Ağlasun antikacılar, Ağlasun antika alanlar, Ağlasun antika eşya alanlar, Ağlasun antika eşyalar, Ağlasun eski alım satım, Ağlasun antika koleksiyoncuları, Ağlasun antika eşya alıcıları, Ağlasun antika şirketleri, Ağlasun antika firması, Ağlasun antika şirketi, Ağlasun antika firmaları, Ağlasun antika eşya şirketleri, Ağlasun antika eşya firması, Ağlasun antika eşya şirketi, Ağlasun antika eşya firmaları, Ağlasun müzayede şirketi, Ağlasun eski alanlar, Ağlasun eski eşya alanlar, Ağlasun antika alan yerler, Ağlasun antika eşya alan yerler, Ağlasun eski alan yerler, Ağlasun eski eşya alan yerler, Ağlasun antika pazarı, Ağlasun antika alım satım, Ağlasun antika alıcıları, Ağlasun antika satıcıları, Ağlasun antika eşya satıcıları, Ağlasun eski eşya alıcıları, Ağlasun eski eşya satıcıları, Ağlasun antika fiyatları, Ağlasun antika eşya fiyatları, Ağlasun eski fiyatları, Ağlasun eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Burdur Ağlasun Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ağlasun antika eşya alanlar ve Ağlasun antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ağlasun antika eşya şirketimiz, Ağlasun antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ağlasun Antika Alanlar

Ağlasun antika alanlar ve Ağlasun antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ağlasun antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ağlasun antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ağlasun Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ağlasun antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ağlasun

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ağlasun antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ağlasun antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ağlasun Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ağlasun antika eşya alanlar ve Ağlasun antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ağlasun antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ağlasun antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ağlasun Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ağlasun antika eşya alanların tercih ettiği, Ağlasun bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ağlasun antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ağlasun antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ağlasun antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ağlasun Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ağlasun eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ağlasun eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ağlasun eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ağlasun eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ağlasun eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ağlasun Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ağlasun bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ağlasun antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ağlasun bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ağlasun antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ağlasun antikacılar, Ağlasun antika eşyalar, Ağlasun eski eşyalar, Ağlasun antika şirketleri, Ağlasun antika firması, Ağlasun müzayede şirketi,Ağlasun el yazması alanlar, Ağlasun Kuran’ı kerim alanlar, Ağlasun hat yazı alanlar, Ağlasun obje alanlar, Ağlasun gümüş alanlar, Ağlasun turalı gümüş alanlar, Ağlasun karaf alanlar, vazo alanlar, Ağlasun jardinyer alanlar, Ağlasun resim alanlar, Ağlasun modern resim alanlar, Ağlasun aplik alanlar, Ağlasun bahü alanlar, Ağlasun bavul alanlar, Ağlasun çanak alanlar, Ağlasun çömlek alanlar, Ağlasun bakır alanlar, baston alanlar, Ağlasun biskiü alanlar, Ağlasun billur alanlar, Ağlasun cam alanlar, Ağlasun kristal alanlar, Ağlasun bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ağlasun bandırma halısı alanlar, Ağlasun ceviz yemek odası alanlar, Ağlasun ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ağlasun ceviz sandalye alanlar, Ağlasun cümbüş alanlar, Ağlasun constantin oble alanlar, Ağlasun cam obje alanlar, Ağlasun beykoz alanlar.

Ağlasun bohem alanlar, Ağlasun çeşmi bülbül alanlar, Ağlasun çeşme taşı alanlar, Ağlasun çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ağlasun arnevu alanlar, art deko alanlar, Ağlasun deko alanlar, Ağlasun ayna alanlar, Ağlasun asma avize alanlar, Ağlasun aznavur gümüş alanlar, Ağlasun aznavur alanlar, Ağlasun bafon alanlar, Ağlasun ayvazozki alanlar, Ağlasun dolap alanlar, Ağlasun divit alanlar, Ağlasun biblo alanlar, Ağlasun dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ağlasun daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ağlasun dekopaj işi alanlar, Ağlasun dual alanlar, Ağlasun dual pikap alanlar.

Ağlasun dümen alanlar, Ağlasun gemici dümeni alanlar, Ağlasun gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ağlasun derbent halı alanlar, Ağlasun eviye alanlar, Ağlasun ev halısı alanlar, Ağlasun elbiselik alanlar, Ağlasun elbise alanlar, Ağlasun paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ağlasun el işi alanlar, Ağlasun el işi halı alanlar, Ağlasun el işi alanlar, Ağlasun el işi kilim alanlar, Ağlasun çan alanlar, Ağlasun kilise çanı alanlar, Ağlasun gemici çanı alanlar, Ağlasun çarık alanlar, Ağlasun Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ağlasun ferforje alanlar, Ağlasun fistan alanlar, Ağlasun Osmanlı fistan alanlar, Ağlasun portmanto alanlar, Ağlasun eski saat alanlar, Ağlasun frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ağlasun bronz heykel alanlar, Ağlasun bronz sütün alanlar, Ağlasun bronz avize alanlar, Ağlasun bronz vazo alanlar, Ağlasun bronz kutu alanlar, Ağlasun bronz el işi alanlar.

Ağlasun halı alanlar, Ağlasun lamba alanlar, resim alanlar, Ağlasun parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ağlasun insan biblosu alanlar, Ağlasun oryantel biblo alanlar, Ağlasun kuş biblosu alanlar, Ağlasun havlu alanlar, Ağlasun mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ağlasun turkısh antika alanlar, Ağlasun Osmanlı eşyalar alanlar, Ağlasun eski gelinlik alanlar, Ağlasun İstanbul resimleri alanlar, Ağlasun altın varak sehpa alanlar, Ağlasun altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ağlasun afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ağlasun bronz fener alanlar, Ağlasun bünyen alanlar, Ağlasun develi halı alanlar, Ağlasun dürbün alanlar, Ağlasun teleskop alanlar, Ağlasun sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ağlasun çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ağlasun flama alanlar, Ağlasun alem alanlar, Ağlasun arabesk alanlar.

Ağlasun pul alanlar, Ağlasun Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Ağlasun eski fincan alanlar, Ağlasun cam altı alanlar, Ağlasun şamdan alanlar, Ağlasun oryantel heykel alanlar, Ağlasun gümüşlük alanlar, Ağlasun hat yazı alanlar, Ağlasun teship alanlar, hokka alanlar, Ağlasun tophane alanlar, Ağlasun goblen alanlar, Ağlasun çin eski eşyalar alanlar, Ağlasun Çanakkale alanlar, Ağlasun Çanakkale vazo alanlar, Ağlasun fil dişi heykel alanlar, Ağlasun fil dişi baston alanlar, Ağlasun fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ağlasun fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ağlasun duvar saati alanlar, Ağlasun bez alanlar, buda heykel alanlar, Ağlasun hamedan halı alanlar, Ağlasun kılıç alanlar, Ağlasun antika kılıç alanlar.

Ağlasun antika araba alanlar, Ağlasun antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ağlasun antika eşyalar alanlar, Ağlasun kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ağlasun antika foto alanlar, Ağlasun kehribar alanlar, Ağlasun kehribar tesbih alanlar, Ağlasun Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ağlasun seramik eşya alanlar, Ağlasun kilit alanlar, Ağlasun anahtar alanlar, Ağlasun antika anahtar alanlar, Ağlasun antika kilit alanlar, Ağlasun josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ağlasun antika silah alanlar, Ağlasun antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ağlasun lambader alanlar, Ağlasun minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ağlasun komidin alanlar, Ağlasun kara kalem resim alanlar, Ağlasun blue black alanlar, Ağlasun mask alanlar, eski mask alanlar, Ağlasun aşurelik alanlar.

Ağlasun saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ağlasun antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ağlasun gramofon alanlar, Ağlasun mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ağlasun güdüm alanlar, Ağlasun tekke işi alanlar, Ağlasun İznik alanlar, Ağlasun pusula alanlar, Ağlasun gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Ağlasun periyor saat alanlar, Ağlasun mangal alanlar, Ağlasun eski mangal alanlar, Ağlasun Şam işi alanlar, Ağlasun Süleymaniye işi alanlar, Ağlasun takunya alanlar, Ağlasun gümüş takunya alanlar, Ağlasun Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ağlasun seccade alanlar, Ağlasun eski seccade alanlar, Ağlasun Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ağlasun tablo alanlar.

Ağlasun antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ağlasun abajur alanlar, Ağlasun sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ağlasun antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ağlasun madalya alanlar, Ağlasun eşya alanlar, Ağlasun ferman alanlar, Ağlasun berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ağlasun jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ağlasun bahça alanlar, Ağlasun Osmanlı bohça alanlar, Ağlasun bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ağlasun ampir alanlar, Ağlasun chrıstofle alanlar, Ağlasun ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ağlasun şamdan alanlar, Ağlasun çanta alanlar, Ağlasun van işi savat alanlar, Ağlasun tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ağlasun Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ağlasun hokka alanlar, Ağlasun fransız mine alanlar, Ağlasun teşhir vitrini alanlar, Ağlasun buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ağlasun keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ağlasun kandil alanlar, Ağlasun ebru alanlar, Ağlasun mustafa düzgünman alanlar, Ağlasun zigon alanlar, Ağlasun zemzemlik alanlar, Ağlasun mücevher kutusu alanlar, Ağlasun dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ağlasun sürahi alanlar, Ağlasun Osmanlı sürahi alanlar, Ağlasun antik mercan alanlar, Ağlasun makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ağlasun antik sedef alanlar, Ağlasun minyatür alanlar, Ağlasun kabe örtüsü alanlar, Ağlasun gülebdan alanlar, Ağlasun mineli dürbün alanlar, Ağlasun sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ağlasun şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ağlasun lali gue alanlar, Ağlasun gece sürahisi alanlar, Ağlasun meissen alanlar, Ağlasun satsuma alanlar, Ağlasun hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ağlasun macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ağlasun constantine alanlar, Ağlasun anonim alanlar, Ağlasun leyla gamsız alanlar, Ağlasun ibrahim safi alanlar, Ağlasun bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ağlasun herend alanlar, Ağlasun nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ağlasun osmanlıca alanlar, Ağlasun kitap alanlar, Ağlasun kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ağlasun haydar besim aydar alanlar, Ağlasun orhan peker alanlar, Ağlasun sıtkı olçar alanlar, Ağlasun Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ağlasun edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ağlasun rus gümüşü alanlar, Ağlasun minyatür alanlar, Ağlasun viyana heykel alanlar, Ağlasun oryantal heykel alanlar, Ağlasun f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ağlasun merasim kılıcı alanlar.

Ağlasun ahşap hilye alanlar, Ağlasun hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ağlasun tesbih alanlar, Ağlasun seyahat saati alanlar, Ağlasun gravür alanlar, Ağlasun degü alanlar, radio antika alanlar, Ağlasun opalin alanlar, Ağlasun radyo alanlar, Ağlasun kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ağlasun laledan alanlar, Ağlasun karaf alanlar, Ağlasun çerezlik alanlar, Ağlasun sahleplik alanlar, Ağlasun tutya alanlar, Ağlasun likör takımı alanlar, Ağlasun mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ağlasun zarf alanlar, Ağlasun nargile alanlar, Ağlasun gülabdan alanlar, Ağlasun ferman alanlar, Ağlasun berat alanlar.

Ağlasun hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ağlasun şifa tası alanlar, Ağlasun hokka takımı alanlar, Ağlasun mangal alanlar, Ağlasun barutluk alanlar, Ağlasun tombak alanlar, Ağlasun saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Ağlasun ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ağlasun hançer alanlar, Ağlasun kılıç alanlar, Ağlasun mühürler alanlar, Ağlasun mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ağlasun Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ağlasun seccade alanlar, Ağlasun sırmalı örtüler alanlar, Ağlasun antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.