Beştelsiz Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Beştelsiz Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Beştelsiz, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Beştelsiz olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Beştelsiz İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Beştelsiz ve antika satıcıları Beştelsiz için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Beştelsiz Antikacı

İstanbul, Beştelsiz antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Beştelsiz) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Beştelsiz Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Beştelsiz Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Beştelsiz Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Beştelsiz Takvim Alan Antikacı, Beştelsiz Mangal Alan Antikacı, Beştelsiz Bindallı Alan Antikacı, Beştelsiz Müzik Seti Alan Antikacı, Beştelsiz Kama Alan Antikacı, Beştelsiz Kazan Alan Antikacı, Beştelsiz Kristal Alan Antikacı, Beştelsiz Kuran Alan Antikacı, Beştelsiz Kupa Alan Antikacı, Beştelsiz Ğügüm Alan Antikacı, Beştelsiz Arma Alan Antikacı, Beştelsiz Fıçı Alan Antikacı, Beştelsiz El Yazması Kitap Alan Antikacı, Beştelsiz Efemera Alan Antikacı, Beştelsiz Hat Makası Alan Antikacı, Beştelsiz Silke Alan Antikacı, Beştelsiz Madalya Alan Antikacı.

Beştelsiz Tarak Alan Antikacı, Beştelsiz Harita Alan Antikacı, Beştelsiz Kandil Alan Antikacı, Beştelsiz Bez Alan Antikacı, Beştelsiz Porselen Alan Antikacı, Beştelsiz Müzik Aleti Alan Antikacı, Beştelsiz Takı Kutusu Alan Antikacı, Beştelsiz Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Beştelsiz Resim Alan Antikacı, Beştelsiz İpek Halı Alan Antikacı, Beştelsiz Silah Alan Antikacı, Beştelsiz Kilim Alan Antikacı, Beştelsiz Plak Alan Antikacı, Beştelsiz Kasetçalar Alan Antikacı, Beştelsiz Zarf Alan Antikacı.

Beştelsiz Komple Miras Evi Alan Antikacı, Beştelsiz Yüzük Alan Antikacı, Beştelsiz Portre Alan Antikacı, Beştelsiz İran Halısı Alan Antikacı, Beştelsiz Askeri Malzeme Alanalar, Beştelsiz Baston Alan Antikacı, Beştelsiz Bileklik Alan Antikacı, Beştelsiz Sehpa Alan Antikacı, Beştelsiz Kamçı Alan Antikacı, Beştelsiz Hat Alan Antikacı, Beştelsiz Oyma Alan Antikacı, Beştelsiz Gümüşlük Alan Antikacı, Beştelsiz El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Beştelsiz Kılıç Alan Antikacı, Beştelsiz Takı Alan Antikacı, Beştelsiz Cep Saati Alan Antikacı, Beştelsiz Dvd Alan Antikacı, Beştelsiz Komple Eşya Alan Antikacı, Beştelsiz Telefon Alan Antikacı, Beştelsiz Pipo Alan Antikacı, Beştelsiz Üç Etek Alan Antikacı, Beştelsiz Bilezik Alan Antikacı, Beştelsiz Bardak Alan Antikacı.

Beştelsiz Tablo Alan Antikacı, Beştelsiz 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beştelsiz Sefer Tası Alan Antikacı, Beştelsiz Dokuma Alan Antikacı, Beştelsiz Kalem Alan Antikacı, Beştelsiz Sürahi Alan Antikacı, Beştelsiz Komple Kütüphane Alan Antikacı, Beştelsiz Gümüş Alan Antikacı, Beştelsiz Daktilo Alan Antikacı, Beştelsiz Pul Alan Antikacı, Beştelsiz Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Beştelsiz Bıçak Alan Antikacı, Beştelsiz Kol Saati Alan Antikacı, Beştelsiz Makaralı Teyp Alan Antikacı, Beştelsiz Rozet Alan Antikacı, Beştelsiz Gelinlik Alan Antikacı, Beştelsiz Çatal Alan Antikacı, Beştelsiz Kıyafet Alan Antikacı, Beştelsiz Duvar Saati Alan Antikacı, Beştelsiz Fes Alan Antikacı, Beştelsiz Küp Alan Antikacı, Beştelsiz Saçma Alan Antikacı.

Beştelsiz Hat Yazısı Alan Antikacı, Beştelsiz Ağaç Alan Antikacı, Beştelsiz Halı Alan Antikacı, Beştelsiz Günlük Alan Antikacı, Beştelsiz Yıldız Porselen Alan Antikacı, Beştelsiz Masa Alan Antikacı, Beştelsiz Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Beştelsiz Kitap Alan Antikacı, Beştelsiz Amfi Alan Antikacı, Beştelsiz Albüm Alan Antikacı, Beştelsiz Ahşap Alan Antikacı, Beştelsiz Gondol Alan Antikacı, Beştelsiz Çizgi Roman Alan Antikacı, Beştelsiz Komple Mira Evi Boşaltanlar, Beştelsiz Pusula Alan Antikacı, Beştelsiz Gerdanlık Alan Antikacı, Beştelsiz Cezve Alan Antikacı, Beştelsiz Şerbetlik Alan Antikacı.

Beştelsiz Tuval Alan Antikacı, Beştelsiz Okka Alan Antikacı, Beştelsiz Fincan Alan Antikacı, Beştelsiz Cd Alan Antikacı, Beştelsiz Cam Alan Antikacı, Beştelsiz Çan Alan Antikacı, Beştelsiz Hoparlör Alan Antikacı, Beştelsiz Çiçek Alan Antikacı, Beştelsiz Retro Eşya Alan Antikacı, Beştelsiz Vazo Alan Antikacı, Beştelsiz Koltuk Alan Antikacı, Beştelsiz Şapka Alan Antikacı, Beştelsiz Bakır Eşya Alan Antikacı, Beştelsiz Kilit Alan Antikacı, Beştelsiz Biblo Alan Antikacı, Beştelsiz Saat Alan Antikacı, Beştelsiz Matara Alan Antikacı, Beştelsiz Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Beştelsiz 33 Lük Plak Alan Antikacı, Beştelsiz Nişan Alan Antikacı, Beştelsiz Seramik Alan Antikacı, Beştelsiz Minyatür Alan Antikacı, Beştelsiz Kase Alan Antikacı, Beştelsiz Tas Alan Antikacı, Beştelsiz Kavanoz Alan Antikacı, Beştelsiz 45 Lik Plak Alan Antikacı, Beştelsiz Varaklı Halı Alan Antikacı.

Beştelsiz El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Beştelsiz Radyo Alan Antikacı, Beştelsiz Çini Alan Antikacı, Beştelsiz Mühür Alan Antikacı, Beştelsiz Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Beştelsiz Çaydanlık Alan Antikacı, Beştelsiz Halhal Alan Antikacı, Beştelsiz Tılsım Alan Antikacı, Beştelsiz Sepet Alan Antikacı, Beştelsiz Sandelye Alan Antikacı, Beştelsiz Eski Oyuncak Alan Antikacı, Beştelsiz Pikap Alan Antikacı, Beştelsiz Roman Alan Antikacı, Beştelsiz Tepsi Alan Antikacı, Beştelsiz Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Beştelsiz Forma Alan Antikacı, Beştelsiz Avize Alan Antikacı, Beştelsiz Sahan Alan Antikacı, Beştelsiz Tırnak Ayna Alan Antikacı, Beştelsiz Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Beştelsiz Bronz Heykel Alan Antikacı, Beştelsiz Şamdan Alan Antikacı.

Beştelsiz Kartpostal Alan Antikacı, Beştelsiz Hereke Halısı Alan Antikacı, Beştelsiz Sini Alan Antikacı, Beştelsiz Tüfek Alan Antikacı, Beştelsiz Köstekli Saat Alan Antikacı, Beştelsiz Varaklı Ayna Alan Antikacı, Beştelsiz Taş Plak Alan Antikacı, Beştelsiz Gravür Alan Antikacı, Beştelsiz Kurşun Alan Antikacı, Beştelsiz Gramafon Alan Antikacı, Beştelsiz Cd Player Alan Antikacı, Beştelsiz 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beştelsiz Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Beştelsiz Kahve Takımı Alan Antikacı, Beştelsiz Mobilya Alan Antikacı, Beştelsiz Kapı Alan Antikacı, Beştelsiz Kaşık Alan Antikacı, Beştelsiz İbrik Alan Antikacı, Beştelsiz Yağlı Boya Alan Antikacı, Beştelsiz Tabanca Alan Antikacı, Beştelsiz Ferman Alan Antikacı, Beştelsiz Ebru Alan Antikacı, Beştelsiz Tabak Alan Antikacı, Beştelsiz Semaver Alan Antikacı, Beştelsiz Kutu Alan Antikacı.

Beştelsiz Kehribar Alan Antikacı, Beştelsiz Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Beştelsiz Bronz Alan Antikacı, Beştelsiz Şişe Alan Antikacı, Beştelsiz Madalya Nişan Alan Antikacı, Beştelsiz Anahtar Alan Antikacı, Beştelsiz Makine Alan Antikacı, Beştelsiz Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Beştelsiz Mekanik Alet Alan Antikacı, Beştelsiz Kolye Alan Antikacı, Beştelsiz Fotoğraf Alan Antikacı, Beştelsiz Bünyan Halısı Alan Antikacı, Beştelsiz Tesbih Alan Antikacı, Beştelsiz El Dokuması Halı Alan Antikacı, Beştelsiz Opalin Alan Antikacı, Beştelsiz Taş Alan Antikacı, Beştelsiz Metal Alan Antikacı, Beştelsiz El Yazması Alan Antikacı, Beştelsiz Terazi Alan Antikacı, Beştelsiz Tokmak Alan Antikacı, Beştelsiz Gaz Ocağı Alan Antikacı, Beştelsiz Dirhem Alan Antikacı, Beştelsiz El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.