Tatvan antikacılar, Tatvan antika alanlar, Tatvan antika eşya alanlar, Tatvan antika eşyalar, Tatvan eski alım satım, Tatvan antika koleksiyoncuları, Tatvan antika eşya alıcıları, Tatvan antika şirketleri, Tatvan antika firması, Tatvan antika şirketi, Tatvan antika firmaları, Tatvan antika eşya şirketleri, Tatvan antika eşya firması, Tatvan antika eşya şirketi, Tatvan antika eşya firmaları, Tatvan müzayede şirketi, Tatvan eski alanlar, Tatvan eski eşya alanlar, Tatvan antika alan yerler, Tatvan antika eşya alan yerler, Tatvan eski alan yerler, Tatvan eski eşya alan yerler, Tatvan antika pazarı, Tatvan antika alım satım, Tatvan antika alıcıları, Tatvan antika satıcıları, Tatvan antika eşya satıcıları, Tatvan eski eşya alıcıları, Tatvan eski eşya satıcıları, Tatvan antika fiyatları, Tatvan antika eşya fiyatları, Tatvan eski fiyatları, Tatvan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bitlis Tatvan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Tatvan antika eşya alanlar ve Tatvan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Tatvan antika eşya şirketimiz, Tatvan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Tatvan Antika Alanlar

Tatvan antika alanlar ve Tatvan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Tatvan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Tatvan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Tatvan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Tatvan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Tatvan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Tatvan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Tatvan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Tatvan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Tatvan antika eşya alanlar ve Tatvan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Tatvan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Tatvan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Tatvan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Tatvan antika eşya alanların tercih ettiği, Tatvan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Tatvan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Tatvan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Tatvan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Tatvan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Tatvan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Tatvan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Tatvan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Tatvan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Tatvan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Tatvan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Tatvan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Tatvan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Tatvan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Tatvan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Tatvan antikacılar, Tatvan antika eşyalar, Tatvan eski eşyalar, Tatvan antika şirketleri, Tatvan antika firması, Tatvan müzayede şirketi,Tatvan el yazması alanlar, Tatvan Kuran’ı kerim alanlar, Tatvan hat yazı alanlar, Tatvan obje alanlar, Tatvan gümüş alanlar, Tatvan turalı gümüş alanlar, Tatvan karaf alanlar, vazo alanlar, Tatvan jardinyer alanlar, Tatvan resim alanlar, Tatvan modern resim alanlar, Tatvan aplik alanlar, Tatvan bahü alanlar, Tatvan bavul alanlar, Tatvan çanak alanlar, Tatvan çömlek alanlar, Tatvan bakır alanlar, baston alanlar, Tatvan biskiü alanlar, Tatvan billur alanlar, Tatvan cam alanlar, Tatvan kristal alanlar, Tatvan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Tatvan bandırma halısı alanlar, Tatvan ceviz yemek odası alanlar, Tatvan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Tatvan ceviz sandalye alanlar, Tatvan cümbüş alanlar, Tatvan constantin oble alanlar, Tatvan cam obje alanlar, Tatvan beykoz alanlar.

Tatvan bohem alanlar, Tatvan çeşmi bülbül alanlar, Tatvan çeşme taşı alanlar, Tatvan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Tatvan arnevu alanlar, art deko alanlar, Tatvan deko alanlar, Tatvan ayna alanlar, Tatvan asma avize alanlar, Tatvan aznavur gümüş alanlar, Tatvan aznavur alanlar, Tatvan bafon alanlar, Tatvan ayvazozki alanlar, Tatvan dolap alanlar, Tatvan divit alanlar, Tatvan biblo alanlar, Tatvan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Tatvan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Tatvan dekopaj işi alanlar, Tatvan dual alanlar, Tatvan dual pikap alanlar.

Tatvan dümen alanlar, Tatvan gemici dümeni alanlar, Tatvan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Tatvan derbent halı alanlar, Tatvan eviye alanlar, Tatvan ev halısı alanlar, Tatvan elbiselik alanlar, Tatvan elbise alanlar, Tatvan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Tatvan el işi alanlar, Tatvan el işi halı alanlar, Tatvan el işi alanlar, Tatvan el işi kilim alanlar, Tatvan çan alanlar, Tatvan kilise çanı alanlar, Tatvan gemici çanı alanlar, Tatvan çarık alanlar, Tatvan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Tatvan ferforje alanlar, Tatvan fistan alanlar, Tatvan Osmanlı fistan alanlar, Tatvan portmanto alanlar, Tatvan eski saat alanlar, Tatvan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Tatvan bronz heykel alanlar, Tatvan bronz sütün alanlar, Tatvan bronz avize alanlar, Tatvan bronz vazo alanlar, Tatvan bronz kutu alanlar, Tatvan bronz el işi alanlar.

Tatvan halı alanlar, Tatvan lamba alanlar, resim alanlar, Tatvan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Tatvan insan biblosu alanlar, Tatvan oryantel biblo alanlar, Tatvan kuş biblosu alanlar, Tatvan havlu alanlar, Tatvan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Tatvan turkısh antika alanlar, Tatvan Osmanlı eşyalar alanlar, Tatvan eski gelinlik alanlar, Tatvan İstanbul resimleri alanlar, Tatvan altın varak sehpa alanlar, Tatvan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Tatvan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Tatvan bronz fener alanlar, Tatvan bünyen alanlar, Tatvan develi halı alanlar, Tatvan dürbün alanlar, Tatvan teleskop alanlar, Tatvan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Tatvan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Tatvan flama alanlar, Tatvan alem alanlar, Tatvan arabesk alanlar.

Tatvan pul alanlar, Tatvan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Tatvan eski fincan alanlar, Tatvan cam altı alanlar, Tatvan şamdan alanlar, Tatvan oryantel heykel alanlar, Tatvan gümüşlük alanlar, Tatvan hat yazı alanlar, Tatvan teship alanlar, hokka alanlar, Tatvan tophane alanlar, Tatvan goblen alanlar, Tatvan çin eski eşyalar alanlar, Tatvan Çanakkale alanlar, Tatvan Çanakkale vazo alanlar, Tatvan fil dişi heykel alanlar, Tatvan fil dişi baston alanlar, Tatvan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Tatvan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Tatvan duvar saati alanlar, Tatvan bez alanlar, buda heykel alanlar, Tatvan hamedan halı alanlar, Tatvan kılıç alanlar, Tatvan antika kılıç alanlar.

Tatvan antika araba alanlar, Tatvan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Tatvan antika eşyalar alanlar, Tatvan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Tatvan antika foto alanlar, Tatvan kehribar alanlar, Tatvan kehribar tesbih alanlar, Tatvan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Tatvan seramik eşya alanlar, Tatvan kilit alanlar, Tatvan anahtar alanlar, Tatvan antika anahtar alanlar, Tatvan antika kilit alanlar, Tatvan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Tatvan antika silah alanlar, Tatvan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Tatvan lambader alanlar, Tatvan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Tatvan komidin alanlar, Tatvan kara kalem resim alanlar, Tatvan blue black alanlar, Tatvan mask alanlar, eski mask alanlar, Tatvan aşurelik alanlar.

Tatvan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Tatvan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Tatvan gramofon alanlar, Tatvan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Tatvan güdüm alanlar, Tatvan tekke işi alanlar, Tatvan İznik alanlar, Tatvan pusula alanlar, Tatvan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Tatvan periyor saat alanlar, Tatvan mangal alanlar, Tatvan eski mangal alanlar, Tatvan Şam işi alanlar, Tatvan Süleymaniye işi alanlar, Tatvan takunya alanlar, Tatvan gümüş takunya alanlar, Tatvan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Tatvan seccade alanlar, Tatvan eski seccade alanlar, Tatvan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Tatvan tablo alanlar.

Tatvan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Tatvan abajur alanlar, Tatvan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Tatvan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Tatvan madalya alanlar, Tatvan eşya alanlar, Tatvan ferman alanlar, Tatvan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Tatvan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Tatvan bahça alanlar, Tatvan Osmanlı bohça alanlar, Tatvan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Tatvan ampir alanlar, Tatvan chrıstofle alanlar, Tatvan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Tatvan şamdan alanlar, Tatvan çanta alanlar, Tatvan van işi savat alanlar, Tatvan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Tatvan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Tatvan hokka alanlar, Tatvan fransız mine alanlar, Tatvan teşhir vitrini alanlar, Tatvan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Tatvan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Tatvan kandil alanlar, Tatvan ebru alanlar, Tatvan mustafa düzgünman alanlar, Tatvan zigon alanlar, Tatvan zemzemlik alanlar, Tatvan mücevher kutusu alanlar, Tatvan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Tatvan sürahi alanlar, Tatvan Osmanlı sürahi alanlar, Tatvan antik mercan alanlar, Tatvan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Tatvan antik sedef alanlar, Tatvan minyatür alanlar, Tatvan kabe örtüsü alanlar, Tatvan gülebdan alanlar, Tatvan mineli dürbün alanlar, Tatvan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Tatvan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Tatvan lali gue alanlar, Tatvan gece sürahisi alanlar, Tatvan meissen alanlar, Tatvan satsuma alanlar, Tatvan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Tatvan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Tatvan constantine alanlar, Tatvan anonim alanlar, Tatvan leyla gamsız alanlar, Tatvan ibrahim safi alanlar, Tatvan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Tatvan herend alanlar, Tatvan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Tatvan osmanlıca alanlar, Tatvan kitap alanlar, Tatvan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Tatvan haydar besim aydar alanlar, Tatvan orhan peker alanlar, Tatvan sıtkı olçar alanlar, Tatvan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Tatvan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Tatvan rus gümüşü alanlar, Tatvan minyatür alanlar, Tatvan viyana heykel alanlar, Tatvan oryantal heykel alanlar, Tatvan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Tatvan merasim kılıcı alanlar.

Tatvan ahşap hilye alanlar, Tatvan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Tatvan tesbih alanlar, Tatvan seyahat saati alanlar, Tatvan gravür alanlar, Tatvan degü alanlar, radio antika alanlar, Tatvan opalin alanlar, Tatvan radyo alanlar, Tatvan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Tatvan laledan alanlar, Tatvan karaf alanlar, Tatvan çerezlik alanlar, Tatvan sahleplik alanlar, Tatvan tutya alanlar, Tatvan likör takımı alanlar, Tatvan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Tatvan zarf alanlar, Tatvan nargile alanlar, Tatvan gülabdan alanlar, Tatvan ferman alanlar, Tatvan berat alanlar.

Tatvan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Tatvan şifa tası alanlar, Tatvan hokka takımı alanlar, Tatvan mangal alanlar, Tatvan barutluk alanlar, Tatvan tombak alanlar, Tatvan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Tatvan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Tatvan hançer alanlar, Tatvan kılıç alanlar, Tatvan mühürler alanlar, Tatvan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Tatvan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Tatvan seccade alanlar, Tatvan sırmalı örtüler alanlar, Tatvan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.