Yedisu antikacılar, Yedisu antika alanlar, Yedisu antika eşya alanlar, Yedisu antika eşyalar, Yedisu eski alım satım, Yedisu antika koleksiyoncuları, Yedisu antika eşya alıcıları, Yedisu antika şirketleri, Yedisu antika firması, Yedisu antika şirketi, Yedisu antika firmaları, Yedisu antika eşya şirketleri, Yedisu antika eşya firması, Yedisu antika eşya şirketi, Yedisu antika eşya firmaları, Yedisu müzayede şirketi, Yedisu eski alanlar, Yedisu eski eşya alanlar, Yedisu antika alan yerler, Yedisu antika eşya alan yerler, Yedisu eski alan yerler, Yedisu eski eşya alan yerler, Yedisu antika pazarı, Yedisu antika alım satım, Yedisu antika alıcıları, Yedisu antika satıcıları, Yedisu antika eşya satıcıları, Yedisu eski eşya alıcıları, Yedisu eski eşya satıcıları, Yedisu antika fiyatları, Yedisu antika eşya fiyatları, Yedisu eski fiyatları, Yedisu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bingöl Yedisu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yedisu antika eşya alanlar ve Yedisu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yedisu antika eşya şirketimiz, Yedisu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yedisu Antika Alanlar

Yedisu antika alanlar ve Yedisu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yedisu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yedisu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yedisu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yedisu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yedisu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yedisu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yedisu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yedisu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yedisu antika eşya alanlar ve Yedisu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yedisu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yedisu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yedisu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yedisu antika eşya alanların tercih ettiği, Yedisu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yedisu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yedisu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yedisu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yedisu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yedisu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yedisu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yedisu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yedisu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yedisu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yedisu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yedisu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yedisu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yedisu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yedisu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yedisu antikacılar, Yedisu antika eşyalar, Yedisu eski eşyalar, Yedisu antika şirketleri, Yedisu antika firması, Yedisu müzayede şirketi,Yedisu el yazması alanlar, Yedisu Kuran’ı kerim alanlar, Yedisu hat yazı alanlar, Yedisu obje alanlar, Yedisu gümüş alanlar, Yedisu turalı gümüş alanlar, Yedisu karaf alanlar, vazo alanlar, Yedisu jardinyer alanlar, Yedisu resim alanlar, Yedisu modern resim alanlar, Yedisu aplik alanlar, Yedisu bahü alanlar, Yedisu bavul alanlar, Yedisu çanak alanlar, Yedisu çömlek alanlar, Yedisu bakır alanlar, baston alanlar, Yedisu biskiü alanlar, Yedisu billur alanlar, Yedisu cam alanlar, Yedisu kristal alanlar, Yedisu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yedisu bandırma halısı alanlar, Yedisu ceviz yemek odası alanlar, Yedisu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yedisu ceviz sandalye alanlar, Yedisu cümbüş alanlar, Yedisu constantin oble alanlar, Yedisu cam obje alanlar, Yedisu beykoz alanlar.

Yedisu bohem alanlar, Yedisu çeşmi bülbül alanlar, Yedisu çeşme taşı alanlar, Yedisu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yedisu arnevu alanlar, art deko alanlar, Yedisu deko alanlar, Yedisu ayna alanlar, Yedisu asma avize alanlar, Yedisu aznavur gümüş alanlar, Yedisu aznavur alanlar, Yedisu bafon alanlar, Yedisu ayvazozki alanlar, Yedisu dolap alanlar, Yedisu divit alanlar, Yedisu biblo alanlar, Yedisu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yedisu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yedisu dekopaj işi alanlar, Yedisu dual alanlar, Yedisu dual pikap alanlar.

Yedisu dümen alanlar, Yedisu gemici dümeni alanlar, Yedisu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yedisu derbent halı alanlar, Yedisu eviye alanlar, Yedisu ev halısı alanlar, Yedisu elbiselik alanlar, Yedisu elbise alanlar, Yedisu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yedisu el işi alanlar, Yedisu el işi halı alanlar, Yedisu el işi alanlar, Yedisu el işi kilim alanlar, Yedisu çan alanlar, Yedisu kilise çanı alanlar, Yedisu gemici çanı alanlar, Yedisu çarık alanlar, Yedisu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yedisu ferforje alanlar, Yedisu fistan alanlar, Yedisu Osmanlı fistan alanlar, Yedisu portmanto alanlar, Yedisu eski saat alanlar, Yedisu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yedisu bronz heykel alanlar, Yedisu bronz sütün alanlar, Yedisu bronz avize alanlar, Yedisu bronz vazo alanlar, Yedisu bronz kutu alanlar, Yedisu bronz el işi alanlar.

Yedisu halı alanlar, Yedisu lamba alanlar, resim alanlar, Yedisu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yedisu insan biblosu alanlar, Yedisu oryantel biblo alanlar, Yedisu kuş biblosu alanlar, Yedisu havlu alanlar, Yedisu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yedisu turkısh antika alanlar, Yedisu Osmanlı eşyalar alanlar, Yedisu eski gelinlik alanlar, Yedisu İstanbul resimleri alanlar, Yedisu altın varak sehpa alanlar, Yedisu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yedisu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yedisu bronz fener alanlar, Yedisu bünyen alanlar, Yedisu develi halı alanlar, Yedisu dürbün alanlar, Yedisu teleskop alanlar, Yedisu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yedisu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yedisu flama alanlar, Yedisu alem alanlar, Yedisu arabesk alanlar.

Yedisu pul alanlar, Yedisu Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yedisu eski fincan alanlar, Yedisu cam altı alanlar, Yedisu şamdan alanlar, Yedisu oryantel heykel alanlar, Yedisu gümüşlük alanlar, Yedisu hat yazı alanlar, Yedisu teship alanlar, hokka alanlar, Yedisu tophane alanlar, Yedisu goblen alanlar, Yedisu çin eski eşyalar alanlar, Yedisu Çanakkale alanlar, Yedisu Çanakkale vazo alanlar, Yedisu fil dişi heykel alanlar, Yedisu fil dişi baston alanlar, Yedisu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yedisu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yedisu duvar saati alanlar, Yedisu bez alanlar, buda heykel alanlar, Yedisu hamedan halı alanlar, Yedisu kılıç alanlar, Yedisu antika kılıç alanlar.

Yedisu antika araba alanlar, Yedisu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yedisu antika eşyalar alanlar, Yedisu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yedisu antika foto alanlar, Yedisu kehribar alanlar, Yedisu kehribar tesbih alanlar, Yedisu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yedisu seramik eşya alanlar, Yedisu kilit alanlar, Yedisu anahtar alanlar, Yedisu antika anahtar alanlar, Yedisu antika kilit alanlar, Yedisu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yedisu antika silah alanlar, Yedisu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yedisu lambader alanlar, Yedisu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yedisu komidin alanlar, Yedisu kara kalem resim alanlar, Yedisu blue black alanlar, Yedisu mask alanlar, eski mask alanlar, Yedisu aşurelik alanlar.

Yedisu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yedisu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yedisu gramofon alanlar, Yedisu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yedisu güdüm alanlar, Yedisu tekke işi alanlar, Yedisu İznik alanlar, Yedisu pusula alanlar, Yedisu gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yedisu periyor saat alanlar, Yedisu mangal alanlar, Yedisu eski mangal alanlar, Yedisu Şam işi alanlar, Yedisu Süleymaniye işi alanlar, Yedisu takunya alanlar, Yedisu gümüş takunya alanlar, Yedisu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yedisu seccade alanlar, Yedisu eski seccade alanlar, Yedisu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yedisu tablo alanlar.

Yedisu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yedisu abajur alanlar, Yedisu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yedisu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yedisu madalya alanlar, Yedisu eşya alanlar, Yedisu ferman alanlar, Yedisu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yedisu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yedisu bahça alanlar, Yedisu Osmanlı bohça alanlar, Yedisu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yedisu ampir alanlar, Yedisu chrıstofle alanlar, Yedisu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yedisu şamdan alanlar, Yedisu çanta alanlar, Yedisu van işi savat alanlar, Yedisu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yedisu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yedisu hokka alanlar, Yedisu fransız mine alanlar, Yedisu teşhir vitrini alanlar, Yedisu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yedisu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yedisu kandil alanlar, Yedisu ebru alanlar, Yedisu mustafa düzgünman alanlar, Yedisu zigon alanlar, Yedisu zemzemlik alanlar, Yedisu mücevher kutusu alanlar, Yedisu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yedisu sürahi alanlar, Yedisu Osmanlı sürahi alanlar, Yedisu antik mercan alanlar, Yedisu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yedisu antik sedef alanlar, Yedisu minyatür alanlar, Yedisu kabe örtüsü alanlar, Yedisu gülebdan alanlar, Yedisu mineli dürbün alanlar, Yedisu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yedisu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yedisu lali gue alanlar, Yedisu gece sürahisi alanlar, Yedisu meissen alanlar, Yedisu satsuma alanlar, Yedisu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yedisu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yedisu constantine alanlar, Yedisu anonim alanlar, Yedisu leyla gamsız alanlar, Yedisu ibrahim safi alanlar, Yedisu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yedisu herend alanlar, Yedisu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yedisu osmanlıca alanlar, Yedisu kitap alanlar, Yedisu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yedisu haydar besim aydar alanlar, Yedisu orhan peker alanlar, Yedisu sıtkı olçar alanlar, Yedisu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yedisu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yedisu rus gümüşü alanlar, Yedisu minyatür alanlar, Yedisu viyana heykel alanlar, Yedisu oryantal heykel alanlar, Yedisu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yedisu merasim kılıcı alanlar.

Yedisu ahşap hilye alanlar, Yedisu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yedisu tesbih alanlar, Yedisu seyahat saati alanlar, Yedisu gravür alanlar, Yedisu degü alanlar, radio antika alanlar, Yedisu opalin alanlar, Yedisu radyo alanlar, Yedisu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yedisu laledan alanlar, Yedisu karaf alanlar, Yedisu çerezlik alanlar, Yedisu sahleplik alanlar, Yedisu tutya alanlar, Yedisu likör takımı alanlar, Yedisu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yedisu zarf alanlar, Yedisu nargile alanlar, Yedisu gülabdan alanlar, Yedisu ferman alanlar, Yedisu berat alanlar.

Yedisu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yedisu şifa tası alanlar, Yedisu hokka takımı alanlar, Yedisu mangal alanlar, Yedisu barutluk alanlar, Yedisu tombak alanlar, Yedisu saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yedisu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yedisu hançer alanlar, Yedisu kılıç alanlar, Yedisu mühürler alanlar, Yedisu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yedisu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yedisu seccade alanlar, Yedisu sırmalı örtüler alanlar, Yedisu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.