Hizan antikacılar, Hizan antika alanlar, Hizan antika eşya alanlar, Hizan antika eşyalar, Hizan eski alım satım, Hizan antika koleksiyoncuları, Hizan antika eşya alıcıları, Hizan antika şirketleri, Hizan antika firması, Hizan antika şirketi, Hizan antika firmaları, Hizan antika eşya şirketleri, Hizan antika eşya firması, Hizan antika eşya şirketi, Hizan antika eşya firmaları, Hizan müzayede şirketi, Hizan eski alanlar, Hizan eski eşya alanlar, Hizan antika alan yerler, Hizan antika eşya alan yerler, Hizan eski alan yerler, Hizan eski eşya alan yerler, Hizan antika pazarı, Hizan antika alım satım, Hizan antika alıcıları, Hizan antika satıcıları, Hizan antika eşya satıcıları, Hizan eski eşya alıcıları, Hizan eski eşya satıcıları, Hizan antika fiyatları, Hizan antika eşya fiyatları, Hizan eski fiyatları, Hizan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bitlis Hizan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Hizan antika eşya alanlar ve Hizan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Hizan antika eşya şirketimiz, Hizan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Hizan Antika Alanlar

Hizan antika alanlar ve Hizan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Hizan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Hizan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Hizan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Hizan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Hizan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Hizan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Hizan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Hizan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Hizan antika eşya alanlar ve Hizan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Hizan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Hizan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Hizan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Hizan antika eşya alanların tercih ettiği, Hizan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Hizan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Hizan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Hizan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Hizan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Hizan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Hizan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Hizan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Hizan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Hizan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Hizan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Hizan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Hizan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Hizan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Hizan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Hizan antikacılar, Hizan antika eşyalar, Hizan eski eşyalar, Hizan antika şirketleri, Hizan antika firması, Hizan müzayede şirketi,Hizan el yazması alanlar, Hizan Kuran’ı kerim alanlar, Hizan hat yazı alanlar, Hizan obje alanlar, Hizan gümüş alanlar, Hizan turalı gümüş alanlar, Hizan karaf alanlar, vazo alanlar, Hizan jardinyer alanlar, Hizan resim alanlar, Hizan modern resim alanlar, Hizan aplik alanlar, Hizan bahü alanlar, Hizan bavul alanlar, Hizan çanak alanlar, Hizan çömlek alanlar, Hizan bakır alanlar, baston alanlar, Hizan biskiü alanlar, Hizan billur alanlar, Hizan cam alanlar, Hizan kristal alanlar, Hizan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Hizan bandırma halısı alanlar, Hizan ceviz yemek odası alanlar, Hizan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Hizan ceviz sandalye alanlar, Hizan cümbüş alanlar, Hizan constantin oble alanlar, Hizan cam obje alanlar, Hizan beykoz alanlar.

Hizan bohem alanlar, Hizan çeşmi bülbül alanlar, Hizan çeşme taşı alanlar, Hizan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Hizan arnevu alanlar, art deko alanlar, Hizan deko alanlar, Hizan ayna alanlar, Hizan asma avize alanlar, Hizan aznavur gümüş alanlar, Hizan aznavur alanlar, Hizan bafon alanlar, Hizan ayvazozki alanlar, Hizan dolap alanlar, Hizan divit alanlar, Hizan biblo alanlar, Hizan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Hizan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Hizan dekopaj işi alanlar, Hizan dual alanlar, Hizan dual pikap alanlar.

Hizan dümen alanlar, Hizan gemici dümeni alanlar, Hizan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Hizan derbent halı alanlar, Hizan eviye alanlar, Hizan ev halısı alanlar, Hizan elbiselik alanlar, Hizan elbise alanlar, Hizan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Hizan el işi alanlar, Hizan el işi halı alanlar, Hizan el işi alanlar, Hizan el işi kilim alanlar, Hizan çan alanlar, Hizan kilise çanı alanlar, Hizan gemici çanı alanlar, Hizan çarık alanlar, Hizan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Hizan ferforje alanlar, Hizan fistan alanlar, Hizan Osmanlı fistan alanlar, Hizan portmanto alanlar, Hizan eski saat alanlar, Hizan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Hizan bronz heykel alanlar, Hizan bronz sütün alanlar, Hizan bronz avize alanlar, Hizan bronz vazo alanlar, Hizan bronz kutu alanlar, Hizan bronz el işi alanlar.

Hizan halı alanlar, Hizan lamba alanlar, resim alanlar, Hizan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Hizan insan biblosu alanlar, Hizan oryantel biblo alanlar, Hizan kuş biblosu alanlar, Hizan havlu alanlar, Hizan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Hizan turkısh antika alanlar, Hizan Osmanlı eşyalar alanlar, Hizan eski gelinlik alanlar, Hizan İstanbul resimleri alanlar, Hizan altın varak sehpa alanlar, Hizan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Hizan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Hizan bronz fener alanlar, Hizan bünyen alanlar, Hizan develi halı alanlar, Hizan dürbün alanlar, Hizan teleskop alanlar, Hizan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Hizan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Hizan flama alanlar, Hizan alem alanlar, Hizan arabesk alanlar.

Hizan pul alanlar, Hizan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Hizan eski fincan alanlar, Hizan cam altı alanlar, Hizan şamdan alanlar, Hizan oryantel heykel alanlar, Hizan gümüşlük alanlar, Hizan hat yazı alanlar, Hizan teship alanlar, hokka alanlar, Hizan tophane alanlar, Hizan goblen alanlar, Hizan çin eski eşyalar alanlar, Hizan Çanakkale alanlar, Hizan Çanakkale vazo alanlar, Hizan fil dişi heykel alanlar, Hizan fil dişi baston alanlar, Hizan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Hizan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Hizan duvar saati alanlar, Hizan bez alanlar, buda heykel alanlar, Hizan hamedan halı alanlar, Hizan kılıç alanlar, Hizan antika kılıç alanlar.

Hizan antika araba alanlar, Hizan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Hizan antika eşyalar alanlar, Hizan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Hizan antika foto alanlar, Hizan kehribar alanlar, Hizan kehribar tesbih alanlar, Hizan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Hizan seramik eşya alanlar, Hizan kilit alanlar, Hizan anahtar alanlar, Hizan antika anahtar alanlar, Hizan antika kilit alanlar, Hizan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Hizan antika silah alanlar, Hizan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Hizan lambader alanlar, Hizan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Hizan komidin alanlar, Hizan kara kalem resim alanlar, Hizan blue black alanlar, Hizan mask alanlar, eski mask alanlar, Hizan aşurelik alanlar.

Hizan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Hizan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Hizan gramofon alanlar, Hizan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Hizan güdüm alanlar, Hizan tekke işi alanlar, Hizan İznik alanlar, Hizan pusula alanlar, Hizan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Hizan periyor saat alanlar, Hizan mangal alanlar, Hizan eski mangal alanlar, Hizan Şam işi alanlar, Hizan Süleymaniye işi alanlar, Hizan takunya alanlar, Hizan gümüş takunya alanlar, Hizan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Hizan seccade alanlar, Hizan eski seccade alanlar, Hizan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Hizan tablo alanlar.

Hizan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Hizan abajur alanlar, Hizan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Hizan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Hizan madalya alanlar, Hizan eşya alanlar, Hizan ferman alanlar, Hizan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Hizan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Hizan bahça alanlar, Hizan Osmanlı bohça alanlar, Hizan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Hizan ampir alanlar, Hizan chrıstofle alanlar, Hizan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Hizan şamdan alanlar, Hizan çanta alanlar, Hizan van işi savat alanlar, Hizan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Hizan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Hizan hokka alanlar, Hizan fransız mine alanlar, Hizan teşhir vitrini alanlar, Hizan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Hizan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Hizan kandil alanlar, Hizan ebru alanlar, Hizan mustafa düzgünman alanlar, Hizan zigon alanlar, Hizan zemzemlik alanlar, Hizan mücevher kutusu alanlar, Hizan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Hizan sürahi alanlar, Hizan Osmanlı sürahi alanlar, Hizan antik mercan alanlar, Hizan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Hizan antik sedef alanlar, Hizan minyatür alanlar, Hizan kabe örtüsü alanlar, Hizan gülebdan alanlar, Hizan mineli dürbün alanlar, Hizan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Hizan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Hizan lali gue alanlar, Hizan gece sürahisi alanlar, Hizan meissen alanlar, Hizan satsuma alanlar, Hizan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Hizan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Hizan constantine alanlar, Hizan anonim alanlar, Hizan leyla gamsız alanlar, Hizan ibrahim safi alanlar, Hizan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Hizan herend alanlar, Hizan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Hizan osmanlıca alanlar, Hizan kitap alanlar, Hizan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Hizan haydar besim aydar alanlar, Hizan orhan peker alanlar, Hizan sıtkı olçar alanlar, Hizan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Hizan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Hizan rus gümüşü alanlar, Hizan minyatür alanlar, Hizan viyana heykel alanlar, Hizan oryantal heykel alanlar, Hizan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Hizan merasim kılıcı alanlar.

Hizan ahşap hilye alanlar, Hizan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Hizan tesbih alanlar, Hizan seyahat saati alanlar, Hizan gravür alanlar, Hizan degü alanlar, radio antika alanlar, Hizan opalin alanlar, Hizan radyo alanlar, Hizan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Hizan laledan alanlar, Hizan karaf alanlar, Hizan çerezlik alanlar, Hizan sahleplik alanlar, Hizan tutya alanlar, Hizan likör takımı alanlar, Hizan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Hizan zarf alanlar, Hizan nargile alanlar, Hizan gülabdan alanlar, Hizan ferman alanlar, Hizan berat alanlar.

Hizan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Hizan şifa tası alanlar, Hizan hokka takımı alanlar, Hizan mangal alanlar, Hizan barutluk alanlar, Hizan tombak alanlar, Hizan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Hizan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Hizan hançer alanlar, Hizan kılıç alanlar, Hizan mühürler alanlar, Hizan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Hizan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Hizan seccade alanlar, Hizan sırmalı örtüler alanlar, Hizan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.