Bostan Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bostan Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bostan, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bostan olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bostan İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bostan ve antika satıcıları Bostan için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bostan Antikacı

İstanbul, Bostan antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bostan) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bostan Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bostan Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bostan Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bostan Takvim Alan Antikacı, Bostan Mangal Alan Antikacı, Bostan Bindallı Alan Antikacı, Bostan Müzik Seti Alan Antikacı, Bostan Kama Alan Antikacı, Bostan Kazan Alan Antikacı, Bostan Kristal Alan Antikacı, Bostan Kuran Alan Antikacı, Bostan Kupa Alan Antikacı, Bostan Ğügüm Alan Antikacı, Bostan Arma Alan Antikacı, Bostan Fıçı Alan Antikacı, Bostan El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bostan Efemera Alan Antikacı, Bostan Hat Makası Alan Antikacı, Bostan Silke Alan Antikacı, Bostan Madalya Alan Antikacı.

Bostan Tarak Alan Antikacı, Bostan Harita Alan Antikacı, Bostan Kandil Alan Antikacı, Bostan Bez Alan Antikacı, Bostan Porselen Alan Antikacı, Bostan Müzik Aleti Alan Antikacı, Bostan Takı Kutusu Alan Antikacı, Bostan Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bostan Resim Alan Antikacı, Bostan İpek Halı Alan Antikacı, Bostan Silah Alan Antikacı, Bostan Kilim Alan Antikacı, Bostan Plak Alan Antikacı, Bostan Kasetçalar Alan Antikacı, Bostan Zarf Alan Antikacı.

Bostan Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bostan Yüzük Alan Antikacı, Bostan Portre Alan Antikacı, Bostan İran Halısı Alan Antikacı, Bostan Askeri Malzeme Alanalar, Bostan Baston Alan Antikacı, Bostan Bileklik Alan Antikacı, Bostan Sehpa Alan Antikacı, Bostan Kamçı Alan Antikacı, Bostan Hat Alan Antikacı, Bostan Oyma Alan Antikacı, Bostan Gümüşlük Alan Antikacı, Bostan El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bostan Kılıç Alan Antikacı, Bostan Takı Alan Antikacı, Bostan Cep Saati Alan Antikacı, Bostan Dvd Alan Antikacı, Bostan Komple Eşya Alan Antikacı, Bostan Telefon Alan Antikacı, Bostan Pipo Alan Antikacı, Bostan Üç Etek Alan Antikacı, Bostan Bilezik Alan Antikacı, Bostan Bardak Alan Antikacı.

Bostan Tablo Alan Antikacı, Bostan 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bostan Sefer Tası Alan Antikacı, Bostan Dokuma Alan Antikacı, Bostan Kalem Alan Antikacı, Bostan Sürahi Alan Antikacı, Bostan Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bostan Gümüş Alan Antikacı, Bostan Daktilo Alan Antikacı, Bostan Pul Alan Antikacı, Bostan Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bostan Bıçak Alan Antikacı, Bostan Kol Saati Alan Antikacı, Bostan Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bostan Rozet Alan Antikacı, Bostan Gelinlik Alan Antikacı, Bostan Çatal Alan Antikacı, Bostan Kıyafet Alan Antikacı, Bostan Duvar Saati Alan Antikacı, Bostan Fes Alan Antikacı, Bostan Küp Alan Antikacı, Bostan Saçma Alan Antikacı.

Bostan Hat Yazısı Alan Antikacı, Bostan Ağaç Alan Antikacı, Bostan Halı Alan Antikacı, Bostan Günlük Alan Antikacı, Bostan Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bostan Masa Alan Antikacı, Bostan Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bostan Kitap Alan Antikacı, Bostan Amfi Alan Antikacı, Bostan Albüm Alan Antikacı, Bostan Ahşap Alan Antikacı, Bostan Gondol Alan Antikacı, Bostan Çizgi Roman Alan Antikacı, Bostan Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bostan Pusula Alan Antikacı, Bostan Gerdanlık Alan Antikacı, Bostan Cezve Alan Antikacı, Bostan Şerbetlik Alan Antikacı.

Bostan Tuval Alan Antikacı, Bostan Okka Alan Antikacı, Bostan Fincan Alan Antikacı, Bostan Cd Alan Antikacı, Bostan Cam Alan Antikacı, Bostan Çan Alan Antikacı, Bostan Hoparlör Alan Antikacı, Bostan Çiçek Alan Antikacı, Bostan Retro Eşya Alan Antikacı, Bostan Vazo Alan Antikacı, Bostan Koltuk Alan Antikacı, Bostan Şapka Alan Antikacı, Bostan Bakır Eşya Alan Antikacı, Bostan Kilit Alan Antikacı, Bostan Biblo Alan Antikacı, Bostan Saat Alan Antikacı, Bostan Matara Alan Antikacı, Bostan Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bostan 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bostan Nişan Alan Antikacı, Bostan Seramik Alan Antikacı, Bostan Minyatür Alan Antikacı, Bostan Kase Alan Antikacı, Bostan Tas Alan Antikacı, Bostan Kavanoz Alan Antikacı, Bostan 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bostan Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bostan El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bostan Radyo Alan Antikacı, Bostan Çini Alan Antikacı, Bostan Mühür Alan Antikacı, Bostan Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bostan Çaydanlık Alan Antikacı, Bostan Halhal Alan Antikacı, Bostan Tılsım Alan Antikacı, Bostan Sepet Alan Antikacı, Bostan Sandelye Alan Antikacı, Bostan Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bostan Pikap Alan Antikacı, Bostan Roman Alan Antikacı, Bostan Tepsi Alan Antikacı, Bostan Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bostan Forma Alan Antikacı, Bostan Avize Alan Antikacı, Bostan Sahan Alan Antikacı, Bostan Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bostan Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bostan Bronz Heykel Alan Antikacı, Bostan Şamdan Alan Antikacı.

Bostan Kartpostal Alan Antikacı, Bostan Hereke Halısı Alan Antikacı, Bostan Sini Alan Antikacı, Bostan Tüfek Alan Antikacı, Bostan Köstekli Saat Alan Antikacı, Bostan Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bostan Taş Plak Alan Antikacı, Bostan Gravür Alan Antikacı, Bostan Kurşun Alan Antikacı, Bostan Gramafon Alan Antikacı, Bostan Cd Player Alan Antikacı, Bostan 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bostan Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bostan Kahve Takımı Alan Antikacı, Bostan Mobilya Alan Antikacı, Bostan Kapı Alan Antikacı, Bostan Kaşık Alan Antikacı, Bostan İbrik Alan Antikacı, Bostan Yağlı Boya Alan Antikacı, Bostan Tabanca Alan Antikacı, Bostan Ferman Alan Antikacı, Bostan Ebru Alan Antikacı, Bostan Tabak Alan Antikacı, Bostan Semaver Alan Antikacı, Bostan Kutu Alan Antikacı.

Bostan Kehribar Alan Antikacı, Bostan Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bostan Bronz Alan Antikacı, Bostan Şişe Alan Antikacı, Bostan Madalya Nişan Alan Antikacı, Bostan Anahtar Alan Antikacı, Bostan Makine Alan Antikacı, Bostan Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bostan Mekanik Alet Alan Antikacı, Bostan Kolye Alan Antikacı, Bostan Fotoğraf Alan Antikacı, Bostan Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bostan Tesbih Alan Antikacı, Bostan El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bostan Opalin Alan Antikacı, Bostan Taş Alan Antikacı, Bostan Metal Alan Antikacı, Bostan El Yazması Alan Antikacı, Bostan Terazi Alan Antikacı, Bostan Tokmak Alan Antikacı, Bostan Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bostan Dirhem Alan Antikacı, Bostan El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.