Beşyüzevler Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Beşyüzevler Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Beşyüzevler, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Beşyüzevler olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Beşyüzevler İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Beşyüzevler ve antika satıcıları Beşyüzevler için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Beşyüzevler Antikacı

İstanbul, Beşyüzevler antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Beşyüzevler) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Beşyüzevler Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Beşyüzevler Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Beşyüzevler Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Beşyüzevler Takvim Alan Antikacı, Beşyüzevler Mangal Alan Antikacı, Beşyüzevler Bindallı Alan Antikacı, Beşyüzevler Müzik Seti Alan Antikacı, Beşyüzevler Kama Alan Antikacı, Beşyüzevler Kazan Alan Antikacı, Beşyüzevler Kristal Alan Antikacı, Beşyüzevler Kuran Alan Antikacı, Beşyüzevler Kupa Alan Antikacı, Beşyüzevler Ğügüm Alan Antikacı, Beşyüzevler Arma Alan Antikacı, Beşyüzevler Fıçı Alan Antikacı, Beşyüzevler El Yazması Kitap Alan Antikacı, Beşyüzevler Efemera Alan Antikacı, Beşyüzevler Hat Makası Alan Antikacı, Beşyüzevler Silke Alan Antikacı, Beşyüzevler Madalya Alan Antikacı.

Beşyüzevler Tarak Alan Antikacı, Beşyüzevler Harita Alan Antikacı, Beşyüzevler Kandil Alan Antikacı, Beşyüzevler Bez Alan Antikacı, Beşyüzevler Porselen Alan Antikacı, Beşyüzevler Müzik Aleti Alan Antikacı, Beşyüzevler Takı Kutusu Alan Antikacı, Beşyüzevler Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Beşyüzevler Resim Alan Antikacı, Beşyüzevler İpek Halı Alan Antikacı, Beşyüzevler Silah Alan Antikacı, Beşyüzevler Kilim Alan Antikacı, Beşyüzevler Plak Alan Antikacı, Beşyüzevler Kasetçalar Alan Antikacı, Beşyüzevler Zarf Alan Antikacı.

Beşyüzevler Komple Miras Evi Alan Antikacı, Beşyüzevler Yüzük Alan Antikacı, Beşyüzevler Portre Alan Antikacı, Beşyüzevler İran Halısı Alan Antikacı, Beşyüzevler Askeri Malzeme Alanalar, Beşyüzevler Baston Alan Antikacı, Beşyüzevler Bileklik Alan Antikacı, Beşyüzevler Sehpa Alan Antikacı, Beşyüzevler Kamçı Alan Antikacı, Beşyüzevler Hat Alan Antikacı, Beşyüzevler Oyma Alan Antikacı, Beşyüzevler Gümüşlük Alan Antikacı, Beşyüzevler El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Beşyüzevler Kılıç Alan Antikacı, Beşyüzevler Takı Alan Antikacı, Beşyüzevler Cep Saati Alan Antikacı, Beşyüzevler Dvd Alan Antikacı, Beşyüzevler Komple Eşya Alan Antikacı, Beşyüzevler Telefon Alan Antikacı, Beşyüzevler Pipo Alan Antikacı, Beşyüzevler Üç Etek Alan Antikacı, Beşyüzevler Bilezik Alan Antikacı, Beşyüzevler Bardak Alan Antikacı.

Beşyüzevler Tablo Alan Antikacı, Beşyüzevler 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beşyüzevler Sefer Tası Alan Antikacı, Beşyüzevler Dokuma Alan Antikacı, Beşyüzevler Kalem Alan Antikacı, Beşyüzevler Sürahi Alan Antikacı, Beşyüzevler Komple Kütüphane Alan Antikacı, Beşyüzevler Gümüş Alan Antikacı, Beşyüzevler Daktilo Alan Antikacı, Beşyüzevler Pul Alan Antikacı, Beşyüzevler Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Beşyüzevler Bıçak Alan Antikacı, Beşyüzevler Kol Saati Alan Antikacı, Beşyüzevler Makaralı Teyp Alan Antikacı, Beşyüzevler Rozet Alan Antikacı, Beşyüzevler Gelinlik Alan Antikacı, Beşyüzevler Çatal Alan Antikacı, Beşyüzevler Kıyafet Alan Antikacı, Beşyüzevler Duvar Saati Alan Antikacı, Beşyüzevler Fes Alan Antikacı, Beşyüzevler Küp Alan Antikacı, Beşyüzevler Saçma Alan Antikacı.

Beşyüzevler Hat Yazısı Alan Antikacı, Beşyüzevler Ağaç Alan Antikacı, Beşyüzevler Halı Alan Antikacı, Beşyüzevler Günlük Alan Antikacı, Beşyüzevler Yıldız Porselen Alan Antikacı, Beşyüzevler Masa Alan Antikacı, Beşyüzevler Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Beşyüzevler Kitap Alan Antikacı, Beşyüzevler Amfi Alan Antikacı, Beşyüzevler Albüm Alan Antikacı, Beşyüzevler Ahşap Alan Antikacı, Beşyüzevler Gondol Alan Antikacı, Beşyüzevler Çizgi Roman Alan Antikacı, Beşyüzevler Komple Mira Evi Boşaltanlar, Beşyüzevler Pusula Alan Antikacı, Beşyüzevler Gerdanlık Alan Antikacı, Beşyüzevler Cezve Alan Antikacı, Beşyüzevler Şerbetlik Alan Antikacı.

Beşyüzevler Tuval Alan Antikacı, Beşyüzevler Okka Alan Antikacı, Beşyüzevler Fincan Alan Antikacı, Beşyüzevler Cd Alan Antikacı, Beşyüzevler Cam Alan Antikacı, Beşyüzevler Çan Alan Antikacı, Beşyüzevler Hoparlör Alan Antikacı, Beşyüzevler Çiçek Alan Antikacı, Beşyüzevler Retro Eşya Alan Antikacı, Beşyüzevler Vazo Alan Antikacı, Beşyüzevler Koltuk Alan Antikacı, Beşyüzevler Şapka Alan Antikacı, Beşyüzevler Bakır Eşya Alan Antikacı, Beşyüzevler Kilit Alan Antikacı, Beşyüzevler Biblo Alan Antikacı, Beşyüzevler Saat Alan Antikacı, Beşyüzevler Matara Alan Antikacı, Beşyüzevler Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Beşyüzevler 33 Lük Plak Alan Antikacı, Beşyüzevler Nişan Alan Antikacı, Beşyüzevler Seramik Alan Antikacı, Beşyüzevler Minyatür Alan Antikacı, Beşyüzevler Kase Alan Antikacı, Beşyüzevler Tas Alan Antikacı, Beşyüzevler Kavanoz Alan Antikacı, Beşyüzevler 45 Lik Plak Alan Antikacı, Beşyüzevler Varaklı Halı Alan Antikacı.

Beşyüzevler El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Beşyüzevler Radyo Alan Antikacı, Beşyüzevler Çini Alan Antikacı, Beşyüzevler Mühür Alan Antikacı, Beşyüzevler Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Beşyüzevler Çaydanlık Alan Antikacı, Beşyüzevler Halhal Alan Antikacı, Beşyüzevler Tılsım Alan Antikacı, Beşyüzevler Sepet Alan Antikacı, Beşyüzevler Sandelye Alan Antikacı, Beşyüzevler Eski Oyuncak Alan Antikacı, Beşyüzevler Pikap Alan Antikacı, Beşyüzevler Roman Alan Antikacı, Beşyüzevler Tepsi Alan Antikacı, Beşyüzevler Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Beşyüzevler Forma Alan Antikacı, Beşyüzevler Avize Alan Antikacı, Beşyüzevler Sahan Alan Antikacı, Beşyüzevler Tırnak Ayna Alan Antikacı, Beşyüzevler Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Beşyüzevler Bronz Heykel Alan Antikacı, Beşyüzevler Şamdan Alan Antikacı.

Beşyüzevler Kartpostal Alan Antikacı, Beşyüzevler Hereke Halısı Alan Antikacı, Beşyüzevler Sini Alan Antikacı, Beşyüzevler Tüfek Alan Antikacı, Beşyüzevler Köstekli Saat Alan Antikacı, Beşyüzevler Varaklı Ayna Alan Antikacı, Beşyüzevler Taş Plak Alan Antikacı, Beşyüzevler Gravür Alan Antikacı, Beşyüzevler Kurşun Alan Antikacı, Beşyüzevler Gramafon Alan Antikacı, Beşyüzevler Cd Player Alan Antikacı, Beşyüzevler 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beşyüzevler Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Beşyüzevler Kahve Takımı Alan Antikacı, Beşyüzevler Mobilya Alan Antikacı, Beşyüzevler Kapı Alan Antikacı, Beşyüzevler Kaşık Alan Antikacı, Beşyüzevler İbrik Alan Antikacı, Beşyüzevler Yağlı Boya Alan Antikacı, Beşyüzevler Tabanca Alan Antikacı, Beşyüzevler Ferman Alan Antikacı, Beşyüzevler Ebru Alan Antikacı, Beşyüzevler Tabak Alan Antikacı, Beşyüzevler Semaver Alan Antikacı, Beşyüzevler Kutu Alan Antikacı.

Beşyüzevler Kehribar Alan Antikacı, Beşyüzevler Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Beşyüzevler Bronz Alan Antikacı, Beşyüzevler Şişe Alan Antikacı, Beşyüzevler Madalya Nişan Alan Antikacı, Beşyüzevler Anahtar Alan Antikacı, Beşyüzevler Makine Alan Antikacı, Beşyüzevler Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Beşyüzevler Mekanik Alet Alan Antikacı, Beşyüzevler Kolye Alan Antikacı, Beşyüzevler Fotoğraf Alan Antikacı, Beşyüzevler Bünyan Halısı Alan Antikacı, Beşyüzevler Tesbih Alan Antikacı, Beşyüzevler El Dokuması Halı Alan Antikacı, Beşyüzevler Opalin Alan Antikacı, Beşyüzevler Taş Alan Antikacı, Beşyüzevler Metal Alan Antikacı, Beşyüzevler El Yazması Alan Antikacı, Beşyüzevler Terazi Alan Antikacı, Beşyüzevler Tokmak Alan Antikacı, Beşyüzevler Gaz Ocağı Alan Antikacı, Beşyüzevler Dirhem Alan Antikacı, Beşyüzevler El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.