Beyoğlu Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Beyoğlu Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Beyoğlu, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Beyoğlu olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Beyoğlu İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Beyoğlu ve antika satıcıları Beyoğlu için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Beyoğlu Antikacı

İstanbul, Beyoğlu antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Beyoğlu) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Beyoğlu Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Beyoğlu Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Beyoğlu Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Beyoğlu Takvim Alan Antikacı, Beyoğlu Mangal Alan Antikacı, Beyoğlu Bindallı Alan Antikacı, Beyoğlu Müzik Seti Alan Antikacı, Beyoğlu Kama Alan Antikacı, Beyoğlu Kazan Alan Antikacı, Beyoğlu Kristal Alan Antikacı, Beyoğlu Kuran Alan Antikacı, Beyoğlu Kupa Alan Antikacı, Beyoğlu Ğügüm Alan Antikacı, Beyoğlu Arma Alan Antikacı, Beyoğlu Fıçı Alan Antikacı, Beyoğlu El Yazması Kitap Alan Antikacı, Beyoğlu Efemera Alan Antikacı, Beyoğlu Hat Makası Alan Antikacı, Beyoğlu Silke Alan Antikacı, Beyoğlu Madalya Alan Antikacı.

Beyoğlu Tarak Alan Antikacı, Beyoğlu Harita Alan Antikacı, Beyoğlu Kandil Alan Antikacı, Beyoğlu Bez Alan Antikacı, Beyoğlu Porselen Alan Antikacı, Beyoğlu Müzik Aleti Alan Antikacı, Beyoğlu Takı Kutusu Alan Antikacı, Beyoğlu Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Beyoğlu Resim Alan Antikacı, Beyoğlu İpek Halı Alan Antikacı, Beyoğlu Silah Alan Antikacı, Beyoğlu Kilim Alan Antikacı, Beyoğlu Plak Alan Antikacı, Beyoğlu Kasetçalar Alan Antikacı, Beyoğlu Zarf Alan Antikacı.

Beyoğlu Komple Miras Evi Alan Antikacı, Beyoğlu Yüzük Alan Antikacı, Beyoğlu Portre Alan Antikacı, Beyoğlu İran Halısı Alan Antikacı, Beyoğlu Askeri Malzeme Alanalar, Beyoğlu Baston Alan Antikacı, Beyoğlu Bileklik Alan Antikacı, Beyoğlu Sehpa Alan Antikacı, Beyoğlu Kamçı Alan Antikacı, Beyoğlu Hat Alan Antikacı, Beyoğlu Oyma Alan Antikacı, Beyoğlu Gümüşlük Alan Antikacı, Beyoğlu El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Beyoğlu Kılıç Alan Antikacı, Beyoğlu Takı Alan Antikacı, Beyoğlu Cep Saati Alan Antikacı, Beyoğlu Dvd Alan Antikacı, Beyoğlu Komple Eşya Alan Antikacı, Beyoğlu Telefon Alan Antikacı, Beyoğlu Pipo Alan Antikacı, Beyoğlu Üç Etek Alan Antikacı, Beyoğlu Bilezik Alan Antikacı, Beyoğlu Bardak Alan Antikacı.

Beyoğlu Tablo Alan Antikacı, Beyoğlu 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beyoğlu Sefer Tası Alan Antikacı, Beyoğlu Dokuma Alan Antikacı, Beyoğlu Kalem Alan Antikacı, Beyoğlu Sürahi Alan Antikacı, Beyoğlu Komple Kütüphane Alan Antikacı, Beyoğlu Gümüş Alan Antikacı, Beyoğlu Daktilo Alan Antikacı, Beyoğlu Pul Alan Antikacı, Beyoğlu Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Beyoğlu Bıçak Alan Antikacı, Beyoğlu Kol Saati Alan Antikacı, Beyoğlu Makaralı Teyp Alan Antikacı, Beyoğlu Rozet Alan Antikacı, Beyoğlu Gelinlik Alan Antikacı, Beyoğlu Çatal Alan Antikacı, Beyoğlu Kıyafet Alan Antikacı, Beyoğlu Duvar Saati Alan Antikacı, Beyoğlu Fes Alan Antikacı, Beyoğlu Küp Alan Antikacı, Beyoğlu Saçma Alan Antikacı.

Beyoğlu Hat Yazısı Alan Antikacı, Beyoğlu Ağaç Alan Antikacı, Beyoğlu Halı Alan Antikacı, Beyoğlu Günlük Alan Antikacı, Beyoğlu Yıldız Porselen Alan Antikacı, Beyoğlu Masa Alan Antikacı, Beyoğlu Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Beyoğlu Kitap Alan Antikacı, Beyoğlu Amfi Alan Antikacı, Beyoğlu Albüm Alan Antikacı, Beyoğlu Ahşap Alan Antikacı, Beyoğlu Gondol Alan Antikacı, Beyoğlu Çizgi Roman Alan Antikacı, Beyoğlu Komple Mira Evi Boşaltanlar, Beyoğlu Pusula Alan Antikacı, Beyoğlu Gerdanlık Alan Antikacı, Beyoğlu Cezve Alan Antikacı, Beyoğlu Şerbetlik Alan Antikacı.

Beyoğlu Tuval Alan Antikacı, Beyoğlu Okka Alan Antikacı, Beyoğlu Fincan Alan Antikacı, Beyoğlu Cd Alan Antikacı, Beyoğlu Cam Alan Antikacı, Beyoğlu Çan Alan Antikacı, Beyoğlu Hoparlör Alan Antikacı, Beyoğlu Çiçek Alan Antikacı, Beyoğlu Retro Eşya Alan Antikacı, Beyoğlu Vazo Alan Antikacı, Beyoğlu Koltuk Alan Antikacı, Beyoğlu Şapka Alan Antikacı, Beyoğlu Bakır Eşya Alan Antikacı, Beyoğlu Kilit Alan Antikacı, Beyoğlu Biblo Alan Antikacı, Beyoğlu Saat Alan Antikacı, Beyoğlu Matara Alan Antikacı, Beyoğlu Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Beyoğlu 33 Lük Plak Alan Antikacı, Beyoğlu Nişan Alan Antikacı, Beyoğlu Seramik Alan Antikacı, Beyoğlu Minyatür Alan Antikacı, Beyoğlu Kase Alan Antikacı, Beyoğlu Tas Alan Antikacı, Beyoğlu Kavanoz Alan Antikacı, Beyoğlu 45 Lik Plak Alan Antikacı, Beyoğlu Varaklı Halı Alan Antikacı.

Beyoğlu El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Beyoğlu Radyo Alan Antikacı, Beyoğlu Çini Alan Antikacı, Beyoğlu Mühür Alan Antikacı, Beyoğlu Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Beyoğlu Çaydanlık Alan Antikacı, Beyoğlu Halhal Alan Antikacı, Beyoğlu Tılsım Alan Antikacı, Beyoğlu Sepet Alan Antikacı, Beyoğlu Sandelye Alan Antikacı, Beyoğlu Eski Oyuncak Alan Antikacı, Beyoğlu Pikap Alan Antikacı, Beyoğlu Roman Alan Antikacı, Beyoğlu Tepsi Alan Antikacı, Beyoğlu Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Beyoğlu Forma Alan Antikacı, Beyoğlu Avize Alan Antikacı, Beyoğlu Sahan Alan Antikacı, Beyoğlu Tırnak Ayna Alan Antikacı, Beyoğlu Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Beyoğlu Bronz Heykel Alan Antikacı, Beyoğlu Şamdan Alan Antikacı.

Beyoğlu Kartpostal Alan Antikacı, Beyoğlu Hereke Halısı Alan Antikacı, Beyoğlu Sini Alan Antikacı, Beyoğlu Tüfek Alan Antikacı, Beyoğlu Köstekli Saat Alan Antikacı, Beyoğlu Varaklı Ayna Alan Antikacı, Beyoğlu Taş Plak Alan Antikacı, Beyoğlu Gravür Alan Antikacı, Beyoğlu Kurşun Alan Antikacı, Beyoğlu Gramafon Alan Antikacı, Beyoğlu Cd Player Alan Antikacı, Beyoğlu 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beyoğlu Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Beyoğlu Kahve Takımı Alan Antikacı, Beyoğlu Mobilya Alan Antikacı, Beyoğlu Kapı Alan Antikacı, Beyoğlu Kaşık Alan Antikacı, Beyoğlu İbrik Alan Antikacı, Beyoğlu Yağlı Boya Alan Antikacı, Beyoğlu Tabanca Alan Antikacı, Beyoğlu Ferman Alan Antikacı, Beyoğlu Ebru Alan Antikacı, Beyoğlu Tabak Alan Antikacı, Beyoğlu Semaver Alan Antikacı, Beyoğlu Kutu Alan Antikacı.

Beyoğlu Kehribar Alan Antikacı, Beyoğlu Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Beyoğlu Bronz Alan Antikacı, Beyoğlu Şişe Alan Antikacı, Beyoğlu Madalya Nişan Alan Antikacı, Beyoğlu Anahtar Alan Antikacı, Beyoğlu Makine Alan Antikacı, Beyoğlu Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Beyoğlu Mekanik Alet Alan Antikacı, Beyoğlu Kolye Alan Antikacı, Beyoğlu Fotoğraf Alan Antikacı, Beyoğlu Bünyan Halısı Alan Antikacı, Beyoğlu Tesbih Alan Antikacı, Beyoğlu El Dokuması Halı Alan Antikacı, Beyoğlu Opalin Alan Antikacı, Beyoğlu Taş Alan Antikacı, Beyoğlu Metal Alan Antikacı, Beyoğlu El Yazması Alan Antikacı, Beyoğlu Terazi Alan Antikacı, Beyoğlu Tokmak Alan Antikacı, Beyoğlu Gaz Ocağı Alan Antikacı, Beyoğlu Dirhem Alan Antikacı, Beyoğlu El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.