Beylerbeyi Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Beylerbeyi Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Beylerbeyi, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Beylerbeyi olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Beylerbeyi İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Beylerbeyi ve antika satıcıları Beylerbeyi için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Beylerbeyi Antikacı

İstanbul, Beylerbeyi antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Beylerbeyi) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Beylerbeyi Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Beylerbeyi Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Beylerbeyi Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Beylerbeyi Takvim Alan Antikacı, Beylerbeyi Mangal Alan Antikacı, Beylerbeyi Bindallı Alan Antikacı, Beylerbeyi Müzik Seti Alan Antikacı, Beylerbeyi Kama Alan Antikacı, Beylerbeyi Kazan Alan Antikacı, Beylerbeyi Kristal Alan Antikacı, Beylerbeyi Kuran Alan Antikacı, Beylerbeyi Kupa Alan Antikacı, Beylerbeyi Ğügüm Alan Antikacı, Beylerbeyi Arma Alan Antikacı, Beylerbeyi Fıçı Alan Antikacı, Beylerbeyi El Yazması Kitap Alan Antikacı, Beylerbeyi Efemera Alan Antikacı, Beylerbeyi Hat Makası Alan Antikacı, Beylerbeyi Silke Alan Antikacı, Beylerbeyi Madalya Alan Antikacı.

Beylerbeyi Tarak Alan Antikacı, Beylerbeyi Harita Alan Antikacı, Beylerbeyi Kandil Alan Antikacı, Beylerbeyi Bez Alan Antikacı, Beylerbeyi Porselen Alan Antikacı, Beylerbeyi Müzik Aleti Alan Antikacı, Beylerbeyi Takı Kutusu Alan Antikacı, Beylerbeyi Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Beylerbeyi Resim Alan Antikacı, Beylerbeyi İpek Halı Alan Antikacı, Beylerbeyi Silah Alan Antikacı, Beylerbeyi Kilim Alan Antikacı, Beylerbeyi Plak Alan Antikacı, Beylerbeyi Kasetçalar Alan Antikacı, Beylerbeyi Zarf Alan Antikacı.

Beylerbeyi Komple Miras Evi Alan Antikacı, Beylerbeyi Yüzük Alan Antikacı, Beylerbeyi Portre Alan Antikacı, Beylerbeyi İran Halısı Alan Antikacı, Beylerbeyi Askeri Malzeme Alanalar, Beylerbeyi Baston Alan Antikacı, Beylerbeyi Bileklik Alan Antikacı, Beylerbeyi Sehpa Alan Antikacı, Beylerbeyi Kamçı Alan Antikacı, Beylerbeyi Hat Alan Antikacı, Beylerbeyi Oyma Alan Antikacı, Beylerbeyi Gümüşlük Alan Antikacı, Beylerbeyi El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Beylerbeyi Kılıç Alan Antikacı, Beylerbeyi Takı Alan Antikacı, Beylerbeyi Cep Saati Alan Antikacı, Beylerbeyi Dvd Alan Antikacı, Beylerbeyi Komple Eşya Alan Antikacı, Beylerbeyi Telefon Alan Antikacı, Beylerbeyi Pipo Alan Antikacı, Beylerbeyi Üç Etek Alan Antikacı, Beylerbeyi Bilezik Alan Antikacı, Beylerbeyi Bardak Alan Antikacı.

Beylerbeyi Tablo Alan Antikacı, Beylerbeyi 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beylerbeyi Sefer Tası Alan Antikacı, Beylerbeyi Dokuma Alan Antikacı, Beylerbeyi Kalem Alan Antikacı, Beylerbeyi Sürahi Alan Antikacı, Beylerbeyi Komple Kütüphane Alan Antikacı, Beylerbeyi Gümüş Alan Antikacı, Beylerbeyi Daktilo Alan Antikacı, Beylerbeyi Pul Alan Antikacı, Beylerbeyi Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Beylerbeyi Bıçak Alan Antikacı, Beylerbeyi Kol Saati Alan Antikacı, Beylerbeyi Makaralı Teyp Alan Antikacı, Beylerbeyi Rozet Alan Antikacı, Beylerbeyi Gelinlik Alan Antikacı, Beylerbeyi Çatal Alan Antikacı, Beylerbeyi Kıyafet Alan Antikacı, Beylerbeyi Duvar Saati Alan Antikacı, Beylerbeyi Fes Alan Antikacı, Beylerbeyi Küp Alan Antikacı, Beylerbeyi Saçma Alan Antikacı.

Beylerbeyi Hat Yazısı Alan Antikacı, Beylerbeyi Ağaç Alan Antikacı, Beylerbeyi Halı Alan Antikacı, Beylerbeyi Günlük Alan Antikacı, Beylerbeyi Yıldız Porselen Alan Antikacı, Beylerbeyi Masa Alan Antikacı, Beylerbeyi Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Beylerbeyi Kitap Alan Antikacı, Beylerbeyi Amfi Alan Antikacı, Beylerbeyi Albüm Alan Antikacı, Beylerbeyi Ahşap Alan Antikacı, Beylerbeyi Gondol Alan Antikacı, Beylerbeyi Çizgi Roman Alan Antikacı, Beylerbeyi Komple Mira Evi Boşaltanlar, Beylerbeyi Pusula Alan Antikacı, Beylerbeyi Gerdanlık Alan Antikacı, Beylerbeyi Cezve Alan Antikacı, Beylerbeyi Şerbetlik Alan Antikacı.

Beylerbeyi Tuval Alan Antikacı, Beylerbeyi Okka Alan Antikacı, Beylerbeyi Fincan Alan Antikacı, Beylerbeyi Cd Alan Antikacı, Beylerbeyi Cam Alan Antikacı, Beylerbeyi Çan Alan Antikacı, Beylerbeyi Hoparlör Alan Antikacı, Beylerbeyi Çiçek Alan Antikacı, Beylerbeyi Retro Eşya Alan Antikacı, Beylerbeyi Vazo Alan Antikacı, Beylerbeyi Koltuk Alan Antikacı, Beylerbeyi Şapka Alan Antikacı, Beylerbeyi Bakır Eşya Alan Antikacı, Beylerbeyi Kilit Alan Antikacı, Beylerbeyi Biblo Alan Antikacı, Beylerbeyi Saat Alan Antikacı, Beylerbeyi Matara Alan Antikacı, Beylerbeyi Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Beylerbeyi 33 Lük Plak Alan Antikacı, Beylerbeyi Nişan Alan Antikacı, Beylerbeyi Seramik Alan Antikacı, Beylerbeyi Minyatür Alan Antikacı, Beylerbeyi Kase Alan Antikacı, Beylerbeyi Tas Alan Antikacı, Beylerbeyi Kavanoz Alan Antikacı, Beylerbeyi 45 Lik Plak Alan Antikacı, Beylerbeyi Varaklı Halı Alan Antikacı.

Beylerbeyi El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Beylerbeyi Radyo Alan Antikacı, Beylerbeyi Çini Alan Antikacı, Beylerbeyi Mühür Alan Antikacı, Beylerbeyi Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Beylerbeyi Çaydanlık Alan Antikacı, Beylerbeyi Halhal Alan Antikacı, Beylerbeyi Tılsım Alan Antikacı, Beylerbeyi Sepet Alan Antikacı, Beylerbeyi Sandelye Alan Antikacı, Beylerbeyi Eski Oyuncak Alan Antikacı, Beylerbeyi Pikap Alan Antikacı, Beylerbeyi Roman Alan Antikacı, Beylerbeyi Tepsi Alan Antikacı, Beylerbeyi Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Beylerbeyi Forma Alan Antikacı, Beylerbeyi Avize Alan Antikacı, Beylerbeyi Sahan Alan Antikacı, Beylerbeyi Tırnak Ayna Alan Antikacı, Beylerbeyi Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Beylerbeyi Bronz Heykel Alan Antikacı, Beylerbeyi Şamdan Alan Antikacı.

Beylerbeyi Kartpostal Alan Antikacı, Beylerbeyi Hereke Halısı Alan Antikacı, Beylerbeyi Sini Alan Antikacı, Beylerbeyi Tüfek Alan Antikacı, Beylerbeyi Köstekli Saat Alan Antikacı, Beylerbeyi Varaklı Ayna Alan Antikacı, Beylerbeyi Taş Plak Alan Antikacı, Beylerbeyi Gravür Alan Antikacı, Beylerbeyi Kurşun Alan Antikacı, Beylerbeyi Gramafon Alan Antikacı, Beylerbeyi Cd Player Alan Antikacı, Beylerbeyi 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beylerbeyi Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Beylerbeyi Kahve Takımı Alan Antikacı, Beylerbeyi Mobilya Alan Antikacı, Beylerbeyi Kapı Alan Antikacı, Beylerbeyi Kaşık Alan Antikacı, Beylerbeyi İbrik Alan Antikacı, Beylerbeyi Yağlı Boya Alan Antikacı, Beylerbeyi Tabanca Alan Antikacı, Beylerbeyi Ferman Alan Antikacı, Beylerbeyi Ebru Alan Antikacı, Beylerbeyi Tabak Alan Antikacı, Beylerbeyi Semaver Alan Antikacı, Beylerbeyi Kutu Alan Antikacı.

Beylerbeyi Kehribar Alan Antikacı, Beylerbeyi Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Beylerbeyi Bronz Alan Antikacı, Beylerbeyi Şişe Alan Antikacı, Beylerbeyi Madalya Nişan Alan Antikacı, Beylerbeyi Anahtar Alan Antikacı, Beylerbeyi Makine Alan Antikacı, Beylerbeyi Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Beylerbeyi Mekanik Alet Alan Antikacı, Beylerbeyi Kolye Alan Antikacı, Beylerbeyi Fotoğraf Alan Antikacı, Beylerbeyi Bünyan Halısı Alan Antikacı, Beylerbeyi Tesbih Alan Antikacı, Beylerbeyi El Dokuması Halı Alan Antikacı, Beylerbeyi Opalin Alan Antikacı, Beylerbeyi Taş Alan Antikacı, Beylerbeyi Metal Alan Antikacı, Beylerbeyi El Yazması Alan Antikacı, Beylerbeyi Terazi Alan Antikacı, Beylerbeyi Tokmak Alan Antikacı, Beylerbeyi Gaz Ocağı Alan Antikacı, Beylerbeyi Dirhem Alan Antikacı, Beylerbeyi El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.