Birlik Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Birlik Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Birlik, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Birlik olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Birlik İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Birlik ve antika satıcıları Birlik için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Birlik Antikacı

İstanbul, Birlik antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Birlik) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Birlik Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Birlik Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Birlik Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Birlik Takvim Alan Antikacı, Birlik Mangal Alan Antikacı, Birlik Bindallı Alan Antikacı, Birlik Müzik Seti Alan Antikacı, Birlik Kama Alan Antikacı, Birlik Kazan Alan Antikacı, Birlik Kristal Alan Antikacı, Birlik Kuran Alan Antikacı, Birlik Kupa Alan Antikacı, Birlik Ğügüm Alan Antikacı, Birlik Arma Alan Antikacı, Birlik Fıçı Alan Antikacı, Birlik El Yazması Kitap Alan Antikacı, Birlik Efemera Alan Antikacı, Birlik Hat Makası Alan Antikacı, Birlik Silke Alan Antikacı, Birlik Madalya Alan Antikacı.

Birlik Tarak Alan Antikacı, Birlik Harita Alan Antikacı, Birlik Kandil Alan Antikacı, Birlik Bez Alan Antikacı, Birlik Porselen Alan Antikacı, Birlik Müzik Aleti Alan Antikacı, Birlik Takı Kutusu Alan Antikacı, Birlik Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Birlik Resim Alan Antikacı, Birlik İpek Halı Alan Antikacı, Birlik Silah Alan Antikacı, Birlik Kilim Alan Antikacı, Birlik Plak Alan Antikacı, Birlik Kasetçalar Alan Antikacı, Birlik Zarf Alan Antikacı.

Birlik Komple Miras Evi Alan Antikacı, Birlik Yüzük Alan Antikacı, Birlik Portre Alan Antikacı, Birlik İran Halısı Alan Antikacı, Birlik Askeri Malzeme Alanalar, Birlik Baston Alan Antikacı, Birlik Bileklik Alan Antikacı, Birlik Sehpa Alan Antikacı, Birlik Kamçı Alan Antikacı, Birlik Hat Alan Antikacı, Birlik Oyma Alan Antikacı, Birlik Gümüşlük Alan Antikacı, Birlik El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Birlik Kılıç Alan Antikacı, Birlik Takı Alan Antikacı, Birlik Cep Saati Alan Antikacı, Birlik Dvd Alan Antikacı, Birlik Komple Eşya Alan Antikacı, Birlik Telefon Alan Antikacı, Birlik Pipo Alan Antikacı, Birlik Üç Etek Alan Antikacı, Birlik Bilezik Alan Antikacı, Birlik Bardak Alan Antikacı.

Birlik Tablo Alan Antikacı, Birlik 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Birlik Sefer Tası Alan Antikacı, Birlik Dokuma Alan Antikacı, Birlik Kalem Alan Antikacı, Birlik Sürahi Alan Antikacı, Birlik Komple Kütüphane Alan Antikacı, Birlik Gümüş Alan Antikacı, Birlik Daktilo Alan Antikacı, Birlik Pul Alan Antikacı, Birlik Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Birlik Bıçak Alan Antikacı, Birlik Kol Saati Alan Antikacı, Birlik Makaralı Teyp Alan Antikacı, Birlik Rozet Alan Antikacı, Birlik Gelinlik Alan Antikacı, Birlik Çatal Alan Antikacı, Birlik Kıyafet Alan Antikacı, Birlik Duvar Saati Alan Antikacı, Birlik Fes Alan Antikacı, Birlik Küp Alan Antikacı, Birlik Saçma Alan Antikacı.

Birlik Hat Yazısı Alan Antikacı, Birlik Ağaç Alan Antikacı, Birlik Halı Alan Antikacı, Birlik Günlük Alan Antikacı, Birlik Yıldız Porselen Alan Antikacı, Birlik Masa Alan Antikacı, Birlik Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Birlik Kitap Alan Antikacı, Birlik Amfi Alan Antikacı, Birlik Albüm Alan Antikacı, Birlik Ahşap Alan Antikacı, Birlik Gondol Alan Antikacı, Birlik Çizgi Roman Alan Antikacı, Birlik Komple Mira Evi Boşaltanlar, Birlik Pusula Alan Antikacı, Birlik Gerdanlık Alan Antikacı, Birlik Cezve Alan Antikacı, Birlik Şerbetlik Alan Antikacı.

Birlik Tuval Alan Antikacı, Birlik Okka Alan Antikacı, Birlik Fincan Alan Antikacı, Birlik Cd Alan Antikacı, Birlik Cam Alan Antikacı, Birlik Çan Alan Antikacı, Birlik Hoparlör Alan Antikacı, Birlik Çiçek Alan Antikacı, Birlik Retro Eşya Alan Antikacı, Birlik Vazo Alan Antikacı, Birlik Koltuk Alan Antikacı, Birlik Şapka Alan Antikacı, Birlik Bakır Eşya Alan Antikacı, Birlik Kilit Alan Antikacı, Birlik Biblo Alan Antikacı, Birlik Saat Alan Antikacı, Birlik Matara Alan Antikacı, Birlik Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Birlik 33 Lük Plak Alan Antikacı, Birlik Nişan Alan Antikacı, Birlik Seramik Alan Antikacı, Birlik Minyatür Alan Antikacı, Birlik Kase Alan Antikacı, Birlik Tas Alan Antikacı, Birlik Kavanoz Alan Antikacı, Birlik 45 Lik Plak Alan Antikacı, Birlik Varaklı Halı Alan Antikacı.

Birlik El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Birlik Radyo Alan Antikacı, Birlik Çini Alan Antikacı, Birlik Mühür Alan Antikacı, Birlik Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Birlik Çaydanlık Alan Antikacı, Birlik Halhal Alan Antikacı, Birlik Tılsım Alan Antikacı, Birlik Sepet Alan Antikacı, Birlik Sandelye Alan Antikacı, Birlik Eski Oyuncak Alan Antikacı, Birlik Pikap Alan Antikacı, Birlik Roman Alan Antikacı, Birlik Tepsi Alan Antikacı, Birlik Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Birlik Forma Alan Antikacı, Birlik Avize Alan Antikacı, Birlik Sahan Alan Antikacı, Birlik Tırnak Ayna Alan Antikacı, Birlik Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Birlik Bronz Heykel Alan Antikacı, Birlik Şamdan Alan Antikacı.

Birlik Kartpostal Alan Antikacı, Birlik Hereke Halısı Alan Antikacı, Birlik Sini Alan Antikacı, Birlik Tüfek Alan Antikacı, Birlik Köstekli Saat Alan Antikacı, Birlik Varaklı Ayna Alan Antikacı, Birlik Taş Plak Alan Antikacı, Birlik Gravür Alan Antikacı, Birlik Kurşun Alan Antikacı, Birlik Gramafon Alan Antikacı, Birlik Cd Player Alan Antikacı, Birlik 78 Lik Plak Alan Antikacı, Birlik Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Birlik Kahve Takımı Alan Antikacı, Birlik Mobilya Alan Antikacı, Birlik Kapı Alan Antikacı, Birlik Kaşık Alan Antikacı, Birlik İbrik Alan Antikacı, Birlik Yağlı Boya Alan Antikacı, Birlik Tabanca Alan Antikacı, Birlik Ferman Alan Antikacı, Birlik Ebru Alan Antikacı, Birlik Tabak Alan Antikacı, Birlik Semaver Alan Antikacı, Birlik Kutu Alan Antikacı.

Birlik Kehribar Alan Antikacı, Birlik Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Birlik Bronz Alan Antikacı, Birlik Şişe Alan Antikacı, Birlik Madalya Nişan Alan Antikacı, Birlik Anahtar Alan Antikacı, Birlik Makine Alan Antikacı, Birlik Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Birlik Mekanik Alet Alan Antikacı, Birlik Kolye Alan Antikacı, Birlik Fotoğraf Alan Antikacı, Birlik Bünyan Halısı Alan Antikacı, Birlik Tesbih Alan Antikacı, Birlik El Dokuması Halı Alan Antikacı, Birlik Opalin Alan Antikacı, Birlik Taş Alan Antikacı, Birlik Metal Alan Antikacı, Birlik El Yazması Alan Antikacı, Birlik Terazi Alan Antikacı, Birlik Tokmak Alan Antikacı, Birlik Gaz Ocağı Alan Antikacı, Birlik Dirhem Alan Antikacı, Birlik El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.