Bozüyük antikacılar, Bozüyük antika alanlar, Bozüyük antika eşya alanlar, Bozüyük antika eşyalar, Bozüyük eski alım satım, Bozüyük antika koleksiyoncuları, Bozüyük antika eşya alıcıları, Bozüyük antika şirketleri, Bozüyük antika firması, Bozüyük antika şirketi, Bozüyük antika firmaları, Bozüyük antika eşya şirketleri, Bozüyük antika eşya firması, Bozüyük antika eşya şirketi, Bozüyük antika eşya firmaları, Bozüyük müzayede şirketi, Bozüyük eski alanlar, Bozüyük eski eşya alanlar, Bozüyük antika alan yerler, Bozüyük antika eşya alan yerler, Bozüyük eski alan yerler, Bozüyük eski eşya alan yerler, Bozüyük antika pazarı, Bozüyük antika alım satım, Bozüyük antika alıcıları, Bozüyük antika satıcıları, Bozüyük antika eşya satıcıları, Bozüyük eski eşya alıcıları, Bozüyük eski eşya satıcıları, Bozüyük antika fiyatları, Bozüyük antika eşya fiyatları, Bozüyük eski fiyatları, Bozüyük eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bilecik Bozüyük Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bozüyük antika eşya alanlar ve Bozüyük antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bozüyük antika eşya şirketimiz, Bozüyük antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bozüyük Antika Alanlar

Bozüyük antika alanlar ve Bozüyük antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bozüyük antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bozüyük antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bozüyük Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bozüyük antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bozüyük

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bozüyük antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bozüyük antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bozüyük Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bozüyük antika eşya alanlar ve Bozüyük antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bozüyük antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bozüyük antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bozüyük Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bozüyük antika eşya alanların tercih ettiği, Bozüyük bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bozüyük antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bozüyük antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bozüyük antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bozüyük Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bozüyük eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bozüyük eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bozüyük eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bozüyük eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bozüyük eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bozüyük Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bozüyük bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bozüyük antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bozüyük bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bozüyük antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bozüyük antikacılar, Bozüyük antika eşyalar, Bozüyük eski eşyalar, Bozüyük antika şirketleri, Bozüyük antika firması, Bozüyük müzayede şirketi,Bozüyük el yazması alanlar, Bozüyük Kuran’ı kerim alanlar, Bozüyük hat yazı alanlar, Bozüyük obje alanlar, Bozüyük gümüş alanlar, Bozüyük turalı gümüş alanlar, Bozüyük karaf alanlar, vazo alanlar, Bozüyük jardinyer alanlar, Bozüyük resim alanlar, Bozüyük modern resim alanlar, Bozüyük aplik alanlar, Bozüyük bahü alanlar, Bozüyük bavul alanlar, Bozüyük çanak alanlar, Bozüyük çömlek alanlar, Bozüyük bakır alanlar, baston alanlar, Bozüyük biskiü alanlar, Bozüyük billur alanlar, Bozüyük cam alanlar, Bozüyük kristal alanlar, Bozüyük bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bozüyük bandırma halısı alanlar, Bozüyük ceviz yemek odası alanlar, Bozüyük ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bozüyük ceviz sandalye alanlar, Bozüyük cümbüş alanlar, Bozüyük constantin oble alanlar, Bozüyük cam obje alanlar, Bozüyük beykoz alanlar.

Bozüyük bohem alanlar, Bozüyük çeşmi bülbül alanlar, Bozüyük çeşme taşı alanlar, Bozüyük çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bozüyük arnevu alanlar, art deko alanlar, Bozüyük deko alanlar, Bozüyük ayna alanlar, Bozüyük asma avize alanlar, Bozüyük aznavur gümüş alanlar, Bozüyük aznavur alanlar, Bozüyük bafon alanlar, Bozüyük ayvazozki alanlar, Bozüyük dolap alanlar, Bozüyük divit alanlar, Bozüyük biblo alanlar, Bozüyük dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bozüyük daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bozüyük dekopaj işi alanlar, Bozüyük dual alanlar, Bozüyük dual pikap alanlar.

Bozüyük dümen alanlar, Bozüyük gemici dümeni alanlar, Bozüyük gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bozüyük derbent halı alanlar, Bozüyük eviye alanlar, Bozüyük ev halısı alanlar, Bozüyük elbiselik alanlar, Bozüyük elbise alanlar, Bozüyük paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bozüyük el işi alanlar, Bozüyük el işi halı alanlar, Bozüyük el işi alanlar, Bozüyük el işi kilim alanlar, Bozüyük çan alanlar, Bozüyük kilise çanı alanlar, Bozüyük gemici çanı alanlar, Bozüyük çarık alanlar, Bozüyük Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bozüyük ferforje alanlar, Bozüyük fistan alanlar, Bozüyük Osmanlı fistan alanlar, Bozüyük portmanto alanlar, Bozüyük eski saat alanlar, Bozüyük frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bozüyük bronz heykel alanlar, Bozüyük bronz sütün alanlar, Bozüyük bronz avize alanlar, Bozüyük bronz vazo alanlar, Bozüyük bronz kutu alanlar, Bozüyük bronz el işi alanlar.

Bozüyük halı alanlar, Bozüyük lamba alanlar, resim alanlar, Bozüyük parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bozüyük insan biblosu alanlar, Bozüyük oryantel biblo alanlar, Bozüyük kuş biblosu alanlar, Bozüyük havlu alanlar, Bozüyük mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bozüyük turkısh antika alanlar, Bozüyük Osmanlı eşyalar alanlar, Bozüyük eski gelinlik alanlar, Bozüyük İstanbul resimleri alanlar, Bozüyük altın varak sehpa alanlar, Bozüyük altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bozüyük afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bozüyük bronz fener alanlar, Bozüyük bünyen alanlar, Bozüyük develi halı alanlar, Bozüyük dürbün alanlar, Bozüyük teleskop alanlar, Bozüyük sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bozüyük çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bozüyük flama alanlar, Bozüyük alem alanlar, Bozüyük arabesk alanlar.

Bozüyük pul alanlar, Bozüyük Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Bozüyük eski fincan alanlar, Bozüyük cam altı alanlar, Bozüyük şamdan alanlar, Bozüyük oryantel heykel alanlar, Bozüyük gümüşlük alanlar, Bozüyük hat yazı alanlar, Bozüyük teship alanlar, hokka alanlar, Bozüyük tophane alanlar, Bozüyük goblen alanlar, Bozüyük çin eski eşyalar alanlar, Bozüyük Çanakkale alanlar, Bozüyük Çanakkale vazo alanlar, Bozüyük fil dişi heykel alanlar, Bozüyük fil dişi baston alanlar, Bozüyük fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bozüyük fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bozüyük duvar saati alanlar, Bozüyük bez alanlar, buda heykel alanlar, Bozüyük hamedan halı alanlar, Bozüyük kılıç alanlar, Bozüyük antika kılıç alanlar.

Bozüyük antika araba alanlar, Bozüyük antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bozüyük antika eşyalar alanlar, Bozüyük kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bozüyük antika foto alanlar, Bozüyük kehribar alanlar, Bozüyük kehribar tesbih alanlar, Bozüyük Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bozüyük seramik eşya alanlar, Bozüyük kilit alanlar, Bozüyük anahtar alanlar, Bozüyük antika anahtar alanlar, Bozüyük antika kilit alanlar, Bozüyük josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bozüyük antika silah alanlar, Bozüyük antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bozüyük lambader alanlar, Bozüyük minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bozüyük komidin alanlar, Bozüyük kara kalem resim alanlar, Bozüyük blue black alanlar, Bozüyük mask alanlar, eski mask alanlar, Bozüyük aşurelik alanlar.

Bozüyük saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bozüyük antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bozüyük gramofon alanlar, Bozüyük mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bozüyük güdüm alanlar, Bozüyük tekke işi alanlar, Bozüyük İznik alanlar, Bozüyük pusula alanlar, Bozüyük gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Bozüyük periyor saat alanlar, Bozüyük mangal alanlar, Bozüyük eski mangal alanlar, Bozüyük Şam işi alanlar, Bozüyük Süleymaniye işi alanlar, Bozüyük takunya alanlar, Bozüyük gümüş takunya alanlar, Bozüyük Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bozüyük seccade alanlar, Bozüyük eski seccade alanlar, Bozüyük Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bozüyük tablo alanlar.

Bozüyük antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bozüyük abajur alanlar, Bozüyük sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bozüyük antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bozüyük madalya alanlar, Bozüyük eşya alanlar, Bozüyük ferman alanlar, Bozüyük berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bozüyük jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bozüyük bahça alanlar, Bozüyük Osmanlı bohça alanlar, Bozüyük bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bozüyük ampir alanlar, Bozüyük chrıstofle alanlar, Bozüyük ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bozüyük şamdan alanlar, Bozüyük çanta alanlar, Bozüyük van işi savat alanlar, Bozüyük tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bozüyük Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bozüyük hokka alanlar, Bozüyük fransız mine alanlar, Bozüyük teşhir vitrini alanlar, Bozüyük buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bozüyük keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bozüyük kandil alanlar, Bozüyük ebru alanlar, Bozüyük mustafa düzgünman alanlar, Bozüyük zigon alanlar, Bozüyük zemzemlik alanlar, Bozüyük mücevher kutusu alanlar, Bozüyük dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bozüyük sürahi alanlar, Bozüyük Osmanlı sürahi alanlar, Bozüyük antik mercan alanlar, Bozüyük makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bozüyük antik sedef alanlar, Bozüyük minyatür alanlar, Bozüyük kabe örtüsü alanlar, Bozüyük gülebdan alanlar, Bozüyük mineli dürbün alanlar, Bozüyük sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bozüyük şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bozüyük lali gue alanlar, Bozüyük gece sürahisi alanlar, Bozüyük meissen alanlar, Bozüyük satsuma alanlar, Bozüyük hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bozüyük macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bozüyük constantine alanlar, Bozüyük anonim alanlar, Bozüyük leyla gamsız alanlar, Bozüyük ibrahim safi alanlar, Bozüyük bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bozüyük herend alanlar, Bozüyük nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bozüyük osmanlıca alanlar, Bozüyük kitap alanlar, Bozüyük kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bozüyük haydar besim aydar alanlar, Bozüyük orhan peker alanlar, Bozüyük sıtkı olçar alanlar, Bozüyük Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bozüyük edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bozüyük rus gümüşü alanlar, Bozüyük minyatür alanlar, Bozüyük viyana heykel alanlar, Bozüyük oryantal heykel alanlar, Bozüyük f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bozüyük merasim kılıcı alanlar.

Bozüyük ahşap hilye alanlar, Bozüyük hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bozüyük tesbih alanlar, Bozüyük seyahat saati alanlar, Bozüyük gravür alanlar, Bozüyük degü alanlar, radio antika alanlar, Bozüyük opalin alanlar, Bozüyük radyo alanlar, Bozüyük kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bozüyük laledan alanlar, Bozüyük karaf alanlar, Bozüyük çerezlik alanlar, Bozüyük sahleplik alanlar, Bozüyük tutya alanlar, Bozüyük likör takımı alanlar, Bozüyük mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bozüyük zarf alanlar, Bozüyük nargile alanlar, Bozüyük gülabdan alanlar, Bozüyük ferman alanlar, Bozüyük berat alanlar.

Bozüyük hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bozüyük şifa tası alanlar, Bozüyük hokka takımı alanlar, Bozüyük mangal alanlar, Bozüyük barutluk alanlar, Bozüyük tombak alanlar, Bozüyük saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Bozüyük ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bozüyük hançer alanlar, Bozüyük kılıç alanlar, Bozüyük mühürler alanlar, Bozüyük mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bozüyük Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bozüyük seccade alanlar, Bozüyük sırmalı örtüler alanlar, Bozüyük antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.