Bulgurlu Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bulgurlu Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bulgurlu, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bulgurlu olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bulgurlu İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bulgurlu ve antika satıcıları Bulgurlu için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bulgurlu Antikacı

İstanbul, Bulgurlu antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bulgurlu) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bulgurlu Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bulgurlu Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bulgurlu Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bulgurlu Takvim Alan Antikacı, Bulgurlu Mangal Alan Antikacı, Bulgurlu Bindallı Alan Antikacı, Bulgurlu Müzik Seti Alan Antikacı, Bulgurlu Kama Alan Antikacı, Bulgurlu Kazan Alan Antikacı, Bulgurlu Kristal Alan Antikacı, Bulgurlu Kuran Alan Antikacı, Bulgurlu Kupa Alan Antikacı, Bulgurlu Ğügüm Alan Antikacı, Bulgurlu Arma Alan Antikacı, Bulgurlu Fıçı Alan Antikacı, Bulgurlu El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bulgurlu Efemera Alan Antikacı, Bulgurlu Hat Makası Alan Antikacı, Bulgurlu Silke Alan Antikacı, Bulgurlu Madalya Alan Antikacı.

Bulgurlu Tarak Alan Antikacı, Bulgurlu Harita Alan Antikacı, Bulgurlu Kandil Alan Antikacı, Bulgurlu Bez Alan Antikacı, Bulgurlu Porselen Alan Antikacı, Bulgurlu Müzik Aleti Alan Antikacı, Bulgurlu Takı Kutusu Alan Antikacı, Bulgurlu Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bulgurlu Resim Alan Antikacı, Bulgurlu İpek Halı Alan Antikacı, Bulgurlu Silah Alan Antikacı, Bulgurlu Kilim Alan Antikacı, Bulgurlu Plak Alan Antikacı, Bulgurlu Kasetçalar Alan Antikacı, Bulgurlu Zarf Alan Antikacı.

Bulgurlu Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bulgurlu Yüzük Alan Antikacı, Bulgurlu Portre Alan Antikacı, Bulgurlu İran Halısı Alan Antikacı, Bulgurlu Askeri Malzeme Alanalar, Bulgurlu Baston Alan Antikacı, Bulgurlu Bileklik Alan Antikacı, Bulgurlu Sehpa Alan Antikacı, Bulgurlu Kamçı Alan Antikacı, Bulgurlu Hat Alan Antikacı, Bulgurlu Oyma Alan Antikacı, Bulgurlu Gümüşlük Alan Antikacı, Bulgurlu El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bulgurlu Kılıç Alan Antikacı, Bulgurlu Takı Alan Antikacı, Bulgurlu Cep Saati Alan Antikacı, Bulgurlu Dvd Alan Antikacı, Bulgurlu Komple Eşya Alan Antikacı, Bulgurlu Telefon Alan Antikacı, Bulgurlu Pipo Alan Antikacı, Bulgurlu Üç Etek Alan Antikacı, Bulgurlu Bilezik Alan Antikacı, Bulgurlu Bardak Alan Antikacı.

Bulgurlu Tablo Alan Antikacı, Bulgurlu 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bulgurlu Sefer Tası Alan Antikacı, Bulgurlu Dokuma Alan Antikacı, Bulgurlu Kalem Alan Antikacı, Bulgurlu Sürahi Alan Antikacı, Bulgurlu Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bulgurlu Gümüş Alan Antikacı, Bulgurlu Daktilo Alan Antikacı, Bulgurlu Pul Alan Antikacı, Bulgurlu Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bulgurlu Bıçak Alan Antikacı, Bulgurlu Kol Saati Alan Antikacı, Bulgurlu Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bulgurlu Rozet Alan Antikacı, Bulgurlu Gelinlik Alan Antikacı, Bulgurlu Çatal Alan Antikacı, Bulgurlu Kıyafet Alan Antikacı, Bulgurlu Duvar Saati Alan Antikacı, Bulgurlu Fes Alan Antikacı, Bulgurlu Küp Alan Antikacı, Bulgurlu Saçma Alan Antikacı.

Bulgurlu Hat Yazısı Alan Antikacı, Bulgurlu Ağaç Alan Antikacı, Bulgurlu Halı Alan Antikacı, Bulgurlu Günlük Alan Antikacı, Bulgurlu Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bulgurlu Masa Alan Antikacı, Bulgurlu Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bulgurlu Kitap Alan Antikacı, Bulgurlu Amfi Alan Antikacı, Bulgurlu Albüm Alan Antikacı, Bulgurlu Ahşap Alan Antikacı, Bulgurlu Gondol Alan Antikacı, Bulgurlu Çizgi Roman Alan Antikacı, Bulgurlu Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bulgurlu Pusula Alan Antikacı, Bulgurlu Gerdanlık Alan Antikacı, Bulgurlu Cezve Alan Antikacı, Bulgurlu Şerbetlik Alan Antikacı.

Bulgurlu Tuval Alan Antikacı, Bulgurlu Okka Alan Antikacı, Bulgurlu Fincan Alan Antikacı, Bulgurlu Cd Alan Antikacı, Bulgurlu Cam Alan Antikacı, Bulgurlu Çan Alan Antikacı, Bulgurlu Hoparlör Alan Antikacı, Bulgurlu Çiçek Alan Antikacı, Bulgurlu Retro Eşya Alan Antikacı, Bulgurlu Vazo Alan Antikacı, Bulgurlu Koltuk Alan Antikacı, Bulgurlu Şapka Alan Antikacı, Bulgurlu Bakır Eşya Alan Antikacı, Bulgurlu Kilit Alan Antikacı, Bulgurlu Biblo Alan Antikacı, Bulgurlu Saat Alan Antikacı, Bulgurlu Matara Alan Antikacı, Bulgurlu Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bulgurlu 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bulgurlu Nişan Alan Antikacı, Bulgurlu Seramik Alan Antikacı, Bulgurlu Minyatür Alan Antikacı, Bulgurlu Kase Alan Antikacı, Bulgurlu Tas Alan Antikacı, Bulgurlu Kavanoz Alan Antikacı, Bulgurlu 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bulgurlu Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bulgurlu El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bulgurlu Radyo Alan Antikacı, Bulgurlu Çini Alan Antikacı, Bulgurlu Mühür Alan Antikacı, Bulgurlu Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bulgurlu Çaydanlık Alan Antikacı, Bulgurlu Halhal Alan Antikacı, Bulgurlu Tılsım Alan Antikacı, Bulgurlu Sepet Alan Antikacı, Bulgurlu Sandelye Alan Antikacı, Bulgurlu Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bulgurlu Pikap Alan Antikacı, Bulgurlu Roman Alan Antikacı, Bulgurlu Tepsi Alan Antikacı, Bulgurlu Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bulgurlu Forma Alan Antikacı, Bulgurlu Avize Alan Antikacı, Bulgurlu Sahan Alan Antikacı, Bulgurlu Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bulgurlu Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bulgurlu Bronz Heykel Alan Antikacı, Bulgurlu Şamdan Alan Antikacı.

Bulgurlu Kartpostal Alan Antikacı, Bulgurlu Hereke Halısı Alan Antikacı, Bulgurlu Sini Alan Antikacı, Bulgurlu Tüfek Alan Antikacı, Bulgurlu Köstekli Saat Alan Antikacı, Bulgurlu Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bulgurlu Taş Plak Alan Antikacı, Bulgurlu Gravür Alan Antikacı, Bulgurlu Kurşun Alan Antikacı, Bulgurlu Gramafon Alan Antikacı, Bulgurlu Cd Player Alan Antikacı, Bulgurlu 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bulgurlu Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bulgurlu Kahve Takımı Alan Antikacı, Bulgurlu Mobilya Alan Antikacı, Bulgurlu Kapı Alan Antikacı, Bulgurlu Kaşık Alan Antikacı, Bulgurlu İbrik Alan Antikacı, Bulgurlu Yağlı Boya Alan Antikacı, Bulgurlu Tabanca Alan Antikacı, Bulgurlu Ferman Alan Antikacı, Bulgurlu Ebru Alan Antikacı, Bulgurlu Tabak Alan Antikacı, Bulgurlu Semaver Alan Antikacı, Bulgurlu Kutu Alan Antikacı.

Bulgurlu Kehribar Alan Antikacı, Bulgurlu Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bulgurlu Bronz Alan Antikacı, Bulgurlu Şişe Alan Antikacı, Bulgurlu Madalya Nişan Alan Antikacı, Bulgurlu Anahtar Alan Antikacı, Bulgurlu Makine Alan Antikacı, Bulgurlu Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bulgurlu Mekanik Alet Alan Antikacı, Bulgurlu Kolye Alan Antikacı, Bulgurlu Fotoğraf Alan Antikacı, Bulgurlu Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bulgurlu Tesbih Alan Antikacı, Bulgurlu El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bulgurlu Opalin Alan Antikacı, Bulgurlu Taş Alan Antikacı, Bulgurlu Metal Alan Antikacı, Bulgurlu El Yazması Alan Antikacı, Bulgurlu Terazi Alan Antikacı, Bulgurlu Tokmak Alan Antikacı, Bulgurlu Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bulgurlu Dirhem Alan Antikacı, Bulgurlu El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.