Güroymak antikacılar, Güroymak antika alanlar, Güroymak antika eşya alanlar, Güroymak antika eşyalar, Güroymak eski alım satım, Güroymak antika koleksiyoncuları, Güroymak antika eşya alıcıları, Güroymak antika şirketleri, Güroymak antika firması, Güroymak antika şirketi, Güroymak antika firmaları, Güroymak antika eşya şirketleri, Güroymak antika eşya firması, Güroymak antika eşya şirketi, Güroymak antika eşya firmaları, Güroymak müzayede şirketi, Güroymak eski alanlar, Güroymak eski eşya alanlar, Güroymak antika alan yerler, Güroymak antika eşya alan yerler, Güroymak eski alan yerler, Güroymak eski eşya alan yerler, Güroymak antika pazarı, Güroymak antika alım satım, Güroymak antika alıcıları, Güroymak antika satıcıları, Güroymak antika eşya satıcıları, Güroymak eski eşya alıcıları, Güroymak eski eşya satıcıları, Güroymak antika fiyatları, Güroymak antika eşya fiyatları, Güroymak eski fiyatları, Güroymak eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bitlis Güroymak Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Güroymak antika eşya alanlar ve Güroymak antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Güroymak antika eşya şirketimiz, Güroymak antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Güroymak Antika Alanlar

Güroymak antika alanlar ve Güroymak antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Güroymak antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Güroymak antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Güroymak Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Güroymak antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Güroymak

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Güroymak antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Güroymak antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Güroymak Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Güroymak antika eşya alanlar ve Güroymak antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Güroymak antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Güroymak antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Güroymak Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Güroymak antika eşya alanların tercih ettiği, Güroymak bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Güroymak antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Güroymak antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Güroymak antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Güroymak Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Güroymak eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Güroymak eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Güroymak eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Güroymak eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Güroymak eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Güroymak Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Güroymak bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Güroymak antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Güroymak bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Güroymak antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Güroymak antikacılar, Güroymak antika eşyalar, Güroymak eski eşyalar, Güroymak antika şirketleri, Güroymak antika firması, Güroymak müzayede şirketi,Güroymak el yazması alanlar, Güroymak Kuran’ı kerim alanlar, Güroymak hat yazı alanlar, Güroymak obje alanlar, Güroymak gümüş alanlar, Güroymak turalı gümüş alanlar, Güroymak karaf alanlar, vazo alanlar, Güroymak jardinyer alanlar, Güroymak resim alanlar, Güroymak modern resim alanlar, Güroymak aplik alanlar, Güroymak bahü alanlar, Güroymak bavul alanlar, Güroymak çanak alanlar, Güroymak çömlek alanlar, Güroymak bakır alanlar, baston alanlar, Güroymak biskiü alanlar, Güroymak billur alanlar, Güroymak cam alanlar, Güroymak kristal alanlar, Güroymak bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Güroymak bandırma halısı alanlar, Güroymak ceviz yemek odası alanlar, Güroymak ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Güroymak ceviz sandalye alanlar, Güroymak cümbüş alanlar, Güroymak constantin oble alanlar, Güroymak cam obje alanlar, Güroymak beykoz alanlar.

Güroymak bohem alanlar, Güroymak çeşmi bülbül alanlar, Güroymak çeşme taşı alanlar, Güroymak çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Güroymak arnevu alanlar, art deko alanlar, Güroymak deko alanlar, Güroymak ayna alanlar, Güroymak asma avize alanlar, Güroymak aznavur gümüş alanlar, Güroymak aznavur alanlar, Güroymak bafon alanlar, Güroymak ayvazozki alanlar, Güroymak dolap alanlar, Güroymak divit alanlar, Güroymak biblo alanlar, Güroymak dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Güroymak daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Güroymak dekopaj işi alanlar, Güroymak dual alanlar, Güroymak dual pikap alanlar.

Güroymak dümen alanlar, Güroymak gemici dümeni alanlar, Güroymak gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Güroymak derbent halı alanlar, Güroymak eviye alanlar, Güroymak ev halısı alanlar, Güroymak elbiselik alanlar, Güroymak elbise alanlar, Güroymak paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Güroymak el işi alanlar, Güroymak el işi halı alanlar, Güroymak el işi alanlar, Güroymak el işi kilim alanlar, Güroymak çan alanlar, Güroymak kilise çanı alanlar, Güroymak gemici çanı alanlar, Güroymak çarık alanlar, Güroymak Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Güroymak ferforje alanlar, Güroymak fistan alanlar, Güroymak Osmanlı fistan alanlar, Güroymak portmanto alanlar, Güroymak eski saat alanlar, Güroymak frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Güroymak bronz heykel alanlar, Güroymak bronz sütün alanlar, Güroymak bronz avize alanlar, Güroymak bronz vazo alanlar, Güroymak bronz kutu alanlar, Güroymak bronz el işi alanlar.

Güroymak halı alanlar, Güroymak lamba alanlar, resim alanlar, Güroymak parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Güroymak insan biblosu alanlar, Güroymak oryantel biblo alanlar, Güroymak kuş biblosu alanlar, Güroymak havlu alanlar, Güroymak mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Güroymak turkısh antika alanlar, Güroymak Osmanlı eşyalar alanlar, Güroymak eski gelinlik alanlar, Güroymak İstanbul resimleri alanlar, Güroymak altın varak sehpa alanlar, Güroymak altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Güroymak afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Güroymak bronz fener alanlar, Güroymak bünyen alanlar, Güroymak develi halı alanlar, Güroymak dürbün alanlar, Güroymak teleskop alanlar, Güroymak sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Güroymak çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Güroymak flama alanlar, Güroymak alem alanlar, Güroymak arabesk alanlar.

Güroymak pul alanlar, Güroymak Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Güroymak eski fincan alanlar, Güroymak cam altı alanlar, Güroymak şamdan alanlar, Güroymak oryantel heykel alanlar, Güroymak gümüşlük alanlar, Güroymak hat yazı alanlar, Güroymak teship alanlar, hokka alanlar, Güroymak tophane alanlar, Güroymak goblen alanlar, Güroymak çin eski eşyalar alanlar, Güroymak Çanakkale alanlar, Güroymak Çanakkale vazo alanlar, Güroymak fil dişi heykel alanlar, Güroymak fil dişi baston alanlar, Güroymak fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Güroymak fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Güroymak duvar saati alanlar, Güroymak bez alanlar, buda heykel alanlar, Güroymak hamedan halı alanlar, Güroymak kılıç alanlar, Güroymak antika kılıç alanlar.

Güroymak antika araba alanlar, Güroymak antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Güroymak antika eşyalar alanlar, Güroymak kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Güroymak antika foto alanlar, Güroymak kehribar alanlar, Güroymak kehribar tesbih alanlar, Güroymak Kütahya alanlar, kınık alanlar, Güroymak seramik eşya alanlar, Güroymak kilit alanlar, Güroymak anahtar alanlar, Güroymak antika anahtar alanlar, Güroymak antika kilit alanlar, Güroymak josefin alanlar, kaşpo alanlar, Güroymak antika silah alanlar, Güroymak antika rahle alanlar, rahle alanlar, Güroymak lambader alanlar, Güroymak minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Güroymak komidin alanlar, Güroymak kara kalem resim alanlar, Güroymak blue black alanlar, Güroymak mask alanlar, eski mask alanlar, Güroymak aşurelik alanlar.

Güroymak saleplik alanlar, bozalık alanlar, Güroymak antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Güroymak gramofon alanlar, Güroymak mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Güroymak güdüm alanlar, Güroymak tekke işi alanlar, Güroymak İznik alanlar, Güroymak pusula alanlar, Güroymak gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Güroymak periyor saat alanlar, Güroymak mangal alanlar, Güroymak eski mangal alanlar, Güroymak Şam işi alanlar, Güroymak Süleymaniye işi alanlar, Güroymak takunya alanlar, Güroymak gümüş takunya alanlar, Güroymak Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Güroymak seccade alanlar, Güroymak eski seccade alanlar, Güroymak Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Güroymak tablo alanlar.

Güroymak antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Güroymak abajur alanlar, Güroymak sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Güroymak antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Güroymak madalya alanlar, Güroymak eşya alanlar, Güroymak ferman alanlar, Güroymak berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Güroymak jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Güroymak bahça alanlar, Güroymak Osmanlı bohça alanlar, Güroymak bindallı alanlar, kaftan alanlar, Güroymak ampir alanlar, Güroymak chrıstofle alanlar, Güroymak ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Güroymak şamdan alanlar, Güroymak çanta alanlar, Güroymak van işi savat alanlar, Güroymak tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Güroymak Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Güroymak hokka alanlar, Güroymak fransız mine alanlar, Güroymak teşhir vitrini alanlar, Güroymak buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Güroymak keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Güroymak kandil alanlar, Güroymak ebru alanlar, Güroymak mustafa düzgünman alanlar, Güroymak zigon alanlar, Güroymak zemzemlik alanlar, Güroymak mücevher kutusu alanlar, Güroymak dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Güroymak sürahi alanlar, Güroymak Osmanlı sürahi alanlar, Güroymak antik mercan alanlar, Güroymak makta alanlar, teslim taşı alanlar, Güroymak antik sedef alanlar, Güroymak minyatür alanlar, Güroymak kabe örtüsü alanlar, Güroymak gülebdan alanlar, Güroymak mineli dürbün alanlar, Güroymak sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Güroymak şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Güroymak lali gue alanlar, Güroymak gece sürahisi alanlar, Güroymak meissen alanlar, Güroymak satsuma alanlar, Güroymak hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Güroymak macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Güroymak constantine alanlar, Güroymak anonim alanlar, Güroymak leyla gamsız alanlar, Güroymak ibrahim safi alanlar, Güroymak bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Güroymak herend alanlar, Güroymak nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Güroymak osmanlıca alanlar, Güroymak kitap alanlar, Güroymak kalle alanlar, ali kartal alanlar, Güroymak haydar besim aydar alanlar, Güroymak orhan peker alanlar, Güroymak sıtkı olçar alanlar, Güroymak Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Güroymak edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Güroymak rus gümüşü alanlar, Güroymak minyatür alanlar, Güroymak viyana heykel alanlar, Güroymak oryantal heykel alanlar, Güroymak f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Güroymak merasim kılıcı alanlar.

Güroymak ahşap hilye alanlar, Güroymak hereke halı alanlar, kuka alanlar, Güroymak tesbih alanlar, Güroymak seyahat saati alanlar, Güroymak gravür alanlar, Güroymak degü alanlar, radio antika alanlar, Güroymak opalin alanlar, Güroymak radyo alanlar, Güroymak kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Güroymak laledan alanlar, Güroymak karaf alanlar, Güroymak çerezlik alanlar, Güroymak sahleplik alanlar, Güroymak tutya alanlar, Güroymak likör takımı alanlar, Güroymak mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Güroymak zarf alanlar, Güroymak nargile alanlar, Güroymak gülabdan alanlar, Güroymak ferman alanlar, Güroymak berat alanlar.

Güroymak hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Güroymak şifa tası alanlar, Güroymak hokka takımı alanlar, Güroymak mangal alanlar, Güroymak barutluk alanlar, Güroymak tombak alanlar, Güroymak saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Güroymak ağızlık alanlar, kemer alanlar, Güroymak hançer alanlar, Güroymak kılıç alanlar, Güroymak mühürler alanlar, Güroymak mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Güroymak Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Güroymak seccade alanlar, Güroymak sırmalı örtüler alanlar, Güroymak antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.