Bıçkıdere Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bıçkıdere Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bıçkıdere, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bıçkıdere olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bıçkıdere İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bıçkıdere ve antika satıcıları Bıçkıdere için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bıçkıdere Antikacı

İstanbul, Bıçkıdere antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bıçkıdere) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bıçkıdere Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bıçkıdere Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bıçkıdere Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bıçkıdere Takvim Alan Antikacı, Bıçkıdere Mangal Alan Antikacı, Bıçkıdere Bindallı Alan Antikacı, Bıçkıdere Müzik Seti Alan Antikacı, Bıçkıdere Kama Alan Antikacı, Bıçkıdere Kazan Alan Antikacı, Bıçkıdere Kristal Alan Antikacı, Bıçkıdere Kuran Alan Antikacı, Bıçkıdere Kupa Alan Antikacı, Bıçkıdere Ğügüm Alan Antikacı, Bıçkıdere Arma Alan Antikacı, Bıçkıdere Fıçı Alan Antikacı, Bıçkıdere El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bıçkıdere Efemera Alan Antikacı, Bıçkıdere Hat Makası Alan Antikacı, Bıçkıdere Silke Alan Antikacı, Bıçkıdere Madalya Alan Antikacı.

Bıçkıdere Tarak Alan Antikacı, Bıçkıdere Harita Alan Antikacı, Bıçkıdere Kandil Alan Antikacı, Bıçkıdere Bez Alan Antikacı, Bıçkıdere Porselen Alan Antikacı, Bıçkıdere Müzik Aleti Alan Antikacı, Bıçkıdere Takı Kutusu Alan Antikacı, Bıçkıdere Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bıçkıdere Resim Alan Antikacı, Bıçkıdere İpek Halı Alan Antikacı, Bıçkıdere Silah Alan Antikacı, Bıçkıdere Kilim Alan Antikacı, Bıçkıdere Plak Alan Antikacı, Bıçkıdere Kasetçalar Alan Antikacı, Bıçkıdere Zarf Alan Antikacı.

Bıçkıdere Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bıçkıdere Yüzük Alan Antikacı, Bıçkıdere Portre Alan Antikacı, Bıçkıdere İran Halısı Alan Antikacı, Bıçkıdere Askeri Malzeme Alanalar, Bıçkıdere Baston Alan Antikacı, Bıçkıdere Bileklik Alan Antikacı, Bıçkıdere Sehpa Alan Antikacı, Bıçkıdere Kamçı Alan Antikacı, Bıçkıdere Hat Alan Antikacı, Bıçkıdere Oyma Alan Antikacı, Bıçkıdere Gümüşlük Alan Antikacı, Bıçkıdere El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bıçkıdere Kılıç Alan Antikacı, Bıçkıdere Takı Alan Antikacı, Bıçkıdere Cep Saati Alan Antikacı, Bıçkıdere Dvd Alan Antikacı, Bıçkıdere Komple Eşya Alan Antikacı, Bıçkıdere Telefon Alan Antikacı, Bıçkıdere Pipo Alan Antikacı, Bıçkıdere Üç Etek Alan Antikacı, Bıçkıdere Bilezik Alan Antikacı, Bıçkıdere Bardak Alan Antikacı.

Bıçkıdere Tablo Alan Antikacı, Bıçkıdere 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bıçkıdere Sefer Tası Alan Antikacı, Bıçkıdere Dokuma Alan Antikacı, Bıçkıdere Kalem Alan Antikacı, Bıçkıdere Sürahi Alan Antikacı, Bıçkıdere Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bıçkıdere Gümüş Alan Antikacı, Bıçkıdere Daktilo Alan Antikacı, Bıçkıdere Pul Alan Antikacı, Bıçkıdere Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bıçkıdere Bıçak Alan Antikacı, Bıçkıdere Kol Saati Alan Antikacı, Bıçkıdere Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bıçkıdere Rozet Alan Antikacı, Bıçkıdere Gelinlik Alan Antikacı, Bıçkıdere Çatal Alan Antikacı, Bıçkıdere Kıyafet Alan Antikacı, Bıçkıdere Duvar Saati Alan Antikacı, Bıçkıdere Fes Alan Antikacı, Bıçkıdere Küp Alan Antikacı, Bıçkıdere Saçma Alan Antikacı.

Bıçkıdere Hat Yazısı Alan Antikacı, Bıçkıdere Ağaç Alan Antikacı, Bıçkıdere Halı Alan Antikacı, Bıçkıdere Günlük Alan Antikacı, Bıçkıdere Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bıçkıdere Masa Alan Antikacı, Bıçkıdere Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bıçkıdere Kitap Alan Antikacı, Bıçkıdere Amfi Alan Antikacı, Bıçkıdere Albüm Alan Antikacı, Bıçkıdere Ahşap Alan Antikacı, Bıçkıdere Gondol Alan Antikacı, Bıçkıdere Çizgi Roman Alan Antikacı, Bıçkıdere Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bıçkıdere Pusula Alan Antikacı, Bıçkıdere Gerdanlık Alan Antikacı, Bıçkıdere Cezve Alan Antikacı, Bıçkıdere Şerbetlik Alan Antikacı.

Bıçkıdere Tuval Alan Antikacı, Bıçkıdere Okka Alan Antikacı, Bıçkıdere Fincan Alan Antikacı, Bıçkıdere Cd Alan Antikacı, Bıçkıdere Cam Alan Antikacı, Bıçkıdere Çan Alan Antikacı, Bıçkıdere Hoparlör Alan Antikacı, Bıçkıdere Çiçek Alan Antikacı, Bıçkıdere Retro Eşya Alan Antikacı, Bıçkıdere Vazo Alan Antikacı, Bıçkıdere Koltuk Alan Antikacı, Bıçkıdere Şapka Alan Antikacı, Bıçkıdere Bakır Eşya Alan Antikacı, Bıçkıdere Kilit Alan Antikacı, Bıçkıdere Biblo Alan Antikacı, Bıçkıdere Saat Alan Antikacı, Bıçkıdere Matara Alan Antikacı, Bıçkıdere Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bıçkıdere 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bıçkıdere Nişan Alan Antikacı, Bıçkıdere Seramik Alan Antikacı, Bıçkıdere Minyatür Alan Antikacı, Bıçkıdere Kase Alan Antikacı, Bıçkıdere Tas Alan Antikacı, Bıçkıdere Kavanoz Alan Antikacı, Bıçkıdere 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bıçkıdere Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bıçkıdere El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bıçkıdere Radyo Alan Antikacı, Bıçkıdere Çini Alan Antikacı, Bıçkıdere Mühür Alan Antikacı, Bıçkıdere Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bıçkıdere Çaydanlık Alan Antikacı, Bıçkıdere Halhal Alan Antikacı, Bıçkıdere Tılsım Alan Antikacı, Bıçkıdere Sepet Alan Antikacı, Bıçkıdere Sandelye Alan Antikacı, Bıçkıdere Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bıçkıdere Pikap Alan Antikacı, Bıçkıdere Roman Alan Antikacı, Bıçkıdere Tepsi Alan Antikacı, Bıçkıdere Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bıçkıdere Forma Alan Antikacı, Bıçkıdere Avize Alan Antikacı, Bıçkıdere Sahan Alan Antikacı, Bıçkıdere Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bıçkıdere Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bıçkıdere Bronz Heykel Alan Antikacı, Bıçkıdere Şamdan Alan Antikacı.

Bıçkıdere Kartpostal Alan Antikacı, Bıçkıdere Hereke Halısı Alan Antikacı, Bıçkıdere Sini Alan Antikacı, Bıçkıdere Tüfek Alan Antikacı, Bıçkıdere Köstekli Saat Alan Antikacı, Bıçkıdere Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bıçkıdere Taş Plak Alan Antikacı, Bıçkıdere Gravür Alan Antikacı, Bıçkıdere Kurşun Alan Antikacı, Bıçkıdere Gramafon Alan Antikacı, Bıçkıdere Cd Player Alan Antikacı, Bıçkıdere 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bıçkıdere Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bıçkıdere Kahve Takımı Alan Antikacı, Bıçkıdere Mobilya Alan Antikacı, Bıçkıdere Kapı Alan Antikacı, Bıçkıdere Kaşık Alan Antikacı, Bıçkıdere İbrik Alan Antikacı, Bıçkıdere Yağlı Boya Alan Antikacı, Bıçkıdere Tabanca Alan Antikacı, Bıçkıdere Ferman Alan Antikacı, Bıçkıdere Ebru Alan Antikacı, Bıçkıdere Tabak Alan Antikacı, Bıçkıdere Semaver Alan Antikacı, Bıçkıdere Kutu Alan Antikacı.

Bıçkıdere Kehribar Alan Antikacı, Bıçkıdere Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bıçkıdere Bronz Alan Antikacı, Bıçkıdere Şişe Alan Antikacı, Bıçkıdere Madalya Nişan Alan Antikacı, Bıçkıdere Anahtar Alan Antikacı, Bıçkıdere Makine Alan Antikacı, Bıçkıdere Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bıçkıdere Mekanik Alet Alan Antikacı, Bıçkıdere Kolye Alan Antikacı, Bıçkıdere Fotoğraf Alan Antikacı, Bıçkıdere Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bıçkıdere Tesbih Alan Antikacı, Bıçkıdere El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bıçkıdere Opalin Alan Antikacı, Bıçkıdere Taş Alan Antikacı, Bıçkıdere Metal Alan Antikacı, Bıçkıdere El Yazması Alan Antikacı, Bıçkıdere Terazi Alan Antikacı, Bıçkıdere Tokmak Alan Antikacı, Bıçkıdere Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bıçkıdere Dirhem Alan Antikacı, Bıçkıdere El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.