Altınyayla antikacılar, Altınyayla antika alanlar, Altınyayla antika eşya alanlar, Altınyayla antika eşyalar, Altınyayla eski alım satım, Altınyayla antika koleksiyoncuları, Altınyayla antika eşya alıcıları, Altınyayla antika şirketleri, Altınyayla antika firması, Altınyayla antika şirketi, Altınyayla antika firmaları, Altınyayla antika eşya şirketleri, Altınyayla antika eşya firması, Altınyayla antika eşya şirketi, Altınyayla antika eşya firmaları, Altınyayla müzayede şirketi, Altınyayla eski alanlar, Altınyayla eski eşya alanlar, Altınyayla antika alan yerler, Altınyayla antika eşya alan yerler, Altınyayla eski alan yerler, Altınyayla eski eşya alan yerler, Altınyayla antika pazarı, Altınyayla antika alım satım, Altınyayla antika alıcıları, Altınyayla antika satıcıları, Altınyayla antika eşya satıcıları, Altınyayla eski eşya alıcıları, Altınyayla eski eşya satıcıları, Altınyayla antika fiyatları, Altınyayla antika eşya fiyatları, Altınyayla eski fiyatları, Altınyayla eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Burdur Altınyayla Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Altınyayla antika eşya alanlar ve Altınyayla antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Altınyayla antika eşya şirketimiz, Altınyayla antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Altınyayla Antika Alanlar

Altınyayla antika alanlar ve Altınyayla antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Altınyayla antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Altınyayla antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Altınyayla Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Altınyayla antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Altınyayla

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Altınyayla antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Altınyayla antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Altınyayla Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Altınyayla antika eşya alanlar ve Altınyayla antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Altınyayla antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Altınyayla antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Altınyayla Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Altınyayla antika eşya alanların tercih ettiği, Altınyayla bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Altınyayla antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Altınyayla antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Altınyayla antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Altınyayla Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Altınyayla eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Altınyayla eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Altınyayla eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Altınyayla eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Altınyayla eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Altınyayla Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Altınyayla bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Altınyayla antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Altınyayla bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Altınyayla antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Altınyayla antikacılar, Altınyayla antika eşyalar, Altınyayla eski eşyalar, Altınyayla antika şirketleri, Altınyayla antika firması, Altınyayla müzayede şirketi,Altınyayla el yazması alanlar, Altınyayla Kuran’ı kerim alanlar, Altınyayla hat yazı alanlar, Altınyayla obje alanlar, Altınyayla gümüş alanlar, Altınyayla turalı gümüş alanlar, Altınyayla karaf alanlar, vazo alanlar, Altınyayla jardinyer alanlar, Altınyayla resim alanlar, Altınyayla modern resim alanlar, Altınyayla aplik alanlar, Altınyayla bahü alanlar, Altınyayla bavul alanlar, Altınyayla çanak alanlar, Altınyayla çömlek alanlar, Altınyayla bakır alanlar, baston alanlar, Altınyayla biskiü alanlar, Altınyayla billur alanlar, Altınyayla cam alanlar, Altınyayla kristal alanlar, Altınyayla bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Altınyayla bandırma halısı alanlar, Altınyayla ceviz yemek odası alanlar, Altınyayla ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Altınyayla ceviz sandalye alanlar, Altınyayla cümbüş alanlar, Altınyayla constantin oble alanlar, Altınyayla cam obje alanlar, Altınyayla beykoz alanlar.

Altınyayla bohem alanlar, Altınyayla çeşmi bülbül alanlar, Altınyayla çeşme taşı alanlar, Altınyayla çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Altınyayla arnevu alanlar, art deko alanlar, Altınyayla deko alanlar, Altınyayla ayna alanlar, Altınyayla asma avize alanlar, Altınyayla aznavur gümüş alanlar, Altınyayla aznavur alanlar, Altınyayla bafon alanlar, Altınyayla ayvazozki alanlar, Altınyayla dolap alanlar, Altınyayla divit alanlar, Altınyayla biblo alanlar, Altınyayla dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Altınyayla daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Altınyayla dekopaj işi alanlar, Altınyayla dual alanlar, Altınyayla dual pikap alanlar.

Altınyayla dümen alanlar, Altınyayla gemici dümeni alanlar, Altınyayla gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Altınyayla derbent halı alanlar, Altınyayla eviye alanlar, Altınyayla ev halısı alanlar, Altınyayla elbiselik alanlar, Altınyayla elbise alanlar, Altınyayla paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Altınyayla el işi alanlar, Altınyayla el işi halı alanlar, Altınyayla el işi alanlar, Altınyayla el işi kilim alanlar, Altınyayla çan alanlar, Altınyayla kilise çanı alanlar, Altınyayla gemici çanı alanlar, Altınyayla çarık alanlar, Altınyayla Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Altınyayla ferforje alanlar, Altınyayla fistan alanlar, Altınyayla Osmanlı fistan alanlar, Altınyayla portmanto alanlar, Altınyayla eski saat alanlar, Altınyayla frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Altınyayla bronz heykel alanlar, Altınyayla bronz sütün alanlar, Altınyayla bronz avize alanlar, Altınyayla bronz vazo alanlar, Altınyayla bronz kutu alanlar, Altınyayla bronz el işi alanlar.

Altınyayla halı alanlar, Altınyayla lamba alanlar, resim alanlar, Altınyayla parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Altınyayla insan biblosu alanlar, Altınyayla oryantel biblo alanlar, Altınyayla kuş biblosu alanlar, Altınyayla havlu alanlar, Altınyayla mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Altınyayla turkısh antika alanlar, Altınyayla Osmanlı eşyalar alanlar, Altınyayla İstanbul resimleri alanlar, Altınyayla altın varak sehpa alanlar, Altınyayla altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Altınyayla afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Altınyayla bronz fener alanlar, Altınyayla bünyen alanlar, Altınyayla develi halı alanlar, Altınyayla dürbün alanlar, Altınyayla teleskop alanlar, Altınyayla sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Altınyayla çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Altınyayla flama alanlar, Altınyayla alem alanlar, Altınyayla arabesk alanlar.

fincan alanlar, Altınyayla eski fincan alanlar, Altınyayla cam altı alanlar, Altınyayla şamdan alanlar, Altınyayla oryantel heykel alanlar, Altınyayla gümüşlük alanlar, Altınyayla hat yazı alanlar, Altınyayla teship alanlar, hokka alanlar, Altınyayla tophane alanlar, Altınyayla goblen alanlar, Altınyayla çin eski eşyalar alanlar, Altınyayla Çanakkale alanlar, Altınyayla Çanakkale vazo alanlar, Altınyayla fil dişi heykel alanlar, Altınyayla fil dişi baston alanlar, Altınyayla fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Altınyayla fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Altınyayla duvar saati alanlar, Altınyayla bez alanlar, buda heykel alanlar, Altınyayla hamedan halı alanlar, Altınyayla kılıç alanlar, Altınyayla antika kılıç alanlar.

Altınyayla antika araba alanlar, Altınyayla antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Altınyayla antika eşyalar alanlar, Altınyayla kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Altınyayla antika foto alanlar, Altınyayla kehribar alanlar, Altınyayla kehribar tesbih alanlar, Altınyayla Kütahya alanlar, kınık alanlar, Altınyayla seramik eşya alanlar, Altınyayla kilit alanlar, Altınyayla anahtar alanlar, Altınyayla antika anahtar alanlar, Altınyayla antika kilit alanlar, Altınyayla josefin alanlar, kaşpo alanlar, Altınyayla antika silah alanlar, Altınyayla antika rahle alanlar, rahle alanlar, Altınyayla lambader alanlar, Altınyayla minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Altınyayla komidin alanlar, Altınyayla kara kalem resim alanlar, Altınyayla blue black alanlar, Altınyayla mask alanlar, eski mask alanlar, Altınyayla aşurelik alanlar.

Altınyayla saleplik alanlar, bozalık alanlar, Altınyayla antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Altınyayla gramofon alanlar, Altınyayla mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Altınyayla güdüm alanlar, Altınyayla tekke işi alanlar, Altınyayla İznik alanlar, Altınyayla pusula alanlar, Altınyayla gemi pusulası alanlar, Altınyayla periyor saat alanlar, Altınyayla mangal alanlar, Altınyayla eski mangal alanlar, Altınyayla Şam işi alanlar, Altınyayla Süleymaniye işi alanlar, Altınyayla takunya alanlar, Altınyayla gümüş takunya alanlar, Altınyayla Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Altınyayla seccade alanlar, Altınyayla eski seccade alanlar, Altınyayla Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Altınyayla tablo alanlar.

Altınyayla antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Altınyayla abajur alanlar, Altınyayla sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Altınyayla antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Altınyayla madalya alanlar, Altınyayla eşya alanlar, Altınyayla ferman alanlar, Altınyayla berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Altınyayla jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Altınyayla bahça alanlar, Altınyayla Osmanlı bohça alanlar, Altınyayla bindallı alanlar, kaftan alanlar, Altınyayla ampir alanlar, Altınyayla chrıstofle alanlar, Altınyayla ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Altınyayla şamdan alanlar, Altınyayla çanta alanlar, Altınyayla van işi savat alanlar, Altınyayla tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Altınyayla Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Altınyayla hokka alanlar, Altınyayla fransız mine alanlar, Altınyayla teşhir vitrini alanlar, Altınyayla buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Altınyayla keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Altınyayla kandil alanlar, Altınyayla ebru alanlar, Altınyayla mustafa düzgünman alanlar, Altınyayla zigon alanlar, Altınyayla zemzemlik alanlar, Altınyayla mücevher kutusu alanlar, Altınyayla dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Altınyayla sürahi alanlar, Altınyayla Osmanlı sürahi alanlar, Altınyayla antik mercan alanlar, Altınyayla makta alanlar, teslim taşı alanlar, Altınyayla antik sedef alanlar, Altınyayla minyatür alanlar, Altınyayla kabe örtüsü alanlar, Altınyayla gülebdan alanlar, Altınyayla mineli dürbün alanlar, Altınyayla sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Altınyayla şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Altınyayla lali gue alanlar, Altınyayla gece sürahisi alanlar, Altınyayla meissen alanlar, Altınyayla satsuma alanlar, Altınyayla hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Altınyayla macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Altınyayla constantine alanlar, Altınyayla anonim alanlar, Altınyayla leyla gamsız alanlar, Altınyayla ibrahim safi alanlar, Altınyayla bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Altınyayla herend alanlar, Altınyayla nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Altınyayla osmanlıca alanlar, Altınyayla kitap alanlar, Altınyayla kalle alanlar, ali kartal alanlar, Altınyayla haydar besim aydar alanlar, Altınyayla orhan peker alanlar, Altınyayla sıtkı olçar alanlar, Altınyayla Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Altınyayla edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Altınyayla rus gümüşü alanlar, Altınyayla minyatür alanlar, Altınyayla viyana heykel alanlar, Altınyayla oryantal heykel alanlar, Altınyayla f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Altınyayla merasim kılıcı alanlar.

Altınyayla ahşap hilye alanlar, Altınyayla hereke halı alanlar, kuka alanlar, Altınyayla tesbih alanlar, Altınyayla seyahat saati alanlar, Altınyayla gravür alanlar, Altınyayla degü alanlar, radio antika alanlar, Altınyayla opalin alanlar, Altınyayla radyo alanlar, Altınyayla kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Altınyayla laledan alanlar, Altınyayla karaf alanlar, Altınyayla çerezlik alanlar, Altınyayla sahleplik alanlar, Altınyayla tutya alanlar, Altınyayla likör takımı alanlar, Altınyayla mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Altınyayla zarf alanlar, Altınyayla nargile alanlar, Altınyayla gülabdan alanlar, Altınyayla ferman alanlar, Altınyayla berat alanlar.

Altınyayla hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Altınyayla şifa tası alanlar, Altınyayla hokka takımı alanlar, Altınyayla mangal alanlar, Altınyayla barutluk alanlar, Altınyayla tombak alanlar, Altınyayla saray işi alanlar, Altınyayla ağızlık alanlar, kemer alanlar, Altınyayla hançer alanlar, Altınyayla kılıç alanlar, Altınyayla mühürler alanlar, Altınyayla mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Altınyayla Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Altınyayla seccade alanlar, Altınyayla sırmalı örtüler alanlar, Altınyayla antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.