Beşyol Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Beşyol Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Beşyol, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Beşyol olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Beşyol İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Beşyol ve antika satıcıları Beşyol için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Beşyol Antikacı

İstanbul, Beşyol antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Beşyol) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Beşyol Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Beşyol Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Beşyol Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Beşyol Takvim Alan Antikacı, Beşyol Mangal Alan Antikacı, Beşyol Bindallı Alan Antikacı, Beşyol Müzik Seti Alan Antikacı, Beşyol Kama Alan Antikacı, Beşyol Kazan Alan Antikacı, Beşyol Kristal Alan Antikacı, Beşyol Kuran Alan Antikacı, Beşyol Kupa Alan Antikacı, Beşyol Ğügüm Alan Antikacı, Beşyol Arma Alan Antikacı, Beşyol Fıçı Alan Antikacı, Beşyol El Yazması Kitap Alan Antikacı, Beşyol Efemera Alan Antikacı, Beşyol Hat Makası Alan Antikacı, Beşyol Silke Alan Antikacı, Beşyol Madalya Alan Antikacı.

Beşyol Tarak Alan Antikacı, Beşyol Harita Alan Antikacı, Beşyol Kandil Alan Antikacı, Beşyol Bez Alan Antikacı, Beşyol Porselen Alan Antikacı, Beşyol Müzik Aleti Alan Antikacı, Beşyol Takı Kutusu Alan Antikacı, Beşyol Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Beşyol Resim Alan Antikacı, Beşyol İpek Halı Alan Antikacı, Beşyol Silah Alan Antikacı, Beşyol Kilim Alan Antikacı, Beşyol Plak Alan Antikacı, Beşyol Kasetçalar Alan Antikacı, Beşyol Zarf Alan Antikacı.

Beşyol Komple Miras Evi Alan Antikacı, Beşyol Yüzük Alan Antikacı, Beşyol Portre Alan Antikacı, Beşyol İran Halısı Alan Antikacı, Beşyol Askeri Malzeme Alanalar, Beşyol Baston Alan Antikacı, Beşyol Bileklik Alan Antikacı, Beşyol Sehpa Alan Antikacı, Beşyol Kamçı Alan Antikacı, Beşyol Hat Alan Antikacı, Beşyol Oyma Alan Antikacı, Beşyol Gümüşlük Alan Antikacı, Beşyol El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Beşyol Kılıç Alan Antikacı, Beşyol Takı Alan Antikacı, Beşyol Cep Saati Alan Antikacı, Beşyol Dvd Alan Antikacı, Beşyol Komple Eşya Alan Antikacı, Beşyol Telefon Alan Antikacı, Beşyol Pipo Alan Antikacı, Beşyol Üç Etek Alan Antikacı, Beşyol Bilezik Alan Antikacı, Beşyol Bardak Alan Antikacı.

Beşyol Tablo Alan Antikacı, Beşyol 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beşyol Sefer Tası Alan Antikacı, Beşyol Dokuma Alan Antikacı, Beşyol Kalem Alan Antikacı, Beşyol Sürahi Alan Antikacı, Beşyol Komple Kütüphane Alan Antikacı, Beşyol Gümüş Alan Antikacı, Beşyol Daktilo Alan Antikacı, Beşyol Pul Alan Antikacı, Beşyol Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Beşyol Bıçak Alan Antikacı, Beşyol Kol Saati Alan Antikacı, Beşyol Makaralı Teyp Alan Antikacı, Beşyol Rozet Alan Antikacı, Beşyol Gelinlik Alan Antikacı, Beşyol Çatal Alan Antikacı, Beşyol Kıyafet Alan Antikacı, Beşyol Duvar Saati Alan Antikacı, Beşyol Fes Alan Antikacı, Beşyol Küp Alan Antikacı, Beşyol Saçma Alan Antikacı.

Beşyol Hat Yazısı Alan Antikacı, Beşyol Ağaç Alan Antikacı, Beşyol Halı Alan Antikacı, Beşyol Günlük Alan Antikacı, Beşyol Yıldız Porselen Alan Antikacı, Beşyol Masa Alan Antikacı, Beşyol Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Beşyol Kitap Alan Antikacı, Beşyol Amfi Alan Antikacı, Beşyol Albüm Alan Antikacı, Beşyol Ahşap Alan Antikacı, Beşyol Gondol Alan Antikacı, Beşyol Çizgi Roman Alan Antikacı, Beşyol Komple Mira Evi Boşaltanlar, Beşyol Pusula Alan Antikacı, Beşyol Gerdanlık Alan Antikacı, Beşyol Cezve Alan Antikacı, Beşyol Şerbetlik Alan Antikacı.

Beşyol Tuval Alan Antikacı, Beşyol Okka Alan Antikacı, Beşyol Fincan Alan Antikacı, Beşyol Cd Alan Antikacı, Beşyol Cam Alan Antikacı, Beşyol Çan Alan Antikacı, Beşyol Hoparlör Alan Antikacı, Beşyol Çiçek Alan Antikacı, Beşyol Retro Eşya Alan Antikacı, Beşyol Vazo Alan Antikacı, Beşyol Koltuk Alan Antikacı, Beşyol Şapka Alan Antikacı, Beşyol Bakır Eşya Alan Antikacı, Beşyol Kilit Alan Antikacı, Beşyol Biblo Alan Antikacı, Beşyol Saat Alan Antikacı, Beşyol Matara Alan Antikacı, Beşyol Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Beşyol 33 Lük Plak Alan Antikacı, Beşyol Nişan Alan Antikacı, Beşyol Seramik Alan Antikacı, Beşyol Minyatür Alan Antikacı, Beşyol Kase Alan Antikacı, Beşyol Tas Alan Antikacı, Beşyol Kavanoz Alan Antikacı, Beşyol 45 Lik Plak Alan Antikacı, Beşyol Varaklı Halı Alan Antikacı.

Beşyol El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Beşyol Radyo Alan Antikacı, Beşyol Çini Alan Antikacı, Beşyol Mühür Alan Antikacı, Beşyol Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Beşyol Çaydanlık Alan Antikacı, Beşyol Halhal Alan Antikacı, Beşyol Tılsım Alan Antikacı, Beşyol Sepet Alan Antikacı, Beşyol Sandelye Alan Antikacı, Beşyol Eski Oyuncak Alan Antikacı, Beşyol Pikap Alan Antikacı, Beşyol Roman Alan Antikacı, Beşyol Tepsi Alan Antikacı, Beşyol Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Beşyol Forma Alan Antikacı, Beşyol Avize Alan Antikacı, Beşyol Sahan Alan Antikacı, Beşyol Tırnak Ayna Alan Antikacı, Beşyol Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Beşyol Bronz Heykel Alan Antikacı, Beşyol Şamdan Alan Antikacı.

Beşyol Kartpostal Alan Antikacı, Beşyol Hereke Halısı Alan Antikacı, Beşyol Sini Alan Antikacı, Beşyol Tüfek Alan Antikacı, Beşyol Köstekli Saat Alan Antikacı, Beşyol Varaklı Ayna Alan Antikacı, Beşyol Taş Plak Alan Antikacı, Beşyol Gravür Alan Antikacı, Beşyol Kurşun Alan Antikacı, Beşyol Gramafon Alan Antikacı, Beşyol Cd Player Alan Antikacı, Beşyol 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beşyol Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Beşyol Kahve Takımı Alan Antikacı, Beşyol Mobilya Alan Antikacı, Beşyol Kapı Alan Antikacı, Beşyol Kaşık Alan Antikacı, Beşyol İbrik Alan Antikacı, Beşyol Yağlı Boya Alan Antikacı, Beşyol Tabanca Alan Antikacı, Beşyol Ferman Alan Antikacı, Beşyol Ebru Alan Antikacı, Beşyol Tabak Alan Antikacı, Beşyol Semaver Alan Antikacı, Beşyol Kutu Alan Antikacı.

Beşyol Kehribar Alan Antikacı, Beşyol Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Beşyol Bronz Alan Antikacı, Beşyol Şişe Alan Antikacı, Beşyol Madalya Nişan Alan Antikacı, Beşyol Anahtar Alan Antikacı, Beşyol Makine Alan Antikacı, Beşyol Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Beşyol Mekanik Alet Alan Antikacı, Beşyol Kolye Alan Antikacı, Beşyol Fotoğraf Alan Antikacı, Beşyol Bünyan Halısı Alan Antikacı, Beşyol Tesbih Alan Antikacı, Beşyol El Dokuması Halı Alan Antikacı, Beşyol Opalin Alan Antikacı, Beşyol Taş Alan Antikacı, Beşyol Metal Alan Antikacı, Beşyol El Yazması Alan Antikacı, Beşyol Terazi Alan Antikacı, Beşyol Tokmak Alan Antikacı, Beşyol Gaz Ocağı Alan Antikacı, Beşyol Dirhem Alan Antikacı, Beşyol El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.