Bostancı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bostancı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bostancı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bostancı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bostancı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bostancı ve antika satıcıları Bostancı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bostancı Antikacı

İstanbul, Bostancı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bostancı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bostancı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bostancı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bostancı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bostancı Takvim Alan Antikacı, Bostancı Mangal Alan Antikacı, Bostancı Bindallı Alan Antikacı, Bostancı Müzik Seti Alan Antikacı, Bostancı Kama Alan Antikacı, Bostancı Kazan Alan Antikacı, Bostancı Kristal Alan Antikacı, Bostancı Kuran Alan Antikacı, Bostancı Kupa Alan Antikacı, Bostancı Ğügüm Alan Antikacı, Bostancı Arma Alan Antikacı, Bostancı Fıçı Alan Antikacı, Bostancı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bostancı Efemera Alan Antikacı, Bostancı Hat Makası Alan Antikacı, Bostancı Silke Alan Antikacı, Bostancı Madalya Alan Antikacı.

Bostancı Tarak Alan Antikacı, Bostancı Harita Alan Antikacı, Bostancı Kandil Alan Antikacı, Bostancı Bez Alan Antikacı, Bostancı Porselen Alan Antikacı, Bostancı Müzik Aleti Alan Antikacı, Bostancı Takı Kutusu Alan Antikacı, Bostancı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bostancı Resim Alan Antikacı, Bostancı İpek Halı Alan Antikacı, Bostancı Silah Alan Antikacı, Bostancı Kilim Alan Antikacı, Bostancı Plak Alan Antikacı, Bostancı Kasetçalar Alan Antikacı, Bostancı Zarf Alan Antikacı.

Bostancı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bostancı Yüzük Alan Antikacı, Bostancı Portre Alan Antikacı, Bostancı İran Halısı Alan Antikacı, Bostancı Askeri Malzeme Alanalar, Bostancı Baston Alan Antikacı, Bostancı Bileklik Alan Antikacı, Bostancı Sehpa Alan Antikacı, Bostancı Kamçı Alan Antikacı, Bostancı Hat Alan Antikacı, Bostancı Oyma Alan Antikacı, Bostancı Gümüşlük Alan Antikacı, Bostancı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bostancı Kılıç Alan Antikacı, Bostancı Takı Alan Antikacı, Bostancı Cep Saati Alan Antikacı, Bostancı Dvd Alan Antikacı, Bostancı Komple Eşya Alan Antikacı, Bostancı Telefon Alan Antikacı, Bostancı Pipo Alan Antikacı, Bostancı Üç Etek Alan Antikacı, Bostancı Bilezik Alan Antikacı, Bostancı Bardak Alan Antikacı.

Bostancı Tablo Alan Antikacı, Bostancı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bostancı Sefer Tası Alan Antikacı, Bostancı Dokuma Alan Antikacı, Bostancı Kalem Alan Antikacı, Bostancı Sürahi Alan Antikacı, Bostancı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bostancı Gümüş Alan Antikacı, Bostancı Daktilo Alan Antikacı, Bostancı Pul Alan Antikacı, Bostancı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bostancı Bıçak Alan Antikacı, Bostancı Kol Saati Alan Antikacı, Bostancı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bostancı Rozet Alan Antikacı, Bostancı Gelinlik Alan Antikacı, Bostancı Çatal Alan Antikacı, Bostancı Kıyafet Alan Antikacı, Bostancı Duvar Saati Alan Antikacı, Bostancı Fes Alan Antikacı, Bostancı Küp Alan Antikacı, Bostancı Saçma Alan Antikacı.

Bostancı Hat Yazısı Alan Antikacı, Bostancı Ağaç Alan Antikacı, Bostancı Halı Alan Antikacı, Bostancı Günlük Alan Antikacı, Bostancı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bostancı Masa Alan Antikacı, Bostancı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bostancı Kitap Alan Antikacı, Bostancı Amfi Alan Antikacı, Bostancı Albüm Alan Antikacı, Bostancı Ahşap Alan Antikacı, Bostancı Gondol Alan Antikacı, Bostancı Çizgi Roman Alan Antikacı, Bostancı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bostancı Pusula Alan Antikacı, Bostancı Gerdanlık Alan Antikacı, Bostancı Cezve Alan Antikacı, Bostancı Şerbetlik Alan Antikacı.

Bostancı Tuval Alan Antikacı, Bostancı Okka Alan Antikacı, Bostancı Fincan Alan Antikacı, Bostancı Cd Alan Antikacı, Bostancı Cam Alan Antikacı, Bostancı Çan Alan Antikacı, Bostancı Hoparlör Alan Antikacı, Bostancı Çiçek Alan Antikacı, Bostancı Retro Eşya Alan Antikacı, Bostancı Vazo Alan Antikacı, Bostancı Koltuk Alan Antikacı, Bostancı Şapka Alan Antikacı, Bostancı Bakır Eşya Alan Antikacı, Bostancı Kilit Alan Antikacı, Bostancı Biblo Alan Antikacı, Bostancı Saat Alan Antikacı, Bostancı Matara Alan Antikacı, Bostancı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bostancı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bostancı Nişan Alan Antikacı, Bostancı Seramik Alan Antikacı, Bostancı Minyatür Alan Antikacı, Bostancı Kase Alan Antikacı, Bostancı Tas Alan Antikacı, Bostancı Kavanoz Alan Antikacı, Bostancı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bostancı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bostancı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bostancı Radyo Alan Antikacı, Bostancı Çini Alan Antikacı, Bostancı Mühür Alan Antikacı, Bostancı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bostancı Çaydanlık Alan Antikacı, Bostancı Halhal Alan Antikacı, Bostancı Tılsım Alan Antikacı, Bostancı Sepet Alan Antikacı, Bostancı Sandelye Alan Antikacı, Bostancı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bostancı Pikap Alan Antikacı, Bostancı Roman Alan Antikacı, Bostancı Tepsi Alan Antikacı, Bostancı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bostancı Forma Alan Antikacı, Bostancı Avize Alan Antikacı, Bostancı Sahan Alan Antikacı, Bostancı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bostancı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bostancı Bronz Heykel Alan Antikacı, Bostancı Şamdan Alan Antikacı.

Bostancı Kartpostal Alan Antikacı, Bostancı Hereke Halısı Alan Antikacı, Bostancı Sini Alan Antikacı, Bostancı Tüfek Alan Antikacı, Bostancı Köstekli Saat Alan Antikacı, Bostancı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bostancı Taş Plak Alan Antikacı, Bostancı Gravür Alan Antikacı, Bostancı Kurşun Alan Antikacı, Bostancı Gramafon Alan Antikacı, Bostancı Cd Player Alan Antikacı, Bostancı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bostancı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bostancı Kahve Takımı Alan Antikacı, Bostancı Mobilya Alan Antikacı, Bostancı Kapı Alan Antikacı, Bostancı Kaşık Alan Antikacı, Bostancı İbrik Alan Antikacı, Bostancı Yağlı Boya Alan Antikacı, Bostancı Tabanca Alan Antikacı, Bostancı Ferman Alan Antikacı, Bostancı Ebru Alan Antikacı, Bostancı Tabak Alan Antikacı, Bostancı Semaver Alan Antikacı, Bostancı Kutu Alan Antikacı.

Bostancı Kehribar Alan Antikacı, Bostancı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bostancı Bronz Alan Antikacı, Bostancı Şişe Alan Antikacı, Bostancı Madalya Nişan Alan Antikacı, Bostancı Anahtar Alan Antikacı, Bostancı Makine Alan Antikacı, Bostancı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bostancı Mekanik Alet Alan Antikacı, Bostancı Kolye Alan Antikacı, Bostancı Fotoğraf Alan Antikacı, Bostancı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bostancı Tesbih Alan Antikacı, Bostancı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bostancı Opalin Alan Antikacı, Bostancı Taş Alan Antikacı, Bostancı Metal Alan Antikacı, Bostancı El Yazması Alan Antikacı, Bostancı Terazi Alan Antikacı, Bostancı Tokmak Alan Antikacı, Bostancı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bostancı Dirhem Alan Antikacı, Bostancı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.