Bozhane Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bozhane Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bozhane, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bozhane olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bozhane İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bozhane ve antika satıcıları Bozhane için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bozhane Antikacı

İstanbul, Bozhane antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bozhane) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bozhane Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bozhane Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bozhane Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bozhane Takvim Alan Antikacı, Bozhane Mangal Alan Antikacı, Bozhane Bindallı Alan Antikacı, Bozhane Müzik Seti Alan Antikacı, Bozhane Kama Alan Antikacı, Bozhane Kazan Alan Antikacı, Bozhane Kristal Alan Antikacı, Bozhane Kuran Alan Antikacı, Bozhane Kupa Alan Antikacı, Bozhane Ğügüm Alan Antikacı, Bozhane Arma Alan Antikacı, Bozhane Fıçı Alan Antikacı, Bozhane El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bozhane Efemera Alan Antikacı, Bozhane Hat Makası Alan Antikacı, Bozhane Silke Alan Antikacı, Bozhane Madalya Alan Antikacı.

Bozhane Tarak Alan Antikacı, Bozhane Harita Alan Antikacı, Bozhane Kandil Alan Antikacı, Bozhane Bez Alan Antikacı, Bozhane Porselen Alan Antikacı, Bozhane Müzik Aleti Alan Antikacı, Bozhane Takı Kutusu Alan Antikacı, Bozhane Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bozhane Resim Alan Antikacı, Bozhane İpek Halı Alan Antikacı, Bozhane Silah Alan Antikacı, Bozhane Kilim Alan Antikacı, Bozhane Plak Alan Antikacı, Bozhane Kasetçalar Alan Antikacı, Bozhane Zarf Alan Antikacı.

Bozhane Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bozhane Yüzük Alan Antikacı, Bozhane Portre Alan Antikacı, Bozhane İran Halısı Alan Antikacı, Bozhane Askeri Malzeme Alanalar, Bozhane Baston Alan Antikacı, Bozhane Bileklik Alan Antikacı, Bozhane Sehpa Alan Antikacı, Bozhane Kamçı Alan Antikacı, Bozhane Hat Alan Antikacı, Bozhane Oyma Alan Antikacı, Bozhane Gümüşlük Alan Antikacı, Bozhane El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bozhane Kılıç Alan Antikacı, Bozhane Takı Alan Antikacı, Bozhane Cep Saati Alan Antikacı, Bozhane Dvd Alan Antikacı, Bozhane Komple Eşya Alan Antikacı, Bozhane Telefon Alan Antikacı, Bozhane Pipo Alan Antikacı, Bozhane Üç Etek Alan Antikacı, Bozhane Bilezik Alan Antikacı, Bozhane Bardak Alan Antikacı.

Bozhane Tablo Alan Antikacı, Bozhane 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bozhane Sefer Tası Alan Antikacı, Bozhane Dokuma Alan Antikacı, Bozhane Kalem Alan Antikacı, Bozhane Sürahi Alan Antikacı, Bozhane Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bozhane Gümüş Alan Antikacı, Bozhane Daktilo Alan Antikacı, Bozhane Pul Alan Antikacı, Bozhane Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bozhane Bıçak Alan Antikacı, Bozhane Kol Saati Alan Antikacı, Bozhane Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bozhane Rozet Alan Antikacı, Bozhane Gelinlik Alan Antikacı, Bozhane Çatal Alan Antikacı, Bozhane Kıyafet Alan Antikacı, Bozhane Duvar Saati Alan Antikacı, Bozhane Fes Alan Antikacı, Bozhane Küp Alan Antikacı, Bozhane Saçma Alan Antikacı.

Bozhane Hat Yazısı Alan Antikacı, Bozhane Ağaç Alan Antikacı, Bozhane Halı Alan Antikacı, Bozhane Günlük Alan Antikacı, Bozhane Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bozhane Masa Alan Antikacı, Bozhane Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bozhane Kitap Alan Antikacı, Bozhane Amfi Alan Antikacı, Bozhane Albüm Alan Antikacı, Bozhane Ahşap Alan Antikacı, Bozhane Gondol Alan Antikacı, Bozhane Çizgi Roman Alan Antikacı, Bozhane Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bozhane Pusula Alan Antikacı, Bozhane Gerdanlık Alan Antikacı, Bozhane Cezve Alan Antikacı, Bozhane Şerbetlik Alan Antikacı.

Bozhane Tuval Alan Antikacı, Bozhane Okka Alan Antikacı, Bozhane Fincan Alan Antikacı, Bozhane Cd Alan Antikacı, Bozhane Cam Alan Antikacı, Bozhane Çan Alan Antikacı, Bozhane Hoparlör Alan Antikacı, Bozhane Çiçek Alan Antikacı, Bozhane Retro Eşya Alan Antikacı, Bozhane Vazo Alan Antikacı, Bozhane Koltuk Alan Antikacı, Bozhane Şapka Alan Antikacı, Bozhane Bakır Eşya Alan Antikacı, Bozhane Kilit Alan Antikacı, Bozhane Biblo Alan Antikacı, Bozhane Saat Alan Antikacı, Bozhane Matara Alan Antikacı, Bozhane Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bozhane 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bozhane Nişan Alan Antikacı, Bozhane Seramik Alan Antikacı, Bozhane Minyatür Alan Antikacı, Bozhane Kase Alan Antikacı, Bozhane Tas Alan Antikacı, Bozhane Kavanoz Alan Antikacı, Bozhane 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bozhane Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bozhane El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bozhane Radyo Alan Antikacı, Bozhane Çini Alan Antikacı, Bozhane Mühür Alan Antikacı, Bozhane Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bozhane Çaydanlık Alan Antikacı, Bozhane Halhal Alan Antikacı, Bozhane Tılsım Alan Antikacı, Bozhane Sepet Alan Antikacı, Bozhane Sandelye Alan Antikacı, Bozhane Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bozhane Pikap Alan Antikacı, Bozhane Roman Alan Antikacı, Bozhane Tepsi Alan Antikacı, Bozhane Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bozhane Forma Alan Antikacı, Bozhane Avize Alan Antikacı, Bozhane Sahan Alan Antikacı, Bozhane Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bozhane Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bozhane Bronz Heykel Alan Antikacı, Bozhane Şamdan Alan Antikacı.

Bozhane Kartpostal Alan Antikacı, Bozhane Hereke Halısı Alan Antikacı, Bozhane Sini Alan Antikacı, Bozhane Tüfek Alan Antikacı, Bozhane Köstekli Saat Alan Antikacı, Bozhane Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bozhane Taş Plak Alan Antikacı, Bozhane Gravür Alan Antikacı, Bozhane Kurşun Alan Antikacı, Bozhane Gramafon Alan Antikacı, Bozhane Cd Player Alan Antikacı, Bozhane 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bozhane Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bozhane Kahve Takımı Alan Antikacı, Bozhane Mobilya Alan Antikacı, Bozhane Kapı Alan Antikacı, Bozhane Kaşık Alan Antikacı, Bozhane İbrik Alan Antikacı, Bozhane Yağlı Boya Alan Antikacı, Bozhane Tabanca Alan Antikacı, Bozhane Ferman Alan Antikacı, Bozhane Ebru Alan Antikacı, Bozhane Tabak Alan Antikacı, Bozhane Semaver Alan Antikacı, Bozhane Kutu Alan Antikacı.

Bozhane Kehribar Alan Antikacı, Bozhane Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bozhane Bronz Alan Antikacı, Bozhane Şişe Alan Antikacı, Bozhane Madalya Nişan Alan Antikacı, Bozhane Anahtar Alan Antikacı, Bozhane Makine Alan Antikacı, Bozhane Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bozhane Mekanik Alet Alan Antikacı, Bozhane Kolye Alan Antikacı, Bozhane Fotoğraf Alan Antikacı, Bozhane Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bozhane Tesbih Alan Antikacı, Bozhane El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bozhane Opalin Alan Antikacı, Bozhane Taş Alan Antikacı, Bozhane Metal Alan Antikacı, Bozhane El Yazması Alan Antikacı, Bozhane Terazi Alan Antikacı, Bozhane Tokmak Alan Antikacı, Bozhane Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bozhane Dirhem Alan Antikacı, Bozhane El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.