Mudurnu antikacılar, Mudurnu antika alanlar, Mudurnu antika eşya alanlar, Mudurnu antika eşyalar, Mudurnu eski alım satım, Mudurnu antika koleksiyoncuları, Mudurnu antika eşya alıcıları, Mudurnu antika şirketleri, Mudurnu antika firması, Mudurnu antika şirketi, Mudurnu antika firmaları, Mudurnu antika eşya şirketleri, Mudurnu antika eşya firması, Mudurnu antika eşya şirketi, Mudurnu antika eşya firmaları, Mudurnu müzayede şirketi, Mudurnu eski alanlar, Mudurnu eski eşya alanlar, Mudurnu antika alan yerler, Mudurnu antika eşya alan yerler, Mudurnu eski alan yerler, Mudurnu eski eşya alan yerler, Mudurnu antika pazarı, Mudurnu antika alım satım, Mudurnu antika alıcıları, Mudurnu antika satıcıları, Mudurnu antika eşya satıcıları, Mudurnu eski eşya alıcıları, Mudurnu eski eşya satıcıları, Mudurnu antika fiyatları, Mudurnu antika eşya fiyatları, Mudurnu eski fiyatları, Mudurnu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bolu Mudurnu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Mudurnu antika eşya alanlar ve Mudurnu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Mudurnu antika eşya şirketimiz, Mudurnu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Mudurnu Antika Alanlar

Mudurnu antika alanlar ve Mudurnu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Mudurnu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Mudurnu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Mudurnu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Mudurnu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Mudurnu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Mudurnu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Mudurnu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Mudurnu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Mudurnu antika eşya alanlar ve Mudurnu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Mudurnu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Mudurnu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Mudurnu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Mudurnu antika eşya alanların tercih ettiği, Mudurnu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Mudurnu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Mudurnu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Mudurnu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Mudurnu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Mudurnu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Mudurnu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Mudurnu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Mudurnu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Mudurnu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Mudurnu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Mudurnu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Mudurnu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Mudurnu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Mudurnu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Mudurnu antikacılar, Mudurnu antika eşyalar, Mudurnu eski eşyalar, Mudurnu antika şirketleri, Mudurnu antika firması, Mudurnu müzayede şirketi,Mudurnu el yazması alanlar, Mudurnu Kuran’ı kerim alanlar, Mudurnu hat yazı alanlar, Mudurnu obje alanlar, Mudurnu gümüş alanlar, Mudurnu turalı gümüş alanlar, Mudurnu karaf alanlar, vazo alanlar, Mudurnu jardinyer alanlar, Mudurnu resim alanlar, Mudurnu modern resim alanlar, Mudurnu aplik alanlar, Mudurnu bahü alanlar, Mudurnu bavul alanlar, Mudurnu çanak alanlar, Mudurnu çömlek alanlar, Mudurnu bakır alanlar, baston alanlar, Mudurnu biskiü alanlar, Mudurnu billur alanlar, Mudurnu cam alanlar, Mudurnu kristal alanlar, Mudurnu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Mudurnu bandırma halısı alanlar, Mudurnu ceviz yemek odası alanlar, Mudurnu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Mudurnu ceviz sandalye alanlar, Mudurnu cümbüş alanlar, Mudurnu constantin oble alanlar, Mudurnu cam obje alanlar, Mudurnu beykoz alanlar.

Mudurnu bohem alanlar, Mudurnu çeşmi bülbül alanlar, Mudurnu çeşme taşı alanlar, Mudurnu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Mudurnu arnevu alanlar, art deko alanlar, Mudurnu deko alanlar, Mudurnu ayna alanlar, Mudurnu asma avize alanlar, Mudurnu aznavur gümüş alanlar, Mudurnu aznavur alanlar, Mudurnu bafon alanlar, Mudurnu ayvazozki alanlar, Mudurnu dolap alanlar, Mudurnu divit alanlar, Mudurnu biblo alanlar, Mudurnu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Mudurnu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Mudurnu dekopaj işi alanlar, Mudurnu dual alanlar, Mudurnu dual pikap alanlar.

Mudurnu dümen alanlar, Mudurnu gemici dümeni alanlar, Mudurnu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Mudurnu derbent halı alanlar, Mudurnu eviye alanlar, Mudurnu ev halısı alanlar, Mudurnu elbiselik alanlar, Mudurnu elbise alanlar, Mudurnu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Mudurnu el işi alanlar, Mudurnu el işi halı alanlar, Mudurnu el işi alanlar, Mudurnu el işi kilim alanlar, Mudurnu çan alanlar, Mudurnu kilise çanı alanlar, Mudurnu gemici çanı alanlar, Mudurnu çarık alanlar, Mudurnu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Mudurnu ferforje alanlar, Mudurnu fistan alanlar, Mudurnu Osmanlı fistan alanlar, Mudurnu portmanto alanlar, Mudurnu eski saat alanlar, Mudurnu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Mudurnu bronz heykel alanlar, Mudurnu bronz sütün alanlar, Mudurnu bronz avize alanlar, Mudurnu bronz vazo alanlar, Mudurnu bronz kutu alanlar, Mudurnu bronz el işi alanlar.

Mudurnu halı alanlar, Mudurnu lamba alanlar, resim alanlar, Mudurnu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Mudurnu insan biblosu alanlar, Mudurnu oryantel biblo alanlar, Mudurnu kuş biblosu alanlar, Mudurnu havlu alanlar, Mudurnu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Mudurnu turkısh antika alanlar, Mudurnu Osmanlı eşyalar alanlar, Mudurnu eski gelinlik alanlar, Mudurnu İstanbul resimleri alanlar, Mudurnu altın varak sehpa alanlar, Mudurnu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Mudurnu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Mudurnu bronz fener alanlar, Mudurnu bünyen alanlar, Mudurnu develi halı alanlar, Mudurnu dürbün alanlar, Mudurnu teleskop alanlar, Mudurnu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Mudurnu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Mudurnu flama alanlar, Mudurnu alem alanlar, Mudurnu arabesk alanlar.

Mudurnu pul alanlar, Mudurnu Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Mudurnu eski fincan alanlar, Mudurnu cam altı alanlar, Mudurnu şamdan alanlar, Mudurnu oryantel heykel alanlar, Mudurnu gümüşlük alanlar, Mudurnu hat yazı alanlar, Mudurnu teship alanlar, hokka alanlar, Mudurnu tophane alanlar, Mudurnu goblen alanlar, Mudurnu çin eski eşyalar alanlar, Mudurnu Çanakkale alanlar, Mudurnu Çanakkale vazo alanlar, Mudurnu fil dişi heykel alanlar, Mudurnu fil dişi baston alanlar, Mudurnu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Mudurnu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Mudurnu duvar saati alanlar, Mudurnu bez alanlar, buda heykel alanlar, Mudurnu hamedan halı alanlar, Mudurnu kılıç alanlar, Mudurnu antika kılıç alanlar.

Mudurnu antika araba alanlar, Mudurnu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Mudurnu antika eşyalar alanlar, Mudurnu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Mudurnu antika foto alanlar, Mudurnu kehribar alanlar, Mudurnu kehribar tesbih alanlar, Mudurnu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Mudurnu seramik eşya alanlar, Mudurnu kilit alanlar, Mudurnu anahtar alanlar, Mudurnu antika anahtar alanlar, Mudurnu antika kilit alanlar, Mudurnu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Mudurnu antika silah alanlar, Mudurnu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Mudurnu lambader alanlar, Mudurnu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Mudurnu komidin alanlar, Mudurnu kara kalem resim alanlar, Mudurnu blue black alanlar, Mudurnu mask alanlar, eski mask alanlar, Mudurnu aşurelik alanlar.

Mudurnu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Mudurnu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Mudurnu gramofon alanlar, Mudurnu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Mudurnu güdüm alanlar, Mudurnu tekke işi alanlar, Mudurnu İznik alanlar, Mudurnu pusula alanlar, Mudurnu gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Mudurnu periyor saat alanlar, Mudurnu mangal alanlar, Mudurnu eski mangal alanlar, Mudurnu Şam işi alanlar, Mudurnu Süleymaniye işi alanlar, Mudurnu takunya alanlar, Mudurnu gümüş takunya alanlar, Mudurnu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Mudurnu seccade alanlar, Mudurnu eski seccade alanlar, Mudurnu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Mudurnu tablo alanlar.

Mudurnu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Mudurnu abajur alanlar, Mudurnu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Mudurnu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Mudurnu madalya alanlar, Mudurnu eşya alanlar, Mudurnu ferman alanlar, Mudurnu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Mudurnu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Mudurnu bahça alanlar, Mudurnu Osmanlı bohça alanlar, Mudurnu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Mudurnu ampir alanlar, Mudurnu chrıstofle alanlar, Mudurnu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Mudurnu şamdan alanlar, Mudurnu çanta alanlar, Mudurnu van işi savat alanlar, Mudurnu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Mudurnu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Mudurnu hokka alanlar, Mudurnu fransız mine alanlar, Mudurnu teşhir vitrini alanlar, Mudurnu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Mudurnu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Mudurnu kandil alanlar, Mudurnu ebru alanlar, Mudurnu mustafa düzgünman alanlar, Mudurnu zigon alanlar, Mudurnu zemzemlik alanlar, Mudurnu mücevher kutusu alanlar, Mudurnu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Mudurnu sürahi alanlar, Mudurnu Osmanlı sürahi alanlar, Mudurnu antik mercan alanlar, Mudurnu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Mudurnu antik sedef alanlar, Mudurnu minyatür alanlar, Mudurnu kabe örtüsü alanlar, Mudurnu gülebdan alanlar, Mudurnu mineli dürbün alanlar, Mudurnu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Mudurnu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Mudurnu lali gue alanlar, Mudurnu gece sürahisi alanlar, Mudurnu meissen alanlar, Mudurnu satsuma alanlar, Mudurnu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Mudurnu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Mudurnu constantine alanlar, Mudurnu anonim alanlar, Mudurnu leyla gamsız alanlar, Mudurnu ibrahim safi alanlar, Mudurnu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Mudurnu herend alanlar, Mudurnu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Mudurnu osmanlıca alanlar, Mudurnu kitap alanlar, Mudurnu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Mudurnu haydar besim aydar alanlar, Mudurnu orhan peker alanlar, Mudurnu sıtkı olçar alanlar, Mudurnu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Mudurnu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Mudurnu rus gümüşü alanlar, Mudurnu minyatür alanlar, Mudurnu viyana heykel alanlar, Mudurnu oryantal heykel alanlar, Mudurnu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Mudurnu merasim kılıcı alanlar.

Mudurnu ahşap hilye alanlar, Mudurnu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Mudurnu tesbih alanlar, Mudurnu seyahat saati alanlar, Mudurnu gravür alanlar, Mudurnu degü alanlar, radio antika alanlar, Mudurnu opalin alanlar, Mudurnu radyo alanlar, Mudurnu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Mudurnu laledan alanlar, Mudurnu karaf alanlar, Mudurnu çerezlik alanlar, Mudurnu sahleplik alanlar, Mudurnu tutya alanlar, Mudurnu likör takımı alanlar, Mudurnu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Mudurnu zarf alanlar, Mudurnu nargile alanlar, Mudurnu gülabdan alanlar, Mudurnu ferman alanlar, Mudurnu berat alanlar.

Mudurnu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Mudurnu şifa tası alanlar, Mudurnu hokka takımı alanlar, Mudurnu mangal alanlar, Mudurnu barutluk alanlar, Mudurnu tombak alanlar, Mudurnu saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Mudurnu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Mudurnu hançer alanlar, Mudurnu kılıç alanlar, Mudurnu mühürler alanlar, Mudurnu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Mudurnu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Mudurnu seccade alanlar, Mudurnu sırmalı örtüler alanlar, Mudurnu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.