Boyalık Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Boyalık Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Boyalık, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Boyalık olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Boyalık İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Boyalık ve antika satıcıları Boyalık için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Boyalık Antikacı

İstanbul, Boyalık antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Boyalık) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Boyalık Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Boyalık Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Boyalık Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Boyalık Takvim Alan Antikacı, Boyalık Mangal Alan Antikacı, Boyalık Bindallı Alan Antikacı, Boyalık Müzik Seti Alan Antikacı, Boyalık Kama Alan Antikacı, Boyalık Kazan Alan Antikacı, Boyalık Kristal Alan Antikacı, Boyalık Kuran Alan Antikacı, Boyalık Kupa Alan Antikacı, Boyalık Ğügüm Alan Antikacı, Boyalık Arma Alan Antikacı, Boyalık Fıçı Alan Antikacı, Boyalık El Yazması Kitap Alan Antikacı, Boyalık Efemera Alan Antikacı, Boyalık Hat Makası Alan Antikacı, Boyalık Silke Alan Antikacı, Boyalık Madalya Alan Antikacı.

Boyalık Tarak Alan Antikacı, Boyalık Harita Alan Antikacı, Boyalık Kandil Alan Antikacı, Boyalık Bez Alan Antikacı, Boyalık Porselen Alan Antikacı, Boyalık Müzik Aleti Alan Antikacı, Boyalık Takı Kutusu Alan Antikacı, Boyalık Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Boyalık Resim Alan Antikacı, Boyalık İpek Halı Alan Antikacı, Boyalık Silah Alan Antikacı, Boyalık Kilim Alan Antikacı, Boyalık Plak Alan Antikacı, Boyalık Kasetçalar Alan Antikacı, Boyalık Zarf Alan Antikacı.

Boyalık Komple Miras Evi Alan Antikacı, Boyalık Yüzük Alan Antikacı, Boyalık Portre Alan Antikacı, Boyalık İran Halısı Alan Antikacı, Boyalık Askeri Malzeme Alanalar, Boyalık Baston Alan Antikacı, Boyalık Bileklik Alan Antikacı, Boyalık Sehpa Alan Antikacı, Boyalık Kamçı Alan Antikacı, Boyalık Hat Alan Antikacı, Boyalık Oyma Alan Antikacı, Boyalık Gümüşlük Alan Antikacı, Boyalık El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Boyalık Kılıç Alan Antikacı, Boyalık Takı Alan Antikacı, Boyalık Cep Saati Alan Antikacı, Boyalık Dvd Alan Antikacı, Boyalık Komple Eşya Alan Antikacı, Boyalık Telefon Alan Antikacı, Boyalık Pipo Alan Antikacı, Boyalık Üç Etek Alan Antikacı, Boyalık Bilezik Alan Antikacı, Boyalık Bardak Alan Antikacı.

Boyalık Tablo Alan Antikacı, Boyalık 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Boyalık Sefer Tası Alan Antikacı, Boyalık Dokuma Alan Antikacı, Boyalık Kalem Alan Antikacı, Boyalık Sürahi Alan Antikacı, Boyalık Komple Kütüphane Alan Antikacı, Boyalık Gümüş Alan Antikacı, Boyalık Daktilo Alan Antikacı, Boyalık Pul Alan Antikacı, Boyalık Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Boyalık Bıçak Alan Antikacı, Boyalık Kol Saati Alan Antikacı, Boyalık Makaralı Teyp Alan Antikacı, Boyalık Rozet Alan Antikacı, Boyalık Gelinlik Alan Antikacı, Boyalık Çatal Alan Antikacı, Boyalık Kıyafet Alan Antikacı, Boyalık Duvar Saati Alan Antikacı, Boyalık Fes Alan Antikacı, Boyalık Küp Alan Antikacı, Boyalık Saçma Alan Antikacı.

Boyalık Hat Yazısı Alan Antikacı, Boyalık Ağaç Alan Antikacı, Boyalık Halı Alan Antikacı, Boyalık Günlük Alan Antikacı, Boyalık Yıldız Porselen Alan Antikacı, Boyalık Masa Alan Antikacı, Boyalık Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Boyalık Kitap Alan Antikacı, Boyalık Amfi Alan Antikacı, Boyalık Albüm Alan Antikacı, Boyalık Ahşap Alan Antikacı, Boyalık Gondol Alan Antikacı, Boyalık Çizgi Roman Alan Antikacı, Boyalık Komple Mira Evi Boşaltanlar, Boyalık Pusula Alan Antikacı, Boyalık Gerdanlık Alan Antikacı, Boyalık Cezve Alan Antikacı, Boyalık Şerbetlik Alan Antikacı.

Boyalık Tuval Alan Antikacı, Boyalık Okka Alan Antikacı, Boyalık Fincan Alan Antikacı, Boyalık Cd Alan Antikacı, Boyalık Cam Alan Antikacı, Boyalık Çan Alan Antikacı, Boyalık Hoparlör Alan Antikacı, Boyalık Çiçek Alan Antikacı, Boyalık Retro Eşya Alan Antikacı, Boyalık Vazo Alan Antikacı, Boyalık Koltuk Alan Antikacı, Boyalık Şapka Alan Antikacı, Boyalık Bakır Eşya Alan Antikacı, Boyalık Kilit Alan Antikacı, Boyalık Biblo Alan Antikacı, Boyalık Saat Alan Antikacı, Boyalık Matara Alan Antikacı, Boyalık Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Boyalık 33 Lük Plak Alan Antikacı, Boyalık Nişan Alan Antikacı, Boyalık Seramik Alan Antikacı, Boyalık Minyatür Alan Antikacı, Boyalık Kase Alan Antikacı, Boyalık Tas Alan Antikacı, Boyalık Kavanoz Alan Antikacı, Boyalık 45 Lik Plak Alan Antikacı, Boyalık Varaklı Halı Alan Antikacı.

Boyalık El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Boyalık Radyo Alan Antikacı, Boyalık Çini Alan Antikacı, Boyalık Mühür Alan Antikacı, Boyalık Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Boyalık Çaydanlık Alan Antikacı, Boyalık Halhal Alan Antikacı, Boyalık Tılsım Alan Antikacı, Boyalık Sepet Alan Antikacı, Boyalık Sandelye Alan Antikacı, Boyalık Eski Oyuncak Alan Antikacı, Boyalık Pikap Alan Antikacı, Boyalık Roman Alan Antikacı, Boyalık Tepsi Alan Antikacı, Boyalık Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Boyalık Forma Alan Antikacı, Boyalık Avize Alan Antikacı, Boyalık Sahan Alan Antikacı, Boyalık Tırnak Ayna Alan Antikacı, Boyalık Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Boyalık Bronz Heykel Alan Antikacı, Boyalık Şamdan Alan Antikacı.

Boyalık Kartpostal Alan Antikacı, Boyalık Hereke Halısı Alan Antikacı, Boyalık Sini Alan Antikacı, Boyalık Tüfek Alan Antikacı, Boyalık Köstekli Saat Alan Antikacı, Boyalık Varaklı Ayna Alan Antikacı, Boyalık Taş Plak Alan Antikacı, Boyalık Gravür Alan Antikacı, Boyalık Kurşun Alan Antikacı, Boyalık Gramafon Alan Antikacı, Boyalık Cd Player Alan Antikacı, Boyalık 78 Lik Plak Alan Antikacı, Boyalık Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Boyalık Kahve Takımı Alan Antikacı, Boyalık Mobilya Alan Antikacı, Boyalık Kapı Alan Antikacı, Boyalık Kaşık Alan Antikacı, Boyalık İbrik Alan Antikacı, Boyalık Yağlı Boya Alan Antikacı, Boyalık Tabanca Alan Antikacı, Boyalık Ferman Alan Antikacı, Boyalık Ebru Alan Antikacı, Boyalık Tabak Alan Antikacı, Boyalık Semaver Alan Antikacı, Boyalık Kutu Alan Antikacı.

Boyalık Kehribar Alan Antikacı, Boyalık Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Boyalık Bronz Alan Antikacı, Boyalık Şişe Alan Antikacı, Boyalık Madalya Nişan Alan Antikacı, Boyalık Anahtar Alan Antikacı, Boyalık Makine Alan Antikacı, Boyalık Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Boyalık Mekanik Alet Alan Antikacı, Boyalık Kolye Alan Antikacı, Boyalık Fotoğraf Alan Antikacı, Boyalık Bünyan Halısı Alan Antikacı, Boyalık Tesbih Alan Antikacı, Boyalık El Dokuması Halı Alan Antikacı, Boyalık Opalin Alan Antikacı, Boyalık Taş Alan Antikacı, Boyalık Metal Alan Antikacı, Boyalık El Yazması Alan Antikacı, Boyalık Terazi Alan Antikacı, Boyalık Tokmak Alan Antikacı, Boyalık Gaz Ocağı Alan Antikacı, Boyalık Dirhem Alan Antikacı, Boyalık El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.