Mutki antikacılar, Mutki antika alanlar, Mutki antika eşya alanlar, Mutki antika eşyalar, Mutki eski alım satım, Mutki antika koleksiyoncuları, Mutki antika eşya alıcıları, Mutki antika şirketleri, Mutki antika firması, Mutki antika şirketi, Mutki antika firmaları, Mutki antika eşya şirketleri, Mutki antika eşya firması, Mutki antika eşya şirketi, Mutki antika eşya firmaları, Mutki müzayede şirketi, Mutki eski alanlar, Mutki eski eşya alanlar, Mutki antika alan yerler, Mutki antika eşya alan yerler, Mutki eski alan yerler, Mutki eski eşya alan yerler, Mutki antika pazarı, Mutki antika alım satım, Mutki antika alıcıları, Mutki antika satıcıları, Mutki antika eşya satıcıları, Mutki eski eşya alıcıları, Mutki eski eşya satıcıları, Mutki antika fiyatları, Mutki antika eşya fiyatları, Mutki eski fiyatları, Mutki eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bitlis Mutki Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Mutki antika eşya alanlar ve Mutki antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Mutki antika eşya şirketimiz, Mutki antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Mutki Antika Alanlar

Mutki antika alanlar ve Mutki antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Mutki antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Mutki antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Mutki Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Mutki antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Mutki

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Mutki antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Mutki antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Mutki Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Mutki antika eşya alanlar ve Mutki antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Mutki antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Mutki antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Mutki Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Mutki antika eşya alanların tercih ettiği, Mutki bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Mutki antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Mutki antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Mutki antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Mutki Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Mutki eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Mutki eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Mutki eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Mutki eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Mutki eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Mutki Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Mutki bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Mutki antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Mutki bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Mutki antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Mutki antikacılar, Mutki antika eşyalar, Mutki eski eşyalar, Mutki antika şirketleri, Mutki antika firması, Mutki müzayede şirketi,Mutki el yazması alanlar, Mutki Kuran’ı kerim alanlar, Mutki hat yazı alanlar, Mutki obje alanlar, Mutki gümüş alanlar, Mutki turalı gümüş alanlar, Mutki karaf alanlar, vazo alanlar, Mutki jardinyer alanlar, Mutki resim alanlar, Mutki modern resim alanlar, Mutki aplik alanlar, Mutki bahü alanlar, Mutki bavul alanlar, Mutki çanak alanlar, Mutki çömlek alanlar, Mutki bakır alanlar, baston alanlar, Mutki biskiü alanlar, Mutki billur alanlar, Mutki cam alanlar, Mutki kristal alanlar, Mutki bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Mutki bandırma halısı alanlar, Mutki ceviz yemek odası alanlar, Mutki ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Mutki ceviz sandalye alanlar, Mutki cümbüş alanlar, Mutki constantin oble alanlar, Mutki cam obje alanlar, Mutki beykoz alanlar.

Mutki bohem alanlar, Mutki çeşmi bülbül alanlar, Mutki çeşme taşı alanlar, Mutki çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Mutki arnevu alanlar, art deko alanlar, Mutki deko alanlar, Mutki ayna alanlar, Mutki asma avize alanlar, Mutki aznavur gümüş alanlar, Mutki aznavur alanlar, Mutki bafon alanlar, Mutki ayvazozki alanlar, Mutki dolap alanlar, Mutki divit alanlar, Mutki biblo alanlar, Mutki dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Mutki daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Mutki dekopaj işi alanlar, Mutki dual alanlar, Mutki dual pikap alanlar.

Mutki dümen alanlar, Mutki gemici dümeni alanlar, Mutki gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Mutki derbent halı alanlar, Mutki eviye alanlar, Mutki ev halısı alanlar, Mutki elbiselik alanlar, Mutki elbise alanlar, Mutki paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Mutki el işi alanlar, Mutki el işi halı alanlar, Mutki el işi alanlar, Mutki el işi kilim alanlar, Mutki çan alanlar, Mutki kilise çanı alanlar, Mutki gemici çanı alanlar, Mutki çarık alanlar, Mutki Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Mutki ferforje alanlar, Mutki fistan alanlar, Mutki Osmanlı fistan alanlar, Mutki portmanto alanlar, Mutki eski saat alanlar, Mutki frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Mutki bronz heykel alanlar, Mutki bronz sütün alanlar, Mutki bronz avize alanlar, Mutki bronz vazo alanlar, Mutki bronz kutu alanlar, Mutki bronz el işi alanlar.

Mutki halı alanlar, Mutki lamba alanlar, resim alanlar, Mutki parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Mutki insan biblosu alanlar, Mutki oryantel biblo alanlar, Mutki kuş biblosu alanlar, Mutki havlu alanlar, Mutki mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Mutki turkısh antika alanlar, Mutki Osmanlı eşyalar alanlar, Mutki eski gelinlik alanlar, Mutki İstanbul resimleri alanlar, Mutki altın varak sehpa alanlar, Mutki altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Mutki afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Mutki bronz fener alanlar, Mutki bünyen alanlar, Mutki develi halı alanlar, Mutki dürbün alanlar, Mutki teleskop alanlar, Mutki sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Mutki çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Mutki flama alanlar, Mutki alem alanlar, Mutki arabesk alanlar.

Mutki pul alanlar, Mutki Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Mutki eski fincan alanlar, Mutki cam altı alanlar, Mutki şamdan alanlar, Mutki oryantel heykel alanlar, Mutki gümüşlük alanlar, Mutki hat yazı alanlar, Mutki teship alanlar, hokka alanlar, Mutki tophane alanlar, Mutki goblen alanlar, Mutki çin eski eşyalar alanlar, Mutki Çanakkale alanlar, Mutki Çanakkale vazo alanlar, Mutki fil dişi heykel alanlar, Mutki fil dişi baston alanlar, Mutki fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Mutki fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Mutki duvar saati alanlar, Mutki bez alanlar, buda heykel alanlar, Mutki hamedan halı alanlar, Mutki kılıç alanlar, Mutki antika kılıç alanlar.

Mutki antika araba alanlar, Mutki antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Mutki antika eşyalar alanlar, Mutki kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Mutki antika foto alanlar, Mutki kehribar alanlar, Mutki kehribar tesbih alanlar, Mutki Kütahya alanlar, kınık alanlar, Mutki seramik eşya alanlar, Mutki kilit alanlar, Mutki anahtar alanlar, Mutki antika anahtar alanlar, Mutki antika kilit alanlar, Mutki josefin alanlar, kaşpo alanlar, Mutki antika silah alanlar, Mutki antika rahle alanlar, rahle alanlar, Mutki lambader alanlar, Mutki minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Mutki komidin alanlar, Mutki kara kalem resim alanlar, Mutki blue black alanlar, Mutki mask alanlar, eski mask alanlar, Mutki aşurelik alanlar.

Mutki saleplik alanlar, bozalık alanlar, Mutki antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Mutki gramofon alanlar, Mutki mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Mutki güdüm alanlar, Mutki tekke işi alanlar, Mutki İznik alanlar, Mutki pusula alanlar, Mutki gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Mutki periyor saat alanlar, Mutki mangal alanlar, Mutki eski mangal alanlar, Mutki Şam işi alanlar, Mutki Süleymaniye işi alanlar, Mutki takunya alanlar, Mutki gümüş takunya alanlar, Mutki Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Mutki seccade alanlar, Mutki eski seccade alanlar, Mutki Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Mutki tablo alanlar.

Mutki antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Mutki abajur alanlar, Mutki sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Mutki antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Mutki madalya alanlar, Mutki eşya alanlar, Mutki ferman alanlar, Mutki berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Mutki jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Mutki bahça alanlar, Mutki Osmanlı bohça alanlar, Mutki bindallı alanlar, kaftan alanlar, Mutki ampir alanlar, Mutki chrıstofle alanlar, Mutki ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Mutki şamdan alanlar, Mutki çanta alanlar, Mutki van işi savat alanlar, Mutki tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Mutki Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Mutki hokka alanlar, Mutki fransız mine alanlar, Mutki teşhir vitrini alanlar, Mutki buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Mutki keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Mutki kandil alanlar, Mutki ebru alanlar, Mutki mustafa düzgünman alanlar, Mutki zigon alanlar, Mutki zemzemlik alanlar, Mutki mücevher kutusu alanlar, Mutki dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Mutki sürahi alanlar, Mutki Osmanlı sürahi alanlar, Mutki antik mercan alanlar, Mutki makta alanlar, teslim taşı alanlar, Mutki antik sedef alanlar, Mutki minyatür alanlar, Mutki kabe örtüsü alanlar, Mutki gülebdan alanlar, Mutki mineli dürbün alanlar, Mutki sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Mutki şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Mutki lali gue alanlar, Mutki gece sürahisi alanlar, Mutki meissen alanlar, Mutki satsuma alanlar, Mutki hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Mutki macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Mutki constantine alanlar, Mutki anonim alanlar, Mutki leyla gamsız alanlar, Mutki ibrahim safi alanlar, Mutki bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Mutki herend alanlar, Mutki nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Mutki osmanlıca alanlar, Mutki kitap alanlar, Mutki kalle alanlar, ali kartal alanlar, Mutki haydar besim aydar alanlar, Mutki orhan peker alanlar, Mutki sıtkı olçar alanlar, Mutki Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Mutki edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Mutki rus gümüşü alanlar, Mutki minyatür alanlar, Mutki viyana heykel alanlar, Mutki oryantal heykel alanlar, Mutki f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Mutki merasim kılıcı alanlar.

Mutki ahşap hilye alanlar, Mutki hereke halı alanlar, kuka alanlar, Mutki tesbih alanlar, Mutki seyahat saati alanlar, Mutki gravür alanlar, Mutki degü alanlar, radio antika alanlar, Mutki opalin alanlar, Mutki radyo alanlar, Mutki kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Mutki laledan alanlar, Mutki karaf alanlar, Mutki çerezlik alanlar, Mutki sahleplik alanlar, Mutki tutya alanlar, Mutki likör takımı alanlar, Mutki mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Mutki zarf alanlar, Mutki nargile alanlar, Mutki gülabdan alanlar, Mutki ferman alanlar, Mutki berat alanlar.

Mutki hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Mutki şifa tası alanlar, Mutki hokka takımı alanlar, Mutki mangal alanlar, Mutki barutluk alanlar, Mutki tombak alanlar, Mutki saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Mutki ağızlık alanlar, kemer alanlar, Mutki hançer alanlar, Mutki kılıç alanlar, Mutki mühürler alanlar, Mutki mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Mutki Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Mutki seccade alanlar, Mutki sırmalı örtüler alanlar, Mutki antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.