Bucaklı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bucaklı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bucaklı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bucaklı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bucaklı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bucaklı ve antika satıcıları Bucaklı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bucaklı Antikacı

İstanbul, Bucaklı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bucaklı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bucaklı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bucaklı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bucaklı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bucaklı Takvim Alan Antikacı, Bucaklı Mangal Alan Antikacı, Bucaklı Bindallı Alan Antikacı, Bucaklı Müzik Seti Alan Antikacı, Bucaklı Kama Alan Antikacı, Bucaklı Kazan Alan Antikacı, Bucaklı Kristal Alan Antikacı, Bucaklı Kuran Alan Antikacı, Bucaklı Kupa Alan Antikacı, Bucaklı Ğügüm Alan Antikacı, Bucaklı Arma Alan Antikacı, Bucaklı Fıçı Alan Antikacı, Bucaklı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bucaklı Efemera Alan Antikacı, Bucaklı Hat Makası Alan Antikacı, Bucaklı Silke Alan Antikacı, Bucaklı Madalya Alan Antikacı.

Bucaklı Tarak Alan Antikacı, Bucaklı Harita Alan Antikacı, Bucaklı Kandil Alan Antikacı, Bucaklı Bez Alan Antikacı, Bucaklı Porselen Alan Antikacı, Bucaklı Müzik Aleti Alan Antikacı, Bucaklı Takı Kutusu Alan Antikacı, Bucaklı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bucaklı Resim Alan Antikacı, Bucaklı İpek Halı Alan Antikacı, Bucaklı Silah Alan Antikacı, Bucaklı Kilim Alan Antikacı, Bucaklı Plak Alan Antikacı, Bucaklı Kasetçalar Alan Antikacı, Bucaklı Zarf Alan Antikacı.

Bucaklı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bucaklı Yüzük Alan Antikacı, Bucaklı Portre Alan Antikacı, Bucaklı İran Halısı Alan Antikacı, Bucaklı Askeri Malzeme Alanalar, Bucaklı Baston Alan Antikacı, Bucaklı Bileklik Alan Antikacı, Bucaklı Sehpa Alan Antikacı, Bucaklı Kamçı Alan Antikacı, Bucaklı Hat Alan Antikacı, Bucaklı Oyma Alan Antikacı, Bucaklı Gümüşlük Alan Antikacı, Bucaklı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bucaklı Kılıç Alan Antikacı, Bucaklı Takı Alan Antikacı, Bucaklı Cep Saati Alan Antikacı, Bucaklı Dvd Alan Antikacı, Bucaklı Komple Eşya Alan Antikacı, Bucaklı Telefon Alan Antikacı, Bucaklı Pipo Alan Antikacı, Bucaklı Üç Etek Alan Antikacı, Bucaklı Bilezik Alan Antikacı, Bucaklı Bardak Alan Antikacı.

Bucaklı Tablo Alan Antikacı, Bucaklı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bucaklı Sefer Tası Alan Antikacı, Bucaklı Dokuma Alan Antikacı, Bucaklı Kalem Alan Antikacı, Bucaklı Sürahi Alan Antikacı, Bucaklı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bucaklı Gümüş Alan Antikacı, Bucaklı Daktilo Alan Antikacı, Bucaklı Pul Alan Antikacı, Bucaklı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bucaklı Bıçak Alan Antikacı, Bucaklı Kol Saati Alan Antikacı, Bucaklı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bucaklı Rozet Alan Antikacı, Bucaklı Gelinlik Alan Antikacı, Bucaklı Çatal Alan Antikacı, Bucaklı Kıyafet Alan Antikacı, Bucaklı Duvar Saati Alan Antikacı, Bucaklı Fes Alan Antikacı, Bucaklı Küp Alan Antikacı, Bucaklı Saçma Alan Antikacı.

Bucaklı Hat Yazısı Alan Antikacı, Bucaklı Ağaç Alan Antikacı, Bucaklı Halı Alan Antikacı, Bucaklı Günlük Alan Antikacı, Bucaklı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bucaklı Masa Alan Antikacı, Bucaklı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bucaklı Kitap Alan Antikacı, Bucaklı Amfi Alan Antikacı, Bucaklı Albüm Alan Antikacı, Bucaklı Ahşap Alan Antikacı, Bucaklı Gondol Alan Antikacı, Bucaklı Çizgi Roman Alan Antikacı, Bucaklı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bucaklı Pusula Alan Antikacı, Bucaklı Gerdanlık Alan Antikacı, Bucaklı Cezve Alan Antikacı, Bucaklı Şerbetlik Alan Antikacı.

Bucaklı Tuval Alan Antikacı, Bucaklı Okka Alan Antikacı, Bucaklı Fincan Alan Antikacı, Bucaklı Cd Alan Antikacı, Bucaklı Cam Alan Antikacı, Bucaklı Çan Alan Antikacı, Bucaklı Hoparlör Alan Antikacı, Bucaklı Çiçek Alan Antikacı, Bucaklı Retro Eşya Alan Antikacı, Bucaklı Vazo Alan Antikacı, Bucaklı Koltuk Alan Antikacı, Bucaklı Şapka Alan Antikacı, Bucaklı Bakır Eşya Alan Antikacı, Bucaklı Kilit Alan Antikacı, Bucaklı Biblo Alan Antikacı, Bucaklı Saat Alan Antikacı, Bucaklı Matara Alan Antikacı, Bucaklı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bucaklı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bucaklı Nişan Alan Antikacı, Bucaklı Seramik Alan Antikacı, Bucaklı Minyatür Alan Antikacı, Bucaklı Kase Alan Antikacı, Bucaklı Tas Alan Antikacı, Bucaklı Kavanoz Alan Antikacı, Bucaklı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bucaklı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bucaklı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bucaklı Radyo Alan Antikacı, Bucaklı Çini Alan Antikacı, Bucaklı Mühür Alan Antikacı, Bucaklı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bucaklı Çaydanlık Alan Antikacı, Bucaklı Halhal Alan Antikacı, Bucaklı Tılsım Alan Antikacı, Bucaklı Sepet Alan Antikacı, Bucaklı Sandelye Alan Antikacı, Bucaklı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bucaklı Pikap Alan Antikacı, Bucaklı Roman Alan Antikacı, Bucaklı Tepsi Alan Antikacı, Bucaklı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bucaklı Forma Alan Antikacı, Bucaklı Avize Alan Antikacı, Bucaklı Sahan Alan Antikacı, Bucaklı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bucaklı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bucaklı Bronz Heykel Alan Antikacı, Bucaklı Şamdan Alan Antikacı.

Bucaklı Kartpostal Alan Antikacı, Bucaklı Hereke Halısı Alan Antikacı, Bucaklı Sini Alan Antikacı, Bucaklı Tüfek Alan Antikacı, Bucaklı Köstekli Saat Alan Antikacı, Bucaklı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bucaklı Taş Plak Alan Antikacı, Bucaklı Gravür Alan Antikacı, Bucaklı Kurşun Alan Antikacı, Bucaklı Gramafon Alan Antikacı, Bucaklı Cd Player Alan Antikacı, Bucaklı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bucaklı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bucaklı Kahve Takımı Alan Antikacı, Bucaklı Mobilya Alan Antikacı, Bucaklı Kapı Alan Antikacı, Bucaklı Kaşık Alan Antikacı, Bucaklı İbrik Alan Antikacı, Bucaklı Yağlı Boya Alan Antikacı, Bucaklı Tabanca Alan Antikacı, Bucaklı Ferman Alan Antikacı, Bucaklı Ebru Alan Antikacı, Bucaklı Tabak Alan Antikacı, Bucaklı Semaver Alan Antikacı, Bucaklı Kutu Alan Antikacı.

Bucaklı Kehribar Alan Antikacı, Bucaklı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bucaklı Bronz Alan Antikacı, Bucaklı Şişe Alan Antikacı, Bucaklı Madalya Nişan Alan Antikacı, Bucaklı Anahtar Alan Antikacı, Bucaklı Makine Alan Antikacı, Bucaklı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bucaklı Mekanik Alet Alan Antikacı, Bucaklı Kolye Alan Antikacı, Bucaklı Fotoğraf Alan Antikacı, Bucaklı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bucaklı Tesbih Alan Antikacı, Bucaklı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bucaklı Opalin Alan Antikacı, Bucaklı Taş Alan Antikacı, Bucaklı Metal Alan Antikacı, Bucaklı El Yazması Alan Antikacı, Bucaklı Terazi Alan Antikacı, Bucaklı Tokmak Alan Antikacı, Bucaklı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bucaklı Dirhem Alan Antikacı, Bucaklı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.