Beylikdüzü Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Beylikdüzü Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Beylikdüzü, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Beylikdüzü olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Beylikdüzü İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Beylikdüzü ve antika satıcıları Beylikdüzü için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Beylikdüzü Antikacı

İstanbul, Beylikdüzü antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Beylikdüzü) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Beylikdüzü Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Beylikdüzü Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Beylikdüzü Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Beylikdüzü Takvim Alan Antikacı, Beylikdüzü Mangal Alan Antikacı, Beylikdüzü Bindallı Alan Antikacı, Beylikdüzü Müzik Seti Alan Antikacı, Beylikdüzü Kama Alan Antikacı, Beylikdüzü Kazan Alan Antikacı, Beylikdüzü Kristal Alan Antikacı, Beylikdüzü Kuran Alan Antikacı, Beylikdüzü Kupa Alan Antikacı, Beylikdüzü Ğügüm Alan Antikacı, Beylikdüzü Arma Alan Antikacı, Beylikdüzü Fıçı Alan Antikacı, Beylikdüzü El Yazması Kitap Alan Antikacı, Beylikdüzü Efemera Alan Antikacı, Beylikdüzü Hat Makası Alan Antikacı, Beylikdüzü Silke Alan Antikacı, Beylikdüzü Madalya Alan Antikacı.

Beylikdüzü Tarak Alan Antikacı, Beylikdüzü Harita Alan Antikacı, Beylikdüzü Kandil Alan Antikacı, Beylikdüzü Bez Alan Antikacı, Beylikdüzü Porselen Alan Antikacı, Beylikdüzü Müzik Aleti Alan Antikacı, Beylikdüzü Takı Kutusu Alan Antikacı, Beylikdüzü Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Beylikdüzü Resim Alan Antikacı, Beylikdüzü İpek Halı Alan Antikacı, Beylikdüzü Silah Alan Antikacı, Beylikdüzü Kilim Alan Antikacı, Beylikdüzü Plak Alan Antikacı, Beylikdüzü Kasetçalar Alan Antikacı, Beylikdüzü Zarf Alan Antikacı.

Beylikdüzü Komple Miras Evi Alan Antikacı, Beylikdüzü Yüzük Alan Antikacı, Beylikdüzü Portre Alan Antikacı, Beylikdüzü İran Halısı Alan Antikacı, Beylikdüzü Askeri Malzeme Alanalar, Beylikdüzü Baston Alan Antikacı, Beylikdüzü Bileklik Alan Antikacı, Beylikdüzü Sehpa Alan Antikacı, Beylikdüzü Kamçı Alan Antikacı, Beylikdüzü Hat Alan Antikacı, Beylikdüzü Oyma Alan Antikacı, Beylikdüzü Gümüşlük Alan Antikacı, Beylikdüzü El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Beylikdüzü Kılıç Alan Antikacı, Beylikdüzü Takı Alan Antikacı, Beylikdüzü Cep Saati Alan Antikacı, Beylikdüzü Dvd Alan Antikacı, Beylikdüzü Komple Eşya Alan Antikacı, Beylikdüzü Telefon Alan Antikacı, Beylikdüzü Pipo Alan Antikacı, Beylikdüzü Üç Etek Alan Antikacı, Beylikdüzü Bilezik Alan Antikacı, Beylikdüzü Bardak Alan Antikacı.

Beylikdüzü Tablo Alan Antikacı, Beylikdüzü 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beylikdüzü Sefer Tası Alan Antikacı, Beylikdüzü Dokuma Alan Antikacı, Beylikdüzü Kalem Alan Antikacı, Beylikdüzü Sürahi Alan Antikacı, Beylikdüzü Komple Kütüphane Alan Antikacı, Beylikdüzü Gümüş Alan Antikacı, Beylikdüzü Daktilo Alan Antikacı, Beylikdüzü Pul Alan Antikacı, Beylikdüzü Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Beylikdüzü Bıçak Alan Antikacı, Beylikdüzü Kol Saati Alan Antikacı, Beylikdüzü Makaralı Teyp Alan Antikacı, Beylikdüzü Rozet Alan Antikacı, Beylikdüzü Gelinlik Alan Antikacı, Beylikdüzü Çatal Alan Antikacı, Beylikdüzü Kıyafet Alan Antikacı, Beylikdüzü Duvar Saati Alan Antikacı, Beylikdüzü Fes Alan Antikacı, Beylikdüzü Küp Alan Antikacı, Beylikdüzü Saçma Alan Antikacı.

Beylikdüzü Hat Yazısı Alan Antikacı, Beylikdüzü Ağaç Alan Antikacı, Beylikdüzü Halı Alan Antikacı, Beylikdüzü Günlük Alan Antikacı, Beylikdüzü Yıldız Porselen Alan Antikacı, Beylikdüzü Masa Alan Antikacı, Beylikdüzü Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Beylikdüzü Kitap Alan Antikacı, Beylikdüzü Amfi Alan Antikacı, Beylikdüzü Albüm Alan Antikacı, Beylikdüzü Ahşap Alan Antikacı, Beylikdüzü Gondol Alan Antikacı, Beylikdüzü Çizgi Roman Alan Antikacı, Beylikdüzü Komple Mira Evi Boşaltanlar, Beylikdüzü Pusula Alan Antikacı, Beylikdüzü Gerdanlık Alan Antikacı, Beylikdüzü Cezve Alan Antikacı, Beylikdüzü Şerbetlik Alan Antikacı.

Beylikdüzü Tuval Alan Antikacı, Beylikdüzü Okka Alan Antikacı, Beylikdüzü Fincan Alan Antikacı, Beylikdüzü Cd Alan Antikacı, Beylikdüzü Cam Alan Antikacı, Beylikdüzü Çan Alan Antikacı, Beylikdüzü Hoparlör Alan Antikacı, Beylikdüzü Çiçek Alan Antikacı, Beylikdüzü Retro Eşya Alan Antikacı, Beylikdüzü Vazo Alan Antikacı, Beylikdüzü Koltuk Alan Antikacı, Beylikdüzü Şapka Alan Antikacı, Beylikdüzü Bakır Eşya Alan Antikacı, Beylikdüzü Kilit Alan Antikacı, Beylikdüzü Biblo Alan Antikacı, Beylikdüzü Saat Alan Antikacı, Beylikdüzü Matara Alan Antikacı, Beylikdüzü Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Beylikdüzü 33 Lük Plak Alan Antikacı, Beylikdüzü Nişan Alan Antikacı, Beylikdüzü Seramik Alan Antikacı, Beylikdüzü Minyatür Alan Antikacı, Beylikdüzü Kase Alan Antikacı, Beylikdüzü Tas Alan Antikacı, Beylikdüzü Kavanoz Alan Antikacı, Beylikdüzü 45 Lik Plak Alan Antikacı, Beylikdüzü Varaklı Halı Alan Antikacı.

Beylikdüzü El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Beylikdüzü Radyo Alan Antikacı, Beylikdüzü Çini Alan Antikacı, Beylikdüzü Mühür Alan Antikacı, Beylikdüzü Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Beylikdüzü Çaydanlık Alan Antikacı, Beylikdüzü Halhal Alan Antikacı, Beylikdüzü Tılsım Alan Antikacı, Beylikdüzü Sepet Alan Antikacı, Beylikdüzü Sandelye Alan Antikacı, Beylikdüzü Eski Oyuncak Alan Antikacı, Beylikdüzü Pikap Alan Antikacı, Beylikdüzü Roman Alan Antikacı, Beylikdüzü Tepsi Alan Antikacı, Beylikdüzü Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Beylikdüzü Forma Alan Antikacı, Beylikdüzü Avize Alan Antikacı, Beylikdüzü Sahan Alan Antikacı, Beylikdüzü Tırnak Ayna Alan Antikacı, Beylikdüzü Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Beylikdüzü Bronz Heykel Alan Antikacı, Beylikdüzü Şamdan Alan Antikacı.

Beylikdüzü Kartpostal Alan Antikacı, Beylikdüzü Hereke Halısı Alan Antikacı, Beylikdüzü Sini Alan Antikacı, Beylikdüzü Tüfek Alan Antikacı, Beylikdüzü Köstekli Saat Alan Antikacı, Beylikdüzü Varaklı Ayna Alan Antikacı, Beylikdüzü Taş Plak Alan Antikacı, Beylikdüzü Gravür Alan Antikacı, Beylikdüzü Kurşun Alan Antikacı, Beylikdüzü Gramafon Alan Antikacı, Beylikdüzü Cd Player Alan Antikacı, Beylikdüzü 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beylikdüzü Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Beylikdüzü Kahve Takımı Alan Antikacı, Beylikdüzü Mobilya Alan Antikacı, Beylikdüzü Kapı Alan Antikacı, Beylikdüzü Kaşık Alan Antikacı, Beylikdüzü İbrik Alan Antikacı, Beylikdüzü Yağlı Boya Alan Antikacı, Beylikdüzü Tabanca Alan Antikacı, Beylikdüzü Ferman Alan Antikacı, Beylikdüzü Ebru Alan Antikacı, Beylikdüzü Tabak Alan Antikacı, Beylikdüzü Semaver Alan Antikacı, Beylikdüzü Kutu Alan Antikacı.

Beylikdüzü Kehribar Alan Antikacı, Beylikdüzü Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Beylikdüzü Bronz Alan Antikacı, Beylikdüzü Şişe Alan Antikacı, Beylikdüzü Madalya Nişan Alan Antikacı, Beylikdüzü Anahtar Alan Antikacı, Beylikdüzü Makine Alan Antikacı, Beylikdüzü Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Beylikdüzü Mekanik Alet Alan Antikacı, Beylikdüzü Kolye Alan Antikacı, Beylikdüzü Fotoğraf Alan Antikacı, Beylikdüzü Bünyan Halısı Alan Antikacı, Beylikdüzü Tesbih Alan Antikacı, Beylikdüzü El Dokuması Halı Alan Antikacı, Beylikdüzü Opalin Alan Antikacı, Beylikdüzü Taş Alan Antikacı, Beylikdüzü Metal Alan Antikacı, Beylikdüzü El Yazması Alan Antikacı, Beylikdüzü Terazi Alan Antikacı, Beylikdüzü Tokmak Alan Antikacı, Beylikdüzü Gaz Ocağı Alan Antikacı, Beylikdüzü Dirhem Alan Antikacı, Beylikdüzü El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.