Bülbül Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bülbül Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bülbül, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bülbül olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bülbül İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bülbül ve antika satıcıları Bülbül için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bülbül Antikacı

İstanbul, Bülbül antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bülbül) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bülbül Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bülbül Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bülbül Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bülbül Takvim Alan Antikacı, Bülbül Mangal Alan Antikacı, Bülbül Bindallı Alan Antikacı, Bülbül Müzik Seti Alan Antikacı, Bülbül Kama Alan Antikacı, Bülbül Kazan Alan Antikacı, Bülbül Kristal Alan Antikacı, Bülbül Kuran Alan Antikacı, Bülbül Kupa Alan Antikacı, Bülbül Ğügüm Alan Antikacı, Bülbül Arma Alan Antikacı, Bülbül Fıçı Alan Antikacı, Bülbül El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bülbül Efemera Alan Antikacı, Bülbül Hat Makası Alan Antikacı, Bülbül Silke Alan Antikacı, Bülbül Madalya Alan Antikacı.

Bülbül Tarak Alan Antikacı, Bülbül Harita Alan Antikacı, Bülbül Kandil Alan Antikacı, Bülbül Bez Alan Antikacı, Bülbül Porselen Alan Antikacı, Bülbül Müzik Aleti Alan Antikacı, Bülbül Takı Kutusu Alan Antikacı, Bülbül Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bülbül Resim Alan Antikacı, Bülbül İpek Halı Alan Antikacı, Bülbül Silah Alan Antikacı, Bülbül Kilim Alan Antikacı, Bülbül Plak Alan Antikacı, Bülbül Kasetçalar Alan Antikacı, Bülbül Zarf Alan Antikacı.

Bülbül Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bülbül Yüzük Alan Antikacı, Bülbül Portre Alan Antikacı, Bülbül İran Halısı Alan Antikacı, Bülbül Askeri Malzeme Alanalar, Bülbül Baston Alan Antikacı, Bülbül Bileklik Alan Antikacı, Bülbül Sehpa Alan Antikacı, Bülbül Kamçı Alan Antikacı, Bülbül Hat Alan Antikacı, Bülbül Oyma Alan Antikacı, Bülbül Gümüşlük Alan Antikacı, Bülbül El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bülbül Kılıç Alan Antikacı, Bülbül Takı Alan Antikacı, Bülbül Cep Saati Alan Antikacı, Bülbül Dvd Alan Antikacı, Bülbül Komple Eşya Alan Antikacı, Bülbül Telefon Alan Antikacı, Bülbül Pipo Alan Antikacı, Bülbül Üç Etek Alan Antikacı, Bülbül Bilezik Alan Antikacı, Bülbül Bardak Alan Antikacı.

Bülbül Tablo Alan Antikacı, Bülbül 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bülbül Sefer Tası Alan Antikacı, Bülbül Dokuma Alan Antikacı, Bülbül Kalem Alan Antikacı, Bülbül Sürahi Alan Antikacı, Bülbül Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bülbül Gümüş Alan Antikacı, Bülbül Daktilo Alan Antikacı, Bülbül Pul Alan Antikacı, Bülbül Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bülbül Bıçak Alan Antikacı, Bülbül Kol Saati Alan Antikacı, Bülbül Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bülbül Rozet Alan Antikacı, Bülbül Gelinlik Alan Antikacı, Bülbül Çatal Alan Antikacı, Bülbül Kıyafet Alan Antikacı, Bülbül Duvar Saati Alan Antikacı, Bülbül Fes Alan Antikacı, Bülbül Küp Alan Antikacı, Bülbül Saçma Alan Antikacı.

Bülbül Hat Yazısı Alan Antikacı, Bülbül Ağaç Alan Antikacı, Bülbül Halı Alan Antikacı, Bülbül Günlük Alan Antikacı, Bülbül Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bülbül Masa Alan Antikacı, Bülbül Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bülbül Kitap Alan Antikacı, Bülbül Amfi Alan Antikacı, Bülbül Albüm Alan Antikacı, Bülbül Ahşap Alan Antikacı, Bülbül Gondol Alan Antikacı, Bülbül Çizgi Roman Alan Antikacı, Bülbül Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bülbül Pusula Alan Antikacı, Bülbül Gerdanlık Alan Antikacı, Bülbül Cezve Alan Antikacı, Bülbül Şerbetlik Alan Antikacı.

Bülbül Tuval Alan Antikacı, Bülbül Okka Alan Antikacı, Bülbül Fincan Alan Antikacı, Bülbül Cd Alan Antikacı, Bülbül Cam Alan Antikacı, Bülbül Çan Alan Antikacı, Bülbül Hoparlör Alan Antikacı, Bülbül Çiçek Alan Antikacı, Bülbül Retro Eşya Alan Antikacı, Bülbül Vazo Alan Antikacı, Bülbül Koltuk Alan Antikacı, Bülbül Şapka Alan Antikacı, Bülbül Bakır Eşya Alan Antikacı, Bülbül Kilit Alan Antikacı, Bülbül Biblo Alan Antikacı, Bülbül Saat Alan Antikacı, Bülbül Matara Alan Antikacı, Bülbül Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bülbül 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bülbül Nişan Alan Antikacı, Bülbül Seramik Alan Antikacı, Bülbül Minyatür Alan Antikacı, Bülbül Kase Alan Antikacı, Bülbül Tas Alan Antikacı, Bülbül Kavanoz Alan Antikacı, Bülbül 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bülbül Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bülbül El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bülbül Radyo Alan Antikacı, Bülbül Çini Alan Antikacı, Bülbül Mühür Alan Antikacı, Bülbül Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bülbül Çaydanlık Alan Antikacı, Bülbül Halhal Alan Antikacı, Bülbül Tılsım Alan Antikacı, Bülbül Sepet Alan Antikacı, Bülbül Sandelye Alan Antikacı, Bülbül Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bülbül Pikap Alan Antikacı, Bülbül Roman Alan Antikacı, Bülbül Tepsi Alan Antikacı, Bülbül Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bülbül Forma Alan Antikacı, Bülbül Avize Alan Antikacı, Bülbül Sahan Alan Antikacı, Bülbül Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bülbül Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bülbül Bronz Heykel Alan Antikacı, Bülbül Şamdan Alan Antikacı.

Bülbül Kartpostal Alan Antikacı, Bülbül Hereke Halısı Alan Antikacı, Bülbül Sini Alan Antikacı, Bülbül Tüfek Alan Antikacı, Bülbül Köstekli Saat Alan Antikacı, Bülbül Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bülbül Taş Plak Alan Antikacı, Bülbül Gravür Alan Antikacı, Bülbül Kurşun Alan Antikacı, Bülbül Gramafon Alan Antikacı, Bülbül Cd Player Alan Antikacı, Bülbül 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bülbül Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bülbül Kahve Takımı Alan Antikacı, Bülbül Mobilya Alan Antikacı, Bülbül Kapı Alan Antikacı, Bülbül Kaşık Alan Antikacı, Bülbül İbrik Alan Antikacı, Bülbül Yağlı Boya Alan Antikacı, Bülbül Tabanca Alan Antikacı, Bülbül Ferman Alan Antikacı, Bülbül Ebru Alan Antikacı, Bülbül Tabak Alan Antikacı, Bülbül Semaver Alan Antikacı, Bülbül Kutu Alan Antikacı.

Bülbül Kehribar Alan Antikacı, Bülbül Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bülbül Bronz Alan Antikacı, Bülbül Şişe Alan Antikacı, Bülbül Madalya Nişan Alan Antikacı, Bülbül Anahtar Alan Antikacı, Bülbül Makine Alan Antikacı, Bülbül Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bülbül Mekanik Alet Alan Antikacı, Bülbül Kolye Alan Antikacı, Bülbül Fotoğraf Alan Antikacı, Bülbül Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bülbül Tesbih Alan Antikacı, Bülbül El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bülbül Opalin Alan Antikacı, Bülbül Taş Alan Antikacı, Bülbül Metal Alan Antikacı, Bülbül El Yazması Alan Antikacı, Bülbül Terazi Alan Antikacı, Bülbül Tokmak Alan Antikacı, Bülbül Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bülbül Dirhem Alan Antikacı, Bülbül El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.