Bereketzade Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bereketzade Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bereketzade, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bereketzade olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bereketzade İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bereketzade ve antika satıcıları Bereketzade için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bereketzade Antikacı

İstanbul, Bereketzade antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bereketzade) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bereketzade Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bereketzade Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bereketzade Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bereketzade Takvim Alan Antikacı, Bereketzade Mangal Alan Antikacı, Bereketzade Bindallı Alan Antikacı, Bereketzade Müzik Seti Alan Antikacı, Bereketzade Kama Alan Antikacı, Bereketzade Kazan Alan Antikacı, Bereketzade Kristal Alan Antikacı, Bereketzade Kuran Alan Antikacı, Bereketzade Kupa Alan Antikacı, Bereketzade Ğügüm Alan Antikacı, Bereketzade Arma Alan Antikacı, Bereketzade Fıçı Alan Antikacı, Bereketzade El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bereketzade Efemera Alan Antikacı, Bereketzade Hat Makası Alan Antikacı, Bereketzade Silke Alan Antikacı, Bereketzade Madalya Alan Antikacı.

Bereketzade Tarak Alan Antikacı, Bereketzade Harita Alan Antikacı, Bereketzade Kandil Alan Antikacı, Bereketzade Bez Alan Antikacı, Bereketzade Porselen Alan Antikacı, Bereketzade Müzik Aleti Alan Antikacı, Bereketzade Takı Kutusu Alan Antikacı, Bereketzade Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bereketzade Resim Alan Antikacı, Bereketzade İpek Halı Alan Antikacı, Bereketzade Silah Alan Antikacı, Bereketzade Kilim Alan Antikacı, Bereketzade Plak Alan Antikacı, Bereketzade Kasetçalar Alan Antikacı, Bereketzade Zarf Alan Antikacı.

Bereketzade Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bereketzade Yüzük Alan Antikacı, Bereketzade Portre Alan Antikacı, Bereketzade İran Halısı Alan Antikacı, Bereketzade Askeri Malzeme Alanalar, Bereketzade Baston Alan Antikacı, Bereketzade Bileklik Alan Antikacı, Bereketzade Sehpa Alan Antikacı, Bereketzade Kamçı Alan Antikacı, Bereketzade Hat Alan Antikacı, Bereketzade Oyma Alan Antikacı, Bereketzade Gümüşlük Alan Antikacı, Bereketzade El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bereketzade Kılıç Alan Antikacı, Bereketzade Takı Alan Antikacı, Bereketzade Cep Saati Alan Antikacı, Bereketzade Dvd Alan Antikacı, Bereketzade Komple Eşya Alan Antikacı, Bereketzade Telefon Alan Antikacı, Bereketzade Pipo Alan Antikacı, Bereketzade Üç Etek Alan Antikacı, Bereketzade Bilezik Alan Antikacı, Bereketzade Bardak Alan Antikacı.

Bereketzade Tablo Alan Antikacı, Bereketzade 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bereketzade Sefer Tası Alan Antikacı, Bereketzade Dokuma Alan Antikacı, Bereketzade Kalem Alan Antikacı, Bereketzade Sürahi Alan Antikacı, Bereketzade Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bereketzade Gümüş Alan Antikacı, Bereketzade Daktilo Alan Antikacı, Bereketzade Pul Alan Antikacı, Bereketzade Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bereketzade Bıçak Alan Antikacı, Bereketzade Kol Saati Alan Antikacı, Bereketzade Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bereketzade Rozet Alan Antikacı, Bereketzade Gelinlik Alan Antikacı, Bereketzade Çatal Alan Antikacı, Bereketzade Kıyafet Alan Antikacı, Bereketzade Duvar Saati Alan Antikacı, Bereketzade Fes Alan Antikacı, Bereketzade Küp Alan Antikacı, Bereketzade Saçma Alan Antikacı.

Bereketzade Hat Yazısı Alan Antikacı, Bereketzade Ağaç Alan Antikacı, Bereketzade Halı Alan Antikacı, Bereketzade Günlük Alan Antikacı, Bereketzade Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bereketzade Masa Alan Antikacı, Bereketzade Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bereketzade Kitap Alan Antikacı, Bereketzade Amfi Alan Antikacı, Bereketzade Albüm Alan Antikacı, Bereketzade Ahşap Alan Antikacı, Bereketzade Gondol Alan Antikacı, Bereketzade Çizgi Roman Alan Antikacı, Bereketzade Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bereketzade Pusula Alan Antikacı, Bereketzade Gerdanlık Alan Antikacı, Bereketzade Cezve Alan Antikacı, Bereketzade Şerbetlik Alan Antikacı.

Bereketzade Tuval Alan Antikacı, Bereketzade Okka Alan Antikacı, Bereketzade Fincan Alan Antikacı, Bereketzade Cd Alan Antikacı, Bereketzade Cam Alan Antikacı, Bereketzade Çan Alan Antikacı, Bereketzade Hoparlör Alan Antikacı, Bereketzade Çiçek Alan Antikacı, Bereketzade Retro Eşya Alan Antikacı, Bereketzade Vazo Alan Antikacı, Bereketzade Koltuk Alan Antikacı, Bereketzade Şapka Alan Antikacı, Bereketzade Bakır Eşya Alan Antikacı, Bereketzade Kilit Alan Antikacı, Bereketzade Biblo Alan Antikacı, Bereketzade Saat Alan Antikacı, Bereketzade Matara Alan Antikacı, Bereketzade Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bereketzade 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bereketzade Nişan Alan Antikacı, Bereketzade Seramik Alan Antikacı, Bereketzade Minyatür Alan Antikacı, Bereketzade Kase Alan Antikacı, Bereketzade Tas Alan Antikacı, Bereketzade Kavanoz Alan Antikacı, Bereketzade 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bereketzade Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bereketzade El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bereketzade Radyo Alan Antikacı, Bereketzade Çini Alan Antikacı, Bereketzade Mühür Alan Antikacı, Bereketzade Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bereketzade Çaydanlık Alan Antikacı, Bereketzade Halhal Alan Antikacı, Bereketzade Tılsım Alan Antikacı, Bereketzade Sepet Alan Antikacı, Bereketzade Sandelye Alan Antikacı, Bereketzade Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bereketzade Pikap Alan Antikacı, Bereketzade Roman Alan Antikacı, Bereketzade Tepsi Alan Antikacı, Bereketzade Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bereketzade Forma Alan Antikacı, Bereketzade Avize Alan Antikacı, Bereketzade Sahan Alan Antikacı, Bereketzade Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bereketzade Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bereketzade Bronz Heykel Alan Antikacı, Bereketzade Şamdan Alan Antikacı.

Bereketzade Kartpostal Alan Antikacı, Bereketzade Hereke Halısı Alan Antikacı, Bereketzade Sini Alan Antikacı, Bereketzade Tüfek Alan Antikacı, Bereketzade Köstekli Saat Alan Antikacı, Bereketzade Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bereketzade Taş Plak Alan Antikacı, Bereketzade Gravür Alan Antikacı, Bereketzade Kurşun Alan Antikacı, Bereketzade Gramafon Alan Antikacı, Bereketzade Cd Player Alan Antikacı, Bereketzade 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bereketzade Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bereketzade Kahve Takımı Alan Antikacı, Bereketzade Mobilya Alan Antikacı, Bereketzade Kapı Alan Antikacı, Bereketzade Kaşık Alan Antikacı, Bereketzade İbrik Alan Antikacı, Bereketzade Yağlı Boya Alan Antikacı, Bereketzade Tabanca Alan Antikacı, Bereketzade Ferman Alan Antikacı, Bereketzade Ebru Alan Antikacı, Bereketzade Tabak Alan Antikacı, Bereketzade Semaver Alan Antikacı, Bereketzade Kutu Alan Antikacı.

Bereketzade Kehribar Alan Antikacı, Bereketzade Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bereketzade Bronz Alan Antikacı, Bereketzade Şişe Alan Antikacı, Bereketzade Madalya Nişan Alan Antikacı, Bereketzade Anahtar Alan Antikacı, Bereketzade Makine Alan Antikacı, Bereketzade Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bereketzade Mekanik Alet Alan Antikacı, Bereketzade Kolye Alan Antikacı, Bereketzade Fotoğraf Alan Antikacı, Bereketzade Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bereketzade Tesbih Alan Antikacı, Bereketzade El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bereketzade Opalin Alan Antikacı, Bereketzade Taş Alan Antikacı, Bereketzade Metal Alan Antikacı, Bereketzade El Yazması Alan Antikacı, Bereketzade Terazi Alan Antikacı, Bereketzade Tokmak Alan Antikacı, Bereketzade Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bereketzade Dirhem Alan Antikacı, Bereketzade El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.