Yeniçağa antikacılar, Yeniçağa antika alanlar, Yeniçağa antika eşya alanlar, Yeniçağa antika eşyalar, Yeniçağa eski alım satım, Yeniçağa antika koleksiyoncuları, Yeniçağa antika eşya alıcıları, Yeniçağa antika şirketleri, Yeniçağa antika firması, Yeniçağa antika şirketi, Yeniçağa antika firmaları, Yeniçağa antika eşya şirketleri, Yeniçağa antika eşya firması, Yeniçağa antika eşya şirketi, Yeniçağa antika eşya firmaları, Yeniçağa müzayede şirketi, Yeniçağa eski alanlar, Yeniçağa eski eşya alanlar, Yeniçağa antika alan yerler, Yeniçağa antika eşya alan yerler, Yeniçağa eski alan yerler, Yeniçağa eski eşya alan yerler, Yeniçağa antika pazarı, Yeniçağa antika alım satım, Yeniçağa antika alıcıları, Yeniçağa antika satıcıları, Yeniçağa antika eşya satıcıları, Yeniçağa eski eşya alıcıları, Yeniçağa eski eşya satıcıları, Yeniçağa antika fiyatları, Yeniçağa antika eşya fiyatları, Yeniçağa eski fiyatları, Yeniçağa eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bolu Yeniçağa Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yeniçağa antika eşya alanlar ve Yeniçağa antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yeniçağa antika eşya şirketimiz, Yeniçağa antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yeniçağa Antika Alanlar

Yeniçağa antika alanlar ve Yeniçağa antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yeniçağa antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yeniçağa antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yeniçağa Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yeniçağa antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yeniçağa

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yeniçağa antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yeniçağa antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yeniçağa Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yeniçağa antika eşya alanlar ve Yeniçağa antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yeniçağa antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yeniçağa antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yeniçağa Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yeniçağa antika eşya alanların tercih ettiği, Yeniçağa bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yeniçağa antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yeniçağa antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yeniçağa antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yeniçağa Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yeniçağa eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yeniçağa eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yeniçağa eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yeniçağa eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yeniçağa eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yeniçağa Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yeniçağa bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yeniçağa antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yeniçağa bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yeniçağa antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yeniçağa antikacılar, Yeniçağa antika eşyalar, Yeniçağa eski eşyalar, Yeniçağa antika şirketleri, Yeniçağa antika firması, Yeniçağa müzayede şirketi,Yeniçağa el yazması alanlar, Yeniçağa Kuran’ı kerim alanlar, Yeniçağa hat yazı alanlar, Yeniçağa obje alanlar, Yeniçağa gümüş alanlar, Yeniçağa turalı gümüş alanlar, Yeniçağa karaf alanlar, vazo alanlar, Yeniçağa jardinyer alanlar, Yeniçağa resim alanlar, Yeniçağa modern resim alanlar, Yeniçağa aplik alanlar, Yeniçağa bahü alanlar, Yeniçağa bavul alanlar, Yeniçağa çanak alanlar, Yeniçağa çömlek alanlar, Yeniçağa bakır alanlar, baston alanlar, Yeniçağa biskiü alanlar, Yeniçağa billur alanlar, Yeniçağa cam alanlar, Yeniçağa kristal alanlar, Yeniçağa bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yeniçağa bandırma halısı alanlar, Yeniçağa ceviz yemek odası alanlar, Yeniçağa ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yeniçağa ceviz sandalye alanlar, Yeniçağa cümbüş alanlar, Yeniçağa constantin oble alanlar, Yeniçağa cam obje alanlar, Yeniçağa beykoz alanlar.

Yeniçağa bohem alanlar, Yeniçağa çeşmi bülbül alanlar, Yeniçağa çeşme taşı alanlar, Yeniçağa çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yeniçağa arnevu alanlar, art deko alanlar, Yeniçağa deko alanlar, Yeniçağa ayna alanlar, Yeniçağa asma avize alanlar, Yeniçağa aznavur gümüş alanlar, Yeniçağa aznavur alanlar, Yeniçağa bafon alanlar, Yeniçağa ayvazozki alanlar, Yeniçağa dolap alanlar, Yeniçağa divit alanlar, Yeniçağa biblo alanlar, Yeniçağa dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yeniçağa daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yeniçağa dekopaj işi alanlar, Yeniçağa dual alanlar, Yeniçağa dual pikap alanlar.

Yeniçağa dümen alanlar, Yeniçağa gemici dümeni alanlar, Yeniçağa gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yeniçağa derbent halı alanlar, Yeniçağa eviye alanlar, Yeniçağa ev halısı alanlar, Yeniçağa elbiselik alanlar, Yeniçağa elbise alanlar, Yeniçağa paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yeniçağa el işi alanlar, Yeniçağa el işi halı alanlar, Yeniçağa el işi alanlar, Yeniçağa el işi kilim alanlar, Yeniçağa çan alanlar, Yeniçağa kilise çanı alanlar, Yeniçağa gemici çanı alanlar, Yeniçağa çarık alanlar, Yeniçağa Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yeniçağa ferforje alanlar, Yeniçağa fistan alanlar, Yeniçağa Osmanlı fistan alanlar, Yeniçağa portmanto alanlar, Yeniçağa eski saat alanlar, Yeniçağa frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yeniçağa bronz heykel alanlar, Yeniçağa bronz sütün alanlar, Yeniçağa bronz avize alanlar, Yeniçağa bronz vazo alanlar, Yeniçağa bronz kutu alanlar, Yeniçağa bronz el işi alanlar.

Yeniçağa halı alanlar, Yeniçağa lamba alanlar, resim alanlar, Yeniçağa parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yeniçağa insan biblosu alanlar, Yeniçağa oryantel biblo alanlar, Yeniçağa kuş biblosu alanlar, Yeniçağa havlu alanlar, Yeniçağa mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yeniçağa turkısh antika alanlar, Yeniçağa Osmanlı eşyalar alanlar, Yeniçağa eski gelinlik alanlar, Yeniçağa İstanbul resimleri alanlar, Yeniçağa altın varak sehpa alanlar, Yeniçağa altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yeniçağa afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yeniçağa bronz fener alanlar, Yeniçağa bünyen alanlar, Yeniçağa develi halı alanlar, Yeniçağa dürbün alanlar, Yeniçağa teleskop alanlar, Yeniçağa sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yeniçağa çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yeniçağa flama alanlar, Yeniçağa alem alanlar, Yeniçağa arabesk alanlar.

Yeniçağa pul alanlar, Yeniçağa Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yeniçağa eski fincan alanlar, Yeniçağa cam altı alanlar, Yeniçağa şamdan alanlar, Yeniçağa oryantel heykel alanlar, Yeniçağa gümüşlük alanlar, Yeniçağa hat yazı alanlar, Yeniçağa teship alanlar, hokka alanlar, Yeniçağa tophane alanlar, Yeniçağa goblen alanlar, Yeniçağa çin eski eşyalar alanlar, Yeniçağa Çanakkale alanlar, Yeniçağa Çanakkale vazo alanlar, Yeniçağa fil dişi heykel alanlar, Yeniçağa fil dişi baston alanlar, Yeniçağa fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yeniçağa fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yeniçağa duvar saati alanlar, Yeniçağa bez alanlar, buda heykel alanlar, Yeniçağa hamedan halı alanlar, Yeniçağa kılıç alanlar, Yeniçağa antika kılıç alanlar.

Yeniçağa antika araba alanlar, Yeniçağa antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yeniçağa antika eşyalar alanlar, Yeniçağa kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yeniçağa antika foto alanlar, Yeniçağa kehribar alanlar, Yeniçağa kehribar tesbih alanlar, Yeniçağa Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yeniçağa seramik eşya alanlar, Yeniçağa kilit alanlar, Yeniçağa anahtar alanlar, Yeniçağa antika anahtar alanlar, Yeniçağa antika kilit alanlar, Yeniçağa josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yeniçağa antika silah alanlar, Yeniçağa antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yeniçağa lambader alanlar, Yeniçağa minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yeniçağa komidin alanlar, Yeniçağa kara kalem resim alanlar, Yeniçağa blue black alanlar, Yeniçağa mask alanlar, eski mask alanlar, Yeniçağa aşurelik alanlar.

Yeniçağa saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yeniçağa antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yeniçağa gramofon alanlar, Yeniçağa mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yeniçağa güdüm alanlar, Yeniçağa tekke işi alanlar, Yeniçağa İznik alanlar, Yeniçağa pusula alanlar, Yeniçağa gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yeniçağa periyor saat alanlar, Yeniçağa mangal alanlar, Yeniçağa eski mangal alanlar, Yeniçağa Şam işi alanlar, Yeniçağa Süleymaniye işi alanlar, Yeniçağa takunya alanlar, Yeniçağa gümüş takunya alanlar, Yeniçağa Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yeniçağa seccade alanlar, Yeniçağa eski seccade alanlar, Yeniçağa Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yeniçağa tablo alanlar.

Yeniçağa antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yeniçağa abajur alanlar, Yeniçağa sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yeniçağa antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yeniçağa madalya alanlar, Yeniçağa eşya alanlar, Yeniçağa ferman alanlar, Yeniçağa berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yeniçağa jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yeniçağa bahça alanlar, Yeniçağa Osmanlı bohça alanlar, Yeniçağa bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yeniçağa ampir alanlar, Yeniçağa chrıstofle alanlar, Yeniçağa ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yeniçağa şamdan alanlar, Yeniçağa çanta alanlar, Yeniçağa van işi savat alanlar, Yeniçağa tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yeniçağa Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yeniçağa hokka alanlar, Yeniçağa fransız mine alanlar, Yeniçağa teşhir vitrini alanlar, Yeniçağa buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yeniçağa keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yeniçağa kandil alanlar, Yeniçağa ebru alanlar, Yeniçağa mustafa düzgünman alanlar, Yeniçağa zigon alanlar, Yeniçağa zemzemlik alanlar, Yeniçağa mücevher kutusu alanlar, Yeniçağa dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yeniçağa sürahi alanlar, Yeniçağa Osmanlı sürahi alanlar, Yeniçağa antik mercan alanlar, Yeniçağa makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yeniçağa antik sedef alanlar, Yeniçağa minyatür alanlar, Yeniçağa kabe örtüsü alanlar, Yeniçağa gülebdan alanlar, Yeniçağa mineli dürbün alanlar, Yeniçağa sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yeniçağa şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yeniçağa lali gue alanlar, Yeniçağa gece sürahisi alanlar, Yeniçağa meissen alanlar, Yeniçağa satsuma alanlar, Yeniçağa hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yeniçağa macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yeniçağa constantine alanlar, Yeniçağa anonim alanlar, Yeniçağa leyla gamsız alanlar, Yeniçağa ibrahim safi alanlar, Yeniçağa bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yeniçağa herend alanlar, Yeniçağa nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yeniçağa osmanlıca alanlar, Yeniçağa kitap alanlar, Yeniçağa kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yeniçağa haydar besim aydar alanlar, Yeniçağa orhan peker alanlar, Yeniçağa sıtkı olçar alanlar, Yeniçağa Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yeniçağa edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yeniçağa rus gümüşü alanlar, Yeniçağa minyatür alanlar, Yeniçağa viyana heykel alanlar, Yeniçağa oryantal heykel alanlar, Yeniçağa f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yeniçağa merasim kılıcı alanlar.

Yeniçağa ahşap hilye alanlar, Yeniçağa hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yeniçağa tesbih alanlar, Yeniçağa seyahat saati alanlar, Yeniçağa gravür alanlar, Yeniçağa degü alanlar, radio antika alanlar, Yeniçağa opalin alanlar, Yeniçağa radyo alanlar, Yeniçağa kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yeniçağa laledan alanlar, Yeniçağa karaf alanlar, Yeniçağa çerezlik alanlar, Yeniçağa sahleplik alanlar, Yeniçağa tutya alanlar, Yeniçağa likör takımı alanlar, Yeniçağa mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yeniçağa zarf alanlar, Yeniçağa nargile alanlar, Yeniçağa gülabdan alanlar, Yeniçağa ferman alanlar, Yeniçağa berat alanlar.

Yeniçağa hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yeniçağa şifa tası alanlar, Yeniçağa hokka takımı alanlar, Yeniçağa mangal alanlar, Yeniçağa barutluk alanlar, Yeniçağa tombak alanlar, Yeniçağa saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yeniçağa ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yeniçağa hançer alanlar, Yeniçağa kılıç alanlar, Yeniçağa mühürler alanlar, Yeniçağa mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yeniçağa Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yeniçağa seccade alanlar, Yeniçağa sırmalı örtüler alanlar, Yeniçağa antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.