Mengen antikacılar, Mengen antika alanlar, Mengen antika eşya alanlar, Mengen antika eşyalar, Mengen eski alım satım, Mengen antika koleksiyoncuları, Mengen antika eşya alıcıları, Mengen antika şirketleri, Mengen antika firması, Mengen antika şirketi, Mengen antika firmaları, Mengen antika eşya şirketleri, Mengen antika eşya firması, Mengen antika eşya şirketi, Mengen antika eşya firmaları, Mengen müzayede şirketi, Mengen eski alanlar, Mengen eski eşya alanlar, Mengen antika alan yerler, Mengen antika eşya alan yerler, Mengen eski alan yerler, Mengen eski eşya alan yerler, Mengen antika pazarı, Mengen antika alım satım, Mengen antika alıcıları, Mengen antika satıcıları, Mengen antika eşya satıcıları, Mengen eski eşya alıcıları, Mengen eski eşya satıcıları, Mengen antika fiyatları, Mengen antika eşya fiyatları, Mengen eski fiyatları, Mengen eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bolu Mengen Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Mengen antika eşya alanlar ve Mengen antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Mengen antika eşya şirketimiz, Mengen antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Mengen Antika Alanlar

Mengen antika alanlar ve Mengen antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Mengen antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Mengen antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Mengen Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Mengen antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Mengen

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Mengen antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Mengen antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Mengen Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Mengen antika eşya alanlar ve Mengen antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Mengen antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Mengen antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Mengen Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Mengen antika eşya alanların tercih ettiği, Mengen bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Mengen antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Mengen antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Mengen antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Mengen Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Mengen eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Mengen eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Mengen eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Mengen eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Mengen eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Mengen Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Mengen bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Mengen antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Mengen bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Mengen antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Mengen antikacılar, Mengen antika eşyalar, Mengen eski eşyalar, Mengen antika şirketleri, Mengen antika firması, Mengen müzayede şirketi,Mengen el yazması alanlar, Mengen Kuran’ı kerim alanlar, Mengen hat yazı alanlar, Mengen obje alanlar, Mengen gümüş alanlar, Mengen turalı gümüş alanlar, Mengen karaf alanlar, vazo alanlar, Mengen jardinyer alanlar, Mengen resim alanlar, Mengen modern resim alanlar, Mengen aplik alanlar, Mengen bahü alanlar, Mengen bavul alanlar, Mengen çanak alanlar, Mengen çömlek alanlar, Mengen bakır alanlar, baston alanlar, Mengen biskiü alanlar, Mengen billur alanlar, Mengen cam alanlar, Mengen kristal alanlar, Mengen bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Mengen bandırma halısı alanlar, Mengen ceviz yemek odası alanlar, Mengen ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Mengen ceviz sandalye alanlar, Mengen cümbüş alanlar, Mengen constantin oble alanlar, Mengen cam obje alanlar, Mengen beykoz alanlar.

Mengen bohem alanlar, Mengen çeşmi bülbül alanlar, Mengen çeşme taşı alanlar, Mengen çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Mengen arnevu alanlar, art deko alanlar, Mengen deko alanlar, Mengen ayna alanlar, Mengen asma avize alanlar, Mengen aznavur gümüş alanlar, Mengen aznavur alanlar, Mengen bafon alanlar, Mengen ayvazozki alanlar, Mengen dolap alanlar, Mengen divit alanlar, Mengen biblo alanlar, Mengen dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Mengen daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Mengen dekopaj işi alanlar, Mengen dual alanlar, Mengen dual pikap alanlar.

Mengen dümen alanlar, Mengen gemici dümeni alanlar, Mengen gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Mengen derbent halı alanlar, Mengen eviye alanlar, Mengen ev halısı alanlar, Mengen elbiselik alanlar, Mengen elbise alanlar, Mengen paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Mengen el işi alanlar, Mengen el işi halı alanlar, Mengen el işi alanlar, Mengen el işi kilim alanlar, Mengen çan alanlar, Mengen kilise çanı alanlar, Mengen gemici çanı alanlar, Mengen çarık alanlar, Mengen Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Mengen ferforje alanlar, Mengen fistan alanlar, Mengen Osmanlı fistan alanlar, Mengen portmanto alanlar, Mengen eski saat alanlar, Mengen frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Mengen bronz heykel alanlar, Mengen bronz sütün alanlar, Mengen bronz avize alanlar, Mengen bronz vazo alanlar, Mengen bronz kutu alanlar, Mengen bronz el işi alanlar.

Mengen halı alanlar, Mengen lamba alanlar, resim alanlar, Mengen parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Mengen insan biblosu alanlar, Mengen oryantel biblo alanlar, Mengen kuş biblosu alanlar, Mengen havlu alanlar, Mengen mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Mengen turkısh antika alanlar, Mengen Osmanlı eşyalar alanlar, Mengen eski gelinlik alanlar, Mengen İstanbul resimleri alanlar, Mengen altın varak sehpa alanlar, Mengen altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Mengen afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Mengen bronz fener alanlar, Mengen bünyen alanlar, Mengen develi halı alanlar, Mengen dürbün alanlar, Mengen teleskop alanlar, Mengen sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Mengen çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Mengen flama alanlar, Mengen alem alanlar, Mengen arabesk alanlar.

Mengen pul alanlar, Mengen Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Mengen eski fincan alanlar, Mengen cam altı alanlar, Mengen şamdan alanlar, Mengen oryantel heykel alanlar, Mengen gümüşlük alanlar, Mengen hat yazı alanlar, Mengen teship alanlar, hokka alanlar, Mengen tophane alanlar, Mengen goblen alanlar, Mengen çin eski eşyalar alanlar, Mengen Çanakkale alanlar, Mengen Çanakkale vazo alanlar, Mengen fil dişi heykel alanlar, Mengen fil dişi baston alanlar, Mengen fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Mengen fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Mengen duvar saati alanlar, Mengen bez alanlar, buda heykel alanlar, Mengen hamedan halı alanlar, Mengen kılıç alanlar, Mengen antika kılıç alanlar.

Mengen antika araba alanlar, Mengen antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Mengen antika eşyalar alanlar, Mengen kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Mengen antika foto alanlar, Mengen kehribar alanlar, Mengen kehribar tesbih alanlar, Mengen Kütahya alanlar, kınık alanlar, Mengen seramik eşya alanlar, Mengen kilit alanlar, Mengen anahtar alanlar, Mengen antika anahtar alanlar, Mengen antika kilit alanlar, Mengen josefin alanlar, kaşpo alanlar, Mengen antika silah alanlar, Mengen antika rahle alanlar, rahle alanlar, Mengen lambader alanlar, Mengen minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Mengen komidin alanlar, Mengen kara kalem resim alanlar, Mengen blue black alanlar, Mengen mask alanlar, eski mask alanlar, Mengen aşurelik alanlar.

Mengen saleplik alanlar, bozalık alanlar, Mengen antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Mengen gramofon alanlar, Mengen mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Mengen güdüm alanlar, Mengen tekke işi alanlar, Mengen İznik alanlar, Mengen pusula alanlar, Mengen gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Mengen periyor saat alanlar, Mengen mangal alanlar, Mengen eski mangal alanlar, Mengen Şam işi alanlar, Mengen Süleymaniye işi alanlar, Mengen takunya alanlar, Mengen gümüş takunya alanlar, Mengen Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Mengen seccade alanlar, Mengen eski seccade alanlar, Mengen Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Mengen tablo alanlar.

Mengen antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Mengen abajur alanlar, Mengen sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Mengen antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Mengen madalya alanlar, Mengen eşya alanlar, Mengen ferman alanlar, Mengen berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Mengen jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Mengen bahça alanlar, Mengen Osmanlı bohça alanlar, Mengen bindallı alanlar, kaftan alanlar, Mengen ampir alanlar, Mengen chrıstofle alanlar, Mengen ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Mengen şamdan alanlar, Mengen çanta alanlar, Mengen van işi savat alanlar, Mengen tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Mengen Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Mengen hokka alanlar, Mengen fransız mine alanlar, Mengen teşhir vitrini alanlar, Mengen buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Mengen keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Mengen kandil alanlar, Mengen ebru alanlar, Mengen mustafa düzgünman alanlar, Mengen zigon alanlar, Mengen zemzemlik alanlar, Mengen mücevher kutusu alanlar, Mengen dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Mengen sürahi alanlar, Mengen Osmanlı sürahi alanlar, Mengen antik mercan alanlar, Mengen makta alanlar, teslim taşı alanlar, Mengen antik sedef alanlar, Mengen minyatür alanlar, Mengen kabe örtüsü alanlar, Mengen gülebdan alanlar, Mengen mineli dürbün alanlar, Mengen sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Mengen şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Mengen lali gue alanlar, Mengen gece sürahisi alanlar, Mengen meissen alanlar, Mengen satsuma alanlar, Mengen hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Mengen macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Mengen constantine alanlar, Mengen anonim alanlar, Mengen leyla gamsız alanlar, Mengen ibrahim safi alanlar, Mengen bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Mengen herend alanlar, Mengen nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Mengen osmanlıca alanlar, Mengen kitap alanlar, Mengen kalle alanlar, ali kartal alanlar, Mengen haydar besim aydar alanlar, Mengen orhan peker alanlar, Mengen sıtkı olçar alanlar, Mengen Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Mengen edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Mengen rus gümüşü alanlar, Mengen minyatür alanlar, Mengen viyana heykel alanlar, Mengen oryantal heykel alanlar, Mengen f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Mengen merasim kılıcı alanlar.

Mengen ahşap hilye alanlar, Mengen hereke halı alanlar, kuka alanlar, Mengen tesbih alanlar, Mengen seyahat saati alanlar, Mengen gravür alanlar, Mengen degü alanlar, radio antika alanlar, Mengen opalin alanlar, Mengen radyo alanlar, Mengen kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Mengen laledan alanlar, Mengen karaf alanlar, Mengen çerezlik alanlar, Mengen sahleplik alanlar, Mengen tutya alanlar, Mengen likör takımı alanlar, Mengen mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Mengen zarf alanlar, Mengen nargile alanlar, Mengen gülabdan alanlar, Mengen ferman alanlar, Mengen berat alanlar.

Mengen hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Mengen şifa tası alanlar, Mengen hokka takımı alanlar, Mengen mangal alanlar, Mengen barutluk alanlar, Mengen tombak alanlar, Mengen saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Mengen ağızlık alanlar, kemer alanlar, Mengen hançer alanlar, Mengen kılıç alanlar, Mengen mühürler alanlar, Mengen mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Mengen Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Mengen seccade alanlar, Mengen sırmalı örtüler alanlar, Mengen antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.