Göynük antikacılar, Göynük antika alanlar, Göynük antika eşya alanlar, Göynük antika eşyalar, Göynük eski alım satım, Göynük antika koleksiyoncuları, Göynük antika eşya alıcıları, Göynük antika şirketleri, Göynük antika firması, Göynük antika şirketi, Göynük antika firmaları, Göynük antika eşya şirketleri, Göynük antika eşya firması, Göynük antika eşya şirketi, Göynük antika eşya firmaları, Göynük müzayede şirketi, Göynük eski alanlar, Göynük eski eşya alanlar, Göynük antika alan yerler, Göynük antika eşya alan yerler, Göynük eski alan yerler, Göynük eski eşya alan yerler, Göynük antika pazarı, Göynük antika alım satım, Göynük antika alıcıları, Göynük antika satıcıları, Göynük antika eşya satıcıları, Göynük eski eşya alıcıları, Göynük eski eşya satıcıları, Göynük antika fiyatları, Göynük antika eşya fiyatları, Göynük eski fiyatları, Göynük eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bolu Göynük Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Göynük antika eşya alanlar ve Göynük antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Göynük antika eşya şirketimiz, Göynük antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Göynük Antika Alanlar

Göynük antika alanlar ve Göynük antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Göynük antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Göynük antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Göynük Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Göynük antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Göynük

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Göynük antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Göynük antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Göynük Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Göynük antika eşya alanlar ve Göynük antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Göynük antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Göynük antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Göynük Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Göynük antika eşya alanların tercih ettiği, Göynük bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Göynük antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Göynük antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Göynük antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Göynük Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Göynük eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Göynük eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Göynük eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Göynük eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Göynük eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Göynük Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Göynük bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Göynük antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Göynük bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Göynük antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Göynük antikacılar, Göynük antika eşyalar, Göynük eski eşyalar, Göynük antika şirketleri, Göynük antika firması, Göynük müzayede şirketi,Göynük el yazması alanlar, Göynük Kuran’ı kerim alanlar, Göynük hat yazı alanlar, Göynük obje alanlar, Göynük gümüş alanlar, Göynük turalı gümüş alanlar, Göynük karaf alanlar, vazo alanlar, Göynük jardinyer alanlar, Göynük resim alanlar, Göynük modern resim alanlar, Göynük aplik alanlar, Göynük bahü alanlar, Göynük bavul alanlar, Göynük çanak alanlar, Göynük çömlek alanlar, Göynük bakır alanlar, baston alanlar, Göynük biskiü alanlar, Göynük billur alanlar, Göynük cam alanlar, Göynük kristal alanlar, Göynük bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Göynük bandırma halısı alanlar, Göynük ceviz yemek odası alanlar, Göynük ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Göynük ceviz sandalye alanlar, Göynük cümbüş alanlar, Göynük constantin oble alanlar, Göynük cam obje alanlar, Göynük beykoz alanlar.

Göynük bohem alanlar, Göynük çeşmi bülbül alanlar, Göynük çeşme taşı alanlar, Göynük çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Göynük arnevu alanlar, art deko alanlar, Göynük deko alanlar, Göynük ayna alanlar, Göynük asma avize alanlar, Göynük aznavur gümüş alanlar, Göynük aznavur alanlar, Göynük bafon alanlar, Göynük ayvazozki alanlar, Göynük dolap alanlar, Göynük divit alanlar, Göynük biblo alanlar, Göynük dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Göynük daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Göynük dekopaj işi alanlar, Göynük dual alanlar, Göynük dual pikap alanlar.

Göynük dümen alanlar, Göynük gemici dümeni alanlar, Göynük gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Göynük derbent halı alanlar, Göynük eviye alanlar, Göynük ev halısı alanlar, Göynük elbiselik alanlar, Göynük elbise alanlar, Göynük paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Göynük el işi alanlar, Göynük el işi halı alanlar, Göynük el işi alanlar, Göynük el işi kilim alanlar, Göynük çan alanlar, Göynük kilise çanı alanlar, Göynük gemici çanı alanlar, Göynük çarık alanlar, Göynük Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Göynük ferforje alanlar, Göynük fistan alanlar, Göynük Osmanlı fistan alanlar, Göynük portmanto alanlar, Göynük eski saat alanlar, Göynük frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Göynük bronz heykel alanlar, Göynük bronz sütün alanlar, Göynük bronz avize alanlar, Göynük bronz vazo alanlar, Göynük bronz kutu alanlar, Göynük bronz el işi alanlar.

Göynük halı alanlar, Göynük lamba alanlar, resim alanlar, Göynük parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Göynük insan biblosu alanlar, Göynük oryantel biblo alanlar, Göynük kuş biblosu alanlar, Göynük havlu alanlar, Göynük mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Göynük turkısh antika alanlar, Göynük Osmanlı eşyalar alanlar, Göynük eski gelinlik alanlar, Göynük İstanbul resimleri alanlar, Göynük altın varak sehpa alanlar, Göynük altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Göynük afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Göynük bronz fener alanlar, Göynük bünyen alanlar, Göynük develi halı alanlar, Göynük dürbün alanlar, Göynük teleskop alanlar, Göynük sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Göynük çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Göynük flama alanlar, Göynük alem alanlar, Göynük arabesk alanlar.

Göynük pul alanlar, Göynük Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Göynük eski fincan alanlar, Göynük cam altı alanlar, Göynük şamdan alanlar, Göynük oryantel heykel alanlar, Göynük gümüşlük alanlar, Göynük hat yazı alanlar, Göynük teship alanlar, hokka alanlar, Göynük tophane alanlar, Göynük goblen alanlar, Göynük çin eski eşyalar alanlar, Göynük Çanakkale alanlar, Göynük Çanakkale vazo alanlar, Göynük fil dişi heykel alanlar, Göynük fil dişi baston alanlar, Göynük fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Göynük fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Göynük duvar saati alanlar, Göynük bez alanlar, buda heykel alanlar, Göynük hamedan halı alanlar, Göynük kılıç alanlar, Göynük antika kılıç alanlar.

Göynük antika araba alanlar, Göynük antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Göynük antika eşyalar alanlar, Göynük kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Göynük antika foto alanlar, Göynük kehribar alanlar, Göynük kehribar tesbih alanlar, Göynük Kütahya alanlar, kınık alanlar, Göynük seramik eşya alanlar, Göynük kilit alanlar, Göynük anahtar alanlar, Göynük antika anahtar alanlar, Göynük antika kilit alanlar, Göynük josefin alanlar, kaşpo alanlar, Göynük antika silah alanlar, Göynük antika rahle alanlar, rahle alanlar, Göynük lambader alanlar, Göynük minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Göynük komidin alanlar, Göynük kara kalem resim alanlar, Göynük blue black alanlar, Göynük mask alanlar, eski mask alanlar, Göynük aşurelik alanlar.

Göynük saleplik alanlar, bozalık alanlar, Göynük antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Göynük gramofon alanlar, Göynük mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Göynük güdüm alanlar, Göynük tekke işi alanlar, Göynük İznik alanlar, Göynük pusula alanlar, Göynük gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Göynük periyor saat alanlar, Göynük mangal alanlar, Göynük eski mangal alanlar, Göynük Şam işi alanlar, Göynük Süleymaniye işi alanlar, Göynük takunya alanlar, Göynük gümüş takunya alanlar, Göynük Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Göynük seccade alanlar, Göynük eski seccade alanlar, Göynük Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Göynük tablo alanlar.

Göynük antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Göynük abajur alanlar, Göynük sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Göynük antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Göynük madalya alanlar, Göynük eşya alanlar, Göynük ferman alanlar, Göynük berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Göynük jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Göynük bahça alanlar, Göynük Osmanlı bohça alanlar, Göynük bindallı alanlar, kaftan alanlar, Göynük ampir alanlar, Göynük chrıstofle alanlar, Göynük ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Göynük şamdan alanlar, Göynük çanta alanlar, Göynük van işi savat alanlar, Göynük tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Göynük Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Göynük hokka alanlar, Göynük fransız mine alanlar, Göynük teşhir vitrini alanlar, Göynük buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Göynük keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Göynük kandil alanlar, Göynük ebru alanlar, Göynük mustafa düzgünman alanlar, Göynük zigon alanlar, Göynük zemzemlik alanlar, Göynük mücevher kutusu alanlar, Göynük dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Göynük sürahi alanlar, Göynük Osmanlı sürahi alanlar, Göynük antik mercan alanlar, Göynük makta alanlar, teslim taşı alanlar, Göynük antik sedef alanlar, Göynük minyatür alanlar, Göynük kabe örtüsü alanlar, Göynük gülebdan alanlar, Göynük mineli dürbün alanlar, Göynük sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Göynük şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Göynük lali gue alanlar, Göynük gece sürahisi alanlar, Göynük meissen alanlar, Göynük satsuma alanlar, Göynük hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Göynük macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Göynük constantine alanlar, Göynük anonim alanlar, Göynük leyla gamsız alanlar, Göynük ibrahim safi alanlar, Göynük bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Göynük herend alanlar, Göynük nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Göynük osmanlıca alanlar, Göynük kitap alanlar, Göynük kalle alanlar, ali kartal alanlar, Göynük haydar besim aydar alanlar, Göynük orhan peker alanlar, Göynük sıtkı olçar alanlar, Göynük Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Göynük edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Göynük rus gümüşü alanlar, Göynük minyatür alanlar, Göynük viyana heykel alanlar, Göynük oryantal heykel alanlar, Göynük f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Göynük merasim kılıcı alanlar.

Göynük ahşap hilye alanlar, Göynük hereke halı alanlar, kuka alanlar, Göynük tesbih alanlar, Göynük seyahat saati alanlar, Göynük gravür alanlar, Göynük degü alanlar, radio antika alanlar, Göynük opalin alanlar, Göynük radyo alanlar, Göynük kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Göynük laledan alanlar, Göynük karaf alanlar, Göynük çerezlik alanlar, Göynük sahleplik alanlar, Göynük tutya alanlar, Göynük likör takımı alanlar, Göynük mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Göynük zarf alanlar, Göynük nargile alanlar, Göynük gülabdan alanlar, Göynük ferman alanlar, Göynük berat alanlar.

Göynük hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Göynük şifa tası alanlar, Göynük hokka takımı alanlar, Göynük mangal alanlar, Göynük barutluk alanlar, Göynük tombak alanlar, Göynük saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Göynük ağızlık alanlar, kemer alanlar, Göynük hançer alanlar, Göynük kılıç alanlar, Göynük mühürler alanlar, Göynük mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Göynük Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Göynük seccade alanlar, Göynük sırmalı örtüler alanlar, Göynük antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.