Yayladere antikacılar, Yayladere antika alanlar, Yayladere antika eşya alanlar, Yayladere antika eşyalar, Yayladere eski alım satım, Yayladere antika koleksiyoncuları, Yayladere antika eşya alıcıları, Yayladere antika şirketleri, Yayladere antika firması, Yayladere antika şirketi, Yayladere antika firmaları, Yayladere antika eşya şirketleri, Yayladere antika eşya firması, Yayladere antika eşya şirketi, Yayladere antika eşya firmaları, Yayladere müzayede şirketi, Yayladere eski alanlar, Yayladere eski eşya alanlar, Yayladere antika alan yerler, Yayladere antika eşya alan yerler, Yayladere eski alan yerler, Yayladere eski eşya alan yerler, Yayladere antika pazarı, Yayladere antika alım satım, Yayladere antika alıcıları, Yayladere antika satıcıları, Yayladere antika eşya satıcıları, Yayladere eski eşya alıcıları, Yayladere eski eşya satıcıları, Yayladere antika fiyatları, Yayladere antika eşya fiyatları, Yayladere eski fiyatları, Yayladere eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bingöl Yayladere Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yayladere antika eşya alanlar ve Yayladere antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yayladere antika eşya şirketimiz, Yayladere antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yayladere Antika Alanlar

Yayladere antika alanlar ve Yayladere antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yayladere antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yayladere antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yayladere Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yayladere antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yayladere

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yayladere antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yayladere antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yayladere Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yayladere antika eşya alanlar ve Yayladere antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yayladere antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yayladere antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yayladere Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yayladere antika eşya alanların tercih ettiği, Yayladere bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yayladere antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yayladere antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yayladere antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yayladere Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yayladere eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yayladere eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yayladere eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yayladere eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yayladere eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yayladere Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yayladere bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yayladere antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yayladere bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yayladere antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yayladere antikacılar, Yayladere antika eşyalar, Yayladere eski eşyalar, Yayladere antika şirketleri, Yayladere antika firması, Yayladere müzayede şirketi,Yayladere el yazması alanlar, Yayladere Kuran’ı kerim alanlar, Yayladere hat yazı alanlar, Yayladere obje alanlar, Yayladere gümüş alanlar, Yayladere turalı gümüş alanlar, Yayladere karaf alanlar, vazo alanlar, Yayladere jardinyer alanlar, Yayladere resim alanlar, Yayladere modern resim alanlar, Yayladere aplik alanlar, Yayladere bahü alanlar, Yayladere bavul alanlar, Yayladere çanak alanlar, Yayladere çömlek alanlar, Yayladere bakır alanlar, baston alanlar, Yayladere biskiü alanlar, Yayladere billur alanlar, Yayladere cam alanlar, Yayladere kristal alanlar, Yayladere bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yayladere bandırma halısı alanlar, Yayladere ceviz yemek odası alanlar, Yayladere ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yayladere ceviz sandalye alanlar, Yayladere cümbüş alanlar, Yayladere constantin oble alanlar, Yayladere cam obje alanlar, Yayladere beykoz alanlar.

Yayladere bohem alanlar, Yayladere çeşmi bülbül alanlar, Yayladere çeşme taşı alanlar, Yayladere çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yayladere arnevu alanlar, art deko alanlar, Yayladere deko alanlar, Yayladere ayna alanlar, Yayladere asma avize alanlar, Yayladere aznavur gümüş alanlar, Yayladere aznavur alanlar, Yayladere bafon alanlar, Yayladere ayvazozki alanlar, Yayladere dolap alanlar, Yayladere divit alanlar, Yayladere biblo alanlar, Yayladere dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yayladere daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yayladere dekopaj işi alanlar, Yayladere dual alanlar, Yayladere dual pikap alanlar.

Yayladere dümen alanlar, Yayladere gemici dümeni alanlar, Yayladere gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yayladere derbent halı alanlar, Yayladere eviye alanlar, Yayladere ev halısı alanlar, Yayladere elbiselik alanlar, Yayladere elbise alanlar, Yayladere paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yayladere el işi alanlar, Yayladere el işi halı alanlar, Yayladere el işi alanlar, Yayladere el işi kilim alanlar, Yayladere çan alanlar, Yayladere kilise çanı alanlar, Yayladere gemici çanı alanlar, Yayladere çarık alanlar, Yayladere Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yayladere ferforje alanlar, Yayladere fistan alanlar, Yayladere Osmanlı fistan alanlar, Yayladere portmanto alanlar, Yayladere eski saat alanlar, Yayladere frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yayladere bronz heykel alanlar, Yayladere bronz sütün alanlar, Yayladere bronz avize alanlar, Yayladere bronz vazo alanlar, Yayladere bronz kutu alanlar, Yayladere bronz el işi alanlar.

Yayladere halı alanlar, Yayladere lamba alanlar, resim alanlar, Yayladere parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yayladere insan biblosu alanlar, Yayladere oryantel biblo alanlar, Yayladere kuş biblosu alanlar, Yayladere havlu alanlar, Yayladere mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yayladere turkısh antika alanlar, Yayladere Osmanlı eşyalar alanlar, Yayladere eski gelinlik alanlar, Yayladere İstanbul resimleri alanlar, Yayladere altın varak sehpa alanlar, Yayladere altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yayladere afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yayladere bronz fener alanlar, Yayladere bünyen alanlar, Yayladere develi halı alanlar, Yayladere dürbün alanlar, Yayladere teleskop alanlar, Yayladere sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yayladere çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yayladere flama alanlar, Yayladere alem alanlar, Yayladere arabesk alanlar.

Yayladere pul alanlar, Yayladere Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yayladere eski fincan alanlar, Yayladere cam altı alanlar, Yayladere şamdan alanlar, Yayladere oryantel heykel alanlar, Yayladere gümüşlük alanlar, Yayladere hat yazı alanlar, Yayladere teship alanlar, hokka alanlar, Yayladere tophane alanlar, Yayladere goblen alanlar, Yayladere çin eski eşyalar alanlar, Yayladere Çanakkale alanlar, Yayladere Çanakkale vazo alanlar, Yayladere fil dişi heykel alanlar, Yayladere fil dişi baston alanlar, Yayladere fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yayladere fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yayladere duvar saati alanlar, Yayladere bez alanlar, buda heykel alanlar, Yayladere hamedan halı alanlar, Yayladere kılıç alanlar, Yayladere antika kılıç alanlar.

Yayladere antika araba alanlar, Yayladere antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yayladere antika eşyalar alanlar, Yayladere kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yayladere antika foto alanlar, Yayladere kehribar alanlar, Yayladere kehribar tesbih alanlar, Yayladere Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yayladere seramik eşya alanlar, Yayladere kilit alanlar, Yayladere anahtar alanlar, Yayladere antika anahtar alanlar, Yayladere antika kilit alanlar, Yayladere josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yayladere antika silah alanlar, Yayladere antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yayladere lambader alanlar, Yayladere minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yayladere komidin alanlar, Yayladere kara kalem resim alanlar, Yayladere blue black alanlar, Yayladere mask alanlar, eski mask alanlar, Yayladere aşurelik alanlar.

Yayladere saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yayladere antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yayladere gramofon alanlar, Yayladere mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yayladere güdüm alanlar, Yayladere tekke işi alanlar, Yayladere İznik alanlar, Yayladere pusula alanlar, Yayladere gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yayladere periyor saat alanlar, Yayladere mangal alanlar, Yayladere eski mangal alanlar, Yayladere Şam işi alanlar, Yayladere Süleymaniye işi alanlar, Yayladere takunya alanlar, Yayladere gümüş takunya alanlar, Yayladere Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yayladere seccade alanlar, Yayladere eski seccade alanlar, Yayladere Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yayladere tablo alanlar.

Yayladere antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yayladere abajur alanlar, Yayladere sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yayladere antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yayladere madalya alanlar, Yayladere eşya alanlar, Yayladere ferman alanlar, Yayladere berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yayladere jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yayladere bahça alanlar, Yayladere Osmanlı bohça alanlar, Yayladere bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yayladere ampir alanlar, Yayladere chrıstofle alanlar, Yayladere ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yayladere şamdan alanlar, Yayladere çanta alanlar, Yayladere van işi savat alanlar, Yayladere tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yayladere Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yayladere hokka alanlar, Yayladere fransız mine alanlar, Yayladere teşhir vitrini alanlar, Yayladere buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yayladere keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yayladere kandil alanlar, Yayladere ebru alanlar, Yayladere mustafa düzgünman alanlar, Yayladere zigon alanlar, Yayladere zemzemlik alanlar, Yayladere mücevher kutusu alanlar, Yayladere dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yayladere sürahi alanlar, Yayladere Osmanlı sürahi alanlar, Yayladere antik mercan alanlar, Yayladere makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yayladere antik sedef alanlar, Yayladere minyatür alanlar, Yayladere kabe örtüsü alanlar, Yayladere gülebdan alanlar, Yayladere mineli dürbün alanlar, Yayladere sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yayladere şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yayladere lali gue alanlar, Yayladere gece sürahisi alanlar, Yayladere meissen alanlar, Yayladere satsuma alanlar, Yayladere hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yayladere macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yayladere constantine alanlar, Yayladere anonim alanlar, Yayladere leyla gamsız alanlar, Yayladere ibrahim safi alanlar, Yayladere bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yayladere herend alanlar, Yayladere nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yayladere osmanlıca alanlar, Yayladere kitap alanlar, Yayladere kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yayladere haydar besim aydar alanlar, Yayladere orhan peker alanlar, Yayladere sıtkı olçar alanlar, Yayladere Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yayladere edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yayladere rus gümüşü alanlar, Yayladere minyatür alanlar, Yayladere viyana heykel alanlar, Yayladere oryantal heykel alanlar, Yayladere f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yayladere merasim kılıcı alanlar.

Yayladere ahşap hilye alanlar, Yayladere hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yayladere tesbih alanlar, Yayladere seyahat saati alanlar, Yayladere gravür alanlar, Yayladere degü alanlar, radio antika alanlar, Yayladere opalin alanlar, Yayladere radyo alanlar, Yayladere kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yayladere laledan alanlar, Yayladere karaf alanlar, Yayladere çerezlik alanlar, Yayladere sahleplik alanlar, Yayladere tutya alanlar, Yayladere likör takımı alanlar, Yayladere mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yayladere zarf alanlar, Yayladere nargile alanlar, Yayladere gülabdan alanlar, Yayladere ferman alanlar, Yayladere berat alanlar.

Yayladere hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yayladere şifa tası alanlar, Yayladere hokka takımı alanlar, Yayladere mangal alanlar, Yayladere barutluk alanlar, Yayladere tombak alanlar, Yayladere saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yayladere ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yayladere hançer alanlar, Yayladere kılıç alanlar, Yayladere mühürler alanlar, Yayladere mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yayladere Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yayladere seccade alanlar, Yayladere sırmalı örtüler alanlar, Yayladere antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.