Bozkurt Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bozkurt Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bozkurt, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bozkurt olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bozkurt İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bozkurt ve antika satıcıları Bozkurt için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bozkurt Antikacı

İstanbul, Bozkurt antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bozkurt) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bozkurt Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bozkurt Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bozkurt Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bozkurt Takvim Alan Antikacı, Bozkurt Mangal Alan Antikacı, Bozkurt Bindallı Alan Antikacı, Bozkurt Müzik Seti Alan Antikacı, Bozkurt Kama Alan Antikacı, Bozkurt Kazan Alan Antikacı, Bozkurt Kristal Alan Antikacı, Bozkurt Kuran Alan Antikacı, Bozkurt Kupa Alan Antikacı, Bozkurt Ğügüm Alan Antikacı, Bozkurt Arma Alan Antikacı, Bozkurt Fıçı Alan Antikacı, Bozkurt El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bozkurt Efemera Alan Antikacı, Bozkurt Hat Makası Alan Antikacı, Bozkurt Silke Alan Antikacı, Bozkurt Madalya Alan Antikacı.

Bozkurt Tarak Alan Antikacı, Bozkurt Harita Alan Antikacı, Bozkurt Kandil Alan Antikacı, Bozkurt Bez Alan Antikacı, Bozkurt Porselen Alan Antikacı, Bozkurt Müzik Aleti Alan Antikacı, Bozkurt Takı Kutusu Alan Antikacı, Bozkurt Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bozkurt Resim Alan Antikacı, Bozkurt İpek Halı Alan Antikacı, Bozkurt Silah Alan Antikacı, Bozkurt Kilim Alan Antikacı, Bozkurt Plak Alan Antikacı, Bozkurt Kasetçalar Alan Antikacı, Bozkurt Zarf Alan Antikacı.

Bozkurt Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bozkurt Yüzük Alan Antikacı, Bozkurt Portre Alan Antikacı, Bozkurt İran Halısı Alan Antikacı, Bozkurt Askeri Malzeme Alanalar, Bozkurt Baston Alan Antikacı, Bozkurt Bileklik Alan Antikacı, Bozkurt Sehpa Alan Antikacı, Bozkurt Kamçı Alan Antikacı, Bozkurt Hat Alan Antikacı, Bozkurt Oyma Alan Antikacı, Bozkurt Gümüşlük Alan Antikacı, Bozkurt El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bozkurt Kılıç Alan Antikacı, Bozkurt Takı Alan Antikacı, Bozkurt Cep Saati Alan Antikacı, Bozkurt Dvd Alan Antikacı, Bozkurt Komple Eşya Alan Antikacı, Bozkurt Telefon Alan Antikacı, Bozkurt Pipo Alan Antikacı, Bozkurt Üç Etek Alan Antikacı, Bozkurt Bilezik Alan Antikacı, Bozkurt Bardak Alan Antikacı.

Bozkurt Tablo Alan Antikacı, Bozkurt 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bozkurt Sefer Tası Alan Antikacı, Bozkurt Dokuma Alan Antikacı, Bozkurt Kalem Alan Antikacı, Bozkurt Sürahi Alan Antikacı, Bozkurt Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bozkurt Gümüş Alan Antikacı, Bozkurt Daktilo Alan Antikacı, Bozkurt Pul Alan Antikacı, Bozkurt Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bozkurt Bıçak Alan Antikacı, Bozkurt Kol Saati Alan Antikacı, Bozkurt Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bozkurt Rozet Alan Antikacı, Bozkurt Gelinlik Alan Antikacı, Bozkurt Çatal Alan Antikacı, Bozkurt Kıyafet Alan Antikacı, Bozkurt Duvar Saati Alan Antikacı, Bozkurt Fes Alan Antikacı, Bozkurt Küp Alan Antikacı, Bozkurt Saçma Alan Antikacı.

Bozkurt Hat Yazısı Alan Antikacı, Bozkurt Ağaç Alan Antikacı, Bozkurt Halı Alan Antikacı, Bozkurt Günlük Alan Antikacı, Bozkurt Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bozkurt Masa Alan Antikacı, Bozkurt Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bozkurt Kitap Alan Antikacı, Bozkurt Amfi Alan Antikacı, Bozkurt Albüm Alan Antikacı, Bozkurt Ahşap Alan Antikacı, Bozkurt Gondol Alan Antikacı, Bozkurt Çizgi Roman Alan Antikacı, Bozkurt Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bozkurt Pusula Alan Antikacı, Bozkurt Gerdanlık Alan Antikacı, Bozkurt Cezve Alan Antikacı, Bozkurt Şerbetlik Alan Antikacı.

Bozkurt Tuval Alan Antikacı, Bozkurt Okka Alan Antikacı, Bozkurt Fincan Alan Antikacı, Bozkurt Cd Alan Antikacı, Bozkurt Cam Alan Antikacı, Bozkurt Çan Alan Antikacı, Bozkurt Hoparlör Alan Antikacı, Bozkurt Çiçek Alan Antikacı, Bozkurt Retro Eşya Alan Antikacı, Bozkurt Vazo Alan Antikacı, Bozkurt Koltuk Alan Antikacı, Bozkurt Şapka Alan Antikacı, Bozkurt Bakır Eşya Alan Antikacı, Bozkurt Kilit Alan Antikacı, Bozkurt Biblo Alan Antikacı, Bozkurt Saat Alan Antikacı, Bozkurt Matara Alan Antikacı, Bozkurt Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bozkurt 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bozkurt Nişan Alan Antikacı, Bozkurt Seramik Alan Antikacı, Bozkurt Minyatür Alan Antikacı, Bozkurt Kase Alan Antikacı, Bozkurt Tas Alan Antikacı, Bozkurt Kavanoz Alan Antikacı, Bozkurt 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bozkurt Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bozkurt El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bozkurt Radyo Alan Antikacı, Bozkurt Çini Alan Antikacı, Bozkurt Mühür Alan Antikacı, Bozkurt Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bozkurt Çaydanlık Alan Antikacı, Bozkurt Halhal Alan Antikacı, Bozkurt Tılsım Alan Antikacı, Bozkurt Sepet Alan Antikacı, Bozkurt Sandelye Alan Antikacı, Bozkurt Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bozkurt Pikap Alan Antikacı, Bozkurt Roman Alan Antikacı, Bozkurt Tepsi Alan Antikacı, Bozkurt Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bozkurt Forma Alan Antikacı, Bozkurt Avize Alan Antikacı, Bozkurt Sahan Alan Antikacı, Bozkurt Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bozkurt Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bozkurt Bronz Heykel Alan Antikacı, Bozkurt Şamdan Alan Antikacı.

Bozkurt Kartpostal Alan Antikacı, Bozkurt Hereke Halısı Alan Antikacı, Bozkurt Sini Alan Antikacı, Bozkurt Tüfek Alan Antikacı, Bozkurt Köstekli Saat Alan Antikacı, Bozkurt Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bozkurt Taş Plak Alan Antikacı, Bozkurt Gravür Alan Antikacı, Bozkurt Kurşun Alan Antikacı, Bozkurt Gramafon Alan Antikacı, Bozkurt Cd Player Alan Antikacı, Bozkurt 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bozkurt Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bozkurt Kahve Takımı Alan Antikacı, Bozkurt Mobilya Alan Antikacı, Bozkurt Kapı Alan Antikacı, Bozkurt Kaşık Alan Antikacı, Bozkurt İbrik Alan Antikacı, Bozkurt Yağlı Boya Alan Antikacı, Bozkurt Tabanca Alan Antikacı, Bozkurt Ferman Alan Antikacı, Bozkurt Ebru Alan Antikacı, Bozkurt Tabak Alan Antikacı, Bozkurt Semaver Alan Antikacı, Bozkurt Kutu Alan Antikacı.

Bozkurt Kehribar Alan Antikacı, Bozkurt Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bozkurt Bronz Alan Antikacı, Bozkurt Şişe Alan Antikacı, Bozkurt Madalya Nişan Alan Antikacı, Bozkurt Anahtar Alan Antikacı, Bozkurt Makine Alan Antikacı, Bozkurt Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bozkurt Mekanik Alet Alan Antikacı, Bozkurt Kolye Alan Antikacı, Bozkurt Fotoğraf Alan Antikacı, Bozkurt Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bozkurt Tesbih Alan Antikacı, Bozkurt El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bozkurt Opalin Alan Antikacı, Bozkurt Taş Alan Antikacı, Bozkurt Metal Alan Antikacı, Bozkurt El Yazması Alan Antikacı, Bozkurt Terazi Alan Antikacı, Bozkurt Tokmak Alan Antikacı, Bozkurt Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bozkurt Dirhem Alan Antikacı, Bozkurt El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.