Boğazköy Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Boğazköy Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Boğazköy, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Boğazköy olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Boğazköy İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Boğazköy ve antika satıcıları Boğazköy için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Boğazköy Antikacı

İstanbul, Boğazköy antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Boğazköy) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Boğazköy Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Boğazköy Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Boğazköy Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Boğazköy Takvim Alan Antikacı, Boğazköy Mangal Alan Antikacı, Boğazköy Bindallı Alan Antikacı, Boğazköy Müzik Seti Alan Antikacı, Boğazköy Kama Alan Antikacı, Boğazköy Kazan Alan Antikacı, Boğazköy Kristal Alan Antikacı, Boğazköy Kuran Alan Antikacı, Boğazköy Kupa Alan Antikacı, Boğazköy Ğügüm Alan Antikacı, Boğazköy Arma Alan Antikacı, Boğazköy Fıçı Alan Antikacı, Boğazköy El Yazması Kitap Alan Antikacı, Boğazköy Efemera Alan Antikacı, Boğazköy Hat Makası Alan Antikacı, Boğazköy Silke Alan Antikacı, Boğazköy Madalya Alan Antikacı.

Boğazköy Tarak Alan Antikacı, Boğazköy Harita Alan Antikacı, Boğazköy Kandil Alan Antikacı, Boğazköy Bez Alan Antikacı, Boğazköy Porselen Alan Antikacı, Boğazköy Müzik Aleti Alan Antikacı, Boğazköy Takı Kutusu Alan Antikacı, Boğazköy Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Boğazköy Resim Alan Antikacı, Boğazköy İpek Halı Alan Antikacı, Boğazköy Silah Alan Antikacı, Boğazköy Kilim Alan Antikacı, Boğazköy Plak Alan Antikacı, Boğazköy Kasetçalar Alan Antikacı, Boğazköy Zarf Alan Antikacı.

Boğazköy Komple Miras Evi Alan Antikacı, Boğazköy Yüzük Alan Antikacı, Boğazköy Portre Alan Antikacı, Boğazköy İran Halısı Alan Antikacı, Boğazköy Askeri Malzeme Alanalar, Boğazköy Baston Alan Antikacı, Boğazköy Bileklik Alan Antikacı, Boğazköy Sehpa Alan Antikacı, Boğazköy Kamçı Alan Antikacı, Boğazköy Hat Alan Antikacı, Boğazköy Oyma Alan Antikacı, Boğazköy Gümüşlük Alan Antikacı, Boğazköy El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Boğazköy Kılıç Alan Antikacı, Boğazköy Takı Alan Antikacı, Boğazköy Cep Saati Alan Antikacı, Boğazköy Dvd Alan Antikacı, Boğazköy Komple Eşya Alan Antikacı, Boğazköy Telefon Alan Antikacı, Boğazköy Pipo Alan Antikacı, Boğazköy Üç Etek Alan Antikacı, Boğazköy Bilezik Alan Antikacı, Boğazköy Bardak Alan Antikacı.

Boğazköy Tablo Alan Antikacı, Boğazköy 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Boğazköy Sefer Tası Alan Antikacı, Boğazköy Dokuma Alan Antikacı, Boğazköy Kalem Alan Antikacı, Boğazköy Sürahi Alan Antikacı, Boğazköy Komple Kütüphane Alan Antikacı, Boğazköy Gümüş Alan Antikacı, Boğazköy Daktilo Alan Antikacı, Boğazköy Pul Alan Antikacı, Boğazköy Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Boğazköy Bıçak Alan Antikacı, Boğazköy Kol Saati Alan Antikacı, Boğazköy Makaralı Teyp Alan Antikacı, Boğazköy Rozet Alan Antikacı, Boğazköy Gelinlik Alan Antikacı, Boğazköy Çatal Alan Antikacı, Boğazköy Kıyafet Alan Antikacı, Boğazköy Duvar Saati Alan Antikacı, Boğazköy Fes Alan Antikacı, Boğazköy Küp Alan Antikacı, Boğazköy Saçma Alan Antikacı.

Boğazköy Hat Yazısı Alan Antikacı, Boğazköy Ağaç Alan Antikacı, Boğazköy Halı Alan Antikacı, Boğazköy Günlük Alan Antikacı, Boğazköy Yıldız Porselen Alan Antikacı, Boğazköy Masa Alan Antikacı, Boğazköy Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Boğazköy Kitap Alan Antikacı, Boğazköy Amfi Alan Antikacı, Boğazköy Albüm Alan Antikacı, Boğazköy Ahşap Alan Antikacı, Boğazköy Gondol Alan Antikacı, Boğazköy Çizgi Roman Alan Antikacı, Boğazköy Komple Mira Evi Boşaltanlar, Boğazköy Pusula Alan Antikacı, Boğazköy Gerdanlık Alan Antikacı, Boğazköy Cezve Alan Antikacı, Boğazköy Şerbetlik Alan Antikacı.

Boğazköy Tuval Alan Antikacı, Boğazköy Okka Alan Antikacı, Boğazköy Fincan Alan Antikacı, Boğazköy Cd Alan Antikacı, Boğazköy Cam Alan Antikacı, Boğazköy Çan Alan Antikacı, Boğazköy Hoparlör Alan Antikacı, Boğazköy Çiçek Alan Antikacı, Boğazköy Retro Eşya Alan Antikacı, Boğazköy Vazo Alan Antikacı, Boğazköy Koltuk Alan Antikacı, Boğazköy Şapka Alan Antikacı, Boğazköy Bakır Eşya Alan Antikacı, Boğazköy Kilit Alan Antikacı, Boğazköy Biblo Alan Antikacı, Boğazköy Saat Alan Antikacı, Boğazköy Matara Alan Antikacı, Boğazköy Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Boğazköy 33 Lük Plak Alan Antikacı, Boğazköy Nişan Alan Antikacı, Boğazköy Seramik Alan Antikacı, Boğazköy Minyatür Alan Antikacı, Boğazköy Kase Alan Antikacı, Boğazköy Tas Alan Antikacı, Boğazköy Kavanoz Alan Antikacı, Boğazköy 45 Lik Plak Alan Antikacı, Boğazköy Varaklı Halı Alan Antikacı.

Boğazköy El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Boğazköy Radyo Alan Antikacı, Boğazköy Çini Alan Antikacı, Boğazköy Mühür Alan Antikacı, Boğazköy Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Boğazköy Çaydanlık Alan Antikacı, Boğazköy Halhal Alan Antikacı, Boğazköy Tılsım Alan Antikacı, Boğazköy Sepet Alan Antikacı, Boğazköy Sandelye Alan Antikacı, Boğazköy Eski Oyuncak Alan Antikacı, Boğazköy Pikap Alan Antikacı, Boğazköy Roman Alan Antikacı, Boğazköy Tepsi Alan Antikacı, Boğazköy Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Boğazköy Forma Alan Antikacı, Boğazköy Avize Alan Antikacı, Boğazköy Sahan Alan Antikacı, Boğazköy Tırnak Ayna Alan Antikacı, Boğazköy Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Boğazköy Bronz Heykel Alan Antikacı, Boğazköy Şamdan Alan Antikacı.

Boğazköy Kartpostal Alan Antikacı, Boğazköy Hereke Halısı Alan Antikacı, Boğazköy Sini Alan Antikacı, Boğazköy Tüfek Alan Antikacı, Boğazköy Köstekli Saat Alan Antikacı, Boğazköy Varaklı Ayna Alan Antikacı, Boğazköy Taş Plak Alan Antikacı, Boğazköy Gravür Alan Antikacı, Boğazköy Kurşun Alan Antikacı, Boğazköy Gramafon Alan Antikacı, Boğazköy Cd Player Alan Antikacı, Boğazköy 78 Lik Plak Alan Antikacı, Boğazköy Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Boğazköy Kahve Takımı Alan Antikacı, Boğazköy Mobilya Alan Antikacı, Boğazköy Kapı Alan Antikacı, Boğazköy Kaşık Alan Antikacı, Boğazköy İbrik Alan Antikacı, Boğazköy Yağlı Boya Alan Antikacı, Boğazköy Tabanca Alan Antikacı, Boğazköy Ferman Alan Antikacı, Boğazköy Ebru Alan Antikacı, Boğazköy Tabak Alan Antikacı, Boğazköy Semaver Alan Antikacı, Boğazköy Kutu Alan Antikacı.

Boğazköy Kehribar Alan Antikacı, Boğazköy Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Boğazköy Bronz Alan Antikacı, Boğazköy Şişe Alan Antikacı, Boğazköy Madalya Nişan Alan Antikacı, Boğazköy Anahtar Alan Antikacı, Boğazköy Makine Alan Antikacı, Boğazköy Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Boğazköy Mekanik Alet Alan Antikacı, Boğazköy Kolye Alan Antikacı, Boğazköy Fotoğraf Alan Antikacı, Boğazköy Bünyan Halısı Alan Antikacı, Boğazköy Tesbih Alan Antikacı, Boğazköy El Dokuması Halı Alan Antikacı, Boğazköy Opalin Alan Antikacı, Boğazköy Taş Alan Antikacı, Boğazköy Metal Alan Antikacı, Boğazköy El Yazması Alan Antikacı, Boğazköy Terazi Alan Antikacı, Boğazköy Tokmak Alan Antikacı, Boğazköy Gaz Ocağı Alan Antikacı, Boğazköy Dirhem Alan Antikacı, Boğazköy El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.