Ahlat antikacılar, Ahlat antika alanlar, Ahlat antika eşya alanlar, Ahlat antika eşyalar, Ahlat eski alım satım, Ahlat antika koleksiyoncuları, Ahlat antika eşya alıcıları, Ahlat antika şirketleri, Ahlat antika firması, Ahlat antika şirketi, Ahlat antika firmaları, Ahlat antika eşya şirketleri, Ahlat antika eşya firması, Ahlat antika eşya şirketi, Ahlat antika eşya firmaları, Ahlat müzayede şirketi, Ahlat eski alanlar, Ahlat eski eşya alanlar, Ahlat antika alan yerler, Ahlat antika eşya alan yerler, Ahlat eski alan yerler, Ahlat eski eşya alan yerler, Ahlat antika pazarı, Ahlat antika alım satım, Ahlat antika alıcıları, Ahlat antika satıcıları, Ahlat antika eşya satıcıları, Ahlat eski eşya alıcıları, Ahlat eski eşya satıcıları, Ahlat antika fiyatları, Ahlat antika eşya fiyatları, Ahlat eski fiyatları, Ahlat eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bitlis Ahlat Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ahlat antika eşya alanlar ve Ahlat antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ahlat antika eşya şirketimiz, Ahlat antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ahlat Antika Alanlar

Ahlat antika alanlar ve Ahlat antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ahlat antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ahlat antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ahlat Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ahlat antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ahlat

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ahlat antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ahlat antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ahlat Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ahlat antika eşya alanlar ve Ahlat antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ahlat antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ahlat antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ahlat Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ahlat antika eşya alanların tercih ettiği, Ahlat bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ahlat antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ahlat antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ahlat antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ahlat Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ahlat eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ahlat eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ahlat eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ahlat eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ahlat eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ahlat Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ahlat bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ahlat antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ahlat bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ahlat antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ahlat antikacılar, Ahlat antika eşyalar, Ahlat eski eşyalar, Ahlat antika şirketleri, Ahlat antika firması, Ahlat müzayede şirketi,Ahlat el yazması alanlar, Ahlat Kuran’ı kerim alanlar, Ahlat hat yazı alanlar, Ahlat obje alanlar, Ahlat gümüş alanlar, Ahlat turalı gümüş alanlar, Ahlat karaf alanlar, vazo alanlar, Ahlat jardinyer alanlar, Ahlat resim alanlar, Ahlat modern resim alanlar, Ahlat aplik alanlar, Ahlat bahü alanlar, Ahlat bavul alanlar, Ahlat çanak alanlar, Ahlat çömlek alanlar, Ahlat bakır alanlar, baston alanlar, Ahlat biskiü alanlar, Ahlat billur alanlar, Ahlat cam alanlar, Ahlat kristal alanlar, Ahlat bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ahlat bandırma halısı alanlar, Ahlat ceviz yemek odası alanlar, Ahlat ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ahlat ceviz sandalye alanlar, Ahlat cümbüş alanlar, Ahlat constantin oble alanlar, Ahlat cam obje alanlar, Ahlat beykoz alanlar.

Ahlat bohem alanlar, Ahlat çeşmi bülbül alanlar, Ahlat çeşme taşı alanlar, Ahlat çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ahlat arnevu alanlar, art deko alanlar, Ahlat deko alanlar, Ahlat ayna alanlar, Ahlat asma avize alanlar, Ahlat aznavur gümüş alanlar, Ahlat aznavur alanlar, Ahlat bafon alanlar, Ahlat ayvazozki alanlar, Ahlat dolap alanlar, Ahlat divit alanlar, Ahlat biblo alanlar, Ahlat dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ahlat daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ahlat dekopaj işi alanlar, Ahlat dual alanlar, Ahlat dual pikap alanlar.

Ahlat dümen alanlar, Ahlat gemici dümeni alanlar, Ahlat gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ahlat derbent halı alanlar, Ahlat eviye alanlar, Ahlat ev halısı alanlar, Ahlat elbiselik alanlar, Ahlat elbise alanlar, Ahlat paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ahlat el işi alanlar, Ahlat el işi halı alanlar, Ahlat el işi alanlar, Ahlat el işi kilim alanlar, Ahlat çan alanlar, Ahlat kilise çanı alanlar, Ahlat gemici çanı alanlar, Ahlat çarık alanlar, Ahlat Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ahlat ferforje alanlar, Ahlat fistan alanlar, Ahlat Osmanlı fistan alanlar, Ahlat portmanto alanlar, Ahlat eski saat alanlar, Ahlat frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ahlat bronz heykel alanlar, Ahlat bronz sütün alanlar, Ahlat bronz avize alanlar, Ahlat bronz vazo alanlar, Ahlat bronz kutu alanlar, Ahlat bronz el işi alanlar.

Ahlat halı alanlar, Ahlat lamba alanlar, resim alanlar, Ahlat parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ahlat insan biblosu alanlar, Ahlat oryantel biblo alanlar, Ahlat kuş biblosu alanlar, Ahlat havlu alanlar, Ahlat mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ahlat turkısh antika alanlar, Ahlat Osmanlı eşyalar alanlar, Ahlat eski gelinlik alanlar, Ahlat İstanbul resimleri alanlar, Ahlat altın varak sehpa alanlar, Ahlat altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ahlat afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ahlat bronz fener alanlar, Ahlat bünyen alanlar, Ahlat develi halı alanlar, Ahlat dürbün alanlar, Ahlat teleskop alanlar, Ahlat sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ahlat çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ahlat flama alanlar, Ahlat alem alanlar, Ahlat arabesk alanlar.

Ahlat pul alanlar, Ahlat Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Ahlat eski fincan alanlar, Ahlat cam altı alanlar, Ahlat şamdan alanlar, Ahlat oryantel heykel alanlar, Ahlat gümüşlük alanlar, Ahlat hat yazı alanlar, Ahlat teship alanlar, hokka alanlar, Ahlat tophane alanlar, Ahlat goblen alanlar, Ahlat çin eski eşyalar alanlar, Ahlat Çanakkale alanlar, Ahlat Çanakkale vazo alanlar, Ahlat fil dişi heykel alanlar, Ahlat fil dişi baston alanlar, Ahlat fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ahlat fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ahlat duvar saati alanlar, Ahlat bez alanlar, buda heykel alanlar, Ahlat hamedan halı alanlar, Ahlat kılıç alanlar, Ahlat antika kılıç alanlar.

Ahlat antika araba alanlar, Ahlat antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ahlat antika eşyalar alanlar, Ahlat kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ahlat antika foto alanlar, Ahlat kehribar alanlar, Ahlat kehribar tesbih alanlar, Ahlat Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ahlat seramik eşya alanlar, Ahlat kilit alanlar, Ahlat anahtar alanlar, Ahlat antika anahtar alanlar, Ahlat antika kilit alanlar, Ahlat josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ahlat antika silah alanlar, Ahlat antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ahlat lambader alanlar, Ahlat minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ahlat komidin alanlar, Ahlat kara kalem resim alanlar, Ahlat blue black alanlar, Ahlat mask alanlar, eski mask alanlar, Ahlat aşurelik alanlar.

Ahlat saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ahlat antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ahlat gramofon alanlar, Ahlat mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ahlat güdüm alanlar, Ahlat tekke işi alanlar, Ahlat İznik alanlar, Ahlat pusula alanlar, Ahlat gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Ahlat periyor saat alanlar, Ahlat mangal alanlar, Ahlat eski mangal alanlar, Ahlat Şam işi alanlar, Ahlat Süleymaniye işi alanlar, Ahlat takunya alanlar, Ahlat gümüş takunya alanlar, Ahlat Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ahlat seccade alanlar, Ahlat eski seccade alanlar, Ahlat Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ahlat tablo alanlar.

Ahlat antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ahlat abajur alanlar, Ahlat sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ahlat antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ahlat madalya alanlar, Ahlat eşya alanlar, Ahlat ferman alanlar, Ahlat berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ahlat jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ahlat bahça alanlar, Ahlat Osmanlı bohça alanlar, Ahlat bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ahlat ampir alanlar, Ahlat chrıstofle alanlar, Ahlat ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ahlat şamdan alanlar, Ahlat çanta alanlar, Ahlat van işi savat alanlar, Ahlat tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ahlat Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ahlat hokka alanlar, Ahlat fransız mine alanlar, Ahlat teşhir vitrini alanlar, Ahlat buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ahlat keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ahlat kandil alanlar, Ahlat ebru alanlar, Ahlat mustafa düzgünman alanlar, Ahlat zigon alanlar, Ahlat zemzemlik alanlar, Ahlat mücevher kutusu alanlar, Ahlat dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ahlat sürahi alanlar, Ahlat Osmanlı sürahi alanlar, Ahlat antik mercan alanlar, Ahlat makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ahlat antik sedef alanlar, Ahlat minyatür alanlar, Ahlat kabe örtüsü alanlar, Ahlat gülebdan alanlar, Ahlat mineli dürbün alanlar, Ahlat sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ahlat şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ahlat lali gue alanlar, Ahlat gece sürahisi alanlar, Ahlat meissen alanlar, Ahlat satsuma alanlar, Ahlat hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ahlat macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ahlat constantine alanlar, Ahlat anonim alanlar, Ahlat leyla gamsız alanlar, Ahlat ibrahim safi alanlar, Ahlat bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ahlat herend alanlar, Ahlat nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ahlat osmanlıca alanlar, Ahlat kitap alanlar, Ahlat kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ahlat haydar besim aydar alanlar, Ahlat orhan peker alanlar, Ahlat sıtkı olçar alanlar, Ahlat Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ahlat edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ahlat rus gümüşü alanlar, Ahlat minyatür alanlar, Ahlat viyana heykel alanlar, Ahlat oryantal heykel alanlar, Ahlat f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ahlat merasim kılıcı alanlar.

Ahlat ahşap hilye alanlar, Ahlat hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ahlat tesbih alanlar, Ahlat seyahat saati alanlar, Ahlat gravür alanlar, Ahlat degü alanlar, radio antika alanlar, Ahlat opalin alanlar, Ahlat radyo alanlar, Ahlat kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ahlat laledan alanlar, Ahlat karaf alanlar, Ahlat çerezlik alanlar, Ahlat sahleplik alanlar, Ahlat tutya alanlar, Ahlat likör takımı alanlar, Ahlat mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ahlat zarf alanlar, Ahlat nargile alanlar, Ahlat gülabdan alanlar, Ahlat ferman alanlar, Ahlat berat alanlar.

Ahlat hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ahlat şifa tası alanlar, Ahlat hokka takımı alanlar, Ahlat mangal alanlar, Ahlat barutluk alanlar, Ahlat tombak alanlar, Ahlat saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Ahlat ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ahlat hançer alanlar, Ahlat kılıç alanlar, Ahlat mühürler alanlar, Ahlat mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ahlat Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ahlat seccade alanlar, Ahlat sırmalı örtüler alanlar, Ahlat antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.