Beykoz Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Beykoz Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Beykoz, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Beykoz olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Beykoz İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Beykoz ve antika satıcıları Beykoz için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Beykoz Antikacı

İstanbul, Beykoz antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Beykoz) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Beykoz Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Beykoz Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Beykoz Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Beykoz Takvim Alan Antikacı, Beykoz Mangal Alan Antikacı, Beykoz Bindallı Alan Antikacı, Beykoz Müzik Seti Alan Antikacı, Beykoz Kama Alan Antikacı, Beykoz Kazan Alan Antikacı, Beykoz Kristal Alan Antikacı, Beykoz Kuran Alan Antikacı, Beykoz Kupa Alan Antikacı, Beykoz Ğügüm Alan Antikacı, Beykoz Arma Alan Antikacı, Beykoz Fıçı Alan Antikacı, Beykoz El Yazması Kitap Alan Antikacı, Beykoz Efemera Alan Antikacı, Beykoz Hat Makası Alan Antikacı, Beykoz Silke Alan Antikacı, Beykoz Madalya Alan Antikacı.

Beykoz Tarak Alan Antikacı, Beykoz Harita Alan Antikacı, Beykoz Kandil Alan Antikacı, Beykoz Bez Alan Antikacı, Beykoz Porselen Alan Antikacı, Beykoz Müzik Aleti Alan Antikacı, Beykoz Takı Kutusu Alan Antikacı, Beykoz Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Beykoz Resim Alan Antikacı, Beykoz İpek Halı Alan Antikacı, Beykoz Silah Alan Antikacı, Beykoz Kilim Alan Antikacı, Beykoz Plak Alan Antikacı, Beykoz Kasetçalar Alan Antikacı, Beykoz Zarf Alan Antikacı.

Beykoz Komple Miras Evi Alan Antikacı, Beykoz Yüzük Alan Antikacı, Beykoz Portre Alan Antikacı, Beykoz İran Halısı Alan Antikacı, Beykoz Askeri Malzeme Alanalar, Beykoz Baston Alan Antikacı, Beykoz Bileklik Alan Antikacı, Beykoz Sehpa Alan Antikacı, Beykoz Kamçı Alan Antikacı, Beykoz Hat Alan Antikacı, Beykoz Oyma Alan Antikacı, Beykoz Gümüşlük Alan Antikacı, Beykoz El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Beykoz Kılıç Alan Antikacı, Beykoz Takı Alan Antikacı, Beykoz Cep Saati Alan Antikacı, Beykoz Dvd Alan Antikacı, Beykoz Komple Eşya Alan Antikacı, Beykoz Telefon Alan Antikacı, Beykoz Pipo Alan Antikacı, Beykoz Üç Etek Alan Antikacı, Beykoz Bilezik Alan Antikacı, Beykoz Bardak Alan Antikacı.

Beykoz Tablo Alan Antikacı, Beykoz 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beykoz Sefer Tası Alan Antikacı, Beykoz Dokuma Alan Antikacı, Beykoz Kalem Alan Antikacı, Beykoz Sürahi Alan Antikacı, Beykoz Komple Kütüphane Alan Antikacı, Beykoz Gümüş Alan Antikacı, Beykoz Daktilo Alan Antikacı, Beykoz Pul Alan Antikacı, Beykoz Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Beykoz Bıçak Alan Antikacı, Beykoz Kol Saati Alan Antikacı, Beykoz Makaralı Teyp Alan Antikacı, Beykoz Rozet Alan Antikacı, Beykoz Gelinlik Alan Antikacı, Beykoz Çatal Alan Antikacı, Beykoz Kıyafet Alan Antikacı, Beykoz Duvar Saati Alan Antikacı, Beykoz Fes Alan Antikacı, Beykoz Küp Alan Antikacı, Beykoz Saçma Alan Antikacı.

Beykoz Hat Yazısı Alan Antikacı, Beykoz Ağaç Alan Antikacı, Beykoz Halı Alan Antikacı, Beykoz Günlük Alan Antikacı, Beykoz Yıldız Porselen Alan Antikacı, Beykoz Masa Alan Antikacı, Beykoz Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Beykoz Kitap Alan Antikacı, Beykoz Amfi Alan Antikacı, Beykoz Albüm Alan Antikacı, Beykoz Ahşap Alan Antikacı, Beykoz Gondol Alan Antikacı, Beykoz Çizgi Roman Alan Antikacı, Beykoz Komple Mira Evi Boşaltanlar, Beykoz Pusula Alan Antikacı, Beykoz Gerdanlık Alan Antikacı, Beykoz Cezve Alan Antikacı, Beykoz Şerbetlik Alan Antikacı.

Beykoz Tuval Alan Antikacı, Beykoz Okka Alan Antikacı, Beykoz Fincan Alan Antikacı, Beykoz Cd Alan Antikacı, Beykoz Cam Alan Antikacı, Beykoz Çan Alan Antikacı, Beykoz Hoparlör Alan Antikacı, Beykoz Çiçek Alan Antikacı, Beykoz Retro Eşya Alan Antikacı, Beykoz Vazo Alan Antikacı, Beykoz Koltuk Alan Antikacı, Beykoz Şapka Alan Antikacı, Beykoz Bakır Eşya Alan Antikacı, Beykoz Kilit Alan Antikacı, Beykoz Biblo Alan Antikacı, Beykoz Saat Alan Antikacı, Beykoz Matara Alan Antikacı, Beykoz Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Beykoz 33 Lük Plak Alan Antikacı, Beykoz Nişan Alan Antikacı, Beykoz Seramik Alan Antikacı, Beykoz Minyatür Alan Antikacı, Beykoz Kase Alan Antikacı, Beykoz Tas Alan Antikacı, Beykoz Kavanoz Alan Antikacı, Beykoz 45 Lik Plak Alan Antikacı, Beykoz Varaklı Halı Alan Antikacı.

Beykoz El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Beykoz Radyo Alan Antikacı, Beykoz Çini Alan Antikacı, Beykoz Mühür Alan Antikacı, Beykoz Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Beykoz Çaydanlık Alan Antikacı, Beykoz Halhal Alan Antikacı, Beykoz Tılsım Alan Antikacı, Beykoz Sepet Alan Antikacı, Beykoz Sandelye Alan Antikacı, Beykoz Eski Oyuncak Alan Antikacı, Beykoz Pikap Alan Antikacı, Beykoz Roman Alan Antikacı, Beykoz Tepsi Alan Antikacı, Beykoz Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Beykoz Forma Alan Antikacı, Beykoz Avize Alan Antikacı, Beykoz Sahan Alan Antikacı, Beykoz Tırnak Ayna Alan Antikacı, Beykoz Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Beykoz Bronz Heykel Alan Antikacı, Beykoz Şamdan Alan Antikacı.

Beykoz Kartpostal Alan Antikacı, Beykoz Hereke Halısı Alan Antikacı, Beykoz Sini Alan Antikacı, Beykoz Tüfek Alan Antikacı, Beykoz Köstekli Saat Alan Antikacı, Beykoz Varaklı Ayna Alan Antikacı, Beykoz Taş Plak Alan Antikacı, Beykoz Gravür Alan Antikacı, Beykoz Kurşun Alan Antikacı, Beykoz Gramafon Alan Antikacı, Beykoz Cd Player Alan Antikacı, Beykoz 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beykoz Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Beykoz Kahve Takımı Alan Antikacı, Beykoz Mobilya Alan Antikacı, Beykoz Kapı Alan Antikacı, Beykoz Kaşık Alan Antikacı, Beykoz İbrik Alan Antikacı, Beykoz Yağlı Boya Alan Antikacı, Beykoz Tabanca Alan Antikacı, Beykoz Ferman Alan Antikacı, Beykoz Ebru Alan Antikacı, Beykoz Tabak Alan Antikacı, Beykoz Semaver Alan Antikacı, Beykoz Kutu Alan Antikacı.

Beykoz Kehribar Alan Antikacı, Beykoz Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Beykoz Bronz Alan Antikacı, Beykoz Şişe Alan Antikacı, Beykoz Madalya Nişan Alan Antikacı, Beykoz Anahtar Alan Antikacı, Beykoz Makine Alan Antikacı, Beykoz Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Beykoz Mekanik Alet Alan Antikacı, Beykoz Kolye Alan Antikacı, Beykoz Fotoğraf Alan Antikacı, Beykoz Bünyan Halısı Alan Antikacı, Beykoz Tesbih Alan Antikacı, Beykoz El Dokuması Halı Alan Antikacı, Beykoz Opalin Alan Antikacı, Beykoz Taş Alan Antikacı, Beykoz Metal Alan Antikacı, Beykoz El Yazması Alan Antikacı, Beykoz Terazi Alan Antikacı, Beykoz Tokmak Alan Antikacı, Beykoz Gaz Ocağı Alan Antikacı, Beykoz Dirhem Alan Antikacı, Beykoz El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.