Bozgoca Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bozgoca Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bozgoca, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bozgoca olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bozgoca İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bozgoca ve antika satıcıları Bozgoca için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bozgoca Antikacı

İstanbul, Bozgoca antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bozgoca) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bozgoca Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bozgoca Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bozgoca Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bozgoca Takvim Alan Antikacı, Bozgoca Mangal Alan Antikacı, Bozgoca Bindallı Alan Antikacı, Bozgoca Müzik Seti Alan Antikacı, Bozgoca Kama Alan Antikacı, Bozgoca Kazan Alan Antikacı, Bozgoca Kristal Alan Antikacı, Bozgoca Kuran Alan Antikacı, Bozgoca Kupa Alan Antikacı, Bozgoca Ğügüm Alan Antikacı, Bozgoca Arma Alan Antikacı, Bozgoca Fıçı Alan Antikacı, Bozgoca El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bozgoca Efemera Alan Antikacı, Bozgoca Hat Makası Alan Antikacı, Bozgoca Silke Alan Antikacı, Bozgoca Madalya Alan Antikacı.

Bozgoca Tarak Alan Antikacı, Bozgoca Harita Alan Antikacı, Bozgoca Kandil Alan Antikacı, Bozgoca Bez Alan Antikacı, Bozgoca Porselen Alan Antikacı, Bozgoca Müzik Aleti Alan Antikacı, Bozgoca Takı Kutusu Alan Antikacı, Bozgoca Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bozgoca Resim Alan Antikacı, Bozgoca İpek Halı Alan Antikacı, Bozgoca Silah Alan Antikacı, Bozgoca Kilim Alan Antikacı, Bozgoca Plak Alan Antikacı, Bozgoca Kasetçalar Alan Antikacı, Bozgoca Zarf Alan Antikacı.

Bozgoca Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bozgoca Yüzük Alan Antikacı, Bozgoca Portre Alan Antikacı, Bozgoca İran Halısı Alan Antikacı, Bozgoca Askeri Malzeme Alanalar, Bozgoca Baston Alan Antikacı, Bozgoca Bileklik Alan Antikacı, Bozgoca Sehpa Alan Antikacı, Bozgoca Kamçı Alan Antikacı, Bozgoca Hat Alan Antikacı, Bozgoca Oyma Alan Antikacı, Bozgoca Gümüşlük Alan Antikacı, Bozgoca El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bozgoca Kılıç Alan Antikacı, Bozgoca Takı Alan Antikacı, Bozgoca Cep Saati Alan Antikacı, Bozgoca Dvd Alan Antikacı, Bozgoca Komple Eşya Alan Antikacı, Bozgoca Telefon Alan Antikacı, Bozgoca Pipo Alan Antikacı, Bozgoca Üç Etek Alan Antikacı, Bozgoca Bilezik Alan Antikacı, Bozgoca Bardak Alan Antikacı.

Bozgoca Tablo Alan Antikacı, Bozgoca 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bozgoca Sefer Tası Alan Antikacı, Bozgoca Dokuma Alan Antikacı, Bozgoca Kalem Alan Antikacı, Bozgoca Sürahi Alan Antikacı, Bozgoca Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bozgoca Gümüş Alan Antikacı, Bozgoca Daktilo Alan Antikacı, Bozgoca Pul Alan Antikacı, Bozgoca Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bozgoca Bıçak Alan Antikacı, Bozgoca Kol Saati Alan Antikacı, Bozgoca Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bozgoca Rozet Alan Antikacı, Bozgoca Gelinlik Alan Antikacı, Bozgoca Çatal Alan Antikacı, Bozgoca Kıyafet Alan Antikacı, Bozgoca Duvar Saati Alan Antikacı, Bozgoca Fes Alan Antikacı, Bozgoca Küp Alan Antikacı, Bozgoca Saçma Alan Antikacı.

Bozgoca Hat Yazısı Alan Antikacı, Bozgoca Ağaç Alan Antikacı, Bozgoca Halı Alan Antikacı, Bozgoca Günlük Alan Antikacı, Bozgoca Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bozgoca Masa Alan Antikacı, Bozgoca Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bozgoca Kitap Alan Antikacı, Bozgoca Amfi Alan Antikacı, Bozgoca Albüm Alan Antikacı, Bozgoca Ahşap Alan Antikacı, Bozgoca Gondol Alan Antikacı, Bozgoca Çizgi Roman Alan Antikacı, Bozgoca Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bozgoca Pusula Alan Antikacı, Bozgoca Gerdanlık Alan Antikacı, Bozgoca Cezve Alan Antikacı, Bozgoca Şerbetlik Alan Antikacı.

Bozgoca Tuval Alan Antikacı, Bozgoca Okka Alan Antikacı, Bozgoca Fincan Alan Antikacı, Bozgoca Cd Alan Antikacı, Bozgoca Cam Alan Antikacı, Bozgoca Çan Alan Antikacı, Bozgoca Hoparlör Alan Antikacı, Bozgoca Çiçek Alan Antikacı, Bozgoca Retro Eşya Alan Antikacı, Bozgoca Vazo Alan Antikacı, Bozgoca Koltuk Alan Antikacı, Bozgoca Şapka Alan Antikacı, Bozgoca Bakır Eşya Alan Antikacı, Bozgoca Kilit Alan Antikacı, Bozgoca Biblo Alan Antikacı, Bozgoca Saat Alan Antikacı, Bozgoca Matara Alan Antikacı, Bozgoca Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bozgoca 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bozgoca Nişan Alan Antikacı, Bozgoca Seramik Alan Antikacı, Bozgoca Minyatür Alan Antikacı, Bozgoca Kase Alan Antikacı, Bozgoca Tas Alan Antikacı, Bozgoca Kavanoz Alan Antikacı, Bozgoca 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bozgoca Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bozgoca El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bozgoca Radyo Alan Antikacı, Bozgoca Çini Alan Antikacı, Bozgoca Mühür Alan Antikacı, Bozgoca Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bozgoca Çaydanlık Alan Antikacı, Bozgoca Halhal Alan Antikacı, Bozgoca Tılsım Alan Antikacı, Bozgoca Sepet Alan Antikacı, Bozgoca Sandelye Alan Antikacı, Bozgoca Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bozgoca Pikap Alan Antikacı, Bozgoca Roman Alan Antikacı, Bozgoca Tepsi Alan Antikacı, Bozgoca Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bozgoca Forma Alan Antikacı, Bozgoca Avize Alan Antikacı, Bozgoca Sahan Alan Antikacı, Bozgoca Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bozgoca Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bozgoca Bronz Heykel Alan Antikacı, Bozgoca Şamdan Alan Antikacı.

Bozgoca Kartpostal Alan Antikacı, Bozgoca Hereke Halısı Alan Antikacı, Bozgoca Sini Alan Antikacı, Bozgoca Tüfek Alan Antikacı, Bozgoca Köstekli Saat Alan Antikacı, Bozgoca Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bozgoca Taş Plak Alan Antikacı, Bozgoca Gravür Alan Antikacı, Bozgoca Kurşun Alan Antikacı, Bozgoca Gramafon Alan Antikacı, Bozgoca Cd Player Alan Antikacı, Bozgoca 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bozgoca Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bozgoca Kahve Takımı Alan Antikacı, Bozgoca Mobilya Alan Antikacı, Bozgoca Kapı Alan Antikacı, Bozgoca Kaşık Alan Antikacı, Bozgoca İbrik Alan Antikacı, Bozgoca Yağlı Boya Alan Antikacı, Bozgoca Tabanca Alan Antikacı, Bozgoca Ferman Alan Antikacı, Bozgoca Ebru Alan Antikacı, Bozgoca Tabak Alan Antikacı, Bozgoca Semaver Alan Antikacı, Bozgoca Kutu Alan Antikacı.

Bozgoca Kehribar Alan Antikacı, Bozgoca Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bozgoca Bronz Alan Antikacı, Bozgoca Şişe Alan Antikacı, Bozgoca Madalya Nişan Alan Antikacı, Bozgoca Anahtar Alan Antikacı, Bozgoca Makine Alan Antikacı, Bozgoca Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bozgoca Mekanik Alet Alan Antikacı, Bozgoca Kolye Alan Antikacı, Bozgoca Fotoğraf Alan Antikacı, Bozgoca Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bozgoca Tesbih Alan Antikacı, Bozgoca El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bozgoca Opalin Alan Antikacı, Bozgoca Taş Alan Antikacı, Bozgoca Metal Alan Antikacı, Bozgoca El Yazması Alan Antikacı, Bozgoca Terazi Alan Antikacı, Bozgoca Tokmak Alan Antikacı, Bozgoca Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bozgoca Dirhem Alan Antikacı, Bozgoca El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.