Beşiktaş Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Beşiktaş Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Beşiktaş, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Beşiktaş olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Beşiktaş İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Beşiktaş ve antika satıcıları Beşiktaş için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Beşiktaş Antikacı

İstanbul, Beşiktaş antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Beşiktaş) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Beşiktaş Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Beşiktaş Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Beşiktaş Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Beşiktaş Takvim Alan Antikacı, Beşiktaş Mangal Alan Antikacı, Beşiktaş Bindallı Alan Antikacı, Beşiktaş Müzik Seti Alan Antikacı, Beşiktaş Kama Alan Antikacı, Beşiktaş Kazan Alan Antikacı, Beşiktaş Kristal Alan Antikacı, Beşiktaş Kuran Alan Antikacı, Beşiktaş Kupa Alan Antikacı, Beşiktaş Ğügüm Alan Antikacı, Beşiktaş Arma Alan Antikacı, Beşiktaş Fıçı Alan Antikacı, Beşiktaş El Yazması Kitap Alan Antikacı, Beşiktaş Efemera Alan Antikacı, Beşiktaş Hat Makası Alan Antikacı, Beşiktaş Silke Alan Antikacı, Beşiktaş Madalya Alan Antikacı.

Beşiktaş Tarak Alan Antikacı, Beşiktaş Harita Alan Antikacı, Beşiktaş Kandil Alan Antikacı, Beşiktaş Bez Alan Antikacı, Beşiktaş Porselen Alan Antikacı, Beşiktaş Müzik Aleti Alan Antikacı, Beşiktaş Takı Kutusu Alan Antikacı, Beşiktaş Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Beşiktaş Resim Alan Antikacı, Beşiktaş İpek Halı Alan Antikacı, Beşiktaş Silah Alan Antikacı, Beşiktaş Kilim Alan Antikacı, Beşiktaş Plak Alan Antikacı, Beşiktaş Kasetçalar Alan Antikacı, Beşiktaş Zarf Alan Antikacı.

Beşiktaş Komple Miras Evi Alan Antikacı, Beşiktaş Yüzük Alan Antikacı, Beşiktaş Portre Alan Antikacı, Beşiktaş İran Halısı Alan Antikacı, Beşiktaş Askeri Malzeme Alanalar, Beşiktaş Baston Alan Antikacı, Beşiktaş Bileklik Alan Antikacı, Beşiktaş Sehpa Alan Antikacı, Beşiktaş Kamçı Alan Antikacı, Beşiktaş Hat Alan Antikacı, Beşiktaş Oyma Alan Antikacı, Beşiktaş Gümüşlük Alan Antikacı, Beşiktaş El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Beşiktaş Kılıç Alan Antikacı, Beşiktaş Takı Alan Antikacı, Beşiktaş Cep Saati Alan Antikacı, Beşiktaş Dvd Alan Antikacı, Beşiktaş Komple Eşya Alan Antikacı, Beşiktaş Telefon Alan Antikacı, Beşiktaş Pipo Alan Antikacı, Beşiktaş Üç Etek Alan Antikacı, Beşiktaş Bilezik Alan Antikacı, Beşiktaş Bardak Alan Antikacı.

Beşiktaş Tablo Alan Antikacı, Beşiktaş 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beşiktaş Sefer Tası Alan Antikacı, Beşiktaş Dokuma Alan Antikacı, Beşiktaş Kalem Alan Antikacı, Beşiktaş Sürahi Alan Antikacı, Beşiktaş Komple Kütüphane Alan Antikacı, Beşiktaş Gümüş Alan Antikacı, Beşiktaş Daktilo Alan Antikacı, Beşiktaş Pul Alan Antikacı, Beşiktaş Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Beşiktaş Bıçak Alan Antikacı, Beşiktaş Kol Saati Alan Antikacı, Beşiktaş Makaralı Teyp Alan Antikacı, Beşiktaş Rozet Alan Antikacı, Beşiktaş Gelinlik Alan Antikacı, Beşiktaş Çatal Alan Antikacı, Beşiktaş Kıyafet Alan Antikacı, Beşiktaş Duvar Saati Alan Antikacı, Beşiktaş Fes Alan Antikacı, Beşiktaş Küp Alan Antikacı, Beşiktaş Saçma Alan Antikacı.

Beşiktaş Hat Yazısı Alan Antikacı, Beşiktaş Ağaç Alan Antikacı, Beşiktaş Halı Alan Antikacı, Beşiktaş Günlük Alan Antikacı, Beşiktaş Yıldız Porselen Alan Antikacı, Beşiktaş Masa Alan Antikacı, Beşiktaş Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Beşiktaş Kitap Alan Antikacı, Beşiktaş Amfi Alan Antikacı, Beşiktaş Albüm Alan Antikacı, Beşiktaş Ahşap Alan Antikacı, Beşiktaş Gondol Alan Antikacı, Beşiktaş Çizgi Roman Alan Antikacı, Beşiktaş Komple Mira Evi Boşaltanlar, Beşiktaş Pusula Alan Antikacı, Beşiktaş Gerdanlık Alan Antikacı, Beşiktaş Cezve Alan Antikacı, Beşiktaş Şerbetlik Alan Antikacı.

Beşiktaş Tuval Alan Antikacı, Beşiktaş Okka Alan Antikacı, Beşiktaş Fincan Alan Antikacı, Beşiktaş Cd Alan Antikacı, Beşiktaş Cam Alan Antikacı, Beşiktaş Çan Alan Antikacı, Beşiktaş Hoparlör Alan Antikacı, Beşiktaş Çiçek Alan Antikacı, Beşiktaş Retro Eşya Alan Antikacı, Beşiktaş Vazo Alan Antikacı, Beşiktaş Koltuk Alan Antikacı, Beşiktaş Şapka Alan Antikacı, Beşiktaş Bakır Eşya Alan Antikacı, Beşiktaş Kilit Alan Antikacı, Beşiktaş Biblo Alan Antikacı, Beşiktaş Saat Alan Antikacı, Beşiktaş Matara Alan Antikacı, Beşiktaş Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Beşiktaş 33 Lük Plak Alan Antikacı, Beşiktaş Nişan Alan Antikacı, Beşiktaş Seramik Alan Antikacı, Beşiktaş Minyatür Alan Antikacı, Beşiktaş Kase Alan Antikacı, Beşiktaş Tas Alan Antikacı, Beşiktaş Kavanoz Alan Antikacı, Beşiktaş 45 Lik Plak Alan Antikacı, Beşiktaş Varaklı Halı Alan Antikacı.

Beşiktaş El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Beşiktaş Radyo Alan Antikacı, Beşiktaş Çini Alan Antikacı, Beşiktaş Mühür Alan Antikacı, Beşiktaş Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Beşiktaş Çaydanlık Alan Antikacı, Beşiktaş Halhal Alan Antikacı, Beşiktaş Tılsım Alan Antikacı, Beşiktaş Sepet Alan Antikacı, Beşiktaş Sandelye Alan Antikacı, Beşiktaş Eski Oyuncak Alan Antikacı, Beşiktaş Pikap Alan Antikacı, Beşiktaş Roman Alan Antikacı, Beşiktaş Tepsi Alan Antikacı, Beşiktaş Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Beşiktaş Forma Alan Antikacı, Beşiktaş Avize Alan Antikacı, Beşiktaş Sahan Alan Antikacı, Beşiktaş Tırnak Ayna Alan Antikacı, Beşiktaş Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Beşiktaş Bronz Heykel Alan Antikacı, Beşiktaş Şamdan Alan Antikacı.

Beşiktaş Kartpostal Alan Antikacı, Beşiktaş Hereke Halısı Alan Antikacı, Beşiktaş Sini Alan Antikacı, Beşiktaş Tüfek Alan Antikacı, Beşiktaş Köstekli Saat Alan Antikacı, Beşiktaş Varaklı Ayna Alan Antikacı, Beşiktaş Taş Plak Alan Antikacı, Beşiktaş Gravür Alan Antikacı, Beşiktaş Kurşun Alan Antikacı, Beşiktaş Gramafon Alan Antikacı, Beşiktaş Cd Player Alan Antikacı, Beşiktaş 78 Lik Plak Alan Antikacı, Beşiktaş Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Beşiktaş Kahve Takımı Alan Antikacı, Beşiktaş Mobilya Alan Antikacı, Beşiktaş Kapı Alan Antikacı, Beşiktaş Kaşık Alan Antikacı, Beşiktaş İbrik Alan Antikacı, Beşiktaş Yağlı Boya Alan Antikacı, Beşiktaş Tabanca Alan Antikacı, Beşiktaş Ferman Alan Antikacı, Beşiktaş Ebru Alan Antikacı, Beşiktaş Tabak Alan Antikacı, Beşiktaş Semaver Alan Antikacı, Beşiktaş Kutu Alan Antikacı.

Beşiktaş Kehribar Alan Antikacı, Beşiktaş Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Beşiktaş Bronz Alan Antikacı, Beşiktaş Şişe Alan Antikacı, Beşiktaş Madalya Nişan Alan Antikacı, Beşiktaş Anahtar Alan Antikacı, Beşiktaş Makine Alan Antikacı, Beşiktaş Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Beşiktaş Mekanik Alet Alan Antikacı, Beşiktaş Kolye Alan Antikacı, Beşiktaş Fotoğraf Alan Antikacı, Beşiktaş Bünyan Halısı Alan Antikacı, Beşiktaş Tesbih Alan Antikacı, Beşiktaş El Dokuması Halı Alan Antikacı, Beşiktaş Opalin Alan Antikacı, Beşiktaş Taş Alan Antikacı, Beşiktaş Metal Alan Antikacı, Beşiktaş El Yazması Alan Antikacı, Beşiktaş Terazi Alan Antikacı, Beşiktaş Tokmak Alan Antikacı, Beşiktaş Gaz Ocağı Alan Antikacı, Beşiktaş Dirhem Alan Antikacı, Beşiktaş El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.