Solhan antikacılar, Solhan antika alanlar, Solhan antika eşya alanlar, Solhan antika eşyalar, Solhan eski alım satım, Solhan antika koleksiyoncuları, Solhan antika eşya alıcıları, Solhan antika şirketleri, Solhan antika firması, Solhan antika şirketi, Solhan antika firmaları, Solhan antika eşya şirketleri, Solhan antika eşya firması, Solhan antika eşya şirketi, Solhan antika eşya firmaları, Solhan müzayede şirketi, Solhan eski alanlar, Solhan eski eşya alanlar, Solhan antika alan yerler, Solhan antika eşya alan yerler, Solhan eski alan yerler, Solhan eski eşya alan yerler, Solhan antika pazarı, Solhan antika alım satım, Solhan antika alıcıları, Solhan antika satıcıları, Solhan antika eşya satıcıları, Solhan eski eşya alıcıları, Solhan eski eşya satıcıları, Solhan antika fiyatları, Solhan antika eşya fiyatları, Solhan eski fiyatları, Solhan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bingöl Solhan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Solhan antika eşya alanlar ve Solhan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Solhan antika eşya şirketimiz, Solhan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Solhan Antika Alanlar

Solhan antika alanlar ve Solhan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Solhan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Solhan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Solhan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Solhan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Solhan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Solhan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Solhan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Solhan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Solhan antika eşya alanlar ve Solhan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Solhan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Solhan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Solhan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Solhan antika eşya alanların tercih ettiği, Solhan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Solhan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Solhan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Solhan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Solhan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Solhan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Solhan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Solhan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Solhan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Solhan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Solhan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Solhan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Solhan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Solhan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Solhan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Solhan antikacılar, Solhan antika eşyalar, Solhan eski eşyalar, Solhan antika şirketleri, Solhan antika firması, Solhan müzayede şirketi,Solhan el yazması alanlar, Solhan Kuran’ı kerim alanlar, Solhan hat yazı alanlar, Solhan obje alanlar, Solhan gümüş alanlar, Solhan turalı gümüş alanlar, Solhan karaf alanlar, vazo alanlar, Solhan jardinyer alanlar, Solhan resim alanlar, Solhan modern resim alanlar, Solhan aplik alanlar, Solhan bahü alanlar, Solhan bavul alanlar, Solhan çanak alanlar, Solhan çömlek alanlar, Solhan bakır alanlar, baston alanlar, Solhan biskiü alanlar, Solhan billur alanlar, Solhan cam alanlar, Solhan kristal alanlar, Solhan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Solhan bandırma halısı alanlar, Solhan ceviz yemek odası alanlar, Solhan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Solhan ceviz sandalye alanlar, Solhan cümbüş alanlar, Solhan constantin oble alanlar, Solhan cam obje alanlar, Solhan beykoz alanlar.

Solhan bohem alanlar, Solhan çeşmi bülbül alanlar, Solhan çeşme taşı alanlar, Solhan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Solhan arnevu alanlar, art deko alanlar, Solhan deko alanlar, Solhan ayna alanlar, Solhan asma avize alanlar, Solhan aznavur gümüş alanlar, Solhan aznavur alanlar, Solhan bafon alanlar, Solhan ayvazozki alanlar, Solhan dolap alanlar, Solhan divit alanlar, Solhan biblo alanlar, Solhan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Solhan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Solhan dekopaj işi alanlar, Solhan dual alanlar, Solhan dual pikap alanlar.

Solhan dümen alanlar, Solhan gemici dümeni alanlar, Solhan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Solhan derbent halı alanlar, Solhan eviye alanlar, Solhan ev halısı alanlar, Solhan elbiselik alanlar, Solhan elbise alanlar, Solhan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Solhan el işi alanlar, Solhan el işi halı alanlar, Solhan el işi alanlar, Solhan el işi kilim alanlar, Solhan çan alanlar, Solhan kilise çanı alanlar, Solhan gemici çanı alanlar, Solhan çarık alanlar, Solhan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Solhan ferforje alanlar, Solhan fistan alanlar, Solhan Osmanlı fistan alanlar, Solhan portmanto alanlar, Solhan eski saat alanlar, Solhan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Solhan bronz heykel alanlar, Solhan bronz sütün alanlar, Solhan bronz avize alanlar, Solhan bronz vazo alanlar, Solhan bronz kutu alanlar, Solhan bronz el işi alanlar.

Solhan halı alanlar, Solhan lamba alanlar, resim alanlar, Solhan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Solhan insan biblosu alanlar, Solhan oryantel biblo alanlar, Solhan kuş biblosu alanlar, Solhan havlu alanlar, Solhan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Solhan turkısh antika alanlar, Solhan Osmanlı eşyalar alanlar, Solhan eski gelinlik alanlar, Solhan İstanbul resimleri alanlar, Solhan altın varak sehpa alanlar, Solhan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Solhan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Solhan bronz fener alanlar, Solhan bünyen alanlar, Solhan develi halı alanlar, Solhan dürbün alanlar, Solhan teleskop alanlar, Solhan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Solhan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Solhan flama alanlar, Solhan alem alanlar, Solhan arabesk alanlar.

Solhan pul alanlar, Solhan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Solhan eski fincan alanlar, Solhan cam altı alanlar, Solhan şamdan alanlar, Solhan oryantel heykel alanlar, Solhan gümüşlük alanlar, Solhan hat yazı alanlar, Solhan teship alanlar, hokka alanlar, Solhan tophane alanlar, Solhan goblen alanlar, Solhan çin eski eşyalar alanlar, Solhan Çanakkale alanlar, Solhan Çanakkale vazo alanlar, Solhan fil dişi heykel alanlar, Solhan fil dişi baston alanlar, Solhan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Solhan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Solhan duvar saati alanlar, Solhan bez alanlar, buda heykel alanlar, Solhan hamedan halı alanlar, Solhan kılıç alanlar, Solhan antika kılıç alanlar.

Solhan antika araba alanlar, Solhan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Solhan antika eşyalar alanlar, Solhan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Solhan antika foto alanlar, Solhan kehribar alanlar, Solhan kehribar tesbih alanlar, Solhan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Solhan seramik eşya alanlar, Solhan kilit alanlar, Solhan anahtar alanlar, Solhan antika anahtar alanlar, Solhan antika kilit alanlar, Solhan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Solhan antika silah alanlar, Solhan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Solhan lambader alanlar, Solhan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Solhan komidin alanlar, Solhan kara kalem resim alanlar, Solhan blue black alanlar, Solhan mask alanlar, eski mask alanlar, Solhan aşurelik alanlar.

Solhan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Solhan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Solhan gramofon alanlar, Solhan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Solhan güdüm alanlar, Solhan tekke işi alanlar, Solhan İznik alanlar, Solhan pusula alanlar, Solhan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Solhan periyor saat alanlar, Solhan mangal alanlar, Solhan eski mangal alanlar, Solhan Şam işi alanlar, Solhan Süleymaniye işi alanlar, Solhan takunya alanlar, Solhan gümüş takunya alanlar, Solhan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Solhan seccade alanlar, Solhan eski seccade alanlar, Solhan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Solhan tablo alanlar.

Solhan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Solhan abajur alanlar, Solhan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Solhan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Solhan madalya alanlar, Solhan eşya alanlar, Solhan ferman alanlar, Solhan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Solhan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Solhan bahça alanlar, Solhan Osmanlı bohça alanlar, Solhan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Solhan ampir alanlar, Solhan chrıstofle alanlar, Solhan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Solhan şamdan alanlar, Solhan çanta alanlar, Solhan van işi savat alanlar, Solhan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Solhan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Solhan hokka alanlar, Solhan fransız mine alanlar, Solhan teşhir vitrini alanlar, Solhan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Solhan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Solhan kandil alanlar, Solhan ebru alanlar, Solhan mustafa düzgünman alanlar, Solhan zigon alanlar, Solhan zemzemlik alanlar, Solhan mücevher kutusu alanlar, Solhan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Solhan sürahi alanlar, Solhan Osmanlı sürahi alanlar, Solhan antik mercan alanlar, Solhan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Solhan antik sedef alanlar, Solhan minyatür alanlar, Solhan kabe örtüsü alanlar, Solhan gülebdan alanlar, Solhan mineli dürbün alanlar, Solhan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Solhan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Solhan lali gue alanlar, Solhan gece sürahisi alanlar, Solhan meissen alanlar, Solhan satsuma alanlar, Solhan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Solhan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Solhan constantine alanlar, Solhan anonim alanlar, Solhan leyla gamsız alanlar, Solhan ibrahim safi alanlar, Solhan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Solhan herend alanlar, Solhan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Solhan osmanlıca alanlar, Solhan kitap alanlar, Solhan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Solhan haydar besim aydar alanlar, Solhan orhan peker alanlar, Solhan sıtkı olçar alanlar, Solhan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Solhan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Solhan rus gümüşü alanlar, Solhan minyatür alanlar, Solhan viyana heykel alanlar, Solhan oryantal heykel alanlar, Solhan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Solhan merasim kılıcı alanlar.

Solhan ahşap hilye alanlar, Solhan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Solhan tesbih alanlar, Solhan seyahat saati alanlar, Solhan gravür alanlar, Solhan degü alanlar, radio antika alanlar, Solhan opalin alanlar, Solhan radyo alanlar, Solhan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Solhan laledan alanlar, Solhan karaf alanlar, Solhan çerezlik alanlar, Solhan sahleplik alanlar, Solhan tutya alanlar, Solhan likör takımı alanlar, Solhan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Solhan zarf alanlar, Solhan nargile alanlar, Solhan gülabdan alanlar, Solhan ferman alanlar, Solhan berat alanlar.

Solhan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Solhan şifa tası alanlar, Solhan hokka takımı alanlar, Solhan mangal alanlar, Solhan barutluk alanlar, Solhan tombak alanlar, Solhan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Solhan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Solhan hançer alanlar, Solhan kılıç alanlar, Solhan mühürler alanlar, Solhan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Solhan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Solhan seccade alanlar, Solhan sırmalı örtüler alanlar, Solhan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.