İnhisar antikacılar, İnhisar antika alanlar, İnhisar antika eşya alanlar, İnhisar antika eşyalar, İnhisar eski alım satım, İnhisar antika koleksiyoncuları, İnhisar antika eşya alıcıları, İnhisar antika şirketleri, İnhisar antika firması, İnhisar antika şirketi, İnhisar antika firmaları, İnhisar antika eşya şirketleri, İnhisar antika eşya firması, İnhisar antika eşya şirketi, İnhisar antika eşya firmaları, İnhisar müzayede şirketi, İnhisar eski alanlar, İnhisar eski eşya alanlar, İnhisar antika alan yerler, İnhisar antika eşya alan yerler, İnhisar eski alan yerler, İnhisar eski eşya alan yerler, İnhisar antika pazarı, İnhisar antika alım satım, İnhisar antika alıcıları, İnhisar antika satıcıları, İnhisar antika eşya satıcıları, İnhisar eski eşya alıcıları, İnhisar eski eşya satıcıları, İnhisar antika fiyatları, İnhisar antika eşya fiyatları, İnhisar eski fiyatları, İnhisar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bilecik İnhisar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İnhisar antika eşya alanlar ve İnhisar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İnhisar antika eşya şirketimiz, İnhisar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İnhisar Antika Alanlar

İnhisar antika alanlar ve İnhisar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İnhisar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İnhisar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İnhisar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İnhisar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İnhisar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İnhisar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İnhisar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İnhisar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İnhisar antika eşya alanlar ve İnhisar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İnhisar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İnhisar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İnhisar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İnhisar antika eşya alanların tercih ettiği, İnhisar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İnhisar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İnhisar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İnhisar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İnhisar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İnhisar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İnhisar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İnhisar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İnhisar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İnhisar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İnhisar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İnhisar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İnhisar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İnhisar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İnhisar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İnhisar antikacılar, İnhisar antika eşyalar, İnhisar eski eşyalar, İnhisar antika şirketleri, İnhisar antika firması, İnhisar müzayede şirketi,İnhisar el yazması alanlar, İnhisar Kuran’ı kerim alanlar, İnhisar hat yazı alanlar, İnhisar obje alanlar, İnhisar gümüş alanlar, İnhisar turalı gümüş alanlar, İnhisar karaf alanlar, vazo alanlar, İnhisar jardinyer alanlar, İnhisar resim alanlar, İnhisar modern resim alanlar, İnhisar aplik alanlar, İnhisar bahü alanlar, İnhisar bavul alanlar, İnhisar çanak alanlar, İnhisar çömlek alanlar, İnhisar bakır alanlar, baston alanlar, İnhisar biskiü alanlar, İnhisar billur alanlar, İnhisar cam alanlar, İnhisar kristal alanlar, İnhisar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İnhisar bandırma halısı alanlar, İnhisar ceviz yemek odası alanlar, İnhisar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İnhisar ceviz sandalye alanlar, İnhisar cümbüş alanlar, İnhisar constantin oble alanlar, İnhisar cam obje alanlar, İnhisar beykoz alanlar.

İnhisar bohem alanlar, İnhisar çeşmi bülbül alanlar, İnhisar çeşme taşı alanlar, İnhisar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İnhisar arnevu alanlar, art deko alanlar, İnhisar deko alanlar, İnhisar ayna alanlar, İnhisar asma avize alanlar, İnhisar aznavur gümüş alanlar, İnhisar aznavur alanlar, İnhisar bafon alanlar, İnhisar ayvazozki alanlar, İnhisar dolap alanlar, İnhisar divit alanlar, İnhisar biblo alanlar, İnhisar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İnhisar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İnhisar dekopaj işi alanlar, İnhisar dual alanlar, İnhisar dual pikap alanlar.

İnhisar dümen alanlar, İnhisar gemici dümeni alanlar, İnhisar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İnhisar derbent halı alanlar, İnhisar eviye alanlar, İnhisar ev halısı alanlar, İnhisar elbiselik alanlar, İnhisar elbise alanlar, İnhisar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İnhisar el işi alanlar, İnhisar el işi halı alanlar, İnhisar el işi alanlar, İnhisar el işi kilim alanlar, İnhisar çan alanlar, İnhisar kilise çanı alanlar, İnhisar gemici çanı alanlar, İnhisar çarık alanlar, İnhisar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İnhisar ferforje alanlar, İnhisar fistan alanlar, İnhisar Osmanlı fistan alanlar, İnhisar portmanto alanlar, İnhisar eski saat alanlar, İnhisar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İnhisar bronz heykel alanlar, İnhisar bronz sütün alanlar, İnhisar bronz avize alanlar, İnhisar bronz vazo alanlar, İnhisar bronz kutu alanlar, İnhisar bronz el işi alanlar.

İnhisar halı alanlar, İnhisar lamba alanlar, resim alanlar, İnhisar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İnhisar insan biblosu alanlar, İnhisar oryantel biblo alanlar, İnhisar kuş biblosu alanlar, İnhisar havlu alanlar, İnhisar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İnhisar turkısh antika alanlar, İnhisar Osmanlı eşyalar alanlar, İnhisar eski gelinlik alanlar, İnhisar İstanbul resimleri alanlar, İnhisar altın varak sehpa alanlar, İnhisar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İnhisar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İnhisar bronz fener alanlar, İnhisar bünyen alanlar, İnhisar develi halı alanlar, İnhisar dürbün alanlar, İnhisar teleskop alanlar, İnhisar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İnhisar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İnhisar flama alanlar, İnhisar alem alanlar, İnhisar arabesk alanlar.

İnhisar pul alanlar, İnhisar Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, İnhisar eski fincan alanlar, İnhisar cam altı alanlar, İnhisar şamdan alanlar, İnhisar oryantel heykel alanlar, İnhisar gümüşlük alanlar, İnhisar hat yazı alanlar, İnhisar teship alanlar, hokka alanlar, İnhisar tophane alanlar, İnhisar goblen alanlar, İnhisar çin eski eşyalar alanlar, İnhisar Çanakkale alanlar, İnhisar Çanakkale vazo alanlar, İnhisar fil dişi heykel alanlar, İnhisar fil dişi baston alanlar, İnhisar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İnhisar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İnhisar duvar saati alanlar, İnhisar bez alanlar, buda heykel alanlar, İnhisar hamedan halı alanlar, İnhisar kılıç alanlar, İnhisar antika kılıç alanlar.

İnhisar antika araba alanlar, İnhisar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İnhisar antika eşyalar alanlar, İnhisar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İnhisar antika foto alanlar, İnhisar kehribar alanlar, İnhisar kehribar tesbih alanlar, İnhisar Kütahya alanlar, kınık alanlar, İnhisar seramik eşya alanlar, İnhisar kilit alanlar, İnhisar anahtar alanlar, İnhisar antika anahtar alanlar, İnhisar antika kilit alanlar, İnhisar josefin alanlar, kaşpo alanlar, İnhisar antika silah alanlar, İnhisar antika rahle alanlar, rahle alanlar, İnhisar lambader alanlar, İnhisar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İnhisar komidin alanlar, İnhisar kara kalem resim alanlar, İnhisar blue black alanlar, İnhisar mask alanlar, eski mask alanlar, İnhisar aşurelik alanlar.

İnhisar saleplik alanlar, bozalık alanlar, İnhisar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İnhisar gramofon alanlar, İnhisar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İnhisar güdüm alanlar, İnhisar tekke işi alanlar, İnhisar İznik alanlar, İnhisar pusula alanlar, İnhisar gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, İnhisar periyor saat alanlar, İnhisar mangal alanlar, İnhisar eski mangal alanlar, İnhisar Şam işi alanlar, İnhisar Süleymaniye işi alanlar, İnhisar takunya alanlar, İnhisar gümüş takunya alanlar, İnhisar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İnhisar seccade alanlar, İnhisar eski seccade alanlar, İnhisar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İnhisar tablo alanlar.

İnhisar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İnhisar abajur alanlar, İnhisar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İnhisar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İnhisar madalya alanlar, İnhisar eşya alanlar, İnhisar ferman alanlar, İnhisar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İnhisar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İnhisar bahça alanlar, İnhisar Osmanlı bohça alanlar, İnhisar bindallı alanlar, kaftan alanlar, İnhisar ampir alanlar, İnhisar chrıstofle alanlar, İnhisar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İnhisar şamdan alanlar, İnhisar çanta alanlar, İnhisar van işi savat alanlar, İnhisar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İnhisar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İnhisar hokka alanlar, İnhisar fransız mine alanlar, İnhisar teşhir vitrini alanlar, İnhisar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İnhisar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İnhisar kandil alanlar, İnhisar ebru alanlar, İnhisar mustafa düzgünman alanlar, İnhisar zigon alanlar, İnhisar zemzemlik alanlar, İnhisar mücevher kutusu alanlar, İnhisar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İnhisar sürahi alanlar, İnhisar Osmanlı sürahi alanlar, İnhisar antik mercan alanlar, İnhisar makta alanlar, teslim taşı alanlar, İnhisar antik sedef alanlar, İnhisar minyatür alanlar, İnhisar kabe örtüsü alanlar, İnhisar gülebdan alanlar, İnhisar mineli dürbün alanlar, İnhisar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İnhisar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İnhisar lali gue alanlar, İnhisar gece sürahisi alanlar, İnhisar meissen alanlar, İnhisar satsuma alanlar, İnhisar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İnhisar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İnhisar constantine alanlar, İnhisar anonim alanlar, İnhisar leyla gamsız alanlar, İnhisar ibrahim safi alanlar, İnhisar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İnhisar herend alanlar, İnhisar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İnhisar osmanlıca alanlar, İnhisar kitap alanlar, İnhisar kalle alanlar, ali kartal alanlar, İnhisar haydar besim aydar alanlar, İnhisar orhan peker alanlar, İnhisar sıtkı olçar alanlar, İnhisar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İnhisar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İnhisar rus gümüşü alanlar, İnhisar minyatür alanlar, İnhisar viyana heykel alanlar, İnhisar oryantal heykel alanlar, İnhisar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İnhisar merasim kılıcı alanlar.

İnhisar ahşap hilye alanlar, İnhisar hereke halı alanlar, kuka alanlar, İnhisar tesbih alanlar, İnhisar seyahat saati alanlar, İnhisar gravür alanlar, İnhisar degü alanlar, radio antika alanlar, İnhisar opalin alanlar, İnhisar radyo alanlar, İnhisar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İnhisar laledan alanlar, İnhisar karaf alanlar, İnhisar çerezlik alanlar, İnhisar sahleplik alanlar, İnhisar tutya alanlar, İnhisar likör takımı alanlar, İnhisar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İnhisar zarf alanlar, İnhisar nargile alanlar, İnhisar gülabdan alanlar, İnhisar ferman alanlar, İnhisar berat alanlar.

İnhisar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İnhisar şifa tası alanlar, İnhisar hokka takımı alanlar, İnhisar mangal alanlar, İnhisar barutluk alanlar, İnhisar tombak alanlar, İnhisar saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, İnhisar ağızlık alanlar, kemer alanlar, İnhisar hançer alanlar, İnhisar kılıç alanlar, İnhisar mühürler alanlar, İnhisar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İnhisar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İnhisar seccade alanlar, İnhisar sırmalı örtüler alanlar, İnhisar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.