Boğazköy-İstiklal Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Boğazköy-İstiklal Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Boğazköy-İstiklal, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Boğazköy-İstiklal olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Boğazköy-İstiklal İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Boğazköy-İstiklal ve antika satıcıları Boğazköy-İstiklal için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Boğazköy-İstiklal Antikacı

İstanbul, Boğazköy-İstiklal antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Boğazköy-İstiklal) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Boğazköy-İstiklal Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Boğazköy-İstiklal Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Boğazköy-İstiklal Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Boğazköy-İstiklal Takvim Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Mangal Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Bindallı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Müzik Seti Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kama Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kazan Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kristal Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kuran Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kupa Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Ğügüm Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Arma Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Fıçı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal El Yazması Kitap Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Efemera Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Hat Makası Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Silke Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Madalya Alan Antikacı.

Boğazköy-İstiklal Tarak Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Harita Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kandil Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Bez Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Porselen Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Müzik Aleti Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Takı Kutusu Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Resim Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal İpek Halı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Silah Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kilim Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Plak Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kasetçalar Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Zarf Alan Antikacı.

Boğazköy-İstiklal Komple Miras Evi Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Yüzük Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Portre Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal İran Halısı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Askeri Malzeme Alanalar, Boğazköy-İstiklal Baston Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Bileklik Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Sehpa Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kamçı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Hat Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Oyma Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Gümüşlük Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kılıç Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Takı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Cep Saati Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Dvd Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Komple Eşya Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Telefon Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Pipo Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Üç Etek Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Bilezik Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Bardak Alan Antikacı.

Boğazköy-İstiklal Tablo Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Sefer Tası Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Dokuma Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kalem Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Sürahi Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Komple Kütüphane Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Gümüş Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Daktilo Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Pul Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Bıçak Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kol Saati Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Makaralı Teyp Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Rozet Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Gelinlik Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Çatal Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kıyafet Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Duvar Saati Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Fes Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Küp Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Saçma Alan Antikacı.

Boğazköy-İstiklal Hat Yazısı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Ağaç Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Halı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Günlük Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Yıldız Porselen Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Masa Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kitap Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Amfi Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Albüm Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Ahşap Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Gondol Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Çizgi Roman Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Komple Mira Evi Boşaltanlar, Boğazköy-İstiklal Pusula Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Gerdanlık Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Cezve Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Şerbetlik Alan Antikacı.

Boğazköy-İstiklal Tuval Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Okka Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Fincan Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Cd Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Cam Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Çan Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Hoparlör Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Çiçek Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Retro Eşya Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Vazo Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Koltuk Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Şapka Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Bakır Eşya Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kilit Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Biblo Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Saat Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Matara Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal 33 Lük Plak Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Nişan Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Seramik Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Minyatür Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kase Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Tas Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kavanoz Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal 45 Lik Plak Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Varaklı Halı Alan Antikacı.

Boğazköy-İstiklal El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Radyo Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Çini Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Mühür Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Çaydanlık Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Halhal Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Tılsım Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Sepet Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Sandelye Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Eski Oyuncak Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Pikap Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Roman Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Tepsi Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Forma Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Avize Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Sahan Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Tırnak Ayna Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Bronz Heykel Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Şamdan Alan Antikacı.

Boğazköy-İstiklal Kartpostal Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Hereke Halısı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Sini Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Tüfek Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Köstekli Saat Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Varaklı Ayna Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Taş Plak Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Gravür Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kurşun Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Gramafon Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Cd Player Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal 78 Lik Plak Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kahve Takımı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Mobilya Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kapı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kaşık Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal İbrik Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Yağlı Boya Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Tabanca Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Ferman Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Ebru Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Tabak Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Semaver Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kutu Alan Antikacı.

Boğazköy-İstiklal Kehribar Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Bronz Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Şişe Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Madalya Nişan Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Anahtar Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Makine Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Mekanik Alet Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Kolye Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Fotoğraf Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Bünyan Halısı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Tesbih Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal El Dokuması Halı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Opalin Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Taş Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Metal Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal El Yazması Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Terazi Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Tokmak Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Gaz Ocağı Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal Dirhem Alan Antikacı, Boğazköy-İstiklal El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.