Gerede antikacılar, Gerede antika alanlar, Gerede antika eşya alanlar, Gerede antika eşyalar, Gerede eski alım satım, Gerede antika koleksiyoncuları, Gerede antika eşya alıcıları, Gerede antika şirketleri, Gerede antika firması, Gerede antika şirketi, Gerede antika firmaları, Gerede antika eşya şirketleri, Gerede antika eşya firması, Gerede antika eşya şirketi, Gerede antika eşya firmaları, Gerede müzayede şirketi, Gerede eski alanlar, Gerede eski eşya alanlar, Gerede antika alan yerler, Gerede antika eşya alan yerler, Gerede eski alan yerler, Gerede eski eşya alan yerler, Gerede antika pazarı, Gerede antika alım satım, Gerede antika alıcıları, Gerede antika satıcıları, Gerede antika eşya satıcıları, Gerede eski eşya alıcıları, Gerede eski eşya satıcıları, Gerede antika fiyatları, Gerede antika eşya fiyatları, Gerede eski fiyatları, Gerede eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bolu Gerede Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gerede antika eşya alanlar ve Gerede antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gerede antika eşya şirketimiz, Gerede antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gerede Antika Alanlar

Gerede antika alanlar ve Gerede antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gerede antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gerede antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gerede Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gerede antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gerede

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gerede antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gerede antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gerede Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gerede antika eşya alanlar ve Gerede antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gerede antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gerede antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gerede Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gerede antika eşya alanların tercih ettiği, Gerede bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gerede antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gerede antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gerede antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gerede Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gerede eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gerede eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gerede eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gerede eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gerede eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gerede Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gerede bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gerede antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gerede bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gerede antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gerede antikacılar, Gerede antika eşyalar, Gerede eski eşyalar, Gerede antika şirketleri, Gerede antika firması, Gerede müzayede şirketi,Gerede el yazması alanlar, Gerede Kuran’ı kerim alanlar, Gerede hat yazı alanlar, Gerede obje alanlar, Gerede gümüş alanlar, Gerede turalı gümüş alanlar, Gerede karaf alanlar, vazo alanlar, Gerede jardinyer alanlar, Gerede resim alanlar, Gerede modern resim alanlar, Gerede aplik alanlar, Gerede bahü alanlar, Gerede bavul alanlar, Gerede çanak alanlar, Gerede çömlek alanlar, Gerede bakır alanlar, baston alanlar, Gerede biskiü alanlar, Gerede billur alanlar, Gerede cam alanlar, Gerede kristal alanlar, Gerede bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gerede bandırma halısı alanlar, Gerede ceviz yemek odası alanlar, Gerede ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gerede ceviz sandalye alanlar, Gerede cümbüş alanlar, Gerede constantin oble alanlar, Gerede cam obje alanlar, Gerede beykoz alanlar.

Gerede bohem alanlar, Gerede çeşmi bülbül alanlar, Gerede çeşme taşı alanlar, Gerede çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gerede arnevu alanlar, art deko alanlar, Gerede deko alanlar, Gerede ayna alanlar, Gerede asma avize alanlar, Gerede aznavur gümüş alanlar, Gerede aznavur alanlar, Gerede bafon alanlar, Gerede ayvazozki alanlar, Gerede dolap alanlar, Gerede divit alanlar, Gerede biblo alanlar, Gerede dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gerede daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gerede dekopaj işi alanlar, Gerede dual alanlar, Gerede dual pikap alanlar.

Gerede dümen alanlar, Gerede gemici dümeni alanlar, Gerede gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gerede derbent halı alanlar, Gerede eviye alanlar, Gerede ev halısı alanlar, Gerede elbiselik alanlar, Gerede elbise alanlar, Gerede paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gerede el işi alanlar, Gerede el işi halı alanlar, Gerede el işi alanlar, Gerede el işi kilim alanlar, Gerede çan alanlar, Gerede kilise çanı alanlar, Gerede gemici çanı alanlar, Gerede çarık alanlar, Gerede Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gerede ferforje alanlar, Gerede fistan alanlar, Gerede Osmanlı fistan alanlar, Gerede portmanto alanlar, Gerede eski saat alanlar, Gerede frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gerede bronz heykel alanlar, Gerede bronz sütün alanlar, Gerede bronz avize alanlar, Gerede bronz vazo alanlar, Gerede bronz kutu alanlar, Gerede bronz el işi alanlar.

Gerede halı alanlar, Gerede lamba alanlar, resim alanlar, Gerede parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gerede insan biblosu alanlar, Gerede oryantel biblo alanlar, Gerede kuş biblosu alanlar, Gerede havlu alanlar, Gerede mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gerede turkısh antika alanlar, Gerede Osmanlı eşyalar alanlar, Gerede eski gelinlik alanlar, Gerede İstanbul resimleri alanlar, Gerede altın varak sehpa alanlar, Gerede altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gerede afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gerede bronz fener alanlar, Gerede bünyen alanlar, Gerede develi halı alanlar, Gerede dürbün alanlar, Gerede teleskop alanlar, Gerede sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gerede çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gerede flama alanlar, Gerede alem alanlar, Gerede arabesk alanlar.

Gerede pul alanlar, Gerede Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Gerede eski fincan alanlar, Gerede cam altı alanlar, Gerede şamdan alanlar, Gerede oryantel heykel alanlar, Gerede gümüşlük alanlar, Gerede hat yazı alanlar, Gerede teship alanlar, hokka alanlar, Gerede tophane alanlar, Gerede goblen alanlar, Gerede çin eski eşyalar alanlar, Gerede Çanakkale alanlar, Gerede Çanakkale vazo alanlar, Gerede fil dişi heykel alanlar, Gerede fil dişi baston alanlar, Gerede fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gerede fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gerede duvar saati alanlar, Gerede bez alanlar, buda heykel alanlar, Gerede hamedan halı alanlar, Gerede kılıç alanlar, Gerede antika kılıç alanlar.

Gerede antika araba alanlar, Gerede antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gerede antika eşyalar alanlar, Gerede kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gerede antika foto alanlar, Gerede kehribar alanlar, Gerede kehribar tesbih alanlar, Gerede Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gerede seramik eşya alanlar, Gerede kilit alanlar, Gerede anahtar alanlar, Gerede antika anahtar alanlar, Gerede antika kilit alanlar, Gerede josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gerede antika silah alanlar, Gerede antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gerede lambader alanlar, Gerede minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gerede komidin alanlar, Gerede kara kalem resim alanlar, Gerede blue black alanlar, Gerede mask alanlar, eski mask alanlar, Gerede aşurelik alanlar.

Gerede saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gerede antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gerede gramofon alanlar, Gerede mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gerede güdüm alanlar, Gerede tekke işi alanlar, Gerede İznik alanlar, Gerede pusula alanlar, Gerede gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Gerede periyor saat alanlar, Gerede mangal alanlar, Gerede eski mangal alanlar, Gerede Şam işi alanlar, Gerede Süleymaniye işi alanlar, Gerede takunya alanlar, Gerede gümüş takunya alanlar, Gerede Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gerede seccade alanlar, Gerede eski seccade alanlar, Gerede Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gerede tablo alanlar.

Gerede antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gerede abajur alanlar, Gerede sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gerede antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gerede madalya alanlar, Gerede eşya alanlar, Gerede ferman alanlar, Gerede berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gerede jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gerede bahça alanlar, Gerede Osmanlı bohça alanlar, Gerede bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gerede ampir alanlar, Gerede chrıstofle alanlar, Gerede ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gerede şamdan alanlar, Gerede çanta alanlar, Gerede van işi savat alanlar, Gerede tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gerede Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gerede hokka alanlar, Gerede fransız mine alanlar, Gerede teşhir vitrini alanlar, Gerede buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gerede keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gerede kandil alanlar, Gerede ebru alanlar, Gerede mustafa düzgünman alanlar, Gerede zigon alanlar, Gerede zemzemlik alanlar, Gerede mücevher kutusu alanlar, Gerede dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gerede sürahi alanlar, Gerede Osmanlı sürahi alanlar, Gerede antik mercan alanlar, Gerede makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gerede antik sedef alanlar, Gerede minyatür alanlar, Gerede kabe örtüsü alanlar, Gerede gülebdan alanlar, Gerede mineli dürbün alanlar, Gerede sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gerede şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gerede lali gue alanlar, Gerede gece sürahisi alanlar, Gerede meissen alanlar, Gerede satsuma alanlar, Gerede hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gerede macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gerede constantine alanlar, Gerede anonim alanlar, Gerede leyla gamsız alanlar, Gerede ibrahim safi alanlar, Gerede bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gerede herend alanlar, Gerede nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gerede osmanlıca alanlar, Gerede kitap alanlar, Gerede kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gerede haydar besim aydar alanlar, Gerede orhan peker alanlar, Gerede sıtkı olçar alanlar, Gerede Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gerede edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gerede rus gümüşü alanlar, Gerede minyatür alanlar, Gerede viyana heykel alanlar, Gerede oryantal heykel alanlar, Gerede f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gerede merasim kılıcı alanlar.

Gerede ahşap hilye alanlar, Gerede hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gerede tesbih alanlar, Gerede seyahat saati alanlar, Gerede gravür alanlar, Gerede degü alanlar, radio antika alanlar, Gerede opalin alanlar, Gerede radyo alanlar, Gerede kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gerede laledan alanlar, Gerede karaf alanlar, Gerede çerezlik alanlar, Gerede sahleplik alanlar, Gerede tutya alanlar, Gerede likör takımı alanlar, Gerede mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gerede zarf alanlar, Gerede nargile alanlar, Gerede gülabdan alanlar, Gerede ferman alanlar, Gerede berat alanlar.

Gerede hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gerede şifa tası alanlar, Gerede hokka takımı alanlar, Gerede mangal alanlar, Gerede barutluk alanlar, Gerede tombak alanlar, Gerede saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Gerede ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gerede hançer alanlar, Gerede kılıç alanlar, Gerede mühürler alanlar, Gerede mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gerede Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gerede seccade alanlar, Gerede sırmalı örtüler alanlar, Gerede antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.