Beyciler Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Beyciler Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Beyciler, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Beyciler olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Beyciler İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Beyciler ve antika satıcıları Beyciler için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Beyciler Antikacı

İstanbul, Beyciler antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Beyciler) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Beyciler Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Beyciler Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Beyciler Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Beyciler Takvim Alan Antikacı, Beyciler Mangal Alan Antikacı, Beyciler Bindallı Alan Antikacı, Beyciler Müzik Seti Alan Antikacı, Beyciler Kama Alan Antikacı, Beyciler Kazan Alan Antikacı, Beyciler Kristal Alan Antikacı, Beyciler Kuran Alan Antikacı, Beyciler Kupa Alan Antikacı, Beyciler Ğügüm Alan Antikacı, Beyciler Arma Alan Antikacı, Beyciler Fıçı Alan Antikacı, Beyciler El Yazması Kitap Alan Antikacı, Beyciler Efemera Alan Antikacı, Beyciler Hat Makası Alan Antikacı, Beyciler Silke Alan Antikacı, Beyciler Madalya Alan Antikacı.

Beyciler Tarak Alan Antikacı, Beyciler Harita Alan Antikacı, Beyciler Kandil Alan Antikacı, Beyciler Bez Alan Antikacı, Beyciler Porselen Alan Antikacı, Beyciler Müzik Aleti Alan Antikacı, Beyciler Takı Kutusu Alan Antikacı, Beyciler Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Beyciler Resim Alan Antikacı, Beyciler İpek Halı Alan Antikacı, Beyciler Silah Alan Antikacı, Beyciler Kilim Alan Antikacı, Beyciler Plak Alan Antikacı, Beyciler Kasetçalar Alan Antikacı, Beyciler Zarf Alan Antikacı.

Beyciler Komple Miras Evi Alan Antikacı, Beyciler Yüzük Alan Antikacı, Beyciler Portre Alan Antikacı, Beyciler İran Halısı Alan Antikacı, Beyciler Askeri Malzeme Alanalar, Beyciler Baston Alan Antikacı, Beyciler Bileklik Alan Antikacı, Beyciler Sehpa Alan Antikacı, Beyciler Kamçı Alan Antikacı, Beyciler Hat Alan Antikacı, Beyciler Oyma Alan Antikacı, Beyciler Gümüşlük Alan Antikacı, Beyciler El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Beyciler Kılıç Alan Antikacı, Beyciler Takı Alan Antikacı, Beyciler Cep Saati Alan Antikacı, Beyciler Dvd Alan Antikacı, Beyciler Komple Eşya Alan Antikacı, Beyciler Telefon Alan Antikacı, Beyciler Pipo Alan Antikacı, Beyciler Üç Etek Alan Antikacı, Beyciler Bilezik Alan Antikacı, Beyciler Bardak Alan Antikacı.

Beyciler Tablo Alan Antikacı, Beyciler 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beyciler Sefer Tası Alan Antikacı, Beyciler Dokuma Alan Antikacı, Beyciler Kalem Alan Antikacı, Beyciler Sürahi Alan Antikacı, Beyciler Komple Kütüphane Alan Antikacı, Beyciler Gümüş Alan Antikacı, Beyciler Daktilo Alan Antikacı, Beyciler Pul Alan Antikacı, Beyciler Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Beyciler Bıçak Alan Antikacı, Beyciler Kol Saati Alan Antikacı, Beyciler Makaralı Teyp Alan Antikacı, Beyciler Rozet Alan Antikacı, Beyciler Gelinlik Alan Antikacı, Beyciler Çatal Alan Antikacı, Beyciler Kıyafet Alan Antikacı, Beyciler Duvar Saati Alan Antikacı, Beyciler Fes Alan Antikacı, Beyciler Küp Alan Antikacı, Beyciler Saçma Alan Antikacı.

Beyciler Hat Yazısı Alan Antikacı, Beyciler Ağaç Alan Antikacı, Beyciler Halı Alan Antikacı, Beyciler Günlük Alan Antikacı, Beyciler Yıldız Porselen Alan Antikacı, Beyciler Masa Alan Antikacı, Beyciler Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Beyciler Kitap Alan Antikacı, Beyciler Amfi Alan Antikacı, Beyciler Albüm Alan Antikacı, Beyciler Ahşap Alan Antikacı, Beyciler Gondol Alan Antikacı, Beyciler Çizgi Roman Alan Antikacı, Beyciler Komple Mira Evi Boşaltanlar, Beyciler Pusula Alan Antikacı, Beyciler Gerdanlık Alan Antikacı, Beyciler Cezve Alan Antikacı, Beyciler Şerbetlik Alan Antikacı.

Beyciler Tuval Alan Antikacı, Beyciler Okka Alan Antikacı, Beyciler Fincan Alan Antikacı, Beyciler Cd Alan Antikacı, Beyciler Cam Alan Antikacı, Beyciler Çan Alan Antikacı, Beyciler Hoparlör Alan Antikacı, Beyciler Çiçek Alan Antikacı, Beyciler Retro Eşya Alan Antikacı, Beyciler Vazo Alan Antikacı, Beyciler Koltuk Alan Antikacı, Beyciler Şapka Alan Antikacı, Beyciler Bakır Eşya Alan Antikacı, Beyciler Kilit Alan Antikacı, Beyciler Biblo Alan Antikacı, Beyciler Saat Alan Antikacı, Beyciler Matara Alan Antikacı, Beyciler Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Beyciler 33 Lük Plak Alan Antikacı, Beyciler Nişan Alan Antikacı, Beyciler Seramik Alan Antikacı, Beyciler Minyatür Alan Antikacı, Beyciler Kase Alan Antikacı, Beyciler Tas Alan Antikacı, Beyciler Kavanoz Alan Antikacı, Beyciler 45 Lik Plak Alan Antikacı, Beyciler Varaklı Halı Alan Antikacı.

Beyciler El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Beyciler Radyo Alan Antikacı, Beyciler Çini Alan Antikacı, Beyciler Mühür Alan Antikacı, Beyciler Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Beyciler Çaydanlık Alan Antikacı, Beyciler Halhal Alan Antikacı, Beyciler Tılsım Alan Antikacı, Beyciler Sepet Alan Antikacı, Beyciler Sandelye Alan Antikacı, Beyciler Eski Oyuncak Alan Antikacı, Beyciler Pikap Alan Antikacı, Beyciler Roman Alan Antikacı, Beyciler Tepsi Alan Antikacı, Beyciler Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Beyciler Forma Alan Antikacı, Beyciler Avize Alan Antikacı, Beyciler Sahan Alan Antikacı, Beyciler Tırnak Ayna Alan Antikacı, Beyciler Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Beyciler Bronz Heykel Alan Antikacı, Beyciler Şamdan Alan Antikacı.

Beyciler Kartpostal Alan Antikacı, Beyciler Hereke Halısı Alan Antikacı, Beyciler Sini Alan Antikacı, Beyciler Tüfek Alan Antikacı, Beyciler Köstekli Saat Alan Antikacı, Beyciler Varaklı Ayna Alan Antikacı, Beyciler Taş Plak Alan Antikacı, Beyciler Gravür Alan Antikacı, Beyciler Kurşun Alan Antikacı, Beyciler Gramafon Alan Antikacı, Beyciler Cd Player Alan Antikacı, Beyciler 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beyciler Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Beyciler Kahve Takımı Alan Antikacı, Beyciler Mobilya Alan Antikacı, Beyciler Kapı Alan Antikacı, Beyciler Kaşık Alan Antikacı, Beyciler İbrik Alan Antikacı, Beyciler Yağlı Boya Alan Antikacı, Beyciler Tabanca Alan Antikacı, Beyciler Ferman Alan Antikacı, Beyciler Ebru Alan Antikacı, Beyciler Tabak Alan Antikacı, Beyciler Semaver Alan Antikacı, Beyciler Kutu Alan Antikacı.

Beyciler Kehribar Alan Antikacı, Beyciler Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Beyciler Bronz Alan Antikacı, Beyciler Şişe Alan Antikacı, Beyciler Madalya Nişan Alan Antikacı, Beyciler Anahtar Alan Antikacı, Beyciler Makine Alan Antikacı, Beyciler Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Beyciler Mekanik Alet Alan Antikacı, Beyciler Kolye Alan Antikacı, Beyciler Fotoğraf Alan Antikacı, Beyciler Bünyan Halısı Alan Antikacı, Beyciler Tesbih Alan Antikacı, Beyciler El Dokuması Halı Alan Antikacı, Beyciler Opalin Alan Antikacı, Beyciler Taş Alan Antikacı, Beyciler Metal Alan Antikacı, Beyciler El Yazması Alan Antikacı, Beyciler Terazi Alan Antikacı, Beyciler Tokmak Alan Antikacı, Beyciler Gaz Ocağı Alan Antikacı, Beyciler Dirhem Alan Antikacı, Beyciler El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.