanlı sürahi alanlar, Bucak antik mercan alanlar, Bucak makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bucak antik sedef alanlar, Bucak minyatür alanlar, Bucak kabe örtüsü alanlar, Bucak gülebdan alanlar, Bucak mineli dürbün alanlar, Bucak sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bucak şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bucak lali gue alanlar, Bucak gece sürahisi alanlar, Bucak meissen alanlar, Bucak satsuma alanlar, Bucak hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bucak macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bucak constantine alanlar, Bucak anonim alanlar, Bucak leyla gamsız alanlar, Bucak ibrahim safi alanlar, Bucak bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bucak herend alanlar, Bucak nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bucak osmanlıca alanlar, Bucak kitap alanlar, Bucak kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bucak haydar besim aydar alanlar, Bucak orhan peker alanlar, Bucak sıtkı olçar alanlar, Bucak Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bucak edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bucak rus gümüşü alanlar, Bucak minyatür alanlar, Bucak viyana heykel alanlar, Bucak oryantal heykel alanlar, Bucak f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bucak merasim kılıcı alanlar.

Bucak ahşap hilye alanlar, Bucak hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bucak tesbih alanlar, Bucak seyahat saati alanlar, Bucak gravür alanlar, Bucak degü alanlar, radio antika alanlar, Bucak opalin alanlar, Bucak radyo alanlar, Bucak kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bucak laledan alanlar, Bucak karaf alanlar, Bucak çerezlik alanlar, Bucak sahleplik alanlar, Bucak tutya alanlar, Bucak likör takımı alanlar, Bucak mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bucak zarf alanlar, Bucak nargile alanlar, Bucak gülabdan alanlar, Bucak ferman alanlar, Bucak berat alanlar.

Bucak hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bucak şifa tası alanlar, Bucak hokka takımı alanlar, Bucak mangal alanlar, Bucak barutluk alanlar, Bucak tombak alanlar, Bucak saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Bucak ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bucak hançer alanlar, Bucak kılıç alanlar, Bucak mühürler alanlar, Bucak mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bucak Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bucak seccade alanlar, Bucak sırmalı örtüler alanlar, Bucak antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.