Binbirdirek Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Binbirdirek Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Binbirdirek, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Binbirdirek olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Binbirdirek İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Binbirdirek ve antika satıcıları Binbirdirek için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Binbirdirek Antikacı

İstanbul, Binbirdirek antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Binbirdirek) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Binbirdirek Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Binbirdirek Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Binbirdirek Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Binbirdirek Takvim Alan Antikacı, Binbirdirek Mangal Alan Antikacı, Binbirdirek Bindallı Alan Antikacı, Binbirdirek Müzik Seti Alan Antikacı, Binbirdirek Kama Alan Antikacı, Binbirdirek Kazan Alan Antikacı, Binbirdirek Kristal Alan Antikacı, Binbirdirek Kuran Alan Antikacı, Binbirdirek Kupa Alan Antikacı, Binbirdirek Ğügüm Alan Antikacı, Binbirdirek Arma Alan Antikacı, Binbirdirek Fıçı Alan Antikacı, Binbirdirek El Yazması Kitap Alan Antikacı, Binbirdirek Efemera Alan Antikacı, Binbirdirek Hat Makası Alan Antikacı, Binbirdirek Silke Alan Antikacı, Binbirdirek Madalya Alan Antikacı.

Binbirdirek Tarak Alan Antikacı, Binbirdirek Harita Alan Antikacı, Binbirdirek Kandil Alan Antikacı, Binbirdirek Bez Alan Antikacı, Binbirdirek Porselen Alan Antikacı, Binbirdirek Müzik Aleti Alan Antikacı, Binbirdirek Takı Kutusu Alan Antikacı, Binbirdirek Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Binbirdirek Resim Alan Antikacı, Binbirdirek İpek Halı Alan Antikacı, Binbirdirek Silah Alan Antikacı, Binbirdirek Kilim Alan Antikacı, Binbirdirek Plak Alan Antikacı, Binbirdirek Kasetçalar Alan Antikacı, Binbirdirek Zarf Alan Antikacı.

Binbirdirek Komple Miras Evi Alan Antikacı, Binbirdirek Yüzük Alan Antikacı, Binbirdirek Portre Alan Antikacı, Binbirdirek İran Halısı Alan Antikacı, Binbirdirek Askeri Malzeme Alanalar, Binbirdirek Baston Alan Antikacı, Binbirdirek Bileklik Alan Antikacı, Binbirdirek Sehpa Alan Antikacı, Binbirdirek Kamçı Alan Antikacı, Binbirdirek Hat Alan Antikacı, Binbirdirek Oyma Alan Antikacı, Binbirdirek Gümüşlük Alan Antikacı, Binbirdirek El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Binbirdirek Kılıç Alan Antikacı, Binbirdirek Takı Alan Antikacı, Binbirdirek Cep Saati Alan Antikacı, Binbirdirek Dvd Alan Antikacı, Binbirdirek Komple Eşya Alan Antikacı, Binbirdirek Telefon Alan Antikacı, Binbirdirek Pipo Alan Antikacı, Binbirdirek Üç Etek Alan Antikacı, Binbirdirek Bilezik Alan Antikacı, Binbirdirek Bardak Alan Antikacı.

Binbirdirek Tablo Alan Antikacı, Binbirdirek 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Binbirdirek Sefer Tası Alan Antikacı, Binbirdirek Dokuma Alan Antikacı, Binbirdirek Kalem Alan Antikacı, Binbirdirek Sürahi Alan Antikacı, Binbirdirek Komple Kütüphane Alan Antikacı, Binbirdirek Gümüş Alan Antikacı, Binbirdirek Daktilo Alan Antikacı, Binbirdirek Pul Alan Antikacı, Binbirdirek Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Binbirdirek Bıçak Alan Antikacı, Binbirdirek Kol Saati Alan Antikacı, Binbirdirek Makaralı Teyp Alan Antikacı, Binbirdirek Rozet Alan Antikacı, Binbirdirek Gelinlik Alan Antikacı, Binbirdirek Çatal Alan Antikacı, Binbirdirek Kıyafet Alan Antikacı, Binbirdirek Duvar Saati Alan Antikacı, Binbirdirek Fes Alan Antikacı, Binbirdirek Küp Alan Antikacı, Binbirdirek Saçma Alan Antikacı.

Binbirdirek Hat Yazısı Alan Antikacı, Binbirdirek Ağaç Alan Antikacı, Binbirdirek Halı Alan Antikacı, Binbirdirek Günlük Alan Antikacı, Binbirdirek Yıldız Porselen Alan Antikacı, Binbirdirek Masa Alan Antikacı, Binbirdirek Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Binbirdirek Kitap Alan Antikacı, Binbirdirek Amfi Alan Antikacı, Binbirdirek Albüm Alan Antikacı, Binbirdirek Ahşap Alan Antikacı, Binbirdirek Gondol Alan Antikacı, Binbirdirek Çizgi Roman Alan Antikacı, Binbirdirek Komple Mira Evi Boşaltanlar, Binbirdirek Pusula Alan Antikacı, Binbirdirek Gerdanlık Alan Antikacı, Binbirdirek Cezve Alan Antikacı, Binbirdirek Şerbetlik Alan Antikacı.

Binbirdirek Tuval Alan Antikacı, Binbirdirek Okka Alan Antikacı, Binbirdirek Fincan Alan Antikacı, Binbirdirek Cd Alan Antikacı, Binbirdirek Cam Alan Antikacı, Binbirdirek Çan Alan Antikacı, Binbirdirek Hoparlör Alan Antikacı, Binbirdirek Çiçek Alan Antikacı, Binbirdirek Retro Eşya Alan Antikacı, Binbirdirek Vazo Alan Antikacı, Binbirdirek Koltuk Alan Antikacı, Binbirdirek Şapka Alan Antikacı, Binbirdirek Bakır Eşya Alan Antikacı, Binbirdirek Kilit Alan Antikacı, Binbirdirek Biblo Alan Antikacı, Binbirdirek Saat Alan Antikacı, Binbirdirek Matara Alan Antikacı, Binbirdirek Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Binbirdirek 33 Lük Plak Alan Antikacı, Binbirdirek Nişan Alan Antikacı, Binbirdirek Seramik Alan Antikacı, Binbirdirek Minyatür Alan Antikacı, Binbirdirek Kase Alan Antikacı, Binbirdirek Tas Alan Antikacı, Binbirdirek Kavanoz Alan Antikacı, Binbirdirek 45 Lik Plak Alan Antikacı, Binbirdirek Varaklı Halı Alan Antikacı.

Binbirdirek El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Binbirdirek Radyo Alan Antikacı, Binbirdirek Çini Alan Antikacı, Binbirdirek Mühür Alan Antikacı, Binbirdirek Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Binbirdirek Çaydanlık Alan Antikacı, Binbirdirek Halhal Alan Antikacı, Binbirdirek Tılsım Alan Antikacı, Binbirdirek Sepet Alan Antikacı, Binbirdirek Sandelye Alan Antikacı, Binbirdirek Eski Oyuncak Alan Antikacı, Binbirdirek Pikap Alan Antikacı, Binbirdirek Roman Alan Antikacı, Binbirdirek Tepsi Alan Antikacı, Binbirdirek Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Binbirdirek Forma Alan Antikacı, Binbirdirek Avize Alan Antikacı, Binbirdirek Sahan Alan Antikacı, Binbirdirek Tırnak Ayna Alan Antikacı, Binbirdirek Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Binbirdirek Bronz Heykel Alan Antikacı, Binbirdirek Şamdan Alan Antikacı.

Binbirdirek Kartpostal Alan Antikacı, Binbirdirek Hereke Halısı Alan Antikacı, Binbirdirek Sini Alan Antikacı, Binbirdirek Tüfek Alan Antikacı, Binbirdirek Köstekli Saat Alan Antikacı, Binbirdirek Varaklı Ayna Alan Antikacı, Binbirdirek Taş Plak Alan Antikacı, Binbirdirek Gravür Alan Antikacı, Binbirdirek Kurşun Alan Antikacı, Binbirdirek Gramafon Alan Antikacı, Binbirdirek Cd Player Alan Antikacı, Binbirdirek 78 Lik Plak Alan Antikacı, Binbirdirek Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Binbirdirek Kahve Takımı Alan Antikacı, Binbirdirek Mobilya Alan Antikacı, Binbirdirek Kapı Alan Antikacı, Binbirdirek Kaşık Alan Antikacı, Binbirdirek İbrik Alan Antikacı, Binbirdirek Yağlı Boya Alan Antikacı, Binbirdirek Tabanca Alan Antikacı, Binbirdirek Ferman Alan Antikacı, Binbirdirek Ebru Alan Antikacı, Binbirdirek Tabak Alan Antikacı, Binbirdirek Semaver Alan Antikacı, Binbirdirek Kutu Alan Antikacı.

Binbirdirek Kehribar Alan Antikacı, Binbirdirek Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Binbirdirek Bronz Alan Antikacı, Binbirdirek Şişe Alan Antikacı, Binbirdirek Madalya Nişan Alan Antikacı, Binbirdirek Anahtar Alan Antikacı, Binbirdirek Makine Alan Antikacı, Binbirdirek Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Binbirdirek Mekanik Alet Alan Antikacı, Binbirdirek Kolye Alan Antikacı, Binbirdirek Fotoğraf Alan Antikacı, Binbirdirek Bünyan Halısı Alan Antikacı, Binbirdirek Tesbih Alan Antikacı, Binbirdirek El Dokuması Halı Alan Antikacı, Binbirdirek Opalin Alan Antikacı, Binbirdirek Taş Alan Antikacı, Binbirdirek Metal Alan Antikacı, Binbirdirek El Yazması Alan Antikacı, Binbirdirek Terazi Alan Antikacı, Binbirdirek Tokmak Alan Antikacı, Binbirdirek Gaz Ocağı Alan Antikacı, Binbirdirek Dirhem Alan Antikacı, Binbirdirek El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.