Osmaneli antikacılar, Osmaneli antika alanlar, Osmaneli antika eşya alanlar, Osmaneli antika eşyalar, Osmaneli eski alım satım, Osmaneli antika koleksiyoncuları, Osmaneli antika eşya alıcıları, Osmaneli antika şirketleri, Osmaneli antika firması, Osmaneli antika şirketi, Osmaneli antika firmaları, Osmaneli antika eşya şirketleri, Osmaneli antika eşya firması, Osmaneli antika eşya şirketi, Osmaneli antika eşya firmaları, Osmaneli müzayede şirketi, Osmaneli eski alanlar, Osmaneli eski eşya alanlar, Osmaneli antika alan yerler, Osmaneli antika eşya alan yerler, Osmaneli eski alan yerler, Osmaneli eski eşya alan yerler, Osmaneli antika pazarı, Osmaneli antika alım satım, Osmaneli antika alıcıları, Osmaneli antika satıcıları, Osmaneli antika eşya satıcıları, Osmaneli eski eşya alıcıları, Osmaneli eski eşya satıcıları, Osmaneli antika fiyatları, Osmaneli antika eşya fiyatları, Osmaneli eski fiyatları, Osmaneli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bilecik Osmaneli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Osmaneli antika eşya alanlar ve Osmaneli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Osmaneli antika eşya şirketimiz, Osmaneli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Osmaneli Antika Alanlar

Osmaneli antika alanlar ve Osmaneli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Osmaneli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Osmaneli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Osmaneli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Osmaneli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Osmaneli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Osmaneli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Osmaneli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Osmaneli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Osmaneli antika eşya alanlar ve Osmaneli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Osmaneli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Osmaneli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Osmaneli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Osmaneli antika eşya alanların tercih ettiği, Osmaneli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Osmaneli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Osmaneli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Osmaneli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Osmaneli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Osmaneli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Osmaneli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Osmaneli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Osmaneli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Osmaneli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Osmaneli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Osmaneli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Osmaneli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Osmaneli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Osmaneli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Osmaneli antikacılar, Osmaneli antika eşyalar, Osmaneli eski eşyalar, Osmaneli antika şirketleri, Osmaneli antika firması, Osmaneli müzayede şirketi,Osmaneli el yazması alanlar, Osmaneli Kuran’ı kerim alanlar, Osmaneli hat yazı alanlar, Osmaneli obje alanlar, Osmaneli gümüş alanlar, Osmaneli turalı gümüş alanlar, Osmaneli karaf alanlar, vazo alanlar, Osmaneli jardinyer alanlar, Osmaneli resim alanlar, Osmaneli modern resim alanlar, Osmaneli aplik alanlar, Osmaneli bahü alanlar, Osmaneli bavul alanlar, Osmaneli çanak alanlar, Osmaneli çömlek alanlar, Osmaneli bakır alanlar, baston alanlar, Osmaneli biskiü alanlar, Osmaneli billur alanlar, Osmaneli cam alanlar, Osmaneli kristal alanlar, Osmaneli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Osmaneli bandırma halısı alanlar, Osmaneli ceviz yemek odası alanlar, Osmaneli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Osmaneli ceviz sandalye alanlar, Osmaneli cümbüş alanlar, Osmaneli constantin oble alanlar, Osmaneli cam obje alanlar, Osmaneli beykoz alanlar.

Osmaneli bohem alanlar, Osmaneli çeşmi bülbül alanlar, Osmaneli çeşme taşı alanlar, Osmaneli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Osmaneli arnevu alanlar, art deko alanlar, Osmaneli deko alanlar, Osmaneli ayna alanlar, Osmaneli asma avize alanlar, Osmaneli aznavur gümüş alanlar, Osmaneli aznavur alanlar, Osmaneli bafon alanlar, Osmaneli ayvazozki alanlar, Osmaneli dolap alanlar, Osmaneli divit alanlar, Osmaneli biblo alanlar, Osmaneli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Osmaneli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Osmaneli dekopaj işi alanlar, Osmaneli dual alanlar, Osmaneli dual pikap alanlar.

Osmaneli dümen alanlar, Osmaneli gemici dümeni alanlar, Osmaneli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Osmaneli derbent halı alanlar, Osmaneli eviye alanlar, Osmaneli ev halısı alanlar, Osmaneli elbiselik alanlar, Osmaneli elbise alanlar, Osmaneli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Osmaneli el işi alanlar, Osmaneli el işi halı alanlar, Osmaneli el işi alanlar, Osmaneli el işi kilim alanlar, Osmaneli çan alanlar, Osmaneli kilise çanı alanlar, Osmaneli gemici çanı alanlar, Osmaneli çarık alanlar, Osmaneli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Osmaneli ferforje alanlar, Osmaneli fistan alanlar, Osmaneli Osmanlı fistan alanlar, Osmaneli portmanto alanlar, Osmaneli eski saat alanlar, Osmaneli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Osmaneli bronz heykel alanlar, Osmaneli bronz sütün alanlar, Osmaneli bronz avize alanlar, Osmaneli bronz vazo alanlar, Osmaneli bronz kutu alanlar, Osmaneli bronz el işi alanlar.

Osmaneli halı alanlar, Osmaneli lamba alanlar, resim alanlar, Osmaneli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Osmaneli insan biblosu alanlar, Osmaneli oryantel biblo alanlar, Osmaneli kuş biblosu alanlar, Osmaneli havlu alanlar, Osmaneli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Osmaneli turkısh antika alanlar, Osmaneli Osmanlı eşyalar alanlar, Osmaneli eski gelinlik alanlar, Osmaneli İstanbul resimleri alanlar, Osmaneli altın varak sehpa alanlar, Osmaneli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Osmaneli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Osmaneli bronz fener alanlar, Osmaneli bünyen alanlar, Osmaneli develi halı alanlar, Osmaneli dürbün alanlar, Osmaneli teleskop alanlar, Osmaneli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Osmaneli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Osmaneli flama alanlar, Osmaneli alem alanlar, Osmaneli arabesk alanlar.

Osmaneli pul alanlar, Osmaneli Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Osmaneli eski fincan alanlar, Osmaneli cam altı alanlar, Osmaneli şamdan alanlar, Osmaneli oryantel heykel alanlar, Osmaneli gümüşlük alanlar, Osmaneli hat yazı alanlar, Osmaneli teship alanlar, hokka alanlar, Osmaneli tophane alanlar, Osmaneli goblen alanlar, Osmaneli çin eski eşyalar alanlar, Osmaneli Çanakkale alanlar, Osmaneli Çanakkale vazo alanlar, Osmaneli fil dişi heykel alanlar, Osmaneli fil dişi baston alanlar, Osmaneli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Osmaneli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Osmaneli duvar saati alanlar, Osmaneli bez alanlar, buda heykel alanlar, Osmaneli hamedan halı alanlar, Osmaneli kılıç alanlar, Osmaneli antika kılıç alanlar.

Osmaneli antika araba alanlar, Osmaneli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Osmaneli antika eşyalar alanlar, Osmaneli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Osmaneli antika foto alanlar, Osmaneli kehribar alanlar, Osmaneli kehribar tesbih alanlar, Osmaneli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Osmaneli seramik eşya alanlar, Osmaneli kilit alanlar, Osmaneli anahtar alanlar, Osmaneli antika anahtar alanlar, Osmaneli antika kilit alanlar, Osmaneli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Osmaneli antika silah alanlar, Osmaneli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Osmaneli lambader alanlar, Osmaneli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Osmaneli komidin alanlar, Osmaneli kara kalem resim alanlar, Osmaneli blue black alanlar, Osmaneli mask alanlar, eski mask alanlar, Osmaneli aşurelik alanlar.

Osmaneli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Osmaneli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Osmaneli gramofon alanlar, Osmaneli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Osmaneli güdüm alanlar, Osmaneli tekke işi alanlar, Osmaneli İznik alanlar, Osmaneli pusula alanlar, Osmaneli gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Osmaneli periyor saat alanlar, Osmaneli mangal alanlar, Osmaneli eski mangal alanlar, Osmaneli Şam işi alanlar, Osmaneli Süleymaniye işi alanlar, Osmaneli takunya alanlar, Osmaneli gümüş takunya alanlar, Osmaneli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Osmaneli seccade alanlar, Osmaneli eski seccade alanlar, Osmaneli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Osmaneli tablo alanlar.

Osmaneli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Osmaneli abajur alanlar, Osmaneli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Osmaneli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Osmaneli madalya alanlar, Osmaneli eşya alanlar, Osmaneli ferman alanlar, Osmaneli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Osmaneli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Osmaneli bahça alanlar, Osmaneli Osmanlı bohça alanlar, Osmaneli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Osmaneli ampir alanlar, Osmaneli chrıstofle alanlar, Osmaneli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Osmaneli şamdan alanlar, Osmaneli çanta alanlar, Osmaneli van işi savat alanlar, Osmaneli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Osmaneli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Osmaneli hokka alanlar, Osmaneli fransız mine alanlar, Osmaneli teşhir vitrini alanlar, Osmaneli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Osmaneli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Osmaneli kandil alanlar, Osmaneli ebru alanlar, Osmaneli mustafa düzgünman alanlar, Osmaneli zigon alanlar, Osmaneli zemzemlik alanlar, Osmaneli mücevher kutusu alanlar, Osmaneli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Osmaneli sürahi alanlar, Osmaneli Osmanlı sürahi alanlar, Osmaneli antik mercan alanlar, Osmaneli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Osmaneli antik sedef alanlar, Osmaneli minyatür alanlar, Osmaneli kabe örtüsü alanlar, Osmaneli gülebdan alanlar, Osmaneli mineli dürbün alanlar, Osmaneli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Osmaneli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Osmaneli lali gue alanlar, Osmaneli gece sürahisi alanlar, Osmaneli meissen alanlar, Osmaneli satsuma alanlar, Osmaneli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Osmaneli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Osmaneli constantine alanlar, Osmaneli anonim alanlar, Osmaneli leyla gamsız alanlar, Osmaneli ibrahim safi alanlar, Osmaneli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Osmaneli herend alanlar, Osmaneli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Osmaneli osmanlıca alanlar, Osmaneli kitap alanlar, Osmaneli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Osmaneli haydar besim aydar alanlar, Osmaneli orhan peker alanlar, Osmaneli sıtkı olçar alanlar, Osmaneli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Osmaneli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Osmaneli rus gümüşü alanlar, Osmaneli minyatür alanlar, Osmaneli viyana heykel alanlar, Osmaneli oryantal heykel alanlar, Osmaneli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Osmaneli merasim kılıcı alanlar.

Osmaneli ahşap hilye alanlar, Osmaneli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Osmaneli tesbih alanlar, Osmaneli seyahat saati alanlar, Osmaneli gravür alanlar, Osmaneli degü alanlar, radio antika alanlar, Osmaneli opalin alanlar, Osmaneli radyo alanlar, Osmaneli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Osmaneli laledan alanlar, Osmaneli karaf alanlar, Osmaneli çerezlik alanlar, Osmaneli sahleplik alanlar, Osmaneli tutya alanlar, Osmaneli likör takımı alanlar, Osmaneli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Osmaneli zarf alanlar, Osmaneli nargile alanlar, Osmaneli gülabdan alanlar, Osmaneli ferman alanlar, Osmaneli berat alanlar.

Osmaneli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Osmaneli şifa tası alanlar, Osmaneli hokka takımı alanlar, Osmaneli mangal alanlar, Osmaneli barutluk alanlar, Osmaneli tombak alanlar, Osmaneli saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Osmaneli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Osmaneli hançer alanlar, Osmaneli kılıç alanlar, Osmaneli mühürler alanlar, Osmaneli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Osmaneli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Osmaneli seccade alanlar, Osmaneli sırmalı örtüler alanlar, Osmaneli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.