Bomonti Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bomonti Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bomonti, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bomonti olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bomonti İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bomonti ve antika satıcıları Bomonti için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bomonti Antikacı

İstanbul, Bomonti antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bomonti) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bomonti Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bomonti Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bomonti Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bomonti Takvim Alan Antikacı, Bomonti Mangal Alan Antikacı, Bomonti Bindallı Alan Antikacı, Bomonti Müzik Seti Alan Antikacı, Bomonti Kama Alan Antikacı, Bomonti Kazan Alan Antikacı, Bomonti Kristal Alan Antikacı, Bomonti Kuran Alan Antikacı, Bomonti Kupa Alan Antikacı, Bomonti Ğügüm Alan Antikacı, Bomonti Arma Alan Antikacı, Bomonti Fıçı Alan Antikacı, Bomonti El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bomonti Efemera Alan Antikacı, Bomonti Hat Makası Alan Antikacı, Bomonti Silke Alan Antikacı, Bomonti Madalya Alan Antikacı.

Bomonti Tarak Alan Antikacı, Bomonti Harita Alan Antikacı, Bomonti Kandil Alan Antikacı, Bomonti Bez Alan Antikacı, Bomonti Porselen Alan Antikacı, Bomonti Müzik Aleti Alan Antikacı, Bomonti Takı Kutusu Alan Antikacı, Bomonti Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bomonti Resim Alan Antikacı, Bomonti İpek Halı Alan Antikacı, Bomonti Silah Alan Antikacı, Bomonti Kilim Alan Antikacı, Bomonti Plak Alan Antikacı, Bomonti Kasetçalar Alan Antikacı, Bomonti Zarf Alan Antikacı.

Bomonti Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bomonti Yüzük Alan Antikacı, Bomonti Portre Alan Antikacı, Bomonti İran Halısı Alan Antikacı, Bomonti Askeri Malzeme Alanalar, Bomonti Baston Alan Antikacı, Bomonti Bileklik Alan Antikacı, Bomonti Sehpa Alan Antikacı, Bomonti Kamçı Alan Antikacı, Bomonti Hat Alan Antikacı, Bomonti Oyma Alan Antikacı, Bomonti Gümüşlük Alan Antikacı, Bomonti El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bomonti Kılıç Alan Antikacı, Bomonti Takı Alan Antikacı, Bomonti Cep Saati Alan Antikacı, Bomonti Dvd Alan Antikacı, Bomonti Komple Eşya Alan Antikacı, Bomonti Telefon Alan Antikacı, Bomonti Pipo Alan Antikacı, Bomonti Üç Etek Alan Antikacı, Bomonti Bilezik Alan Antikacı, Bomonti Bardak Alan Antikacı.

Bomonti Tablo Alan Antikacı, Bomonti 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bomonti Sefer Tası Alan Antikacı, Bomonti Dokuma Alan Antikacı, Bomonti Kalem Alan Antikacı, Bomonti Sürahi Alan Antikacı, Bomonti Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bomonti Gümüş Alan Antikacı, Bomonti Daktilo Alan Antikacı, Bomonti Pul Alan Antikacı, Bomonti Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bomonti Bıçak Alan Antikacı, Bomonti Kol Saati Alan Antikacı, Bomonti Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bomonti Rozet Alan Antikacı, Bomonti Gelinlik Alan Antikacı, Bomonti Çatal Alan Antikacı, Bomonti Kıyafet Alan Antikacı, Bomonti Duvar Saati Alan Antikacı, Bomonti Fes Alan Antikacı, Bomonti Küp Alan Antikacı, Bomonti Saçma Alan Antikacı.

Bomonti Hat Yazısı Alan Antikacı, Bomonti Ağaç Alan Antikacı, Bomonti Halı Alan Antikacı, Bomonti Günlük Alan Antikacı, Bomonti Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bomonti Masa Alan Antikacı, Bomonti Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bomonti Kitap Alan Antikacı, Bomonti Amfi Alan Antikacı, Bomonti Albüm Alan Antikacı, Bomonti Ahşap Alan Antikacı, Bomonti Gondol Alan Antikacı, Bomonti Çizgi Roman Alan Antikacı, Bomonti Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bomonti Pusula Alan Antikacı, Bomonti Gerdanlık Alan Antikacı, Bomonti Cezve Alan Antikacı, Bomonti Şerbetlik Alan Antikacı.

Bomonti Tuval Alan Antikacı, Bomonti Okka Alan Antikacı, Bomonti Fincan Alan Antikacı, Bomonti Cd Alan Antikacı, Bomonti Cam Alan Antikacı, Bomonti Çan Alan Antikacı, Bomonti Hoparlör Alan Antikacı, Bomonti Çiçek Alan Antikacı, Bomonti Retro Eşya Alan Antikacı, Bomonti Vazo Alan Antikacı, Bomonti Koltuk Alan Antikacı, Bomonti Şapka Alan Antikacı, Bomonti Bakır Eşya Alan Antikacı, Bomonti Kilit Alan Antikacı, Bomonti Biblo Alan Antikacı, Bomonti Saat Alan Antikacı, Bomonti Matara Alan Antikacı, Bomonti Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bomonti 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bomonti Nişan Alan Antikacı, Bomonti Seramik Alan Antikacı, Bomonti Minyatür Alan Antikacı, Bomonti Kase Alan Antikacı, Bomonti Tas Alan Antikacı, Bomonti Kavanoz Alan Antikacı, Bomonti 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bomonti Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bomonti El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bomonti Radyo Alan Antikacı, Bomonti Çini Alan Antikacı, Bomonti Mühür Alan Antikacı, Bomonti Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bomonti Çaydanlık Alan Antikacı, Bomonti Halhal Alan Antikacı, Bomonti Tılsım Alan Antikacı, Bomonti Sepet Alan Antikacı, Bomonti Sandelye Alan Antikacı, Bomonti Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bomonti Pikap Alan Antikacı, Bomonti Roman Alan Antikacı, Bomonti Tepsi Alan Antikacı, Bomonti Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bomonti Forma Alan Antikacı, Bomonti Avize Alan Antikacı, Bomonti Sahan Alan Antikacı, Bomonti Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bomonti Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bomonti Bronz Heykel Alan Antikacı, Bomonti Şamdan Alan Antikacı.

Bomonti Kartpostal Alan Antikacı, Bomonti Hereke Halısı Alan Antikacı, Bomonti Sini Alan Antikacı, Bomonti Tüfek Alan Antikacı, Bomonti Köstekli Saat Alan Antikacı, Bomonti Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bomonti Taş Plak Alan Antikacı, Bomonti Gravür Alan Antikacı, Bomonti Kurşun Alan Antikacı, Bomonti Gramafon Alan Antikacı, Bomonti Cd Player Alan Antikacı, Bomonti 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bomonti Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bomonti Kahve Takımı Alan Antikacı, Bomonti Mobilya Alan Antikacı, Bomonti Kapı Alan Antikacı, Bomonti Kaşık Alan Antikacı, Bomonti İbrik Alan Antikacı, Bomonti Yağlı Boya Alan Antikacı, Bomonti Tabanca Alan Antikacı, Bomonti Ferman Alan Antikacı, Bomonti Ebru Alan Antikacı, Bomonti Tabak Alan Antikacı, Bomonti Semaver Alan Antikacı, Bomonti Kutu Alan Antikacı.

Bomonti Kehribar Alan Antikacı, Bomonti Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bomonti Bronz Alan Antikacı, Bomonti Şişe Alan Antikacı, Bomonti Madalya Nişan Alan Antikacı, Bomonti Anahtar Alan Antikacı, Bomonti Makine Alan Antikacı, Bomonti Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bomonti Mekanik Alet Alan Antikacı, Bomonti Kolye Alan Antikacı, Bomonti Fotoğraf Alan Antikacı, Bomonti Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bomonti Tesbih Alan Antikacı, Bomonti El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bomonti Opalin Alan Antikacı, Bomonti Taş Alan Antikacı, Bomonti Metal Alan Antikacı, Bomonti El Yazması Alan Antikacı, Bomonti Terazi Alan Antikacı, Bomonti Tokmak Alan Antikacı, Bomonti Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bomonti Dirhem Alan Antikacı, Bomonti El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.