Adilcevaz antikacılar, Adilcevaz antika alanlar, Adilcevaz antika eşya alanlar, Adilcevaz antika eşyalar, Adilcevaz eski alım satım, Adilcevaz antika koleksiyoncuları, Adilcevaz antika eşya alıcıları, Adilcevaz antika şirketleri, Adilcevaz antika firması, Adilcevaz antika şirketi, Adilcevaz antika firmaları, Adilcevaz antika eşya şirketleri, Adilcevaz antika eşya firması, Adilcevaz antika eşya şirketi, Adilcevaz antika eşya firmaları, Adilcevaz müzayede şirketi, Adilcevaz eski alanlar, Adilcevaz eski eşya alanlar, Adilcevaz antika alan yerler, Adilcevaz antika eşya alan yerler, Adilcevaz eski alan yerler, Adilcevaz eski eşya alan yerler, Adilcevaz antika pazarı, Adilcevaz antika alım satım, Adilcevaz antika alıcıları, Adilcevaz antika satıcıları, Adilcevaz antika eşya satıcıları, Adilcevaz eski eşya alıcıları, Adilcevaz eski eşya satıcıları, Adilcevaz antika fiyatları, Adilcevaz antika eşya fiyatları, Adilcevaz eski fiyatları, Adilcevaz eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bitlis Adilcevaz Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Adilcevaz antika eşya alanlar ve Adilcevaz antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Adilcevaz antika eşya şirketimiz, Adilcevaz antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Adilcevaz Antika Alanlar

Adilcevaz antika alanlar ve Adilcevaz antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Adilcevaz antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Adilcevaz antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Adilcevaz Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Adilcevaz antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Adilcevaz

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Adilcevaz antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Adilcevaz antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Adilcevaz Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Adilcevaz antika eşya alanlar ve Adilcevaz antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Adilcevaz antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Adilcevaz antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Adilcevaz Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Adilcevaz antika eşya alanların tercih ettiği, Adilcevaz bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Adilcevaz antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Adilcevaz antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Adilcevaz antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Adilcevaz Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Adilcevaz eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Adilcevaz eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Adilcevaz eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Adilcevaz eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Adilcevaz eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Adilcevaz Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Adilcevaz bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Adilcevaz antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Adilcevaz bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Adilcevaz antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Adilcevaz antikacılar, Adilcevaz antika eşyalar, Adilcevaz eski eşyalar, Adilcevaz antika şirketleri, Adilcevaz antika firması, Adilcevaz müzayede şirketi,Adilcevaz el yazması alanlar, Adilcevaz Kuran’ı kerim alanlar, Adilcevaz hat yazı alanlar, Adilcevaz obje alanlar, Adilcevaz gümüş alanlar, Adilcevaz turalı gümüş alanlar, Adilcevaz karaf alanlar, vazo alanlar, Adilcevaz jardinyer alanlar, Adilcevaz resim alanlar, Adilcevaz modern resim alanlar, Adilcevaz aplik alanlar, Adilcevaz bahü alanlar, Adilcevaz bavul alanlar, Adilcevaz çanak alanlar, Adilcevaz çömlek alanlar, Adilcevaz bakır alanlar, baston alanlar, Adilcevaz biskiü alanlar, Adilcevaz billur alanlar, Adilcevaz cam alanlar, Adilcevaz kristal alanlar, Adilcevaz bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Adilcevaz bandırma halısı alanlar, Adilcevaz ceviz yemek odası alanlar, Adilcevaz ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Adilcevaz ceviz sandalye alanlar, Adilcevaz cümbüş alanlar, Adilcevaz constantin oble alanlar, Adilcevaz cam obje alanlar, Adilcevaz beykoz alanlar.

Adilcevaz bohem alanlar, Adilcevaz çeşmi bülbül alanlar, Adilcevaz çeşme taşı alanlar, Adilcevaz çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Adilcevaz arnevu alanlar, art deko alanlar, Adilcevaz deko alanlar, Adilcevaz ayna alanlar, Adilcevaz asma avize alanlar, Adilcevaz aznavur gümüş alanlar, Adilcevaz aznavur alanlar, Adilcevaz bafon alanlar, Adilcevaz ayvazozki alanlar, Adilcevaz dolap alanlar, Adilcevaz divit alanlar, Adilcevaz biblo alanlar, Adilcevaz dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Adilcevaz daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Adilcevaz dekopaj işi alanlar, Adilcevaz dual alanlar, Adilcevaz dual pikap alanlar.

Adilcevaz dümen alanlar, Adilcevaz gemici dümeni alanlar, Adilcevaz gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Adilcevaz derbent halı alanlar, Adilcevaz eviye alanlar, Adilcevaz ev halısı alanlar, Adilcevaz elbiselik alanlar, Adilcevaz elbise alanlar, Adilcevaz paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Adilcevaz el işi alanlar, Adilcevaz el işi halı alanlar, Adilcevaz el işi alanlar, Adilcevaz el işi kilim alanlar, Adilcevaz çan alanlar, Adilcevaz kilise çanı alanlar, Adilcevaz gemici çanı alanlar, Adilcevaz çarık alanlar, Adilcevaz Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Adilcevaz ferforje alanlar, Adilcevaz fistan alanlar, Adilcevaz Osmanlı fistan alanlar, Adilcevaz portmanto alanlar, Adilcevaz eski saat alanlar, Adilcevaz frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Adilcevaz bronz heykel alanlar, Adilcevaz bronz sütün alanlar, Adilcevaz bronz avize alanlar, Adilcevaz bronz vazo alanlar, Adilcevaz bronz kutu alanlar, Adilcevaz bronz el işi alanlar.

Adilcevaz halı alanlar, Adilcevaz lamba alanlar, resim alanlar, Adilcevaz parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Adilcevaz insan biblosu alanlar, Adilcevaz oryantel biblo alanlar, Adilcevaz kuş biblosu alanlar, Adilcevaz havlu alanlar, Adilcevaz mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Adilcevaz turkısh antika alanlar, Adilcevaz Osmanlı eşyalar alanlar, Adilcevaz eski gelinlik alanlar, Adilcevaz İstanbul resimleri alanlar, Adilcevaz altın varak sehpa alanlar, Adilcevaz altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Adilcevaz afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Adilcevaz bronz fener alanlar, Adilcevaz bünyen alanlar, Adilcevaz develi halı alanlar, Adilcevaz dürbün alanlar, Adilcevaz teleskop alanlar, Adilcevaz sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Adilcevaz çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Adilcevaz flama alanlar, Adilcevaz alem alanlar, Adilcevaz arabesk alanlar.

Adilcevaz pul alanlar, Adilcevaz Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Adilcevaz eski fincan alanlar, Adilcevaz cam altı alanlar, Adilcevaz şamdan alanlar, Adilcevaz oryantel heykel alanlar, Adilcevaz gümüşlük alanlar, Adilcevaz hat yazı alanlar, Adilcevaz teship alanlar, hokka alanlar, Adilcevaz tophane alanlar, Adilcevaz goblen alanlar, Adilcevaz çin eski eşyalar alanlar, Adilcevaz Çanakkale alanlar, Adilcevaz Çanakkale vazo alanlar, Adilcevaz fil dişi heykel alanlar, Adilcevaz fil dişi baston alanlar, Adilcevaz fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Adilcevaz fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Adilcevaz duvar saati alanlar, Adilcevaz bez alanlar, buda heykel alanlar, Adilcevaz hamedan halı alanlar, Adilcevaz kılıç alanlar, Adilcevaz antika kılıç alanlar.

Adilcevaz antika araba alanlar, Adilcevaz antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Adilcevaz antika eşyalar alanlar, Adilcevaz kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Adilcevaz antika foto alanlar, Adilcevaz kehribar alanlar, Adilcevaz kehribar tesbih alanlar, Adilcevaz Kütahya alanlar, kınık alanlar, Adilcevaz seramik eşya alanlar, Adilcevaz kilit alanlar, Adilcevaz anahtar alanlar, Adilcevaz antika anahtar alanlar, Adilcevaz antika kilit alanlar, Adilcevaz josefin alanlar, kaşpo alanlar, Adilcevaz antika silah alanlar, Adilcevaz antika rahle alanlar, rahle alanlar, Adilcevaz lambader alanlar, Adilcevaz minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Adilcevaz komidin alanlar, Adilcevaz kara kalem resim alanlar, Adilcevaz blue black alanlar, Adilcevaz mask alanlar, eski mask alanlar, Adilcevaz aşurelik alanlar.

Adilcevaz saleplik alanlar, bozalık alanlar, Adilcevaz antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Adilcevaz gramofon alanlar, Adilcevaz mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Adilcevaz güdüm alanlar, Adilcevaz tekke işi alanlar, Adilcevaz İznik alanlar, Adilcevaz pusula alanlar, Adilcevaz gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Adilcevaz periyor saat alanlar, Adilcevaz mangal alanlar, Adilcevaz eski mangal alanlar, Adilcevaz Şam işi alanlar, Adilcevaz Süleymaniye işi alanlar, Adilcevaz takunya alanlar, Adilcevaz gümüş takunya alanlar, Adilcevaz Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Adilcevaz seccade alanlar, Adilcevaz eski seccade alanlar, Adilcevaz Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Adilcevaz tablo alanlar.

Adilcevaz antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Adilcevaz abajur alanlar, Adilcevaz sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Adilcevaz antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Adilcevaz madalya alanlar, Adilcevaz eşya alanlar, Adilcevaz ferman alanlar, Adilcevaz berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Adilcevaz jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Adilcevaz bahça alanlar, Adilcevaz Osmanlı bohça alanlar, Adilcevaz bindallı alanlar, kaftan alanlar, Adilcevaz ampir alanlar, Adilcevaz chrıstofle alanlar, Adilcevaz ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Adilcevaz şamdan alanlar, Adilcevaz çanta alanlar, Adilcevaz van işi savat alanlar, Adilcevaz tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Adilcevaz Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Adilcevaz hokka alanlar, Adilcevaz fransız mine alanlar, Adilcevaz teşhir vitrini alanlar, Adilcevaz buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Adilcevaz keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Adilcevaz kandil alanlar, Adilcevaz ebru alanlar, Adilcevaz mustafa düzgünman alanlar, Adilcevaz zigon alanlar, Adilcevaz zemzemlik alanlar, Adilcevaz mücevher kutusu alanlar, Adilcevaz dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Adilcevaz sürahi alanlar, Adilcevaz Osmanlı sürahi alanlar, Adilcevaz antik mercan alanlar, Adilcevaz makta alanlar, teslim taşı alanlar, Adilcevaz antik sedef alanlar, Adilcevaz minyatür alanlar, Adilcevaz kabe örtüsü alanlar, Adilcevaz gülebdan alanlar, Adilcevaz mineli dürbün alanlar, Adilcevaz sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Adilcevaz şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Adilcevaz lali gue alanlar, Adilcevaz gece sürahisi alanlar, Adilcevaz meissen alanlar, Adilcevaz satsuma alanlar, Adilcevaz hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Adilcevaz macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Adilcevaz constantine alanlar, Adilcevaz anonim alanlar, Adilcevaz leyla gamsız alanlar, Adilcevaz ibrahim safi alanlar, Adilcevaz bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Adilcevaz herend alanlar, Adilcevaz nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Adilcevaz osmanlıca alanlar, Adilcevaz kitap alanlar, Adilcevaz kalle alanlar, ali kartal alanlar, Adilcevaz haydar besim aydar alanlar, Adilcevaz orhan peker alanlar, Adilcevaz sıtkı olçar alanlar, Adilcevaz Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Adilcevaz edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Adilcevaz rus gümüşü alanlar, Adilcevaz minyatür alanlar, Adilcevaz viyana heykel alanlar, Adilcevaz oryantal heykel alanlar, Adilcevaz f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Adilcevaz merasim kılıcı alanlar.

Adilcevaz ahşap hilye alanlar, Adilcevaz hereke halı alanlar, kuka alanlar, Adilcevaz tesbih alanlar, Adilcevaz seyahat saati alanlar, Adilcevaz gravür alanlar, Adilcevaz degü alanlar, radio antika alanlar, Adilcevaz opalin alanlar, Adilcevaz radyo alanlar, Adilcevaz kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Adilcevaz laledan alanlar, Adilcevaz karaf alanlar, Adilcevaz çerezlik alanlar, Adilcevaz sahleplik alanlar, Adilcevaz tutya alanlar, Adilcevaz likör takımı alanlar, Adilcevaz mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Adilcevaz zarf alanlar, Adilcevaz nargile alanlar, Adilcevaz gülabdan alanlar, Adilcevaz ferman alanlar, Adilcevaz berat alanlar.

Adilcevaz hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Adilcevaz şifa tası alanlar, Adilcevaz hokka takımı alanlar, Adilcevaz mangal alanlar, Adilcevaz barutluk alanlar, Adilcevaz tombak alanlar, Adilcevaz saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Adilcevaz ağızlık alanlar, kemer alanlar, Adilcevaz hançer alanlar, Adilcevaz kılıç alanlar, Adilcevaz mühürler alanlar, Adilcevaz mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Adilcevaz Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Adilcevaz seccade alanlar, Adilcevaz sırmalı örtüler alanlar, Adilcevaz antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.