Adaklı antikacılar, Adaklı antika alanlar, Adaklı antika eşya alanlar, Adaklı antika eşyalar, Adaklı eski alım satım, Adaklı antika koleksiyoncuları, Adaklı antika eşya alıcıları, Adaklı antika şirketleri, Adaklı antika firması, Adaklı antika şirketi, Adaklı antika firmaları, Adaklı antika eşya şirketleri, Adaklı antika eşya firması, Adaklı antika eşya şirketi, Adaklı antika eşya firmaları, Adaklı müzayede şirketi, Adaklı eski alanlar, Adaklı eski eşya alanlar, Adaklı antika alan yerler, Adaklı antika eşya alan yerler, Adaklı eski alan yerler, Adaklı eski eşya alan yerler, Adaklı antika pazarı, Adaklı antika alım satım, Adaklı antika alıcıları, Adaklı antika satıcıları, Adaklı antika eşya satıcıları, Adaklı eski eşya alıcıları, Adaklı eski eşya satıcıları, Adaklı antika fiyatları, Adaklı antika eşya fiyatları, Adaklı eski fiyatları, Adaklı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bingöl Adaklı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Adaklı antika eşya alanlar ve Adaklı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Adaklı antika eşya şirketimiz, Adaklı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Adaklı Antika Alanlar

Adaklı antika alanlar ve Adaklı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Adaklı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Adaklı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Adaklı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Adaklı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Adaklı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Adaklı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Adaklı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Adaklı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Adaklı antika eşya alanlar ve Adaklı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Adaklı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Adaklı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Adaklı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Adaklı antika eşya alanların tercih ettiği, Adaklı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Adaklı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Adaklı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Adaklı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Adaklı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Adaklı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Adaklı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Adaklı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Adaklı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Adaklı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Adaklı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Adaklı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Adaklı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Adaklı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Adaklı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Adaklı antikacılar, Adaklı antika eşyalar, Adaklı eski eşyalar, Adaklı antika şirketleri, Adaklı antika firması, Adaklı müzayede şirketi,Adaklı el yazması alanlar, Adaklı Kuran’ı kerim alanlar, Adaklı hat yazı alanlar, Adaklı obje alanlar, Adaklı gümüş alanlar, Adaklı turalı gümüş alanlar, Adaklı karaf alanlar, vazo alanlar, Adaklı jardinyer alanlar, Adaklı resim alanlar, Adaklı modern resim alanlar, Adaklı aplik alanlar, Adaklı bahü alanlar, Adaklı bavul alanlar, Adaklı çanak alanlar, Adaklı çömlek alanlar, Adaklı bakır alanlar, baston alanlar, Adaklı biskiü alanlar, Adaklı billur alanlar, Adaklı cam alanlar, Adaklı kristal alanlar, Adaklı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Adaklı bandırma halısı alanlar, Adaklı ceviz yemek odası alanlar, Adaklı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Adaklı ceviz sandalye alanlar, Adaklı cümbüş alanlar, Adaklı constantin oble alanlar, Adaklı cam obje alanlar, Adaklı beykoz alanlar.

Adaklı bohem alanlar, Adaklı çeşmi bülbül alanlar, Adaklı çeşme taşı alanlar, Adaklı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Adaklı arnevu alanlar, art deko alanlar, Adaklı deko alanlar, Adaklı ayna alanlar, Adaklı asma avize alanlar, Adaklı aznavur gümüş alanlar, Adaklı aznavur alanlar, Adaklı bafon alanlar, Adaklı ayvazozki alanlar, Adaklı dolap alanlar, Adaklı divit alanlar, Adaklı biblo alanlar, Adaklı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Adaklı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Adaklı dekopaj işi alanlar, Adaklı dual alanlar, Adaklı dual pikap alanlar.

Adaklı dümen alanlar, Adaklı gemici dümeni alanlar, Adaklı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Adaklı derbent halı alanlar, Adaklı eviye alanlar, Adaklı ev halısı alanlar, Adaklı elbiselik alanlar, Adaklı elbise alanlar, Adaklı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Adaklı el işi alanlar, Adaklı el işi halı alanlar, Adaklı el işi alanlar, Adaklı el işi kilim alanlar, Adaklı çan alanlar, Adaklı kilise çanı alanlar, Adaklı gemici çanı alanlar, Adaklı çarık alanlar, Adaklı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Adaklı ferforje alanlar, Adaklı fistan alanlar, Adaklı Osmanlı fistan alanlar, Adaklı portmanto alanlar, Adaklı eski saat alanlar, Adaklı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Adaklı bronz heykel alanlar, Adaklı bronz sütün alanlar, Adaklı bronz avize alanlar, Adaklı bronz vazo alanlar, Adaklı bronz kutu alanlar, Adaklı bronz el işi alanlar.

Adaklı halı alanlar, Adaklı lamba alanlar, resim alanlar, Adaklı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Adaklı insan biblosu alanlar, Adaklı oryantel biblo alanlar, Adaklı kuş biblosu alanlar, Adaklı havlu alanlar, Adaklı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Adaklı turkısh antika alanlar, Adaklı Osmanlı eşyalar alanlar, Adaklı eski gelinlik alanlar, Adaklı İstanbul resimleri alanlar, Adaklı altın varak sehpa alanlar, Adaklı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Adaklı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Adaklı bronz fener alanlar, Adaklı bünyen alanlar, Adaklı develi halı alanlar, Adaklı dürbün alanlar, Adaklı teleskop alanlar, Adaklı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Adaklı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Adaklı flama alanlar, Adaklı alem alanlar, Adaklı arabesk alanlar.

Adaklı pul alanlar, Adaklı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Adaklı eski fincan alanlar, Adaklı cam altı alanlar, Adaklı şamdan alanlar, Adaklı oryantel heykel alanlar, Adaklı gümüşlük alanlar, Adaklı hat yazı alanlar, Adaklı teship alanlar, hokka alanlar, Adaklı tophane alanlar, Adaklı goblen alanlar, Adaklı çin eski eşyalar alanlar, Adaklı Çanakkale alanlar, Adaklı Çanakkale vazo alanlar, Adaklı fil dişi heykel alanlar, Adaklı fil dişi baston alanlar, Adaklı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Adaklı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Adaklı duvar saati alanlar, Adaklı bez alanlar, buda heykel alanlar, Adaklı hamedan halı alanlar, Adaklı kılıç alanlar, Adaklı antika kılıç alanlar.

Adaklı antika araba alanlar, Adaklı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Adaklı antika eşyalar alanlar, Adaklı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Adaklı antika foto alanlar, Adaklı kehribar alanlar, Adaklı kehribar tesbih alanlar, Adaklı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Adaklı seramik eşya alanlar, Adaklı kilit alanlar, Adaklı anahtar alanlar, Adaklı antika anahtar alanlar, Adaklı antika kilit alanlar, Adaklı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Adaklı antika silah alanlar, Adaklı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Adaklı lambader alanlar, Adaklı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Adaklı komidin alanlar, Adaklı kara kalem resim alanlar, Adaklı blue black alanlar, Adaklı mask alanlar, eski mask alanlar, Adaklı aşurelik alanlar.

Adaklı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Adaklı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Adaklı gramofon alanlar, Adaklı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Adaklı güdüm alanlar, Adaklı tekke işi alanlar, Adaklı İznik alanlar, Adaklı pusula alanlar, Adaklı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Adaklı periyor saat alanlar, Adaklı mangal alanlar, Adaklı eski mangal alanlar, Adaklı Şam işi alanlar, Adaklı Süleymaniye işi alanlar, Adaklı takunya alanlar, Adaklı gümüş takunya alanlar, Adaklı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Adaklı seccade alanlar, Adaklı eski seccade alanlar, Adaklı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Adaklı tablo alanlar.

Adaklı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Adaklı abajur alanlar, Adaklı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Adaklı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Adaklı madalya alanlar, Adaklı eşya alanlar, Adaklı ferman alanlar, Adaklı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Adaklı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Adaklı bahça alanlar, Adaklı Osmanlı bohça alanlar, Adaklı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Adaklı ampir alanlar, Adaklı chrıstofle alanlar, Adaklı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Adaklı şamdan alanlar, Adaklı çanta alanlar, Adaklı van işi savat alanlar, Adaklı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Adaklı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Adaklı hokka alanlar, Adaklı fransız mine alanlar, Adaklı teşhir vitrini alanlar, Adaklı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Adaklı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Adaklı kandil alanlar, Adaklı ebru alanlar, Adaklı mustafa düzgünman alanlar, Adaklı zigon alanlar, Adaklı zemzemlik alanlar, Adaklı mücevher kutusu alanlar, Adaklı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Adaklı sürahi alanlar, Adaklı Osmanlı sürahi alanlar, Adaklı antik mercan alanlar, Adaklı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Adaklı antik sedef alanlar, Adaklı minyatür alanlar, Adaklı kabe örtüsü alanlar, Adaklı gülebdan alanlar, Adaklı mineli dürbün alanlar, Adaklı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Adaklı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Adaklı lali gue alanlar, Adaklı gece sürahisi alanlar, Adaklı meissen alanlar, Adaklı satsuma alanlar, Adaklı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Adaklı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Adaklı constantine alanlar, Adaklı anonim alanlar, Adaklı leyla gamsız alanlar, Adaklı ibrahim safi alanlar, Adaklı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Adaklı herend alanlar, Adaklı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Adaklı osmanlıca alanlar, Adaklı kitap alanlar, Adaklı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Adaklı haydar besim aydar alanlar, Adaklı orhan peker alanlar, Adaklı sıtkı olçar alanlar, Adaklı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Adaklı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Adaklı rus gümüşü alanlar, Adaklı minyatür alanlar, Adaklı viyana heykel alanlar, Adaklı oryantal heykel alanlar, Adaklı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Adaklı merasim kılıcı alanlar.

Adaklı ahşap hilye alanlar, Adaklı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Adaklı tesbih alanlar, Adaklı seyahat saati alanlar, Adaklı gravür alanlar, Adaklı degü alanlar, radio antika alanlar, Adaklı opalin alanlar, Adaklı radyo alanlar, Adaklı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Adaklı laledan alanlar, Adaklı karaf alanlar, Adaklı çerezlik alanlar, Adaklı sahleplik alanlar, Adaklı tutya alanlar, Adaklı likör takımı alanlar, Adaklı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Adaklı zarf alanlar, Adaklı nargile alanlar, Adaklı gülabdan alanlar, Adaklı ferman alanlar, Adaklı berat alanlar.

Adaklı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Adaklı şifa tası alanlar, Adaklı hokka takımı alanlar, Adaklı mangal alanlar, Adaklı barutluk alanlar, Adaklı tombak alanlar, Adaklı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Adaklı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Adaklı hançer alanlar, Adaklı kılıç alanlar, Adaklı mühürler alanlar, Adaklı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Adaklı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Adaklı seccade alanlar, Adaklı sırmalı örtüler alanlar, Adaklı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.