Bolluca Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bolluca Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bolluca, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bolluca olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bolluca İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bolluca ve antika satıcıları Bolluca için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bolluca Antikacı

İstanbul, Bolluca antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bolluca) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bolluca Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bolluca Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bolluca Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bolluca Takvim Alan Antikacı, Bolluca Mangal Alan Antikacı, Bolluca Bindallı Alan Antikacı, Bolluca Müzik Seti Alan Antikacı, Bolluca Kama Alan Antikacı, Bolluca Kazan Alan Antikacı, Bolluca Kristal Alan Antikacı, Bolluca Kuran Alan Antikacı, Bolluca Kupa Alan Antikacı, Bolluca Ğügüm Alan Antikacı, Bolluca Arma Alan Antikacı, Bolluca Fıçı Alan Antikacı, Bolluca El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bolluca Efemera Alan Antikacı, Bolluca Hat Makası Alan Antikacı, Bolluca Silke Alan Antikacı, Bolluca Madalya Alan Antikacı.

Bolluca Tarak Alan Antikacı, Bolluca Harita Alan Antikacı, Bolluca Kandil Alan Antikacı, Bolluca Bez Alan Antikacı, Bolluca Porselen Alan Antikacı, Bolluca Müzik Aleti Alan Antikacı, Bolluca Takı Kutusu Alan Antikacı, Bolluca Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bolluca Resim Alan Antikacı, Bolluca İpek Halı Alan Antikacı, Bolluca Silah Alan Antikacı, Bolluca Kilim Alan Antikacı, Bolluca Plak Alan Antikacı, Bolluca Kasetçalar Alan Antikacı, Bolluca Zarf Alan Antikacı.

Bolluca Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bolluca Yüzük Alan Antikacı, Bolluca Portre Alan Antikacı, Bolluca İran Halısı Alan Antikacı, Bolluca Askeri Malzeme Alanalar, Bolluca Baston Alan Antikacı, Bolluca Bileklik Alan Antikacı, Bolluca Sehpa Alan Antikacı, Bolluca Kamçı Alan Antikacı, Bolluca Hat Alan Antikacı, Bolluca Oyma Alan Antikacı, Bolluca Gümüşlük Alan Antikacı, Bolluca El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bolluca Kılıç Alan Antikacı, Bolluca Takı Alan Antikacı, Bolluca Cep Saati Alan Antikacı, Bolluca Dvd Alan Antikacı, Bolluca Komple Eşya Alan Antikacı, Bolluca Telefon Alan Antikacı, Bolluca Pipo Alan Antikacı, Bolluca Üç Etek Alan Antikacı, Bolluca Bilezik Alan Antikacı, Bolluca Bardak Alan Antikacı.

Bolluca Tablo Alan Antikacı, Bolluca 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bolluca Sefer Tası Alan Antikacı, Bolluca Dokuma Alan Antikacı, Bolluca Kalem Alan Antikacı, Bolluca Sürahi Alan Antikacı, Bolluca Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bolluca Gümüş Alan Antikacı, Bolluca Daktilo Alan Antikacı, Bolluca Pul Alan Antikacı, Bolluca Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bolluca Bıçak Alan Antikacı, Bolluca Kol Saati Alan Antikacı, Bolluca Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bolluca Rozet Alan Antikacı, Bolluca Gelinlik Alan Antikacı, Bolluca Çatal Alan Antikacı, Bolluca Kıyafet Alan Antikacı, Bolluca Duvar Saati Alan Antikacı, Bolluca Fes Alan Antikacı, Bolluca Küp Alan Antikacı, Bolluca Saçma Alan Antikacı.

Bolluca Hat Yazısı Alan Antikacı, Bolluca Ağaç Alan Antikacı, Bolluca Halı Alan Antikacı, Bolluca Günlük Alan Antikacı, Bolluca Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bolluca Masa Alan Antikacı, Bolluca Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bolluca Kitap Alan Antikacı, Bolluca Amfi Alan Antikacı, Bolluca Albüm Alan Antikacı, Bolluca Ahşap Alan Antikacı, Bolluca Gondol Alan Antikacı, Bolluca Çizgi Roman Alan Antikacı, Bolluca Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bolluca Pusula Alan Antikacı, Bolluca Gerdanlık Alan Antikacı, Bolluca Cezve Alan Antikacı, Bolluca Şerbetlik Alan Antikacı.

Bolluca Tuval Alan Antikacı, Bolluca Okka Alan Antikacı, Bolluca Fincan Alan Antikacı, Bolluca Cd Alan Antikacı, Bolluca Cam Alan Antikacı, Bolluca Çan Alan Antikacı, Bolluca Hoparlör Alan Antikacı, Bolluca Çiçek Alan Antikacı, Bolluca Retro Eşya Alan Antikacı, Bolluca Vazo Alan Antikacı, Bolluca Koltuk Alan Antikacı, Bolluca Şapka Alan Antikacı, Bolluca Bakır Eşya Alan Antikacı, Bolluca Kilit Alan Antikacı, Bolluca Biblo Alan Antikacı, Bolluca Saat Alan Antikacı, Bolluca Matara Alan Antikacı, Bolluca Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bolluca 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bolluca Nişan Alan Antikacı, Bolluca Seramik Alan Antikacı, Bolluca Minyatür Alan Antikacı, Bolluca Kase Alan Antikacı, Bolluca Tas Alan Antikacı, Bolluca Kavanoz Alan Antikacı, Bolluca 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bolluca Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bolluca El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bolluca Radyo Alan Antikacı, Bolluca Çini Alan Antikacı, Bolluca Mühür Alan Antikacı, Bolluca Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bolluca Çaydanlık Alan Antikacı, Bolluca Halhal Alan Antikacı, Bolluca Tılsım Alan Antikacı, Bolluca Sepet Alan Antikacı, Bolluca Sandelye Alan Antikacı, Bolluca Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bolluca Pikap Alan Antikacı, Bolluca Roman Alan Antikacı, Bolluca Tepsi Alan Antikacı, Bolluca Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bolluca Forma Alan Antikacı, Bolluca Avize Alan Antikacı, Bolluca Sahan Alan Antikacı, Bolluca Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bolluca Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bolluca Bronz Heykel Alan Antikacı, Bolluca Şamdan Alan Antikacı.

Bolluca Kartpostal Alan Antikacı, Bolluca Hereke Halısı Alan Antikacı, Bolluca Sini Alan Antikacı, Bolluca Tüfek Alan Antikacı, Bolluca Köstekli Saat Alan Antikacı, Bolluca Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bolluca Taş Plak Alan Antikacı, Bolluca Gravür Alan Antikacı, Bolluca Kurşun Alan Antikacı, Bolluca Gramafon Alan Antikacı, Bolluca Cd Player Alan Antikacı, Bolluca 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bolluca Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bolluca Kahve Takımı Alan Antikacı, Bolluca Mobilya Alan Antikacı, Bolluca Kapı Alan Antikacı, Bolluca Kaşık Alan Antikacı, Bolluca İbrik Alan Antikacı, Bolluca Yağlı Boya Alan Antikacı, Bolluca Tabanca Alan Antikacı, Bolluca Ferman Alan Antikacı, Bolluca Ebru Alan Antikacı, Bolluca Tabak Alan Antikacı, Bolluca Semaver Alan Antikacı, Bolluca Kutu Alan Antikacı.

Bolluca Kehribar Alan Antikacı, Bolluca Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bolluca Bronz Alan Antikacı, Bolluca Şişe Alan Antikacı, Bolluca Madalya Nişan Alan Antikacı, Bolluca Anahtar Alan Antikacı, Bolluca Makine Alan Antikacı, Bolluca Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bolluca Mekanik Alet Alan Antikacı, Bolluca Kolye Alan Antikacı, Bolluca Fotoğraf Alan Antikacı, Bolluca Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bolluca Tesbih Alan Antikacı, Bolluca El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bolluca Opalin Alan Antikacı, Bolluca Taş Alan Antikacı, Bolluca Metal Alan Antikacı, Bolluca El Yazması Alan Antikacı, Bolluca Terazi Alan Antikacı, Bolluca Tokmak Alan Antikacı, Bolluca Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bolluca Dirhem Alan Antikacı, Bolluca El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.