Kiğı antikacılar, Kiğı antika alanlar, Kiğı antika eşya alanlar, Kiğı antika eşyalar, Kiğı eski alım satım, Kiğı antika koleksiyoncuları, Kiğı antika eşya alıcıları, Kiğı antika şirketleri, Kiğı antika firması, Kiğı antika şirketi, Kiğı antika firmaları, Kiğı antika eşya şirketleri, Kiğı antika eşya firması, Kiğı antika eşya şirketi, Kiğı antika eşya firmaları, Kiğı müzayede şirketi, Kiğı eski alanlar, Kiğı eski eşya alanlar, Kiğı antika alan yerler, Kiğı antika eşya alan yerler, Kiğı eski alan yerler, Kiğı eski eşya alan yerler, Kiğı antika pazarı, Kiğı antika alım satım, Kiğı antika alıcıları, Kiğı antika satıcıları, Kiğı antika eşya satıcıları, Kiğı eski eşya alıcıları, Kiğı eski eşya satıcıları, Kiğı antika fiyatları, Kiğı antika eşya fiyatları, Kiğı eski fiyatları, Kiğı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bingöl Kiğı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kiğı antika eşya alanlar ve Kiğı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kiğı antika eşya şirketimiz, Kiğı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kiğı Antika Alanlar

Kiğı antika alanlar ve Kiğı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kiğı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kiğı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kiğı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kiğı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kiğı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kiğı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kiğı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kiğı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kiğı antika eşya alanlar ve Kiğı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kiğı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kiğı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kiğı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kiğı antika eşya alanların tercih ettiği, Kiğı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kiğı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kiğı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kiğı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kiğı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kiğı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kiğı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kiğı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kiğı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kiğı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kiğı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kiğı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kiğı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kiğı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kiğı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kiğı antikacılar, Kiğı antika eşyalar, Kiğı eski eşyalar, Kiğı antika şirketleri, Kiğı antika firması, Kiğı müzayede şirketi,Kiğı el yazması alanlar, Kiğı Kuran’ı kerim alanlar, Kiğı hat yazı alanlar, Kiğı obje alanlar, Kiğı gümüş alanlar, Kiğı turalı gümüş alanlar, Kiğı karaf alanlar, vazo alanlar, Kiğı jardinyer alanlar, Kiğı resim alanlar, Kiğı modern resim alanlar, Kiğı aplik alanlar, Kiğı bahü alanlar, Kiğı bavul alanlar, Kiğı çanak alanlar, Kiğı çömlek alanlar, Kiğı bakır alanlar, baston alanlar, Kiğı biskiü alanlar, Kiğı billur alanlar, Kiğı cam alanlar, Kiğı kristal alanlar, Kiğı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kiğı bandırma halısı alanlar, Kiğı ceviz yemek odası alanlar, Kiğı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kiğı ceviz sandalye alanlar, Kiğı cümbüş alanlar, Kiğı constantin oble alanlar, Kiğı cam obje alanlar, Kiğı beykoz alanlar.

Kiğı bohem alanlar, Kiğı çeşmi bülbül alanlar, Kiğı çeşme taşı alanlar, Kiğı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kiğı arnevu alanlar, art deko alanlar, Kiğı deko alanlar, Kiğı ayna alanlar, Kiğı asma avize alanlar, Kiğı aznavur gümüş alanlar, Kiğı aznavur alanlar, Kiğı bafon alanlar, Kiğı ayvazozki alanlar, Kiğı dolap alanlar, Kiğı divit alanlar, Kiğı biblo alanlar, Kiğı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kiğı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kiğı dekopaj işi alanlar, Kiğı dual alanlar, Kiğı dual pikap alanlar.

Kiğı dümen alanlar, Kiğı gemici dümeni alanlar, Kiğı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kiğı derbent halı alanlar, Kiğı eviye alanlar, Kiğı ev halısı alanlar, Kiğı elbiselik alanlar, Kiğı elbise alanlar, Kiğı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kiğı el işi alanlar, Kiğı el işi halı alanlar, Kiğı el işi alanlar, Kiğı el işi kilim alanlar, Kiğı çan alanlar, Kiğı kilise çanı alanlar, Kiğı gemici çanı alanlar, Kiğı çarık alanlar, Kiğı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kiğı ferforje alanlar, Kiğı fistan alanlar, Kiğı Osmanlı fistan alanlar, Kiğı portmanto alanlar, Kiğı eski saat alanlar, Kiğı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kiğı bronz heykel alanlar, Kiğı bronz sütün alanlar, Kiğı bronz avize alanlar, Kiğı bronz vazo alanlar, Kiğı bronz kutu alanlar, Kiğı bronz el işi alanlar.

Kiğı halı alanlar, Kiğı lamba alanlar, resim alanlar, Kiğı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kiğı insan biblosu alanlar, Kiğı oryantel biblo alanlar, Kiğı kuş biblosu alanlar, Kiğı havlu alanlar, Kiğı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kiğı turkısh antika alanlar, Kiğı Osmanlı eşyalar alanlar, Kiğı eski gelinlik alanlar, Kiğı İstanbul resimleri alanlar, Kiğı altın varak sehpa alanlar, Kiğı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kiğı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kiğı bronz fener alanlar, Kiğı bünyen alanlar, Kiğı develi halı alanlar, Kiğı dürbün alanlar, Kiğı teleskop alanlar, Kiğı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kiğı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kiğı flama alanlar, Kiğı alem alanlar, Kiğı arabesk alanlar.

Kiğı pul alanlar, Kiğı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kiğı eski fincan alanlar, Kiğı cam altı alanlar, Kiğı şamdan alanlar, Kiğı oryantel heykel alanlar, Kiğı gümüşlük alanlar, Kiğı hat yazı alanlar, Kiğı teship alanlar, hokka alanlar, Kiğı tophane alanlar, Kiğı goblen alanlar, Kiğı çin eski eşyalar alanlar, Kiğı Çanakkale alanlar, Kiğı Çanakkale vazo alanlar, Kiğı fil dişi heykel alanlar, Kiğı fil dişi baston alanlar, Kiğı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kiğı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kiğı duvar saati alanlar, Kiğı bez alanlar, buda heykel alanlar, Kiğı hamedan halı alanlar, Kiğı kılıç alanlar, Kiğı antika kılıç alanlar.

Kiğı antika araba alanlar, Kiğı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kiğı antika eşyalar alanlar, Kiğı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kiğı antika foto alanlar, Kiğı kehribar alanlar, Kiğı kehribar tesbih alanlar, Kiğı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kiğı seramik eşya alanlar, Kiğı kilit alanlar, Kiğı anahtar alanlar, Kiğı antika anahtar alanlar, Kiğı antika kilit alanlar, Kiğı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kiğı antika silah alanlar, Kiğı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kiğı lambader alanlar, Kiğı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kiğı komidin alanlar, Kiğı kara kalem resim alanlar, Kiğı blue black alanlar, Kiğı mask alanlar, eski mask alanlar, Kiğı aşurelik alanlar.

Kiğı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kiğı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kiğı gramofon alanlar, Kiğı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kiğı güdüm alanlar, Kiğı tekke işi alanlar, Kiğı İznik alanlar, Kiğı pusula alanlar, Kiğı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kiğı periyor saat alanlar, Kiğı mangal alanlar, Kiğı eski mangal alanlar, Kiğı Şam işi alanlar, Kiğı Süleymaniye işi alanlar, Kiğı takunya alanlar, Kiğı gümüş takunya alanlar, Kiğı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kiğı seccade alanlar, Kiğı eski seccade alanlar, Kiğı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kiğı tablo alanlar.

Kiğı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kiğı abajur alanlar, Kiğı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kiğı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kiğı madalya alanlar, Kiğı eşya alanlar, Kiğı ferman alanlar, Kiğı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kiğı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kiğı bahça alanlar, Kiğı Osmanlı bohça alanlar, Kiğı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kiğı ampir alanlar, Kiğı chrıstofle alanlar, Kiğı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kiğı şamdan alanlar, Kiğı çanta alanlar, Kiğı van işi savat alanlar, Kiğı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kiğı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kiğı hokka alanlar, Kiğı fransız mine alanlar, Kiğı teşhir vitrini alanlar, Kiğı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kiğı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kiğı kandil alanlar, Kiğı ebru alanlar, Kiğı mustafa düzgünman alanlar, Kiğı zigon alanlar, Kiğı zemzemlik alanlar, Kiğı mücevher kutusu alanlar, Kiğı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kiğı sürahi alanlar, Kiğı Osmanlı sürahi alanlar, Kiğı antik mercan alanlar, Kiğı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kiğı antik sedef alanlar, Kiğı minyatür alanlar, Kiğı kabe örtüsü alanlar, Kiğı gülebdan alanlar, Kiğı mineli dürbün alanlar, Kiğı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kiğı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kiğı lali gue alanlar, Kiğı gece sürahisi alanlar, Kiğı meissen alanlar, Kiğı satsuma alanlar, Kiğı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kiğı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kiğı constantine alanlar, Kiğı anonim alanlar, Kiğı leyla gamsız alanlar, Kiğı ibrahim safi alanlar, Kiğı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kiğı herend alanlar, Kiğı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kiğı osmanlıca alanlar, Kiğı kitap alanlar, Kiğı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kiğı haydar besim aydar alanlar, Kiğı orhan peker alanlar, Kiğı sıtkı olçar alanlar, Kiğı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kiğı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kiğı rus gümüşü alanlar, Kiğı minyatür alanlar, Kiğı viyana heykel alanlar, Kiğı oryantal heykel alanlar, Kiğı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kiğı merasim kılıcı alanlar.

Kiğı ahşap hilye alanlar, Kiğı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kiğı tesbih alanlar, Kiğı seyahat saati alanlar, Kiğı gravür alanlar, Kiğı degü alanlar, radio antika alanlar, Kiğı opalin alanlar, Kiğı radyo alanlar, Kiğı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kiğı laledan alanlar, Kiğı karaf alanlar, Kiğı çerezlik alanlar, Kiğı sahleplik alanlar, Kiğı tutya alanlar, Kiğı likör takımı alanlar, Kiğı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kiğı zarf alanlar, Kiğı nargile alanlar, Kiğı gülabdan alanlar, Kiğı ferman alanlar, Kiğı berat alanlar.

Kiğı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kiğı şifa tası alanlar, Kiğı hokka takımı alanlar, Kiğı mangal alanlar, Kiğı barutluk alanlar, Kiğı tombak alanlar, Kiğı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kiğı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kiğı hançer alanlar, Kiğı kılıç alanlar, Kiğı mühürler alanlar, Kiğı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kiğı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kiğı seccade alanlar, Kiğı sırmalı örtüler alanlar, Kiğı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.