Beyazıt Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Beyazıt Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Beyazıt, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Beyazıt olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Beyazıt İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Beyazıt ve antika satıcıları Beyazıt için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Beyazıt Antikacı

İstanbul, Beyazıt antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Beyazıt) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Beyazıt Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Beyazıt Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Beyazıt Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Beyazıt Takvim Alan Antikacı, Beyazıt Mangal Alan Antikacı, Beyazıt Bindallı Alan Antikacı, Beyazıt Müzik Seti Alan Antikacı, Beyazıt Kama Alan Antikacı, Beyazıt Kazan Alan Antikacı, Beyazıt Kristal Alan Antikacı, Beyazıt Kuran Alan Antikacı, Beyazıt Kupa Alan Antikacı, Beyazıt Ğügüm Alan Antikacı, Beyazıt Arma Alan Antikacı, Beyazıt Fıçı Alan Antikacı, Beyazıt El Yazması Kitap Alan Antikacı, Beyazıt Efemera Alan Antikacı, Beyazıt Hat Makası Alan Antikacı, Beyazıt Silke Alan Antikacı, Beyazıt Madalya Alan Antikacı.

Beyazıt Tarak Alan Antikacı, Beyazıt Harita Alan Antikacı, Beyazıt Kandil Alan Antikacı, Beyazıt Bez Alan Antikacı, Beyazıt Porselen Alan Antikacı, Beyazıt Müzik Aleti Alan Antikacı, Beyazıt Takı Kutusu Alan Antikacı, Beyazıt Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Beyazıt Resim Alan Antikacı, Beyazıt İpek Halı Alan Antikacı, Beyazıt Silah Alan Antikacı, Beyazıt Kilim Alan Antikacı, Beyazıt Plak Alan Antikacı, Beyazıt Kasetçalar Alan Antikacı, Beyazıt Zarf Alan Antikacı.

Beyazıt Komple Miras Evi Alan Antikacı, Beyazıt Yüzük Alan Antikacı, Beyazıt Portre Alan Antikacı, Beyazıt İran Halısı Alan Antikacı, Beyazıt Askeri Malzeme Alanalar, Beyazıt Baston Alan Antikacı, Beyazıt Bileklik Alan Antikacı, Beyazıt Sehpa Alan Antikacı, Beyazıt Kamçı Alan Antikacı, Beyazıt Hat Alan Antikacı, Beyazıt Oyma Alan Antikacı, Beyazıt Gümüşlük Alan Antikacı, Beyazıt El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Beyazıt Kılıç Alan Antikacı, Beyazıt Takı Alan Antikacı, Beyazıt Cep Saati Alan Antikacı, Beyazıt Dvd Alan Antikacı, Beyazıt Komple Eşya Alan Antikacı, Beyazıt Telefon Alan Antikacı, Beyazıt Pipo Alan Antikacı, Beyazıt Üç Etek Alan Antikacı, Beyazıt Bilezik Alan Antikacı, Beyazıt Bardak Alan Antikacı.

Beyazıt Tablo Alan Antikacı, Beyazıt 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beyazıt Sefer Tası Alan Antikacı, Beyazıt Dokuma Alan Antikacı, Beyazıt Kalem Alan Antikacı, Beyazıt Sürahi Alan Antikacı, Beyazıt Komple Kütüphane Alan Antikacı, Beyazıt Gümüş Alan Antikacı, Beyazıt Daktilo Alan Antikacı, Beyazıt Pul Alan Antikacı, Beyazıt Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Beyazıt Bıçak Alan Antikacı, Beyazıt Kol Saati Alan Antikacı, Beyazıt Makaralı Teyp Alan Antikacı, Beyazıt Rozet Alan Antikacı, Beyazıt Gelinlik Alan Antikacı, Beyazıt Çatal Alan Antikacı, Beyazıt Kıyafet Alan Antikacı, Beyazıt Duvar Saati Alan Antikacı, Beyazıt Fes Alan Antikacı, Beyazıt Küp Alan Antikacı, Beyazıt Saçma Alan Antikacı.

Beyazıt Hat Yazısı Alan Antikacı, Beyazıt Ağaç Alan Antikacı, Beyazıt Halı Alan Antikacı, Beyazıt Günlük Alan Antikacı, Beyazıt Yıldız Porselen Alan Antikacı, Beyazıt Masa Alan Antikacı, Beyazıt Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Beyazıt Kitap Alan Antikacı, Beyazıt Amfi Alan Antikacı, Beyazıt Albüm Alan Antikacı, Beyazıt Ahşap Alan Antikacı, Beyazıt Gondol Alan Antikacı, Beyazıt Çizgi Roman Alan Antikacı, Beyazıt Komple Mira Evi Boşaltanlar, Beyazıt Pusula Alan Antikacı, Beyazıt Gerdanlık Alan Antikacı, Beyazıt Cezve Alan Antikacı, Beyazıt Şerbetlik Alan Antikacı.

Beyazıt Tuval Alan Antikacı, Beyazıt Okka Alan Antikacı, Beyazıt Fincan Alan Antikacı, Beyazıt Cd Alan Antikacı, Beyazıt Cam Alan Antikacı, Beyazıt Çan Alan Antikacı, Beyazıt Hoparlör Alan Antikacı, Beyazıt Çiçek Alan Antikacı, Beyazıt Retro Eşya Alan Antikacı, Beyazıt Vazo Alan Antikacı, Beyazıt Koltuk Alan Antikacı, Beyazıt Şapka Alan Antikacı, Beyazıt Bakır Eşya Alan Antikacı, Beyazıt Kilit Alan Antikacı, Beyazıt Biblo Alan Antikacı, Beyazıt Saat Alan Antikacı, Beyazıt Matara Alan Antikacı, Beyazıt Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Beyazıt 33 Lük Plak Alan Antikacı, Beyazıt Nişan Alan Antikacı, Beyazıt Seramik Alan Antikacı, Beyazıt Minyatür Alan Antikacı, Beyazıt Kase Alan Antikacı, Beyazıt Tas Alan Antikacı, Beyazıt Kavanoz Alan Antikacı, Beyazıt 45 Lik Plak Alan Antikacı, Beyazıt Varaklı Halı Alan Antikacı.

Beyazıt El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Beyazıt Radyo Alan Antikacı, Beyazıt Çini Alan Antikacı, Beyazıt Mühür Alan Antikacı, Beyazıt Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Beyazıt Çaydanlık Alan Antikacı, Beyazıt Halhal Alan Antikacı, Beyazıt Tılsım Alan Antikacı, Beyazıt Sepet Alan Antikacı, Beyazıt Sandelye Alan Antikacı, Beyazıt Eski Oyuncak Alan Antikacı, Beyazıt Pikap Alan Antikacı, Beyazıt Roman Alan Antikacı, Beyazıt Tepsi Alan Antikacı, Beyazıt Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Beyazıt Forma Alan Antikacı, Beyazıt Avize Alan Antikacı, Beyazıt Sahan Alan Antikacı, Beyazıt Tırnak Ayna Alan Antikacı, Beyazıt Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Beyazıt Bronz Heykel Alan Antikacı, Beyazıt Şamdan Alan Antikacı.

Beyazıt Kartpostal Alan Antikacı, Beyazıt Hereke Halısı Alan Antikacı, Beyazıt Sini Alan Antikacı, Beyazıt Tüfek Alan Antikacı, Beyazıt Köstekli Saat Alan Antikacı, Beyazıt Varaklı Ayna Alan Antikacı, Beyazıt Taş Plak Alan Antikacı, Beyazıt Gravür Alan Antikacı, Beyazıt Kurşun Alan Antikacı, Beyazıt Gramafon Alan Antikacı, Beyazıt Cd Player Alan Antikacı, Beyazıt 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beyazıt Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Beyazıt Kahve Takımı Alan Antikacı, Beyazıt Mobilya Alan Antikacı, Beyazıt Kapı Alan Antikacı, Beyazıt Kaşık Alan Antikacı, Beyazıt İbrik Alan Antikacı, Beyazıt Yağlı Boya Alan Antikacı, Beyazıt Tabanca Alan Antikacı, Beyazıt Ferman Alan Antikacı, Beyazıt Ebru Alan Antikacı, Beyazıt Tabak Alan Antikacı, Beyazıt Semaver Alan Antikacı, Beyazıt Kutu Alan Antikacı.

Beyazıt Kehribar Alan Antikacı, Beyazıt Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Beyazıt Bronz Alan Antikacı, Beyazıt Şişe Alan Antikacı, Beyazıt Madalya Nişan Alan Antikacı, Beyazıt Anahtar Alan Antikacı, Beyazıt Makine Alan Antikacı, Beyazıt Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Beyazıt Mekanik Alet Alan Antikacı, Beyazıt Kolye Alan Antikacı, Beyazıt Fotoğraf Alan Antikacı, Beyazıt Bünyan Halısı Alan Antikacı, Beyazıt Tesbih Alan Antikacı, Beyazıt El Dokuması Halı Alan Antikacı, Beyazıt Opalin Alan Antikacı, Beyazıt Taş Alan Antikacı, Beyazıt Metal Alan Antikacı, Beyazıt El Yazması Alan Antikacı, Beyazıt Terazi Alan Antikacı, Beyazıt Tokmak Alan Antikacı, Beyazıt Gaz Ocağı Alan Antikacı, Beyazıt Dirhem Alan Antikacı, Beyazıt El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.